Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...55565758596061...78>>


5
(+5|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 15.10.2014 21:31:36
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
dziś z kolegą z bractwa wykminiliśmy sobie parę sekwencji ruchów i ripost na szabelki, aby to ładnie wyglądało na pokazach. Jeszcze wiele pracy przed nami ale zapowiada się obiecująco...przynajmniej o wiele bardziej obiecująco niż typowe "blok na głowę- atak na głowę-blok na głowę- atak na głowę-i tak do usranej śmierci :P"

ps. nie mam na myśli zwykłej choreografii, kótra jest ustalona od A do Z. Chodziło nam o parę sekwencji ruchowych, które można mieszać naprzemiennie i dowolnie łączyć podczas trwania pokazu.

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 15.10.2014 21:42:23
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=E0Hpg9sOjfs

FABRICATI DIEM PVNC"

7
(+7|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 16.10.2014 8:20:17
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Pracownia architektury ,,Domin" urządziła konkurs, w którym nagrodą był darmowy kurs i praca dla Kromlech.eu. Wybrali grupkę osób iiiii.... jestem wśród nich. 8-)k
Kwestią szczęścia udało mi się narysować i zaprojektować ogra - rzeźnika.

Witajcie nowe zajęcia!


Anything that is beautiful people want to break.

4
(+4|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 17.10.2014 13:13:26
Gazelopka sawannowa
Anthro
Zdałam tekst czytany na głoskę /i:/ na fonetyce.
Mała rzecz, ale cieszy, bo na poprzednich zajęciach ja miałam z całej grupy największe problemy z wymową tego. :D
Dziergam rzeczy. O, tu są.

6
(+6|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 18.10.2014 21:17:16
PERMABAN
Po paru cyrkach, że on w teren sam nie pójdzie, udało się konia upchnąć i w końcu mogę sama się snuć po ścieżkach :D Okazało się, że konia nic nie zjada i poza stajnią jest całkiem fajnie.


0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 18.10.2014 21:28:12
Wilczyca
Zwierzę
Ara, tak bardzo zazdro! Tak w ogóle to widziałam kilka zdjęć i masz przepięknego konia! Wielkopolak, SP, czy jakiś zagraniczny?
No i zazdro, bo mi koni teraz cholernie brakuje, od prawie miesiąca nie jeździłam >:I

A żeby nie było off topu to z moich radości dzisiejszych: przyjaciółka przyjechała na weekend z Krakowa do Wrocka i się umówiłyśmy na spotkanie. No i mój na ogół bezużyteczny brat przyniósł kawałek bardzo dobrego ciasta. To mi umiliło bardzo mało produktywny dzień.

3
(+3|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 18.10.2014 21:47:25
PERMABAN
Wielkopolak, 6 lat, bydlątko jedyne 170 w kłębie (ja mam niecałe 160). Na żywo dużo bardziej łapie za oko, do zdjęć to on mało chętny niestety :P
Ja nie jeździłam 3 lata, bo Warszawa droga w ♥♥♥♥, olałam stolicę na rzecz domu i trafił się kuń. Także bez offtopu, bo, wciąż, moją radością jest posiadanie konia po 15 latach bujania się na cudzych :P
Fajny jest, tylko bywa uparty i ze swoim zdaniem, w dodatku trochę temperamentny, więc się czasem wzajemnie gotujemy, ale ogólnie to super grzeczny, odważny i misiek kochany. I skacze jak szatan xd

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 18.10.2014 22:02:42
Wilczyca
Zwierzę
Wielkopolskie są najlepsze razem z uszlachetnionymi ślązakami, jak dla mnie :D Właśnie przez wzrost (ja mam 177 czy 178) no i predyspozycje do skoków i temperament (wiadomo, że każdy koń jest inny, ale większość, z którymi miałam do czynienia miała charakter) :D
Z koniem temperamentnym chociaż jest więcej zabawy i partnerstwa ;) Co za dużo to nie zdrowo, ale jak koń się ze wszystkim słucha i nie wykazuje inicjatywy to też co to za przyjemność? :D Masz w planach jakieś konkursy jeździć? Czy tylko tak dla siebie?
Ja jeżdżę 11 lat z hakiem i nigdy nie miałam aż takiej przerwy w jeździe, maks kilka mięsięcy, a to i tak bolesne, nie wyobrażam sobie, jaką masakrą muszą być 3 lata D:

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 18.10.2014 22:44:41
PERMABAN
Nooo, skoro mam swojego to mam jakieś pole do popisu, ale póki co koń nie jeździ przyczepą, bo ma jakiś uraz, z zajazdki wrócił wierzchem, bo rozpierdolił bukmankę... Także jak uda mi się go zapakować i spokojnie jeździć, to byłoby fajnie coś postartować, mam plany na następny rok by robić odznaki i może jakieś towarzyskie pojechać, ale zobaczymy. Na razie się wożę i próbuję coś zacząć jeździć po tych latach w gównianych szkółkach.
A takie spokojne miśki są fajne, bo przynajmniej pewny koń.

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 18.10.2014 23:08:45
Wilczyca
Zwierzę
Huh...Biedak... Małymi krokami i z dużą dozą cierpliwości (i marchewek/jabłek) na pewno się uda go przyzwyczaić. W te wakacje z koleżanką, właścicielką stajni, gdzie jeżdżę, kilka koni naprostowywałyśmy z tym wchodzeniem. Najgorzej chyba było z "moim", bo mu w zasadzie trzeba było cały czas nogi podnosić i po parę centymetrów przestawiać.
Współczuję tych szkółek. Sama nigdy nie jeździłam w typowej szkółce, tylko w wiejskiej stajni dawnego zawodnika, szkoleniowca i hodowcy (teraz jego wnuczka to prowadzi).
No w sumie niby pewny, ale nawet taki potrafi coś odwalić, a po nim się nie będziesz spodziewać.
Powodzenia z odznakami! Też chciałam robić jakoś w najbliższym czasie, ale pewnie się to odwlecze na kolejny rok, albo dwa. W sumie jak i tak nie mam perspektyw na własnego konia póki co, to nie wiem, czy jest sens większy

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 19.10.2014 0:06:45
PERMABAN
No powoli coś mu się tam tworzy w głowie, że go przyczepa nie zeżre, bo stoję z nim do znudzenia. Z tej nudy sobie lubi wymyślić, że czegoś się wystraszył i mnie przeciurać kilka metrów, bo np. straszny kasztan spadł (pod siodłem, na pastwisku, gdziekolwiek - kasztany go nie ruszają). Ale widzę, że kłusuje wesoło z kitą do góry i paradnym krokiem ze mną wiszącą na uwiązie, więc jakoś powątpiewam, że się boi.
Zazdroszczę porządnej nauki, ja dopiero teraz coś progresuję, ale lata nawyków ciężko złamać.

Dobra, jak coś to pisz prywatnie, bo o konikach można gadać długo, a już dość jest offtopu xd

2
(+2|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 19.10.2014 0:20:57
Wilczyca
Zwierzę
Kombinator xD

Racja, odezwę się na dniach, póki co znikam spać :D

I żeby uniknąć kolejnego offtopu: wielka-mała radość -cudowna inspiracja do rysunku zafundowana przez twórczych shoutboxowiczów : DDD

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 19.10.2014 0:42:51
Lew
Ile kosztuje utrzymanie konia?
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

2
(+2|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 19.10.2014 0:49:35
Bestia nieznanego pochodzenia
Anthro
Ingo, jakieś 5 złotych i masz paczkę gaci na bazarze :lolk:

A tak ode mnie. Zacząłem poważnie podchodzić do swoich rysunków i przestałem zapominać o nich. Przestałem na tyle że mam braki kartek w domu. Czas już rysować też swoje wizje :-)k
Wszystko kwestią wiary.

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 19.10.2014 0:51:39
PERMABAN
Jak za pokój w Warszawie xD Jak trzymasz przy domu to koszty znacząco spadają, a jak masz swoje siano i słomę, to w ogóle śmieszne kwoty się robią.
Niestety koń to studnia bez dna, a nie daj boże jak zachoruje, tfu tfu. Pobyt w klinice to już są tysiące pesos.

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 19.10.2014 11:02:14
Wilczyca
Zwierzę
Kupując owies, słomę i siano, gdzie ostatnia dwójka uzupełniana jest własnymi zasobami, wychodzi ok. 120 - 130 zł miesięcznie. Do tego trzeba doliczyć kowala co 2-3 miesiące, dwa razy do roku odrobaczenie.
A jak się hoteluje konia to już zależy gdzie. U mnie w stajni jest 450 zł miesięcznie, koleżanka chce jeden boks za 300 zł wynająć, ale już koło Wrocławia najtańszy hotel się znajdzie dopiero od 500 zł, a wtedy się trzeba liczyć z długim dojazdem. Bliżej dużego miasta to już są sumy na ogół powyżej 700 zł, nie wiem jak w innych miastach, ale we Wrocku standardem jest 800 zł z tego co słyszałam.

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 19.10.2014 21:00:11
PERMABAN
E, nie, akurat Wro ma dość przyzwoite ceny gdzieniegdzie i da się upchnąć konia w niezłej stajni za 500 zł. Ale prawda, jak się chce luksusów, to się płaci.
Kowal co 2-3 miesiące? Mój teraz był po dwóch miesiącach, bo miał poślizg dwutygodniowy, i konie kopyta miały straszne. Wolę nie myśleć jakie pazury i strzałki mają konie po 3 miesiącach... Żebym nie miała konia kutego, to sama bym się zastanowiła nad nauką werkowania, żeby mu kopyta ogarniać w razie potrzeby.

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 19.10.2014 23:18:29
Wilczyca
Zwierzę
To zależy od kopyt i od pracy jaką koń wykonuje. Jak dużo chodzi to i bardziej mu się w naturalny sposób ścierają. Inaczej też jest z kopytami ciemnymi i jasnymi. Sama jakbym konia miała to bym na pewno mu częściej robiła kopyta. Napisałam jak to wygląda w stajniach, które znam. Co miesiąc nikt tam kowala nie wzywa.
Samemu robić kopyta to zajebisty skill, męczące to i dużo siły trzeba włożyć, ale na pewno warte nauki.
Co do cen jeszcze to może się jakoś zmieniło, bo tak z rok temu ogarniałam ceny hotelowania w okolicach Wrocka i najtańsze były właśnie za 500 zł, tylko kilka do kilkunastu kilometrów od Wrocka.

3
(+3|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 20.10.2014 10:11:05
gryf
PERMABAN
Solarka spadła poniżej magicznego progu 5 PLN/l.
I nie, nie chodzi tu o jakieś podejrzane wioskowe stacje gdzie w produkcie można się spodziewać więcej wywaru z buraków niż węglowodorów.
Najpierw przy jakimś supermarkecie trafiłem po 4.99, a potem na Orlenie po... 4.96!
Wow, daaawno nie widywałem tam przed przecinkiem czwórki, oj daaawno...
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

12
(+12|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 20.10.2014 21:50:31
Kuguar
Też mnie dziś ucieszyły ceny na stacji, bo musiałam sporo zatankować :-Dk

Dziś mija kolejny rok od naszego ślubu i z tej okazji (tak jak w ubiegłym roku) sprezentowaliśmy sobie sesję zdjęciową.
Za to w sobotę był ślub mojego brata, dobrze się wybawiliśmy, mieliśmy nawet zadedykowany rocznicowy taniec, a brat z bratową sprezentowali nam noc w hotelu 8-)k Było świetnie, szczęśliwsza chyba być nie mogę :milosck:
Załącznik:
jpg  10743642_1710506082508903_375626513_n.jpg (99.36 KB; 640x960 px)
2956_544567822e1af.jpg 640x960 px

6
(+6|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 21.10.2014 0:14:29
Angora Turecka
Anthro
Rzecz prosta tak bardzo, a ucieszyła (paczka z UK oczywiście) i uśmiech na gębie wywołała :)

Ostatnio edytowany przez Kot dnia 21.10.2014 0:15:04
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

2
(+2|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 21.10.2014 1:27:00
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
w końcu udało nam się coś ruszyć w kwestii filmiku promocyjnego dla naszego bractwa :) nawet 5 procent nie zrobiono jeszcze, wiele rzeczy trza będzie nagrać na nowo itp itd ale zapowiada się nieźle bo udział w procesie twórczym biorą ludzie, którym zwyczajnie zależy :)

a tu mały "mejking of" coby gołosłownym nie być. I tia wiem, że żadni z nas aktorzy i filmowcy(najlepszym aktorem na filmiku to zapewne był dzik) ale walić to :D
fan jest fan

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 21.10.2014 1:52:54
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=cs8NJ3jXThs

FABRICATI DIEM PVNC"

6
(+6|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 21.10.2014 22:32:16
Bestia nieznanego pochodzenia
Anthro
Nareszcie spróbowałem :p i rzeczywiście smakuje jak pot koński. +10 do Hipsterstwa :lolk:

dla tych co nie rozumieją : https://www.youtube.com/watch?v=xsRByjmvBoU
Ostatnio edytowany przez GoodBad dnia 21.10.2014 22:54:07
Załącznik:
jpg  IMG_20141021_223345.jpg (2,840.90 KB; 2400x3200 px)
2959_5446c4427fa65.jpg 2400x3200 px
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=xsRByjmvBoU

Wszystko kwestią wiary.

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 21.10.2014 22:56:03
Smok/Wiwerna/obojętnie/ Corgi :D
Człowiek w małym samochodzie
Po takiej reklamie, też bym kupił :-ok

4
(+4|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 21.10.2014 23:17:57
Zmiennokształtny
Dzisiaj (po pół roku czekania) udało mi się zorganizować dla rodziny przyjęcie niespodziankę. Nie powiedziałem dzień wcześniej z jakiej okazji, przez co domysły mieli najróżniejsze (oświadczyny, wyprowadzka, ciąża, coś ze studiami). A powód okazał się bardziej... dziwny. Otóż dzisiaj skończyłem dokładnie 10 000 dni :D. Okazja do zjedzenia tortu i spotkania się w rodzinnym gronie zawsze spoko ;)
Flight of dragons... in the sky... or in my mind?

1
(+1|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 21.10.2014 23:27:11
Biały tygrys
Anthro
Cytat z "eLJot": (Link »)
Po takiej reklamie, też bym kupił :-ok

,,Wyprubuj go na swoim ciągniku'' :-Pk
Don't worry, be furry. 8-)k

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...55565758596061...78>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane