Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456...19>>


Offline
inż. Toboe
-2
(+1|-3)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 13.06.2011 15:56:40
Irbis
Bestia
Cytat z "Ryan":
Cytat z "Toboe":
Cytat z "DarkV":
Do tej pory przydzielono 2854 plusy oraz 1051 minusów (bez odliczenia usuniętych postów).

Bez odliczania galerii takich sław forumowych jak Fuckie Tanuki KocurKotka RyanHufnaar i innych jak mniemam?


Dementuję pogłoski o tym że ja i Hufnaar jesteśmy jedną osobą.

Oj***m.1 >]
Strzelałem przykładami z głowy więc mogłem strzelić jakąś gafę. Po prostu chodziło o to że...
Cytat z "Edi":
a swoją drogą fuckie ma 70:1 to więcej niż (...)
...dobrzy graficy zbierają większość plusów.>]



1znienawidzone przez Ediego powiedzonko więc aby nie dostać karnego kutasa od niego do kolekcji a tym samym nie dawać mu powodu do nabicia bezsensownego postu postanowiłem ocenzurować to powiedzonko. ;-)k


przecinki mi zjada polfurs.=[
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 13.06.2011 16:02:06
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

Anonim
-2
(+0|-2)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 13.06.2011 16:57:26
W ogóle dzięki wam teraz mój zasób plusów i minusów wygląda fajnie - +31 i -13 :D

LV, a znajdzie się jeszcze kantor? Chciałbym wymienić te funty co mam na polfuryifki :<

Cytat z "Liszek":
Może się w nim po prostu zakochałeś ?



0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 13.06.2011 18:29:19
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "KPL":

Cholera, uczepiłem się coś Vetha za bardzo... ;P

nie martw się, dzieci i tak z tego nie bedzie :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 13.06.2011 21:01:33
Cytat z "Vethuleion":
nie martw się, dzieci i tak z tego nie bedzie :P


Na szczęście dla świata ;P

1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 9:33:51
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Jakieś dziecko specjalnej troski (mam wrażenie, że Liszek) zrobił mi i Hufowi psikusa i z + iluśtam mam nagle -50 a Huf z +30 ma -167. Komuś przydałby się ostry cockslap w mordę i ban na kilka tygodni. Nawet chciało mu się pominusować WSZYSTKIE obrazki Hufa z galerii...

ps. Huf siedzi obok mnie wiec go nie bronię. Ku ścisłości.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 9:41:12
Arachne
Taur
Takimi zgłoszeniami dość szybko się zajmuje, bo dość łatwo to wykryć. Karma cofnięta a złoczyńca ukarany.

0
(+1|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 12:38:43
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Ryan":
Jakieś dziecko specjalnej troski (mam wrażenie, że Liszek) zrobił mi i Hufowi psikusa i z + iluśtam mam nagle -50 a Huf z +30 ma -167. Komuś przydałby się ostry cockslap w mordę i ban na kilka tygodni. Nawet chciało mu się pominusować WSZYSTKIE obrazki Hufa z galerii...

ps. Huf siedzi obok mnie wiec go nie bronię. Ku ścisłości.


o, bo myślisz że liszek nie ma nic innego i ciekawszego do roboty jak wasze obrazki i profile ... w żyć się pocałuj i trzymaj się z dala ode mnie.
A i jak czytałeś regulamin to wiesz że za to dziecko specjalnej "troski tobie" należy się ban ale jestem chyba mądrzejszy od ciebie i to olewam bo dzieciakom się odpuszcza.
Cytat z "DarkV":
Takimi zgłoszeniami dość szybko się zajmuje, bo dość łatwo to wykryć. Karma cofnięta a złoczyńca ukarany.

no to fajnie, zajmij się też moimi minusami albo zablokuj im stawianie bo jesteś niesprawiedliwy. Bo po co robić karmę skoro nawet w poście "Fajnie to wygląda" jest po 20 minusów na shejtowanego liszka.
Z poważaniem ... rudy padalec :P

4
(+5|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 12:54:04
Arachne
Taur
Cytat z "Liszek":
Cytat z "DarkV":
Takimi zgłoszeniami dość szybko się zajmuje, bo dość łatwo to wykryć. Karma cofnięta a złoczyńca ukarany.

no to fajnie, zajmij się też moimi minusami albo zablokuj im stawianie bo jesteś niesprawiedliwy. Bo po co robić karmę skoro nawet w poście "Fajnie to wygląda" jest po 20 minusów na shejtowanego liszka.


20 minusów od różnych osób na jednego posta = ♥♥♥♥♥♥♥ post
20 minusów od jednej osoby na drugą osobę = ♥♥♥♥♥♥♥ głosujący
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 23.06.2011 12:54:51
Załącznik:
gif  trPa2.gif (471.07 KB; 410x250 px)
290_4e031b3c8560e.gif 410x250 px

-3
(+0|-3)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 13:23:39
POMIDOR
biedny liszek *tuli* nie martw się tym.

0
(+1|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 13:46:46
Smok Serwisowy
Cytat:
z +30 ma -167


ciekawe ile czasu trzeba było zmarnować na kliknięcie tylu minusików... łał xd
to trochę... retarded xd
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

4
(+4|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 13:48:04
Wilczek
Anthro
Wakacje się zaczęły, dzieci nie mają co robić :-)k
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

-2
(+1|-3)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 13:51:10
POMIDOR
Cytat z "DarkV":
Cytat z "Liszek":
Cytat z "DarkV":
Takimi zgłoszeniami dość szybko się zajmuje, bo dość łatwo to wykryć. Karma cofnięta a złoczyńca ukarany.

no to fajnie, zajmij się też moimi minusami albo zablokuj im stawianie bo jesteś niesprawiedliwy. Bo po co robić karmę skoro nawet w poście "Fajnie to wygląda" jest po 20 minusów na shejtowanego liszka.


20 minusów od różnych osób na jednego posta = ♥♥♥♥♥♥♥ post
20 minusów od jednej osoby na drugą osobę = ♥♥♥♥♥♥♥ głosujący



przepraszam ale jeszczę coś napiszę.

1 rysunek dostał szłuszny delete bo był źle obcięty
2 rysunek to fursona kolegi rywala i dostał minusy z powodu oryginalnego miecza i tego że mam złą opinię. teraz każdy mój post/rysunek dostanie minusy bez względu na to co napiszę/narysuję.

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 13:51:37
Smok Serwisowy
Cytat z "DarkHunter":
Wakacje się zaczęły, dzieci nie mają co robić :-)k


aaa - i wszystko jasne xd
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 14:05:29
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Liszku, jakbyś nie pisał bzdur to bym ci nie dawał minusów. A to kto komu dał ile minusów można sprawdzić więc nie rób z siebie idioty.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 14:32:04
Lew
Cytat z ""kitsunechao"":
. teraz każdy mój post/rysunek dostanie minusy bez względu na to co napiszę/narysuję.


samospełniająca się przepowiednia jak widzę ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 14:37:01
Tygrys perski
Anthro
Cytat z "kitsunechao":

2 rysunek to fursona kolegi rywala i dostał minusy z powodu oryginalnego miecza i tego że mam złą opinię. teraz każdy mój post/rysunek dostanie minusy bez względu na to co napiszę/narysuję.


Nie, ode mnie dostałeś minusa (tak, publicznie się przyznaję) za ♥♥♥♥♥♥♥ proporcje, ramiona jak balony oraz nieeuklidesową geometrię tego "miecza" (nawet mimo tak oryginalnej budowy mogłeś postarać się o proste linie, które by się ze sobą łączyły w logicznych miejscach). Kup sobie drewnianego ludzika, żeby od niego patrzeć na proporcje, albo jak ci się nie chce to idź na stronę www.posemaniacs.com - tam jest miliard póz gotowych do wzorowania się.
"chcemy loda..."

1
(+2|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 14:46:18
Smok Serwisowy
Cytat z "kitsunechao":

1 rysunek dostał szłuszny delete bo był źle obcięty

yup - i zgodnie z informacją wciąż możesz go zamieścić ponownie po korekcie.

Cytat:

2 rysunek to fursona kolegi rywala i dostał minusy z powodu oryginalnego miecza i tego że mam złą opinię. teraz każdy mój post/rysunek dostanie minusy bez względu na to co napiszę/narysuję.


drugi też by poleciał ale niestety nie miałem się do czego przyczepić... poza tym, że jest odpychająco brzydki (nie przez dziwny miecz ani twoją osobę). i nawet pomimo licznych próśb postanowiłem, że nie będę wywalał obrazków za brak skilla rysunkowego... zwłaszcza, że ma [ucze].

jakimś cudem nie ma na nim nawet tłustych śladów po paluchach, pomiętej kartki w kratkę, skan niefortunnie ma dobrą jakość i nawet nie rozcierałeś masła palcem... po prostu nie było ♥♥♥♥♥ i pomimo całych moich chęci do jego skasowania sumienie mi nie pozwala bo może ktoś ci napisze coś konstruktywnego (niestety zablokowałeś komenty więc chyba i na to nie da się liczyć) xd

chyba, że wprowadzimy zasadę, że obrazki które mają 0:10 / 0:-15 dla minusów albo coś będą ustawowo kasowane, żeby nie wypalać ludziom oczu... a to już od ludzi zależy nie ode mnie
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 23.06.2011 15:13:39
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 15:25:27
POMIDOR
Cytat z "Hufnaar":
Cytat z "kitsunechao":

2 rysunek to fursona kolegi rywala i dostał minusy z powodu oryginalnego miecza i tego że mam złą opinię. teraz każdy mój post/rysunek dostanie minusy bez względu na to co napiszę/narysuję.


Nie, ode mnie dostałeś minusa (tak, publicznie się przyznaję) za ♥♥♥♥♥♥♥ proporcje, ramiona jak balony oraz nieeuklidesową geometrię tego "miecza" (nawet mimo tak oryginalnej budowy mogłeś postarać się o proste linie, które by się ze sobą łączyły w logicznych miejscach). Kup sobie drewnianego ludzika, żeby od niego patrzeć na proporcje, albo jak ci się nie chce to idź na stronę www.posemaniacs.com - tam jest miliard póz gotowych do wzorowania się.


mam drewnianego ludzika.

2
(+3|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 23.06.2011 19:56:55
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
^to chyba jakiś spróchniały

Anonim
5
(+5|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 27.06.2011 10:23:17
No to kolejna krytyka, tym razem z mojej strony.

W temacie o MLP (http://www.polfurs.org/mo...r=ASC&start=675) od postu 685, aż do ostatniego ktoś powciepał minusy i to mi się wydaje być rozdawaniem minusów na lewo i prawo. Bo wybaczcie, ale nie zrozumiem np. za co minus miałaby dostać np. Lwiczka, albo Fuyuumi.
Dałoby rade sprawdzić, czy tych minusów nie dała przypadkiem jedna i ta sama osoba? Szczególnie mnie ciekawi powód tej osoby, bo argument "Nie lubię MLP" to argument, którym można o kant dupe potrzeć. Równie dobrze można by dawać minusy każdemu zdjęciu gitary elektrycznej na tym forum, bo ktoś zamiast gitary woli saksofon :rollk:

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 28.06.2011 8:01:04
Lew feral
Kogucik
Cytat z "KPL":
No to kolejna krytyka, tym razem z mojej strony.

W temacie o MLP (http://www.polfurs.org/mo...r=ASC&start=675) od postu 685, aż do ostatniego ktoś powciepał minusy


Moim zdaniem nieuzasadniona. To nie jest sprawa techniczna. Po prostu ktoś się nieładnie bawi i tyle :rollk:
Odnośnie Twojego posta dotyczącego minusów w tamtym wątku:

Cytat z "Etykieta karmiczna ( http://www.polfurs.org/mo...p?articleid=247 )":

Czego nie robić:
[...]
* Pytać się, dlaczego cię minusują.


Nie żebym był za masowym rozdawaniem minusów... [Edit po długim namyśle] Może po prostu zlikwidować system karmy skoro tak wielu osobom przeszkadza? [/Edit]
Osobiście jestem [EDIT MODE] zdecydowanie i kategorycznie przeciw jego usunięciu, wydaje mi się, że jest dobrze tak, jak jest.
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 28.06.2011 10:29:40
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

Anonim
2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 28.06.2011 9:31:37
Cytat z "Leo_JR":
Cytat z "KPL":
No to kolejna krytyka, tym razem z mojej strony.

W temacie o MLP (http://www.polfurs.org/mo...r=ASC&start=675) od postu 685, aż do ostatniego ktoś powciepał minusy


Moim zdaniem nieuzasadniona. To nie jest sprawa techniczna. Po prostu ktoś się nieładnie bawi i tyle :rollk:


Tutaj są krytyki nie tylko techniczne, ale i inne. Przejrzyj temat, jest np. skarga Ryana na masowe minusowanie.

Cytat:
Nie żebym był za masowym rozdawaniem minusów... Może po prostu zlikwidować system karmy skoro tak wielu osobom przeszkadza?
Osobiście jestem [EDIT MODE] zdecydowanie i kategorycznie przeciw takiemu obrotowi sprawy, wydaje mi się, że jest dobrze tak, jak jest.


Mi ten system nie przeszkadza, dopóki jest wykorzystywany normalnie, a odchyły z kolei zdarzają się sporadycznie.
Nie rozumiem z kolei po co jest zapis, że nie wolno się pytać z jakiego powodu są te minusy. Bo tak jak widać we wspomnianym wcześniej temacie czasem te minusy są za nic, człowiek nawet nie ma pojęcia o co kaman.

1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 28.06.2011 10:16:54
Lew feral
Kogucik
Cytat z "KPL":

Nie rozumiem z kolei po co jest zapis, że nie wolno się pytać z jakiego powodu są te minusy. Bo tak jak widać we wspomnianym wcześniej temacie czasem te minusy są za nic, człowiek nawet nie ma pojęcia o co kaman.

Owszem, nie ma się pojęcia za co i to jest moim zdaniem duży urok systemu 'karmy'. Co do pytań za co minusy - przecież to karma. Pytaj świata, za co Ci się zdarzyła jedna rzecz czy inna. :-Dk

Moim zdaniem samemu nie nadużywać i nie przejmować się nadmiernie 'psujami' Ostatecznie to ma być przede wszystkim dodatkowy 'funiasty feature' Polfursa oraz forma zabawy - i jako taki świetnie (nie biorąc pod uwagę przypadków ekstremalnych) się sprawdza ;-)k
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 28.06.2011 10:26:15
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 28.06.2011 10:37:46
Arachne
Taur
Cytat z "KPL":
Nie rozumiem z kolei po co jest zapis, że nie wolno się pytać z jakiego powodu są te minusy.


Chodziło o to, żeby w każdym wątku nie pojawiały się schematyczne posty i dyskusje na temat anonimowych minusów zamiast dyskusji na temat samego posta.

Nie jest to żelazna reguła bo jak pokazuje praktyka może to czasami odwrócić karmę i sporadycznie rozwinąć dyskusję na temat. Chodzi po prostu o nie wywoływanie offtopu zawsze w tym samym kierunku.

Przeredaguj to jeśli chcesz.

Anonim
1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 28.06.2011 15:29:01
Cytat z "DarkV":
Cytat z "KPL":
Nie rozumiem z kolei po co jest zapis, że nie wolno się pytać z jakiego powodu są te minusy.


Chodziło o to, żeby w każdym wątku nie pojawiały się schematyczne posty i dyskusje na temat anonimowych minusów zamiast dyskusji na temat samego posta.

Nie jest to żelazna reguła bo jak pokazuje praktyka może to czasami odwrócić karmę i sporadycznie rozwinąć dyskusję na temat. Chodzi po prostu o nie wywoływanie offtopu zawsze w tym samym kierunku.

Przeredaguj to jeśli chcesz.


Hmm... mógłbym spróbować, ale nie obiecuje, że zdziałam coś, bo pewnie się skończy na tym, że ja przeredaguje, ale będzie to daleko jeszcze od ideału. No, ale można np. zapisać w regulaminie, że tematem do krytykowania minusowania, żalenia się na same minusy itd. byłby ten temat tutejszy, a w innych tematach można co najwyżej poprosić o wyjaśnienie powodu dania minusa o ile ten powód mieści się w ramach omawianego tematu, a nie jest wstawiony z czystej niechęci, czy nudów. Stworzyć jakiś zapis, że dyskusja na temat minusów może się odbyć, ale tylko w ramach tematu, a nie dramy.

Tak jak mówie, spróbuje to przeredagować, jak coś będę mieć to ci pośle na PW i się spytam co o tym sądzisz.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456...19>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane