Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345678...19>>


6
(+6|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 30.06.2011 17:21:16
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Wolfheart":
Proszę, pozostańmy przy starym dobrym nudnym forum. Zaraz ktoś wyjedzie z pomysłem dodawania futer do listy friendsów i guzikiem "lubie to" bo bedzie mu sie wydawało ze to świetny pomysł.


1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 30.06.2011 17:32:22
Lew
Cytat z "LV":
Zaimplementuj przenoszenie postów.


| wydzielanie tematów :D
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 1.07.2011 1:57:50
Cytat:
Zróbcie jakieś fajne gify dla tych którzy mają dużo + albo minusów np latające arbuzy albo coś

Nie wiem czemu ale "latające arbuzy" mnie po prostu zabiły XD.

Acziwmenty to nawet ciekawy pomysł. Ludzie dostają plusy za różne rzeczy, grafikę, artykuły, posty. Osoba często nagradzana za swoje rysunki mogłaby otrzymać w związku z tą działalnością odpowiedni tytuł. Nie wiem jak to wygląda od strony technicznej więc to tylko taka luźna myśl, nie wiem czy wykonywalna.

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 1.07.2011 21:56:37
Arachne
Taur
Załącznik:
jpg  thmk3.jpg (289.99 KB; 2592x1728 px)
290_4e0e26749608e.jpg 2592x1728 px

-4
(+0|-4)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 1.07.2011 22:26:43
POMIDOR
Ale jeśli to ma działać w obie strony trzeba mieć powiadomienia np. kitsunechao ocenił twój post/rysunek pozytywnie. I ty czyń podobnie. :3 z drugiej strony: kitsunechao ocenił twój post/rysunek negatywnie. Przemyśl jeszcze raz czy warto było.

Anonim
1
(+3|-2)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 1.07.2011 22:59:04
Kitsunechao, a mi się wydaje, że takie powiadomienia są zbędne, zwłaszcza na Polfursie. I co, chciałbyś może wykreować zasade "Dałem ci pozytywną ocene, to weź mi się odwdzięcz tym samym" ? Nigga, please.

DarkV - L.A. Noire? :-Pk
Ostatnio edytowany przez KPL dnia 1.07.2011 22:59:40

-2
(+1|-3)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 2.07.2011 10:06:33
POMIDOR
jeszcze mam pomysł w którym ci którzy mają 0 reputacji mieli jakieś 40 + lub minusów dziennie do rozdania. Ci co mają 10+ reputacji 50+- a ci co poniżej -5 30+- dziennie.

2
(+4|-2)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 2.07.2011 10:13:39
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "kitsunechao":
Ale jeśli to ma działać w obie strony trzeba mieć powiadomienia np. kitsunechao ocenił twój post/rysunek pozytywnie. I ty czyń podobnie. :3 z drugiej strony: kitsunechao ocenił twój post/rysunek negatywnie. Przemyśl jeszcze raz czy warto było.
Załącznik:
jpg  japierdole_314.jpg (28.27 KB; 311x394 px)
389_4e0ed32fc1c63.jpg 311x394 px
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

Anonim
0
(+2|-2)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 2.07.2011 10:32:52
Kitsunechao jedna prośba - skończ :-Dk

-2
(+1|-3)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 3.07.2011 9:29:28
Lew feral
Kogucik
Cytat z "Charlie Kitsune":
jeszcze mam pomysł w którym ci którzy mają 0 reputacji mieli jakieś 40 + lub minusów dziennie do rozdania. Ci co mają 10+ reputacji 50+- a ci co poniżej -5 30+- dziennie.

Pomysł uważam za ciekawy.

Nie jestem pewien, czy by to jednak u nas działało jak trzeba :-Pk
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 3.07.2011 9:36:44
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

-1
(+1|-2)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 3.07.2011 13:04:28
Lew
Pisałem o tym wcześniej w nieco innej formie. Generalnie chodzi o to aby plusy/minusy dawane przez "dobrych" użytkowników [tj. zasiedziałych, dużo i mądrzę piszących etc.] był warte więcej niż plusy/minusy użytkowników, którzy zarejestrowali się przedwczoraj i nie napisali żadnego posta.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 3.07.2011 13:07:25
Taur
Ja poproszę o osobną bazę danych na te plusy i minusy. NIE będę ich archiwizować :)
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 3.07.2011 15:40:54
Lew feral
Kogucik
Cytat z "Lwiczka":
Ja poproszę o osobną bazę danych na te plusy i minusy. NIE będę ich archiwizować :)

Po co osobna baza? (ciekawość techniczna)
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 3.07.2011 19:39:03
Taur
Po to aby jej nie archiwizować :-Dk Ponieważ to rzecz bzdurna i zbędna :-Dk A zaczyna wyglądać na coś dużego i ciężkiego.
Ostatnio edytowany przez Lwiczka dnia 3.07.2011 19:43:35
Jedno słowo - wiele dysków.

Anonim
2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 3.07.2011 20:05:06
Cytat:
Pisałem o tym wcześniej w nieco innej formie. Generalnie chodzi o to aby plusy/minusy dawane przez "dobrych" użytkowników [tj. zasiedziałych, dużo i mądrzę piszących etc.] był warte więcej niż plusy/minusy użytkowników, którzy zarejestrowali się przedwczoraj i nie napisali żadnego posta.

Moim zdaniem zły pomysł. Dawno zarejestrowani użytkownicy to niekoniecznie "dobrzy" użytkownicy, poza tym zdarza się, że tacy właśnie użytkownicy mają w zwyczaju perfidnie gnoić tych nowych. Jeśli ktoś sobie życzy jakiegoś ograniczenia dla nowych to może najzwyczajniej w świecie udostępniać możliwość plusowania/minusowania dopiero po jakimś czasie od rejestracji na forum?
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 3.07.2011 20:06:01

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 3.07.2011 21:05:39
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "Ingo":
Pisałem o tym wcześniej w nieco innej formie. Generalnie chodzi o to aby plusy/minusy dawane przez "dobrych" użytkowników [tj. zasiedziałych, dużo i mądrzę piszących etc.] był warte więcej niż plusy/minusy użytkowników, którzy zarejestrowali się przedwczoraj i nie napisali żadnego posta.

Plusikowa elita :P

3
(+4|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 3.07.2011 21:25:19
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "♥♥♥♥♥♥":

Moim zdaniem zły pomysł. Dawno zarejestrowani użytkownicy to niekoniecznie "dobrzy" użytkownicy, poza tym zdarza się, że tacy właśnie użytkownicy mają w zwyczaju perfidnie gnoić tych nowych.

Jeśli Ci nowi piszą brednie, robią dramy, zachowują sie jak emo-attention whores, to są gnojeni.
Później przeważnie uciekają na inne forum i piszą jak tutaj źle i niedobrze a każdy ma spersonalizowane zło które zmusiło go do opuszczenia forum - czyt innego użytkownika :D

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 3.07.2011 21:40:31
Lew feral
Kogucik
Jeśli chodzi o użytkowników 'zasiedziałych i mądrze piszących' vs. nowych z niewielkim 'dorobkiem' na Forum - to uważam, że to może być krzywdzące dla niektórych z tych nowych. Poza tym nie ma gwarancji, że system dobrze 'rozpozna' tych mądrze piszących. A co z tymi, co piszą dziwne rzeczy i dostają plusy 'just for lulz'?

EDIT:
Obecny stan jest chyba w miarę dobry. Zaangażowani użytkownicy chyba i tak dość często zaglądają.

Co do 'gnojenia': Nie widzę sensu stosowania tego zabiegu do kogokolwiek.
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 3.07.2011 21:44:15
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.07.2011 1:10:40
Lew
Dobra, widzę że trzeba prościej bo nie dociera:

Plusy/minusy dawane przez osobę z dobrą karmą są więcej warte niż plusy/minusy osób z niską karmą.
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 4.07.2011 1:11:08
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.07.2011 18:18:42
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "Ingo":
Dobra, widzę że trzeba prościej bo nie dociera:

Plusy/minusy dawane przez osobę z dobrą karmą są więcej warte niż plusy/minusy osób z niską karmą.


Czyli moc plusów/minusów zależałaby od ilości karmy.
Czyli że osoba która ma powiedzmy 100 karmy może dawać +2/-2?

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.07.2011 19:08:35
Szeregowy Spizgalski
Tak.
To takie politycznie niepoprawne :P
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

-2
(+1|-3)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.07.2011 19:11:13
Wilk Grzywiasty
Anthro
Ja bym proponował jedynie w miejscu, w którym ma takie przebicie plusów nad minusami (posty, galeria, itp.). Jeśli ktoś ładnie rysuje nie znaczy, że jest osobą zasługującą na podwójne ocenianie wypowiedzi innych ;)

3
(+3|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.07.2011 19:17:25
Arachne
Taur
Załącznik:
jpg  nie-robie.jpg (52.54 KB; 251x294 px)
290_4e11f5a5af8c4.jpg 251x294 px

-4
(+0|-4)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.07.2011 22:44:25
POMIDOR
Cytat z "Szczurex":
Cytat z "Ingo":
Dobra, widzę że trzeba prościej bo nie dociera:

Plusy/minusy dawane przez osobę z dobrą karmą są więcej warte niż plusy/minusy osób z niską karmą.


Czyli moc plusów/minusów zależałaby od ilości karmy.
Czyli że osoba która ma powiedzmy 100 karmy może dawać +2/-2?


dla mnie bomba. Jeszcze tylko achievementy na forum i będzie luzik :D

2
(+3|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.07.2011 23:01:47
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "kitsunechao":
Jeszcze tylko achievementy na forum i będzie luzik :D

To narysuj sobie tego achievementa na kartce i przypnij pinezką do ściany. :facepalm:

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345678...19>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane