Zmień fonty Zmień rozmiar

PrzeglÄ…dajÄ…cy wÄ…tek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123


0
(+0|-0)
Re: Tegoroczni (i nietylko...) maturzyści.
Wysłano: 12.07.2011 0:16:02
Lew
Ponieważ jako przewodniczący samorządu studenckiego jestem w komisji stypendialnej to akurat wiem ile osób osiąga średnią powyżej 4,3 na mojej uczelni - we wszystkich rocznikach, na wszystkich poziomach kształcenia. Musisz mi Kocie uwierzyć na słowo, ale naprawdę nieźle wypadam na tle reszty studentów :)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Tegoroczni (i nietylko...) maturzyści.
Wysłano: 14.07.2011 1:56:11
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "Ingo":
Ciebie też na logistyce uczyli dobierać łożyska? :D



Mnie na Transporcie uczyli. Ostatnio wstawiłem w projekcie szalone łożysko o grubości 9mm, średnicy zewnętrznej 55mm a wewnętrznej ledwo 25mm. Nie wiem gdzie takie produkują, ale skoro było w skrypcie :D . Ale co to ma wspólnego z moją specjalizacją Sterowanie Ruchem to ja nie wiem.

A średnia bez uzupełnionych wszystkich przedmiotów wychodzi gdzieś w okolicach 3,8, bieda i nieuctwo.
Ostatnio edytowany przez Grygus dnia 14.07.2011 1:58:15
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Tegoroczni (i nietylko...) maturzyści.
Wysłano: 14.07.2011 9:06:26
Lew
Ty masz Sterowanie Ruchem, ja Zarządzanie Transportem. A łożyska i tak musimy umieć dobrać :D

W ogóle to sporo nas, futer, albo już pracuje albo wkracza na rynek TSL. Miłe :)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Tegoroczni (i nietylko...) maturzyści.
Wysłano: 14.07.2011 10:09:11
Wilk
ZwierzÄ™
Heh, Gyrus, moja branża :)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Tegoroczni (i nietylko...) maturzyści.
Wysłano: 14.07.2011 10:40:16
jestÄ™ kapibarÄ™
Cytat z "Ingo":
Ty masz Sterowanie Ruchem, ja Zarządzanie Transportem. A łożyska i tak musimy umieć dobrać :D

W ogóle to sporo nas, futer, albo już pracuje albo wkracza na rynek TSL. Miłe :)


A ja umiem zaprojektować linię kolejową, stację i naprawić sygnalizator świetlny pkp. Znaczy, umiałem, bo już nie pamiętam ;P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Tegoroczni (i nietylko...) maturzyści.
Wysłano: 18.11.2012 10:08:19
Ja bardzo się starałem o ty by mieć jak najlepsze wyniki z egzaminów maturalnych, lecz jak widać po poniższy wynikach, zawsze można zrobić więcej i postarać się bardziej.

Good morning Polfurs, here are the Tau maturity exams results:

Polski pisemny - P - 49%
Polski ustny - pJ - 90%
Angielski pisemny - P - 94% ; - R - 49%
Angielski ustny - pJ - 97%
Matematyka - P - 98%
Biologia - P - 78%


pJ - poziom jednolity, bez podziału na podstawę i rozszerzenie.

1
(+2|-1)
Re: Tegoroczni (i nietylko...) maturzyści.
Wysłano: 18.11.2012 11:35:47
Wilczek
Anthro
Jeśli nie planujesz iść na medycynę, lub na "czołowe kierunki" to tak naprawdę matura nic nie daje. Problemu z dostaniem się nie ma jakiegoś wielkiego. A jeżeli ktoś już się dostał to na pewno bez sensu pisać "można było zrobić więcej" bo po co??
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

-1
(+1|-2)
Re: Tegoroczni (i nietylko...) maturzyści.
Wysłano: 18.11.2012 15:30:48
Anthro
Matura to bzdura, niestety ale nawet moja ambitnie zdana matura z matematyki nie przygotowała mnie do macierzy i działaniach na macierzach
Prawda jest taka że to może wydawać się straszne ale w dzisiejszych czasach nawet na informatyce chcą ci udowodnić że koło w przestrzeni jest kwadratem :-?k. Jedynie co zostaje człowiekowi to wódka i sporo nauki :-Pk , jeszcze bardziej zabawniejszy jest fakt że się często nie pracujemy w swoim zawodzie.

1
(+1|-0)
Re: Tegoroczni (i nietylko...) maturzyści.
Wysłano: 18.11.2012 16:29:00
Panthera pardus
Anthro
hm... ja się wypowiem może za rok, ale już mówię, że egzaminy na studia były lepsze, bo sprawdzały rzeczywistą wiedzę, a matura to test jeden z tysięcy jakie dane mi jeszcze będzie napisać.... a szkoła i tak za cholerę cie do tego nie przygotuje :3


0
(+0|-0)
Re: Tegoroczni (i nietylko...) maturzyści.
Wysłano: 18.11.2012 16:33:06
Cytat z "LincuÅ›": (Link »)
moja ambitnie zdana matura z matematyki nie przygotowała mnie do macierzy i działaniach na macierzach


To do tego trzeba być jakoś przygotowanym/wybitnie uzdolnionym? :-?k

0
(+0|-0)
Re: Tegoroczni (i nietylko...) maturzyści.
Wysłano: 18.11.2012 18:04:03
Lis.
Chciałem dobrze.
Cytat z "LincuÅ›":
moja ambitnie zdana matura z matematyki nie przygotowała mnie do macierzy i działaniach na macierzach


Wydaje mi się, że to jest na studiach w programie dopiero, a żeby na informatyce nie radzić sobie z macierzami - może trzeba było pomyśleć o socjologii?

1
(+1|-0)
Re: Tegoroczni (i nietylko...) maturzyści.
Wysłano: 18.11.2012 18:09:18
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Przecież macierze to był jeden z przyjemniejszych tematów, rozwijanie funkcji w szeregi gorsze ;3 Wszystko jednak do zrobienia. A na maturze z matmy miałem 54%.

0
(+0|-0)
Re: Tegoroczni (i nietylko...) maturzyści.
Wysłano: 18.11.2012 19:47:46
Anthro
Trudno mi to pojąć ale znam paru matematycznych napaleńców którzy z kolei nie rozumieją mnie jak można nie rozumieć pewnych matematycznych zagadnień. Tak do matematyki trzeba mieć predyspozycje zresztą tak samo jak do innych rzeczy, bo majcy na pamięć nie wykujesz pewne rzeczy trzeba liczyć


Nie miałem na myśli dodawania odejmowania itd tylko rozbieraliśmy macierze na czynniki pierwsze i te zależności jednego od drugiego te całe minory
liczby urojone --k dla mnie to było za dużo
Na AGH zaczynają już kombinować z tą matematyką a tak bardzo się napaliłem aby tak właśnie zakończyć edukacje, na ale cóż przerzuciłem sie na informatykę stosowaną i na razie jest gites
A odnośnie socjologi nie dziękuję lista bezrobotnych humanów jest już spora
Ostatnio edytowany przez Lincu¶ dnia 18.11.2012 19:57:06

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane