Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123


0
(+0|-0)
Re: Kościół - opodatkować, czy nie?
Wysłano: 17.06.2011 19:33:45
Futrzasty Esteta
Anthro
Oki niech będzie, na poziomie lokalnym po nic nie robieniu PISu warszawa jest rozkopana że aż miło ale nie narzekam bo będzie potem super jak skończą xD.

Co do Shengen to trzeba podziewać ekipie od UE bo to cały proces jest.

Ale co na takim poziomie ogólnie państwowym?

Co do armii to wreszcie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Kościół - opodatkować, czy nie?
Wysłano: 17.06.2011 23:59:15
Cytat z "Ingo":
Mógłbym pisać o tym co zawdzięczamy PO w skali kraju, ale dużo tego i bez większego znaczenia więc wymienię to co dotyczy stricte mnie:

- budowa Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Zapowiadana była od 20 lat, w 1994 prezydent Wrocławia mówił, że będzie gotowa w 1998 potem ciągle nic, nic i nic. Przyszła PO do władzy i voila - mamy obwodnice (no dobra, będziemy mieli za kilka miesięcy)
- budowa nowego terminalu Wrocławskiego Portu Lotniczego. To z kolei jeden z sukcesów PO na poziomie regionalnym (pieniądze na lotnisko dał Urząd Marszałkowski)
- remont linii kolejowej na odcinku Wrocław-Opole
- przyznanie funduszy (łącznie ok. 500 mln złotych) na remonty Hali Stulecia oraz Pawilonu Czterech Kopuł a także budowę Narodowego Forum Muzyki oraz rozbudowę Opery Wrocławskiej [środki pochodzą z Ministerstwa Kultury]
- Budowa obwodnicy Oleśnicy w ciągu drogi S8
- 'Wejście do Shengen' (nie wiem na ile to zasługa PO ale stało się za ich kadencji a ja dużo podróżuję, wiec mi to życie ułatwia)
- Dofinansowanie budowy stadionów na Euro 2012 (Wrocław nie dałby rady udźwignąć tej inwestycji samodzielnie)

itd. itp.


Do tej listy dodam pare sukcesów jak:
* budowa drogi ekspresowej S8 Radzymin - Wyszków
* rozpoczęcie budowy obwodnicy Zambrowa w ciągu trasy S8
* zakończenie przetargu "Zaprojektuj i Zbuduj" dla S8 Jeżewo - Białystok, czego PiS nie umiało.
* Remonty wielu tras (kolejny przykład DK66 Zambrów - Wysokie Maz.)
* Remont trasy kolejowej z Łodzi do Warszawy.

No i te odejście do armii zawodowej jak najlepiej oceniam. Oczywiście, tez zagłosuje na PO, bo oni najwięcej zrobili póki co. Tylko szkoda, ze nie dadzą rady zrobić więcej.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane