Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234567...21>>


1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 28.04.2012 21:56:42
husky / wilk
Anthro
Walka z polską biurokracją. Po trzech kolejkach i trzech okienkach , z których ostatnie ma przerwę obiadową, pytasz się w myślach::
-Co ty, tutaj robię ?
Nawet Asterix i Obelisk nie dali by z nią rady ! - Dla niewtajemniczonych: chodzi mi o zadanie 8 z filmu ,,12 prac Asteriksa " :)

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.05.2012 13:18:53
Anthro
Śmierć mojego szczura :( Eter zdechł i już nigdy nie usłyszę jego piszczenia jak mu młodziki dokuczają :( żył 4 lata
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.05.2012 15:16:14
tematy na maturze z polskiego, które wybitnie mi nie podeszły... boję się o punkty.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.05.2012 16:14:34
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Inu: współczuję...:< To długo jak na szczurka, chociaż to żadne pocieszenie. Przykro mi:<

Drow: przecież drugi był w sumie nietrudny- nie to, żebym ja się nie bała:I Będzie okej.
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.05.2012 17:17:09
Wilczek
Anthro
Hmm czy nie był trudny... Nie był trudny dopóki człowiek nie uświadomił sobie że należy przywołać sytuacje które miały wpływ na podejście do życia tych bohaterek yhh -.-
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.05.2012 17:31:58
Lew
Jakie były tematy?
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.05.2012 21:12:24
Wilczek
Anthro
1. Wyjaśnij symbolikę lewej i prawej strony oraz jej znaczenie dla wymowy utworu, analizując przytoczony fragment III części dziadów adama mickiewicza. Zwróć uwagę na postać Nowosilcowa i postawy innych bohaterów wobec niego

Nie byłby to zły temat gdyby nie to, ze zbytnio nie wiem co mają na myśli z tą wymową utworu. Nigdy nie wiadomo co im do łba przyjdzie z tym kluczem....

2. Porównując postawy życiowe Izabeli Łęckiej i Joanny Podborskiej ukazane w podanych fragmentach Lalki Bolesława Prusa i Ludzi Bezdomnych Stefana Żeromskiego. Odwołując sie do znajomości utworów, zwróć uwagę na okoliczności, które miały wpływ na ukształtowanie osobowości bohaterek.

Teraz troszkę strzelnica o które "okoliczności" z książki im chodzi ehhh.. Ale raczej chyba ąz tak trudne to nie było... Punkty na samych fragmentach podanych chyba sie zbierze.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.05.2012 21:34:17
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Ja mam jeszcze rok do matury, ale po tych pytaniach niedobrze mi sie robi szczegolnie, ze te ksiazki w tym roku obrabialem, teraz akurat mam ludzi bezdomnych.
Ostatnio edytowany przez SilentHunter dnia 4.05.2012 21:51:02
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.05.2012 21:49:18
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Wybrałem oczywiście drugi temat :)

Powiem tylko tyle, lanie wody na całego :)

Się podobierało z tekstu co nieco odpowiednio zmodziło itp

Ale kufwa..... KIM BYŁ HENRYK ?! :P
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.05.2012 22:16:22
Wilczek
Anthro
Po prostu wystarczyło w pracy ominąć Henryka. Był to kuzyn czy tam brat tej Joanny. Nie jestem pewien ^^
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 5.05.2012 18:13:54
Też ominąłem. Nieświadomie. Po przyjściu do domu i odpaleniu komputera, późniejszym przeczytaniu paru komentarzy o Henryku zdałem sobie sprawę z tego, że... ja tam żadnej wzmianki o nim we fragmencie nie widziałem. ^ ^ Nie potrafię czytać. xd Ale może to i lepiej, walnąłbym jeszcze o nim jakąś głupotę.. :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 6.05.2012 12:31:52
Wilk Ogrodowy
Anthro
Bruksizm... śmiesznie wygląda, jak się z boku patrzy. Boli jak diabli i wnerwia jak cholera.
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.05.2012 12:29:45
Pegaz
Anthro
Wczoraj ukończyłem ST40 (pisałem w dziale wasze radości), dziś dostała brudy eksploatacyjne i super była...
Przyszedł do mnie kuzyn. Zaczął oglądać, odpaliłem elektronikę. Wszystko działało jak w zegarku i nagle ♥♥♥!
Spadła prosto na podłogę i to jeszcze centralnie kabiną która posiadała oświetlenie. Ze względu na brak miejsca nie była mocno wzmacniana, wszytko klejone na styk.
Elektronika przeżyła- reszta uszkodzona :-(k . Kabina, barierki, owiewki, nawet wózek - wszystko pogięte, zmiażdżone :-(k
Reperowałem ją ale to nie to samo co na początku. Wyć się chce ze smutku :-(k tyle pracy i tylko widzieć jak spada.
Jedyne co mi zostaje to wybudować nową :-(k
Tak wygląda po upadku i próbie poskładania tego w całość
https://plus.google.com/p...445875055661681
Pamiętaj że masz serce i swego anioła.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.05.2012 12:41:11
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Hej, wcale nie widać że coś jej się stało. Nie martw się, gdybyś o tym nie napisał, nawet bym nie zauważyła c:
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.05.2012 12:44:26
Pegaz
Anthro
Szkoda że nie zrobiłem fotki przed upadkiem. Widoczna byłaby różnica. Tyle roboty i kicha.
Pamiętaj że masz serce i swego anioła.

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.05.2012 14:48:57
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Tak to już bywa. Spoko ja miałem gorsze wpadki, kiedy prawie sklejony model spadał i rozpadał się jak moje marzenia z nim związane.
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.05.2012 15:08:12
Pegaz
Anthro
uuuu współczuje
Pamiętaj że masz serce i swego anioła.

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.05.2012 19:54:23
Canis lupus albus
Zmiennokształtny
Zostały mi skradzione pieniądze, które miałem przeznaczyć na zakup nowych butów... Weź tu wyjdź do sklepu nie trzymając się za portfel!
冬が来ている!

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.05.2012 20:07:38
Pantera
Zmiennokształtny
(nieaktualne)
Ostatnio edytowany przez Drvaal dnia 17.05.2012 21:37:24
Kot jak kot ale i psot.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.05.2012 21:14:39
Wilczek
Anthro
Cytat z "Iblis": (Link »)
Zostały mi skradzione pieniądze, które miałem przeznaczyć na zakup nowych butów... Weź tu wyjdź do sklepu nie trzymając się za portfel!


Ale ze jak? cały portfel ♥♥♥♥♥♥♥♥?
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.05.2012 21:42:28
Canis lupus albus
Zmiennokształtny
Na szczęście ( w nieszczęściu) nie. "Portfel" miałem w domu, przy sobie zaś sakiewkę z walutą... Dokumenty mam, pieniędzy-nie
冬が来ている!

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.05.2012 22:12:36
Lew
Do 11 czerwca muszę złożyć gotową pracę licencjacką a jestem w połowie. Poza tym złapała mnie absolutna blokada - mimo że w głowie sporo, to nic nie jestem w stanie przelać na papier a jak już coś napiszę to następnego dnia wydaje mi się albo płytkie i bez sensu albo nazbyt pompatyczne albo generalnie z dupy.
Totalna załamka :( :( :(
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.05.2012 22:29:31
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Kurde, no to naprawde przerąbane.
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 18.05.2012 5:43:19
Uncia Hortensis
Rabatka
Licencjacka nie ma aż tak wysokich standardów. Lepiej w ogóle coś napisać, co wydaje się z dupy niż nie mieć.
Mi pomogło zobaczenie innej obronionej pracy, "bo jak takie coś przeszło, to moje wygląda przy tym dobrze."
Myr

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 18.05.2012 18:26:36
Cytat z "Ingo": (Link »)
Do 11 czerwca muszę złożyć gotową pracę licencjacką a jestem w połowie. Poza tym złapała mnie absolutna blokada - mimo że w głowie sporo, to nic nie jestem w stanie przelać na papier a jak już coś napiszę to następnego dnia wydaje mi się albo płytkie i bez sensu albo nazbyt pompatyczne albo generalnie z dupy.
Totalna załamka :( :( :(


Nie piszę jeszcze takich rzeczy, ale też mi się takie coś zdarzało z innymi. Szczególnie to z syndromem następnego dnia. Myślę, że najlepiej jest kontynuować a jak już poprawiać to skończoną całość. Albo zrobić sobie parę dni przerwy, nie myśleć o tym i ze świeżym umysłem usiąść ponownie.

Fuma: Dokładnie. Czasem jesteśmy zbyt krytyczni i wydaje nam się, że beznadziejne, a potem w oczach innych uznanie się znajduje.
Ostatnio edytowany przez Drow dnia 18.05.2012 18:28:09

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234567...21>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane