Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


2
(+2|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 30.06.2011 13:25:35
V. Vulpes
Anthro
Balans w rozgrywce polega na systemie kamień-papier-nożyce. Taki naturalny ekosystem. Jeśli jest za dużo wrogich snajperów, weźmy szpiegów. W TFie to nazywamy to teamworkiem. Na przypadkowych serwerach tego nie uświadczysz, tak samo z limitem na klasy. Rozsądny to kilka na klasy typowo bojowe i 2 na klasy precyzyjnej eliminacji (szpieg, snajper). A gdy szpieg jest ogarnięty i tak na serwerze będzie płacz, że jest ich za dużo. Jednak nawet kilku snajperów nie zastąpi medyka, dlatego dobre zróżnicowanie klas w drużynie ułatwia i uprzyjemnia rozgrywkę.

2
(+2|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 30.06.2011 13:30:18
Smok Serwisowy
lol - śmiechłem.
jak sama nazwa gry wskazuje TEAM fortress jest grą ZESPOŁOWĄ. i poza typowymi elementami z innych fpp gdzie każdy miał identyczną postać tu ważna jest Kompozycja Temu, i nie ma w tym nic dziwnego, że zawsze w tf zespół średnich graczy, którzy będą ze sobą współpracować w ramach DOBRZE SKOMPONOWANEGO teamu będzie rozpierdalał bandę grających solo quake playerów(wszyyscy grają soldżerami xd), którym się wydaje, że każda klasa w grze musi mordować wszystko inne bo inaczej jest dysbalans. wtf
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 30.06.2011 13:33:31
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

1
(+1|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 30.06.2011 14:04:43
Lateksowy książe
Anthro
No tak, TF2 nie jest grą w której jednym kolesiem można przebiec mapę zabijając wszystkich.
Każda klasa ma plusy i minusy, nie ma klasy "lepsiejszej" od wszystkich innych.
To nie MW xD

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 30.06.2011 15:01:52
Angora Turecka
Anthro
Teraz żeś dojechał z MW ;) tam to dopiero sam dojedziesz gdziekolwiek bez wsparcia.

Ilość szpiegów pow. 3 to częsty widok, i sytuacja która już sprawia, że dla pozostałych gra nie jest taka miła.
To że to gra zespołowa to w zasadzie nie grając z pełną paczką znajomych też pewien problem. Jak na serwerze jest 3 szpiegów, 3 snajperów i 3 mechaników, i świat każdego kręci się tylko i wyłącznie koło jego dupy to nie za fajnie jest. Czasem jak się weźmie tanka i zakrzyknie to może ktoś się zlituje. A tak to ew. pozostaje wziąć medyka i samemu odbębnić czarną robotę.

Za to im plus są niektóre tryby rozgrywki. Tu jest o tyle fajnie, że wieje świeżością (choć by taki ładunek).
Poza tym to było już wszystko (na dłuższą metę jest to nużące).
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 30.06.2011 15:41:14
POMIDOR
Jeszcze tylko dodam iż sam spamuję minigunem przez jakiś czas obok działka przyjaznego inżyniera, nie raz dostałem facestaba i stairstaba, a tankiem jak go nazywasz w większości poradzę sobie ze scoutami, pyro, szpiegami, żołnierzami, gorzej z inżynierem i działkiem lvl 3 bez medyka a nawet jak jestem za daleko to nie rozwalę działka mając ubera bo endżi ma zasobnik pełen metalu. :P

1
(+1|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 30.06.2011 15:43:50
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "Kot":
Poza tym to było już wszystko (na dłuższą metę jest to nużące).


No cóż, gra ma w końcu już 4 lata :P
Teraz polowa trybów nie jest nowością :P

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 30.06.2011 15:49:29
Arachne
Taur
Cytat z "Szczurex":
Cytat z "Kot":
Poza tym to było już wszystko (na dłuższą metę jest to nużące).


No cóż, gra ma w końcu już 4 lata :P
Teraz polowa trybów nie jest nowością :P


Opowiedz mi o tej drugiej połowie.

2
(+2|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 30.06.2011 16:23:02
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
King on the hill-musisz zdobyć pozycje na środku mapy i ją utrzymać przez określony czas

Punkty kontrolne-obie drużyny walczą o 5 pozycji na mapie które zdobywają po kole LUB Jedna drużyna pozycje zdobywa a druga pozycje broni

Flagi-naprawdę muszę tłumaczyć?Trzeba zdobyć flagę przeciwnika i zanieść na wyznaczoną pozycję.Jedyną różnicą jest to że tu są teczki

Ładunek-Blu mają ładunek w postaci bomby na szynach i muszą go przetransportować na drugi konic mapy,Red nie mogą do tego dopuścić

Wyścig ładunków-obie drużyny mają ładunek który muszą przetransportować

Arena-Trzeba zabić drużynę przeciwnika alternatywnie zdobyć punkt na środku mapy

Kontrola terenu-Cała mapa podzielona jest na sektory,zadaniem obu drużyn jest zdobycie ich wszystkich.Sektor zdobywamy zajmując pozycję przeciwnika w danym sektorze (jedna runda-jeden sektor)

Nie wspominając o tym że są mody typu Randomizer czy Saxton hale,a fani robią robią czasem mapy niestandardowe(np,jedna drużyna ma przejąć kolejne punkty przy pomocy flagi-druga drużyna oczywiście broni)
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 30.06.2011 16:26:39
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

1
(+1|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 30.06.2011 16:53:42
Smok
Zmiennokształtny
Jeszcze nie miałem czasu i chęci odpalić TF2 w nowej wersji, ale zastanawiam się, czy coś się zmieniło.
Mianowicie klucze.
Grasz, wypada ci item. Skrzynka...może być w środku coś ciekawego. A tu...
BAM!
Valve chce wepchać ci łapska do kieszeni by wyciągnąć kilka dolców na kluczyk, który może otworzyć tę skrzynię. I nigdy nie masz pewności, czy w środku nie znajdzie się "darmowy" (dostępny od samego początku) przedmiot.
Jak teraz wygląda sytuacja ? Przyznam, że właśnie mikrotranzakcje (prawie) narzucane przez Valve przyczyniły się do odłożenia gry na półkę.

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 30.06.2011 17:08:06
POMIDOR
jest nowy rodzaj przedmiotów ze skrzynek - które liczą fragi. sam mam minigun z 600 fragami. muszą to być otwarte skrzynie od 19 do 22 chyba

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 30.06.2011 17:23:19
Angora Turecka
Anthro
Tak są skrzynie za które trzeba zabulić.
Generalnie tak jak pisałem - im ktoś więcej kasy będzie wkładał tym będzie miał więcej możliwości. Do not like.
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 30.06.2011 19:25:27
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Ale ten licznik nie jest konieczny do rozgrywki.Można to porównać do medali
Po za tym klucze są wymienne(czyt.Możesz wymienić część przedmiotów za klucz z innym graczem który klucz kupił)
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 30.06.2011 19:29:23
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

1
(+1|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 30.06.2011 19:48:19
Warchoł
Anthro
Nie wiem, czy już stwierdzenie takie nie padło, bo nie śledzę wątku, ALE! Dostajecie do łap grę praktycznie za darmo, nikt wam płacić za itemy nie każe (jeśli wola płacić - nie narzekać), a wy dalej marudzicie... Nie podoba się? Wywalić z dysku, co by miejsca nie zabierało. Podoba się? Grać i zawrzeć twarz.
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

1
(+1|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 30.06.2011 19:51:42
Angora Turecka
Anthro
Nooo...
Największa zaleta gry - jest darmowa :D choć to akurat słabo świadczy o grze jeśli to główna zaleta.
Jak się znudzi to z pewnością wyląduje w koszu. Tymczasem, jest to dobra, chwilowa rozrywka, i miła odmiana po ogranym już na 10 stronę MW2.
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 15.08.2011 21:42:47
Tygrys sumatrzański
Anthro
--k Aż żal się robi jak czytam to co piszesz Kocie... Nie znasz gry, gadasz głupoty i faworyzujesz CoDa i Battlefielda. Zapłaciłem za grę więc argument, że jej jedyna zaleta to darmowość jest głupi. BA! Kupiłem TF2 3 razy. Dla siebie, dla brata i w prezencie :-Pk W Orange Box.

Gra jest warta każdego grosza. I FOR GOD SAKE NIC NIE MUSISZ KUPOWAĆ! Wszystko jest dostępne za DARMO! Nic Ci nie wciskają! Wybacz, że z wykrzyknikami, ale widzę, że nadal pisałeś, że trzeba do skrzynek kupować klucze. Nie trzeba, można powiedzieć, że one są płatną wersją dropa. Jak masz pieniądze to otwierasz i masz itema, jak nie to trejdujesz za co innego.

A co do dobrego poziomu graczy, zawsze można znaleźć dobry serwer, jak ten:

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 15.08.2011 21:54:06
Lateksowy książe
Anthro
Stary zluzuj poślady, to po pierwsze.
Wskrzeszasz temat sprzed ponad miesiąca, gdzie potem Kot i tak napierdalał jak dziki w TF2 jak się wciągnął ;p

Zerknąłem, tłukł 57h ;p

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 15.08.2011 22:57:25
Wilk
Zwierzę
W sumie to ciekaw jestem w tej chwili - fajnie byłoby przeczytać wypowiedź Kota z perspektywy czasu, co teraz sądzi o tej grze i swoich dotychczasowych wypowiedziach :D
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 16.08.2011 6:39:35
Tygrys sumatrzański
Anthro
Ponad miesiąc byłem na wakacjach i nie mogłem odpisać --k Dlatego miesiąc po.

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 16.08.2011 6:49:27
Uncia Hortensis
Rabatka
A teraz Valve dodaje wymianę itemów z TF2 na pieniądze na gry w Steam. Setki tysięcy dzieci rzucą się z nadzieją, że jak pograją 30 godzin to dostaną wystarczająco w itemach na grę za dwa dolary :-Pk
Myr

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 16.08.2011 7:20:44
Tygrys sumatrzański
Anthro
Cała ta beta ma na celu usunięcie "czarnego rynku". Już wcześniej niektórzy chcieli właśnie za gry kupować niektóre itemy, teraz jest to po prostu legalne, no i wprowadzono system wymiany giftami :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 16.08.2011 16:59:23
Wilk
Anthro
Cytat z "Fuma":
A teraz Valve dodaje wymianę itemów z TF2 na pieniądze na gry w Steam. Setki tysięcy dzieci rzucą się z nadzieją, że jak pograją 30 godzin to dostaną wystarczająco w itemach na grę za dwa dolary :-Pk
Cwane posunięcie. Graj więcej, abyś mógł kupić u nas kolejne gry i grać jeszcze więcej.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 16.08.2011 18:37:09
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "WilkołakNerevar":
Cwane posunięcie. Graj więcej, abyś mógł kupić u nas kolejne gry i grać jeszcze więcej.


Valve raczej na graniu nie zarabia :-Pk Ale z pewnością część osób zachęconych 'darmowymi grami za granie' zainstaluje Steam jeżeli nie miała i po krótkim czasie po prostu kupi grę za pieniądze bo zobaczy, że 30 godzin spędzone na grindowaniu możnaby zamienić na 8 godzin rozdawania ulotek i mieć sporo więcej pieniędzy do użycia nie tylko na Steam :-Pk
Myr

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 16.08.2011 18:55:35
Wilk
Anthro
No wiesz Fuma, w chwili obecnej wychodzi, że Valve na graniu traci, bo musi skupywać przedmioty od graczy ;-)k
Nie odkryje tu ameryki, ale wszysktie takie akcje są popartym badaniami, przemyślanym działaniem majacym w efekcie przynieść więcej $, nawet jesli dla użytkownika wygladają niepozornie. Widocznie w jakiejś diagnozie wyszło im, że ilośc godzin spędzonych przy grze przeklłada się na prawdopodobieństwo skorzystania ze sklepu na steamie czy coś w ten deseń.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 16.08.2011 19:10:41
Uncia Hortensis
Rabatka
Przecież dokładnie to samo napisałem.

Gracz przychodzi zachęcony darmowością. Odkrywa, że darmowość wymaga więcej wysiłku niż zarobienie odpowiedniej ilości pieniędzy i wydaje pieniądze bo tak jest wygodniej.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Team Fortress 2 IS FREE
Wysłano: 16.08.2011 19:12:05
Wilk
Anthro
Cytat z "Fuma":
Przecież dokładnie to samo napisałem.

Gracz przychodzi zachęcony darmowością. Odkrywa, że darmowość wymaga więcej wysiłku niż zarobienie odpowiedniej ilości pieniędzy i wydaje pieniądze bo tak jest wygodniej.
Od razu przypomniała mi się Entropia Universe.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane