Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   5 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...48495051525354...78>>


6
(+6|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 5.05.2014 21:41:06
Wilk
Fabulous twerking momma
Nagranie nowego kawałka oraz klipuz dziewczynami z kapeli Inne :D

https://www.youtube.com/watch?v=zmBGW9O7q_8
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=zmBGW9O7q_8


2
(+2|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 6.05.2014 19:42:05
Lateksowy książe
Anthro
"Thanks for pre-ordering! When Transistor is ready, you'll be able to get it right here on your download page."
Załącznik:
jpg  rainbow_puke_2.jpg (21.25 KB; 442x338 px)
674_53691eed1a57e.jpg 442x338 px

1
(+1|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 7.05.2014 19:25:26
Hiena
Zwierzę
Drugi raz kupując kosmetyki przez sieć w Mydlarni dostałam jeden z produktów razy dwa :D Pierdoła za parę złotych, ale i tak frajda :-ojjk:

3
(+3|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 8.05.2014 13:19:44
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
W końcu mam własne biurko w pracy *.*

6
(+6|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 9.05.2014 19:54:16
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Dorwałem dobrą pracę na weekendy i na wakacje :) przewodnik po ścieżce edukacyjnej "Dinozaury w Krasnobrodzie" :) zaczynam od tej niedzieli

http://www.parkmania.pl/p...-Dinozaury.html
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 9.05.2014 19:54:42
FABRICATI DIEM PVNC"

21
(+21|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 22.05.2014 22:09:34
Hiena
Zwierzę
Kupiłam sobie smoka :D



Na razie ma jakieś 8 cm.


I ma na imię Poluś.



-25
(+1|-26)
Re: Wasze radości
Wysłano: 25.05.2014 23:38:51
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Zdechł Jaruzelski :D
Wiwat Rzeczpospolita :)
https://www.youtube.com/watch?v=cPy4_P5j9ow
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 25.05.2014 23:45:53
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=cPy4_P5j9ow

FABRICATI DIEM PVNC"

4
(+5|-1)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 8:46:32
Klacz huculska
ale jesteś zajebisty.

7
(+8|-1)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 10:40:51
Lis.
Chciałem dobrze.
Jesteś idiotą. Cieszenie się z czyjejś, ktokolwiek by to nie był, śmierci jest po prostu żałosne.
Edit: Szczególnie w takich słowach.
Ostatnio edytowany przez Pasterz dnia 26.05.2014 10:48:03

0
(+2|-2)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 10:52:17
Wilczek
Anthro
Sa momenty kiedy jest usprawiedliwienie dla takiego zachowania. Tylko ze to raczej jest jak ktos jest u wladzy tak jak byl Stalin, Hitler, przywodcy Egiptu itd. Wtedy jest jakas radosc, ze nagle w kraju cos sie zmieni. A rozpamietywanie po 40 latach... Troche mentalnosc starych osob. Jeszcze zdarzaja sie przypadki, ze 70 letnia babci nienawidzi wszystkich niemcow bo byla druga wojna swiatowa...
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

15
(+15|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 11:08:31
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Liskowic": (Link »)
Zdechł Jaruzelski :D
Wiwat Rzeczpospolita :)
https://www.youtube.com/w..._P5j9ow

Pięknie zaprezentowana mentalność gimnazjalisty.

3
(+4|-1)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 12:03:08
Smoko-nietoperz
Anthro
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Sa momenty kiedy jest usprawiedliwienie dla takiego zachowania. Tylko ze to raczej jest jak ktos jest u wladzy tak jak byl Stalin, Hitler, przywodcy Egiptu itd. Wtedy jest jakas radosc, ze nagle w kraju cos sie zmieni. A rozpamietywanie po 40 latach... Troche mentalnosc starych osob. Jeszcze zdarzaja sie przypadki, ze 70 letnia babci nienawidzi wszystkich niemcow bo byla druga wojna swiatowa...

Takie babcie mozna zrozumiec. Jesli jakas babcia stracila meza, dzieci, ja sama np przetrzymywali w Auschwitz czy innym obozie, doswiadczyla wiele zlego ze strony niemcow - pozostaja blizny na cale zycie. Ciesz sie ze urodziles sie w miare spokojnych czasach i wojne masz tylko na ekranie komputera / tv.

Co do Liskowica - Gosciu, co z toba nie tak? Jestes z pokolenia JP na 100%? Mozesz go nie lubic, nienawidzic, troche kultury i elementarnego szacunku do zmarlych osob na publicznym forum wypadaloby zachowac - takie rzeczy powinienes raczej zachowac dla swoich bliskich znajomych.
A kto umarł, ten nie żyje.

2
(+2|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 12:25:32
PERMABAN
To coś w stylu "za komuny było lepiej" wypowiadane przez świeżych 20 latków - na świecie ich nie było, ale najwięcej do powiedzenia mają xd

-1
(+2|-3)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 13:42:15
Lisica Ruda Północna
Anthro
Hitlera też szanujmy, przecież nie żyje.

(Czekam na wklejkę z Wikipedii z definicją Prawa Godwina, i oczywiście minusiki :-ojjk: )

Nie to żebym się cieszył ze śmierci Jaruzela czy nie cieszył, ten człowiek jest mi totalnie obojętny. Może żałował później tego co robił, może nie. Może stan wojenny był jakimś tam "mniejszym złem", może nie - nie siedzę w tym tak głęboko, więc nie wiem. Wiem że wielu ludzi go nienawidzi z powodów bardziej osobistych niż "raz sierpem raz młotem", i ma pełne prawo do radości z informacji o jego śmierci. To tylko informacja - dla jednych dobra, dla innych zła, dla reszty obojętna - a wszyscy się teraz spuszczają nad tym bardziej niż potrzeba. Bo ktoś śmie mieć inne zdanie na ten temat.

Ta cała uprawiana teraz w internetach nekrofilia jest imho godna pożałowania. Nie każdy zmarły jest święty.
Hvað segir tófa?...

6
(+6|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 14:03:29
Czarno Biały Gepard
Anthro
PERMABAN
Ale co nam daje wjeżdzanie na zmarłą osobę?
Robił to co uważał za słuszne, wielu zaszkodził, niektórym pomógł, teraz nie żyje, ale teraz (i jak przez ostatnie 20 lat) nic więcej nie zrobi, jeśli komuś to na rękę i się cieszy to proszę ale pisanie "dobrze, że zdechł" jest godne pożałowania.

1
(+3|-2)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 14:37:57
Smoko-nietoperz
Anthro
Cytat z "Sigrun": (Link »)
Hitlera też szanujmy, przecież nie żyje.

(Czekam na wklejkę z Wikipedii z definicją Prawa Godwina, i oczywiście minusiki :-ojjk: )

Nie to żebym się cieszył ze śmierci Jaruzela czy nie cieszył, ten człowiek jest mi totalnie obojętny. Może żałował później tego co robił, może nie. Może stan wojenny był jakimś tam "mniejszym złem", może nie - nie siedzę w tym tak głęboko, więc nie wiem. Wiem że wielu ludzi go nienawidzi z powodów bardziej osobistych niż "raz sierpem raz młotem", i ma pełne prawo do radości z informacji o jego śmierci. To tylko informacja - dla jednych dobra, dla innych zła, dla reszty obojętna - a wszyscy się teraz spuszczają nad tym bardziej niż potrzeba. Bo ktoś śmie mieć inne zdanie na ten temat.

Ta cała uprawiana teraz w internetach nekrofilia jest imho godna pożałowania. Nie każdy zmarły jest święty.


Tu nie chodzi o bycie za Jaruzelskim lub przeciw, tylko o popierdolone filmiki godne pokolenia JP i innych buntowniczych/niedorozwinietych dzieciaczkow.

Niech 50 osob z forum napisze "Hitler/Stalin/Wstaw inna osobe to ♥♥♥♥, kutas". Zajebisty klimat wtedy sie zrobi, przeciez mamy pelne prawo do wolnosci slowa i wyrazania swoich pogladow.

cytujac Grochole (jako przyklad zle uzywanej wolnosci slowa):
"Tymczasem niedawno naczelny gej Polski zajmujący się ubraniami wyznał w telewizji, że tak się pieprzył, że nie czuje dupy. I ja mam to akceptować, bo on jest człowiekiem wolnym? Nie na tym polega wolność. Nie jestem homofobką, ale drażni mnie, że popularność zdobywa ten, kto głośno krzyczy, że nie chce mieć dzieci, że jest lesbijką albo gejem. I że nasze uczucia są najważniejsze. Owszem, są najważniejsze, ale dla nas, a nie dla całego świata."

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,7547...l#ixzz32pC3gejF
Ostatnio edytowany przez TheWatcher dnia 26.05.2014 14:42:49
A kto umarł, ten nie żyje.

1
(+1|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 15:13:36
Lis.
Chciałem dobrze.
Sigrun - o ile kojarzę, jesteś młodszy ode mnie i nie studiujesz historii. Poza tym, o ile pamiętam, to nasz nowy eurodeputowany JKM nie miał też jednoznacznie negatywnego zdania o Hitlerze... czyż nie, panie polityk?

-2
(+2|-4)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 15:40:37
Lisica Ruda Północna
Anthro
Cytat z "Ritualist": (Link »)
jeśli komuś to na rękę i się cieszy to proszę ale pisanie "dobrze, że zdechł" jest godne pożałowania.


Czyli myślmy swoje, ale nie mówmy tego na głos. :rollk: Ech, Europa już to teraz przerabia tylko że w innych krajach. I efekty nie są fajne xd

Cytat z "TheWatcher": (Link »)
Zajebisty klimat wtedy sie zrobi, przeciez mamy pelne prawo do wolnosci slowa i wyrazania swoich pogladow.


Niestety nie do końca, obraza uczuć religijnych i znieważanie głowy państwa są nielegalne :-ojjk:

Aczkolwiek co do wyrażania swoich poglądów na temat czyjejś śmierci JESZCZE mamy do tego pełne prawo, i to bardzo dobrze ;)

Cytat z "TheWatcher": (Link »)
cytujac Grochole (jako przyklad zle uzywanej wolnosci slowa):
"Tymczasem niedawno naczelny gej Polski zajmujący się ubraniami wyznał w telewizji, że tak się pieprzył, że nie czuje dupy. I ja mam to akceptować, bo on jest człowiekiem wolnym? Nie na tym polega wolność. Nie jestem homofobką, ale drażni mnie, że popularność zdobywa ten, kto głośno krzyczy, że nie chce mieć dzieci, że jest lesbijką albo gejem. I że nasze uczucia są najważniejsze. Owszem, są najważniejsze, ale dla nas, a nie dla całego świata."


Tekst parę dni wcześniej akurat czytałem. Co tu jest konkretnie "źle używaną wolnością słowa"?...

Grocholę jakaś tam rzecz obrzydza, i odważyła się publicznie o tym powiedzieć. Nic więcej tu nie widzę.

Nie śledzę wypowiedzi Jacykowa (bo jak mniemam to o niego chodziło), nawet jeżeli tak powiedział to jakoś szczególnie mnie to nie obchodzi. Ale zadajmy sobie inne pytanie: ile osób publicznych HETERO powie w telewizji "ruchałem Grażynę tak długo, że spóźniłbym się do pracy" albo "Janusz zrobił mi taką minetę, że do dzisiaj ścieram śluz z podłogi"?... Ile osób publicznych HETERO robi ze swojej seksualności wielką sensację i niemal sens swojego istnienia, pomijając sensacje wywoływane przez plotki z tabloidów?... Ile zostało zorganizowanych parad HETERO na ulicach polskich miast?...

Niestety, niektórzy homoseksualiści robią ze swojej orientacji jakiś wielki powód do dumy i chwały, choć jest to taki sam powód do dumy i chwały jak bycie rudym czy leworęcznym. Partie polityczne, stowarzyszenia, fundacje i inne podmioty oraz środowiska, domagające się praw adopcyjnych dla homoseksualistów (choć nie zostało jeszcze do końca udowodnione że dzieciom przez nich wychowywanym nie wyrządza się krzywdy), cenzurowania krytycznych wypowiedzi o środowisku LGBT i innych przywilejów, uzurpują sobie prawo do grania roli reprezentantów wszystkich gejów i lesbijek w Kraju. Choć jest to kłamstwo, a wyżej wymienieni osobnicy swoją agresywną retoryką i coraz bardziej natrętną propagandą wyświadczają niedźwiedzią przysługę wszystkim, którzy po prostu chcą żyć sobie w spokoju z tym kogo kochają i nie mieszać w swoje życie osób niezainteresowanych.

Wręcz (jako osoba również będąca w mniejszości seksualnej) powiedziałbym, że o moje interesy lepiej zadbałby Marian Kowalski niż Robert Biedroń. xd Bo po prostu dałby mi święty spokój.

Cytat z "TheWatcher": (Link »)
I że nasze uczucia są najważniejsze. Owszem, są najważniejsze, ale dla nas, a nie dla całego świata."


100% poparcia. ;)

Cytat z "Pasterz": (Link »)
Sigrun - o ile kojarzę, jesteś młodszy ode mnie i nie studiujesz historii.


Przecież napisałem, że:

Cytat z "Sigrun": (Link »)
Może stan wojenny był jakimś tam "mniejszym złem", może nie - nie siedzę w tym tak głęboko, więc nie wiem.


Na temat Jaruzelskiego nie zabieram zdania, bo nie żyłem wtedy a aż takiej wiedzy nie mam żeby zgrywać tutaj eksperta. Rozumiem po prostu reakcje i uczucia niektórych.

Cytat z "Pasterz": (Link »)
Poza tym, o ile pamiętam, to nasz nowy eurodeputowany JKM nie miał też jednoznacznie negatywnego zdania o Hitlerze...


O Hitlerze to już było wiele razy. Jako że JKM uważa Hitlera za narodowego SOCJALISTĘ (słusznie czy niesłusznie - nie moja rzecz oceniać, nie jestem historykiem), to raczej jako zagorzały antysocjalista nie może go popierać. ;) W kwestii holocaustu powiedział jedynie, że nie ma dowodu aby Hitler o nim wiedział, a jeżeli któryś z jego rozmówców o takim dowodzie wie - niech przedstawi.

Może o czymś nie wiem, nie śledzę wypowiedzi Korwina o Hitlerze bo te o gospodarce bardziej mnie interesują. Jednak robienie z niego neonazisty jest imho dużą nadinterpretacją.
Ostatnio edytowany przez Sigrun dnia 26.05.2014 15:41:47
Hvað segir tófa?...

Anonim
3
(+3|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 15:44:31
Ja tylko nieśmiało zaproponuję, żeby założyć nowy temat, bo robi się mały bałagan. ;-)k

3
(+3|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 16:02:14
Czarno Biały Gepard
Anthro
PERMABAN
Nie zabraniam nikomu wygłaszać swojego zdania, ale wyrażenie swojego zadowolenia z powodu czyjejś śmierci, można ująć na tyle ile się da łagnodniej a nie "w końcu zdechł :-D "

2
(+2|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 16:25:21
Wilczek
Anthro
Cytat z "Sigrun": (Link »)
Hitlera też szanujmy, przecież nie żyje.



Moja ostatnia wypowiedź na ten temat :P
Hitler powinien wzbudzać bo części jakieś uznanie, szacunek. Nie dla jego czynów w czasie wojny itd, lecz dla jego zdolności oratorskich. W dzisiejszych czasach ktoś porównany do Hitlera akurat na polu zdolności oratorskich moze czuć sie dumny. Każdy człowiek ma jakieś cechy, które wzbudzają szacunek. To, ze mordował zabijał i zrobiło sie smutno na planecie to juz inna sprawa.

Tak samo Jaruzelski to bardzo dobry przykład, że od zera można osiągnąć wszystko. Tylko wytrwałością i samodyscypliną potrafił dojść na szczyt. Nikt tu nie walczy zbytnio o żałobę narodową, dlatego też należy się wyrażać jako tako. Rozumiem negatywne opinie, ale nie wulgarne.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 17:13:43
Anthro
Cytat:
Rozumiem negatywne opinie, ale nie wulgarne.


Dokładnie. Można powiedzieć :
Zdechł ten który przyczynił się do śmierci......
lub
Umarł człowiek którego działania przyczyniły się do śmierci.....

Treść przenoszona jet ta sama, pogląd ten sam. Ale pierwsze zdanie mówi o kulturze wypowiadającego się.

-2
(+3|-5)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 17:36:13
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
aby mówić "umarł człowiek" pierwej trzeba być człowiekiem. Ja nic mu winien nie jestem on swoich długów za życia nie spłacił a potomkowie ofiar łoili na jego leczenie kasę ze swoich ciężko zarobionych podatków. Wymigiwał się ze swoich procesów tak długo, że w końcu jego kolesie sprawę zamietli pod dywan. Zamiast pracować na dobro obywateli- wsadził im sztylet między żebra zamiast wykorzystywać okazję do odzyskiwania wpływów kraju, kidy ZSRR upadało. Kiedy ubecja katowała ludzi - kiwał na pozwolenie aby na starośc sadzać dupsko po sanatoriach. Jemu moim zdaniem nie należy się nawet pochówek na ziemi którą zwyczajnie zdradził a co dopiero moje ciepłe słowo o nim.
Jak to mawia mój przyjaciel "Oby mu diabli dupsko szpicrutą garbowali".
"Liskowic katol a nie spełnia wymagań swojej wiary" wiem...Już o to ♥♥♥♥♥ od księdza usłyszałem ale sorry nie potrafię mu przebaczyć święty nie jestem i nie będę i zazdroszczę ludziom, którzy mogą z ręką na sercu powiedzieć "Było minęło". Może kiedyś się nauczę choć wątpię. JEstem człowiekiem wylewnym -co w sercu to na języku, nie ubieram w piękne słówka nieszczerych intencji dlatego najpewniej politykiem nie będę :P A dziś idziemy z bractwem na bibę z tej okazji.
a na koniec dowcip wymyślony przez JaśnieFokę :

-Dlaczego JAruzel umarł w dniu wyborów?
-Źle zrozumiał zdanie "W niedzielę idziemy do urny"
FABRICATI DIEM PVNC"

6
(+6|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 18:08:11
irbis
niepozorny
Cytat z "Liskowic": (Link »)
Kiedy ubecja katowała ludzi - kiwał na pozwolenie aby na starośc sadzać dupsko po sanatoriach.

UB było w czasach stalinowskich. Jak na osobę tak płaczliwie przeżywającą historię mało o niej wiesz :-ojjk:

-1
(+0|-1)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.05.2014 18:23:58
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
tfu tfu :D racja mea culpa (plus za poprawienie mnie)
chodziło mi o "zawsze miłych" panów z MO ORMO i ZOMO. Ormowcy byli nagorsi IMAHO
FABRICATI DIEM PVNC"

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...48495051525354...78>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane