Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...68697071727374...78>>


6
(+6|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 26.06.2015 23:26:32
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Zdałem egzamin z przemian fazowych xD Egzamin jest dwuczęściowy, miałem zamiar napisać tylko 1szą część (dostałem z niej 3,5) a drugą zostawić na wrzesień. Jednakże kiedy już pisałem, uznałem że pytania z drugiej części mają w sobie potencjał do lania wody co też zrobiłem, dostając za to 3- xD Finalnie jest trójeczka, co kończy moją w zasadzie dwuletnią przeprawę z tym przedmiotem :milosck:

13
(+13|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 27.06.2015 11:55:52
Snow Leopold
Anthro
Pojechałem na imprezę nauczycieli z dwoma butelkami wódki, wróciłem z trzema.

8-)k 8-)k 8-)k 8-)k 8-)k 8-)k 8-)k 8-)k 8-)k 8-)k
Stoimy sobie na ratuszu i czekamy na tramwaj c'nie? I widzimy, że nasze mordy stoją, no to witamy się jowialnie, no bo ♥♥♥♥♥, nasze ziomeczki, mordy, fizys te same i ♥♥♥♥, drzemy się jak ludzie pierwotni, bo radość ze spotkania mordy to żywioł, któremu ulec nie sposób. Nic by nam w tej komunii radości nie przeszkadzało, gdyby nie jakiś smutas, ból istnienia i niewiele ponadto, klepie w ten swój telefon, pewnie, że mu nie pasuje nasze być może nieco nad wyraz uzewnętrzniane nasze ukontentowanie. ♥♥♥♥♥♥.

8
(+8|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 28.06.2015 1:36:29
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Ostatnie 2 dni.

1) nowy kot już zdrowieje, może normalnie oczy otwierać (wcześniej nie było to możliwe ze względu na zaawansowane zapalenie spojówek i otwierała je jedynie do połowy)
2) dostałem premię w mojej pracy dorywczej (zawsze 200 stówy więcej w kieszeni za nic praktycznie) Szefu argumentował to tym, że byłem "często zachwalany za fachowe i ciekawe oprowadzanie" :D
3) znalazłem na ulicy porzucone 100 zł a że nikogo nie było akurat w pobliżu.... 8-)k
4) wygrałem mini konkurs modelarski i dostałem w nagrodę mały zestaw figurek, który i tam miałem kupować w niedługim czasie :D

tyle szczęścia naraz
FABRICATI DIEM PVNC"

6
(+6|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 28.06.2015 15:56:53
Klacz huculska
weszłam w większość spodni sprzed ciąży bez wciągania brzucha :3 w sumie na razie spadło mi 9,2 kg. jeszcze 5.

2
(+2|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 29.06.2015 12:46:54
Smok pasiasty
Smok
Dostałem zwrot z US cale 27 złotych. :-Dk

jak kogoś to interesuje to jest smok z reklamy Snapdragon
https://www.youtube.com/watch?v=c9-dnRl4Uoo

2
(+2|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 30.06.2015 9:23:22
Biały tygrys
Anthro
Wyniki z matury, dzięki którym będę mógł się dostać na studia tam gdzie chcę :-Dk
Don't worry, be furry. 8-)k

1
(+1|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 1.07.2015 21:12:04
Wilk
Anthro
Rower pomimo nie do końca sprawnej przedniej przerzutki (nie wchodzi najwyższy bieg, a przy zmianie na najniższy czasem spada łańcuch. Próbowałem regulować, bez skutku... jak na razie) wciąż ma sprawną przerzutkę tylną. Oznacza to że dam radę dojechać do pracy i z powrotem, i nawet jakoś się specjalnie przy tym nie zmęczę. Pora na przesiadkę z autobusu na rower :-Dk
Autor avatara : http://www.furaffinity.net/user/misskin/

"For those who seek perfection there can be no rest on this side of the grave." A żem trochę leń, to perfekcyjny nigdy nie będę.
Na gg jestem bardzo rzadko, dużo lepiej złapać mnie na PM/Skype ew. Steam :-Dk

3
(+3|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 2.07.2015 15:12:08
Wilczek
Anthro
Coraz bliżej 14 lipca. Historyczna chwila zbliżenia się do Pluto tuż tuż.
A tu pierwsze zdjęcia :http://www.nasa.gov/featu...n-sunrisesunset :-Dk
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

2
(+2|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 2.07.2015 15:35:37
Smok rakietowy
Smok
Cytat z "Steven Universe":
- Wasze obliczenia były niepoprawne.
- Nie mogły być niepoprawne, skoro żadnych nie robiliśmy.

1
(+1|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 5.07.2015 18:57:25
Smok pasiasty
Smok
Udało mi się odzyskać ważne dane z padniętego dysku YAY!! :-Dk

jak kogoś to interesuje to jest smok z reklamy Snapdragon
https://www.youtube.com/watch?v=c9-dnRl4Uoo

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 5.07.2015 20:24:05
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Myślałem ze Piesłe nie będzie lubił prania by jego faaaabjulus sierść była piękna, myliłem się. tak to polubił iż aż nie chciało mu się wyłazić z wody :D i sam z chęcią po mimo ze wysoko ładuje się do wanny jak się go spuści z oczu :D
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 6.07.2015 15:46:32
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Dostałem się dokładnie tam gdzie chciałem do szkoły, a dzisiaj zawiozłem świadectwo, więc do września mam spokój :3

6
(+6|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 13.07.2015 0:18:52
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Niemiecki Legoland

Polecam dla dzieci do lat 80


Rollercostery, wodne zjeżdżalnie, makiety, małe oceanarium(!), mała fabryczka lego...Cały dzień można tam spędzić na świetnej zabawie!
Załącznik:
jpg  P7110146.JPG (1,268.16 KB; 2560x1920 px)
1353_55a2e7ccabfe7.jpg 2560x1920 px
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 13.07.2015 12:09:59
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
FABRICATI DIEM PVNC"

1
(+1|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 17.07.2015 13:06:35
Kuna domowa
Zmiennokształtny
Przyszła mi moja hipsterska buteleczka na picie :D Podoba mi się, że ma wyjmowany pierdzielniczek do picia, więc mogę do środka wrzucić sobie owocki, żebym miała smakowo i zdrowo :) No i kosztowała mnie 3,50 $, więc w przeliczeniu na PLNy max. 15 zł. Widziałam dziś taką w jakimś sklepie online polskim za 31 zł + przesyłka, więc zaoszczędziłam. Testuję właśnie i nie przecieka. Dzięki, małe, zwinne, chińskie rączki!

3
(+3|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 17.07.2015 20:53:27
Smok/Wiwerna/obojętnie/ Corgi :D
Człowiek w małym samochodzie
Mam działającą klimatyzację w aucie! Koniec przymusowej sauny w letnie cieple dni :-Dk

1
(+1|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 22.07.2015 14:11:37
Rysiu
Anthro
Jaką fajną butle dostałem x3 Wie ktoś może z którego to roku?
Załącznik:
jpg  Zdjęcie-0021.jpg (190.16 KB; 1280x1024 px)
2843_55af885083bb6.jpg 1280x1024 px
jpg  Zdjęcie-0023.jpg (212.07 KB; 1280x1024 px)
2843_55af885bd9e24.jpg 1280x1024 px
You've never known,
You've never shown.
You've never bled,
You're only dead.
You've never been,
You've never seen.
You never had a fucking chance.

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 22.07.2015 14:25:25
Cytat z "Lunatyk": (Link »)
Jaką fajną butle dostałem x3 Wie ktoś może z którego to roku?


  1. Do PRL-u [u]sprowadzony w połowie lat 70,[/u] jako towar reglamentowany, z czasem coraz bardziej popularny i powszechny. Charakterystyczna butelka szklana na zdjęciu, widoczna była w naszych sklepach spożywczych, barach i restauracjach[u] do około połowy lat 90[/u].


:)

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 22.07.2015 14:49:06
byk
Anthro
O furries let's go down
Let's go down, come on down
Come on furries, let's go down
Down in the river to play

2
(+3|-1)
Re: Wasze radości
Wysłano: 22.07.2015 20:21:44
gryf
PERMABAN
Powinni wrócić do jakiegoś starszego loga.
Jak widzę to obecne to dostaję lęków :D
Załącznik:
jpg  pepsi.jpg (82.00 KB; 600x424 px)
842_55afdf22aeff8.jpg 600x424 px

0
(+0|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 23.07.2015 13:20:10
Rysiu
Anthro
Dzięki ;-)k
You've never known,
You've never shown.
You've never bled,
You're only dead.
You've never been,
You've never seen.
You never had a fucking chance.

3
(+3|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 25.07.2015 9:59:45
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Popieram wolność wyboru i jeśli ktoś naprawdę powinien i ma potrzebę zmiany płci to wczorajsze wydarzenia na pewno bardzo go cieszą, a cieszą i mnie bo świadczy to o rozwoju naszego kraju. W końcu mniejszość trans będzie miała mniej problemów. :-ojjk:

Co prawda to jeszcze nie koniec, ale jesteśmy na dobrej drodze. :)

Cytat z fundacji ,,miłość nie wyklucza"
Cytat:
Jeśli śledziliście wczorajsze media, to wiecie, że Sejm RP przyjął w końcu ustawę o uzgodnieniu płci.
Jest to bardzo ważna ustawa, która uprości życie wszystkim osobom trans w Polsce. Szczególnie na poziomie prawnym.
M.in. nie będzie już konieczne zaskarżanie swoich rodziców w celu skorygowania aktu urodzenia. A orzeczenia będą wydawane przez wyspecjalizowany w tym temacie sąd.

Jest to bardzo postępowa i przełomowa ustawa, ale walka nie kończy się niestety na Sejmie. Czeka nas jeszcze przejście przez Senat i podpisanie ustawy przez Prezydenta RP.
Anything that is beautiful people want to break.

2
(+2|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 27.07.2015 15:17:50
Wilk
Zwierzę
Biała Klacz załapała się na Featured na FimFiction.
--sf.

1
(+1|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 27.07.2015 16:38:05
piesio aligator
Anthro
awoo
Ostatnio edytowany przez Meku dnia 29.12.2019 17:09:18
(avatar © lake)
sc | bc | twitter

2
(+2|-0)
Re: Wasze radości
Wysłano: 28.07.2015 17:36:36
Wilk
Zwierzę
Cytat:
Dear sir/madam,

Although I am sending this to you in a PM, it is not a critique or a notice about grammar/spelling. On the contrary, I am writing to tell you how nearly perfect your fic, A White Mare is, and how much I've enjoyed it. You can think of this more as "fan mail" or something of that sort if you wish.

First, I wish to tell you about the story itself. I believe it was amazing, beyond excellent. A masterpiece, if you will, and certainly the on the top of the list of the best fanfictions I've ever read (and that's quite a lot more than I'd like to admit to), or possibly literature in general (of which I am an even more voracious reader). This work had everything I look for in good books, and even more. A White Mare is generally clean (content-wise, something I tend to appreciate when media seems to think vast amounts of profanity and sexual content make a good story rather than the actual story), deep and yet simple, relatable and yet fantastical, humorous and yet serious or even sad, and over all, totally epic. The characters are great, fleshed out, believable, and relatable. The plot makes sense and is gripping, as opposed to some Humans in Equestria or Ponies on Earth fics that lose direction because there is no conflict or anything to do; instead, you carry the ideas to their logical conclusions, a thing that many authors (myself included) are at times reluctant to do. I also like how you showed how a being like Princess Celestia appearing, even just over text, would affect the world. Despite what other commentators may say about the changes that the Princess makes are "unrealistic" or make her a "Mary Sue", I would disagree; as you made the point of, she has ruled her country (apparently a majority of her planet) for thousands of years and that her talents with politico-economics and social skills were what allowed her to rule for so long in the first place. Moreover, I absolutely loved the way you wrote her character. As opposed to other interpretations, Celestia is not a "troll", unkind, base or un-noble, nor is she "high and mighty" as it were; rather you wrote the Princess as benevolent and yet firm, both intelligent and wise, and level-headed at all times. In my opinion, she sounded exactly like she should.

In addition to the story itself, I just wanted to let you know that, even in the short about of time it took me to read it, I felt it had a deep impact on a personal level. I feel inspired, as well as a host of other emotions I feel words are inadequate to contain. Thank you for your work, and may you have many more tales to weave in the time to come.

May God bless you in all you do,

  • DarknutLord


Cytat:


The story was just..... I dont even know if i can explain how i feel about haha! I guess ill start with saying that this is definitely one of the BEST stories ive ever read, and mind you, that is very difficult to achieve seeing as ive been reading technicolor horse stories for several years now! Anyways, this story is definitely one of my all-time favorites, on par with stories such as Exchange and the like, which is why am inclined to comment, which i hardly do! (I also saw your last authors note mentioning how you like long comments ;)

So... Where to begin? At first, i was skeptical to read this story as it is very easy to mess up the concept of "pony on earth" and vice versa, but once i started reading i couldnt stop! The amount of depth you put into this story is incredible i think, i love how you started it all with him just finding her as a regular mare to a world-changing adventure with powers to bend and know physics almost beyond comprehension! Which brings me to another great part of this story! How you brought in so many different amazing components from macroeconomics to astrophysics is by far one of the most astounding things a story has accomplished that ive ever seen! You added so much depth and science to the story that it was mind-bending! All this crazy, mind-boggling science that i had a ridiculous time trying to even merely get a grasp of definitely added to the already incredible experience that this story provided! This is one of those very rare, ultra-special stories that make me REALLY think, you know what i mean? It made me have the equivalent of shower-thoughts, questioning existence, deep philosiphical ideas (if you can call my crazy thought trains that), and the universe itself really made this story an experience rather than a mere collection of words. It was one of those stories where i spent half my time "reading" exploring my own head cannon and previously mentioned crazy thought train. In short, it was a story that i got genuinely lost in, in a good way of course! Not to mention the incredible way you fashioned all the characters so that, like in the story, itself became much more an immersive adventure WITH the characters rather than a mere story! So that added with the great character and plot development is what definitely made this story a very memorable one and well deserved of its place in the feature box, also ensuring that this story will stay with me and i will no doubt be returning to it in the future as is custom of course for all absolutely amazingly astonishing stories!

I would just like to finish this off with a few little extra thoughts of mine. I see a lot of talk about the ending, and how it is supposedly the "lackluster" part of this story, to which i find interesting. While i guess it didnt completely fit with the rest of the story i think it definitely opens up ideas of a sequel such as maybe the events after the connection of the worlds or maybe even the protaginist's new life in Equestria, (i cant remember his name for the love of god so i apologize). But yea, i think the ending definitely opens up any number of alleys that you could explore with possoble sequels or side stories (its those crazy thought trains i swear ;) I think that is definitely what is makes this story different as well as more interesting, how it opens different possible doors for headcannon and crazy thought train ideas, just like how Celestia left the humans on Earth, with whole new ideas and crazy possibilities, thats how i feel this story left me! So, to finish, i just wanted to say Thank You. Thank you for writing such a memorable story and taking your time to do so. I also want to apologise my probably obvious lack of sinple grammar and punctuation, as well as the excessive exclamation points which probably make me out to be a giddy schoolgirl (which in all honesty, i see as a proper reaction to this fantastic story! ;) I apologise for these simple mistakes of laziness as im writing this on a shitty old LG phone at 7 in the morning after having not slept due to reading the experience thats this story. So, one last time (i promise), i just want to thank you for writing such a masterpiece that i will no doubt remember, and like i previously said, return to. Also thank you for the no doubt ridiculous headcannon that i will spawn because of this story. So anyways, this is me trying my besy to repay you for what you have bestowed upon me, and to finish it off, reminding YOU, to Stay Cla$$y my friend ;)


Cytat:
So my uncle died two days ago, suicide. I have been an emotional mess and then I read the white mare. Thank you for making this painful experience better with this story. I hope that it will not be stand alone and will continue. However if it does remain stand alone know it had a great impact during a time 90 need.


Cytat:

Do not look now RandomBlank but you just made a huge splash here on the fimfiction site.

for a short story you have a huge hit on your hooves.

I am really sure I will not be the only one to tell you just how good this is or to point out the fact you left a cliffhanger at the end.

We the readers need a sequel.

Harts Fire


I wiele innych :)
Byli i tacy, którym się nie podobało, ale - czytałem sporo cudzych opowiadanek z Featured i nie pamiętam pod żadnym takiego entuzjazmu.

Edit: Pierwsze miejsce na liście "Hot" i featurowanych. 500 głosów "w górę".
Ostatnio edytowany przez sharpy dnia 29.07.2015 20:20:08
Załącznik:
png  whitemare.png (100.45 KB; 732x363 px)
49_55b91914be538.png 732x363 px
--sf.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...68697071727374...78>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane