Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...141516171819>>


0
(+1|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 7.12.2013 21:23:21
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Solaxe": (Link »)
Wymysl lepszy system
Proszę. Sto razy wydajniejszy i sprawiedliwszy system:
Despotyzm.
(który też wyznaje w stosunku do Polfursa. DarkV ma wtyczkę i ma władzę. Narzekać sobie mogę, ale skoro uznał, że demokratyczna przewaga 2% jest wystarczająca, to cóż poradzę.)
Myr

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 7.12.2013 21:30:44
PERMABAN
Fuma, skończ w końcu wciskać swoje mniejszościowe poglądy w niemal każdym temacie, które każdy ma w dupie, a przynajmniej powinien, bo wyznajesz bezsensowną mniejszość i zwykle nie masz racji i generalnie to wykurwiaj narzekać gdzie indziej, bo zwariować można, drugi Liskowic, który wszędzie musi wtrącić nie 3 grosze, a milion złotych.

1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 7.12.2013 21:34:36
Kangur
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
Proszę. Sto razy wydajniejszy i sprawiedliwszy system:
Despotyzm.
(który też wyznaje w stosunku do Polfursa. DarkV ma wtyczkę i ma władzę. Narzekać sobie mogę, ale skoro uznał, że demokratyczna przewaga 2% jest wystarczająca, to cóż poradzę.)


Przeciez tak wlasnie jest -_-' DarkV zrobil ankiete aby poznac nasza opinie, ale i tak moze zrobic co mu sie podoba jesli chce

Poza tym forum spolecznosciowe w ktorym opinia spolecznosci sie nie liczy NIE jest wydajniejszym ani sprawiedliwszym systemem.
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 7.12.2013 21:35:54

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 7.12.2013 21:34:46
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Aż dam Arze plusa.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 7.12.2013 21:37:29
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Niczym w naszym kochanym rządzie :P
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

-4
(+0|-4)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 7.12.2013 21:43:06
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Ara": (Link »)
Fuma, skończ w końcu wciskać swoje mniejszościowe poglądy w niemal każdym temacie, które każdy ma w dupie, a przynajmniej powinien, bo wyznajesz bezsensowną mniejszość i zwykle nie masz racji i generalnie to wykurwiaj narzekać gdzie indziej, bo zwariować można, drugi Liskowic, który wszędzie musi wtrącić nie 3 grosze, a milion złotych.
Polecam dodać mnie do listy ignorowanych użytkowników jeżeli masz ze mną jakieś problemy. Agresją niczego nie zdziałasz. Głos zabierałem zawsze i będę zawsze zabierał, bo od tego jest forum dyskusyjne by dyskutować na temat każdej, nawet najdrobniejszej sprawy.


Cytat z "Solaxe": (Link »)
Przeciez tak wlasnie jest -_-' DarkV zrobil ankiete aby poznac nasza opinie, ale i tak moze zrobic co mu sie podoba jesli chce

Poza tym forum spolecznosciowe w ktorym opinia spolecznosci sie nie liczy NIE jest wydajniejszym ani sprawiedliwszym systemem.
Ano może. Irytujące jest natomiast, że jeden jedyny głos przewagi wystarcza (bo demokracja).
Myr

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 7.12.2013 21:46:27
Kangur
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)


Ano może. Irytujące jest natomiast, że jeden jedyny głos przewagi wystarcza (bo demokracja).


Mi tam nie przeszkadza. Przynajmniej wszystko idzie szybko i sprawnie. To jest FORUM a nie wybory parlamentarne

-2
(+0|-2)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 7.12.2013 21:50:39
Smokowate
Anthro
... a w sumie, bo niektórzy srają ogniem na takie pierdoły, chciałbym mieć tylko tak błahe problemy za jakieś 10 lat :3
http://www.youtube.com/watch?v=9KAGwNtI26w
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=9KAGwNtI26w


0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 7.12.2013 21:59:50
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Solaxe": (Link »)
Mi tam nie przeszkadza. Przynajmniej wszystko idzie szybko i sprawnie. To jest FORUM a nie wybory parlamentarne
A mi przeszkadza. To jest, jak zauważyłeś, forum. Nie musimy się w żaden sposób zgadzać ze sobą. Wręcz jest wtedy lepiej.
Myr

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 7.12.2013 22:03:43
Wilk
Anthro
fak je, ciekaw jestem jak wdrożenie jawnego systemu wpłynie na ilość rozdawanych minusów i plusów :3
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

5
(+5|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 7.12.2013 22:51:41
Hiena
Zwierzę
Boże, to będzie straszne. Nie chce wiedzieć, kto mi będzie plusował posty @__@ To będzie takie... ewww. Fejsbuczkowe włazidupstwo. Okropne.

0
(+1|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 7.12.2013 23:48:04
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)
fak je, ciekaw jestem jak wdrożenie jawnego systemu wpłynie na ilość rozdawanych minusów i plusów :3


Minusy zaczną być rozdawane...ostrożnie ;)

Offline
inż. Toboe
1
(+2|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 8.12.2013 0:18:02
Irbis
Bestia
DarkV, trollu, nieźle to uknułeś. =D
3/4 opcji do wyboru było za + i - oraz też tyle za jawnymi. Stąd takie "wyniki".
Ja bym powtórzył ankietę, ale dającą nie tak przeinaczone wyniki:

1. Czy jesteś za zostawieniem plusów jako możliwości oceny? tak/nie
2. -||- minusów? tak/nie
dalsze pytania odpowiadaj niezależnie od powyzszych odpowiedzi.
(A)3. Jawność plusów: jawny oceniający/widoczna tylko ilosc/niewidoczna, do wiedzy administracji.
(B)4. Jawność minusów: -||-
(A)5. Ochrona nowych przed plusami: tak/nie
(B)6. Ochrona nowych przed minusami: tak/nie
(AB)7. Rożna waga ocen + i -: nie/tak [opisz jaka]
(AB)8. Ucinanie minusów na 0: tak nie
9. Dotychczasowe plusy: (A)zostają/(A)zapomniane/(B)negowane
10. Dotychczasowe minusy: (B)zostają/(B)zapomniane/(A)negowane

Mogłem jakieś opcje zapomnieć.
(A) oznacza "brane pod uwagę, gdy + zostają"
(B) oznacza "brane pod uwagę, gdy - zostają"
(AB) tylko gdy oba zostają
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+1|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 8.12.2013 0:35:45
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Toboe": (Link »)
Ja bym powtórzył ankietę, ale dającą nie tak przeinaczone wyniki:
Odpuść. Okienko do zmian było i minęło. Przy drugim podejściu do zmiany karmy za dwa lata będzie trzeba od razu rzucić projekt ankiety, bo inaczej wyjdzie taka na szybko jak ta ;-)k
Myr

4
(+4|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 8.12.2013 0:36:43
Kangur
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
A mi przeszkadza.


Zdazylismy to zauwazyc xd
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 8.12.2013 9:44:02

2
(+3|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 8.12.2013 0:45:44
Trickster
Anthro
Some people just want to watch the world burn. To zdanie chyba najbardziej opisuje zaistniałą sytuację. :D

8
(+9|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 8.12.2013 0:58:57
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Fume to tak boli bo teraz nie bedzie mogl sie czuc jak mocarz i skonczy sie stawianie bezimiennych minusokow bo trzeba miec jaja zeby podpisac sie nickiem pod swoim minusem.

Uwazam ze jawna karma jest zajebistym motywem bo ilosc minusow drastycznie spadnie jak trzeba bedzie sie do nich przyznac.

4
(+5|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 8.12.2013 1:50:00
Tygrys biały
Anthro
Biegających z wiaderkiem minusów będziemy nazywać mleczarzami

1
(+3|-2)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 8.12.2013 10:36:06
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "LesterHusky": (Link »)
Fume to tak boli bo teraz nie bedzie mogl sie czuc jak mocarz i skonczy sie stawianie bezimiennych minusokow bo trzeba miec jaja zeby podpisac sie nickiem pod swoim minusem.
Czy Ty naprawdę myślisz, że ja toczę tyle bojów o usunięcie całej karmy albo chociaż usunięcie minusów by czuć się jak mocarz i stawiać anonimowe oceny? Karmę mam wyłączoną od krótkiego czasu po tym jak możliwość wyłączenia została dodana.
Nie potrzebuję anonimowości by zabierać głos, ani nie potrzebuję anonimowości by wyrażać swoją dezaprobatę w stosunku do innych. Robię to jak normalny człowiek. Otwarcie przed nimi. Kto jest bez winy niech rzuci pierwszy kamień. Porównajmy ile rozdałem minusów a ile Ty i zobaczymy czy faktycznie to ja jestem tym anonimowym mocarzem bez jaj.

Całkowicie nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Zakładam, że po prostu przeczytałeś ostatnią stronę i uznałeś, że narzekam na ujawnienie ocen. Otóż, narzekam na to, że zostały minusy. Jawność głosów jest mi zupełnie obojętna pod warunkiem pozbycia się tych dających upust negatywnym emocjom.


Cytat:
Uwazam ze jawna karma jest zajebistym motywem bo ilosc minusow drastycznie spadnie jak trzeba bedzie sie do nich przyznac.
Też raduje mnie pewien efekt hamujący wskakiwania na kozły ofiarne gdy jednak trzeba będzie się przyznać. Niemniej, tyle osób wyraża chęć zmniejszenia ilości minusów, ale jednak kurczowo się ich trzymają. Po co? Nic dobrego im się zrobić nie udało. Nie rozumiem tego :rollk:


Cytat z "Rave": (Link »)
Some people just want to watch the world burn. To zdanie chyba najbardziej opisuje zaistniałą sytuację. :D
Oj spaliłbym oceny. Rozumiem jednak, że DarkV się napracował i nie chce żeby jego Frankenstein został zniszczony.
Myr

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 8.12.2013 12:53:05
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Skoro karma bedzie jawna to niech plusu zostana, co to komu szkodzi tak naprawde. Wazne jest, zeby bylo wiadomo kto ci co wystawil ; )

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 8.12.2013 13:01:25
Tajemniczy minusikatorzy! To ostatnia szansa na zatarcie po sobie śladów i usunięcie ocen!

2
(+3|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 8.12.2013 13:14:21
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Fuma": (Link »)
4Oj spaliłbym oceny. Rozumiem jednak, że DarkV się napracował i nie chce żeby jego Frankenstein został zniszczony.


Po prostu nie chcesz, żeby wyszło na jaw że siedzisz nocami i minusujesz posty ;]
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

6
(+6|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 8.12.2013 13:53:47
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Karma podoba mi się jako krótkie wyrażenie aprobaty/dezaprobaty w stosunku do zamieszczonej na PFie treści. Łatwiej i konkretniej dać minusa, niż pisać 10x "♥♥♥♥♥♥♥ post" czy "beznadziejny obrazek". To samo z plusem- dobry post oceniony na +15 wygląda lepiej, niż post i 15 odpowiedzi "dobrze prawi, polać mu".

Pewnie, są osoby, które karmę wykorzystują w wojenkach, ale trzeba nie mieć życia, by się przejmować wirtualną oceną na internetowym forum ludzi udających zwierzątka.

EDIT: DarkV, ukrycie karmy sprzed wprowadzenia zmian- brillant. Panu bogu świeczkę i diabłu ogarek ;-)k
Ostatnio edytowany przez tanuki dnia 8.12.2013 13:56:34
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 8.12.2013 14:00:39
Hiena
Zwierzę
Sądzę, że z jawnej karmy mogą wyjść rożne rzeczy (niekoniecznie pozytywne), za to bardzo podoba mi się sposób wyświetlania. Taki... nice and smooth :D

edit: skoro bawimy się w zmiany, to fajnie by było, gdyby można było dać plusa, minusa lub facepalma. I serduszko, o. Serduszko byłoby rozkoszne.
Ostatnio edytowany przez Zawa dnia 8.12.2013 14:07:20

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 8.12.2013 14:12:50
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
w sumie po głębszym zastanowieniu to pomysł jawnej karmy ma swoje plusy i i minusy

minusy:
- jesteśmy zasadniczą małą grupą gdzie każdy (coż...prawie każdy) zna każdego. jawne minusiki i plusiki mogą więc zaogniać jakieś durne konflikty w małej społeczności gdzie każdy się zna.
- Wątpię ze przez to będzie mniej dram...ale mogę się mylić
-będzie więcej banów :(

plusy:
- to faktycznie może spowodować to, że krytyka będzie bardziej konstruktywna bo w małej społeczności szybko wyjdzie kto odwala kaszanę tłumacząc coś tekstem "bo tak"
- może ludzie dzięki temu nabiorą jakiejs dozy dystansu do siebie ("dobra nie lubie gościa...ale tutaj powiedział coś trafnego")
-Będzie więcej banów :)


ogólnie zaczynam się jednak przekonywać do opcji jawnej karmy.
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 8.12.2013 14:14:49
FABRICATI DIEM PVNC"

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...141516171819>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane