Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...78910111213...21>>


2
(+2|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 25.01.2014 21:49:30
niedźwiedzica
Anthro
potrzebuję kilku osób do pracy w muzeum sztuki, a jak dzwonie do ludzi to nikt nie chce tej roboty... sama się zastanawiam co zrobiłam w życiu źle, że skończyłam tu gdzie skończyłam... potrzeba mi ludzi na 28 stycznia inaczej polecą mi po pensji...
niepokoim się.
<wzdech>
Kamiś nie wie co to strach! Za to strach wie co to Kamiś!!

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 25.01.2014 22:53:07
Rrrudy lis :3
Zwierzę
Oba dyski twarde w moim PC przekroczyły wartość MTBF - w każdej chwili mogą ulec awarii... Stare dobre samsungi <3 wszystkie podzespoły były już co najmniej 2 razy wymieniane a one dalej dzielnie chodzą od prawie 10 lat
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii" - A.C. Clarke
"Im bardziej zaawansowane technicznie medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane" - S. Lem

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 1.02.2014 14:34:07
Klacz huculska
muszę się wyżalić ;(

jestm coraz bardziej słoniem ;____; na początku ciąży ważyłam 60 kg, a teraz już 69! a to zaczyna się dopiero 5 miesiąc i największe przybieranie przede mną ;(
boję się, że przed porodem z przodu będzie 8! D:

ja na prawdę nie objadam się (chociaż zdarzają się napady, ale wtedy napycham się marchewką, owocami, jogurtami), nie jem dużych obiadów, mięso naparze albo gotowane, słodkie owszem, ale nie uważam żebym się tym opychała...

Masakra! wiedziałam, że będę wielką toczącą się kulą ;_____________________________;
l

ja wiem, że się tyje, ale kurde no... myślę, że brakuje mi ruchu, którego przed ciążą miałam dość sporo.
Ostatnio edytowany przez Q-nik dnia 1.02.2014 14:36:04

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 1.02.2014 14:44:52
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Spokojnie, rób tak, jak robiłaś do tej pory, a później jak już będziesz mogła wrócić do normalnego trybu to bardzo szybko się tych kilogramów pozbędziesz. ;)
Cookie Time!

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 2.02.2014 23:37:00
Boję się, że kiedy nadejdzie na mnie czas nie będę gotowy.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 10.02.2014 16:33:03
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Babcia ojczyma zmarła...
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 10.02.2014 18:00:52
Biała liska
Anthro
Pytania bez jednoznacznej odpowiedzi:
- Po co robimy sobie złe rzeczy, nawzajem?
- Co jest po "Ziemskiej tułaczce"?
- Dlaczego małżeństwa, po wielu latach, rozpadają się?
- "Gdzie ty jesteś, a mnie tam nie ma...?" - R.Riedel

Jedne z najczęstszych tematów moich przemyśleń kiedy naprawdę jest źle :-(k
Ostatnio edytowany przez Moskva007 dnia 10.02.2014 18:01:01
_______________
Lang lebe die Rote Armee Fraktion!

2
(+2|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 10.02.2014 19:08:26
Odpowiem na pytania bazujac na doświadczeniu:
Ad 1. Ludzie są głupi, podli, zawistni, bezmyślni, samolubni, egoistyczni i często lubią znęcać się nad innymi dla przyjemności.
Ad 2. Zależnie od religii i własnego światopoglądu nicość, raj, piekło, czyściec, nirvana, reinkarnacja, kraina wiecznych łowów i wiele innych niewymienionych. Istnienie każdego z powyższych nie zostało jednoznacznie potwierdzone, ani zaprzeczone. Jest kwestią wiary.
Ad 3. Ponieważ ludzie albo fatalnie się dobierają, zdradzają, albo nie dbają o związek lub są ze sobą z przymusu spowodowanego presją społeczną, dziećmi, kredytami, sytuacją materialną, wygodą, egoizmem itp. W większości wypadków lepiej się rozstać i szukać nowego partnera niż zmarnować z niewłaściwą osobą resztę życia. Istnienie nagrody po śmierci za bycie męczennikiem nie jest potwierdzone i zależy od systemu wiary. Patrz punkt 2.
Ad 4. "To rusz dupę i mnie znajdź!" Beo :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 10.02.2014 19:20:26
Cytat z "Beowulf": (Link »)
Odpowiem na pytania bazujac na doświadczeniu:
Ad 1. Ludzie są głupi, podli, zawistni, bezmyślni, samolubni, egoistyczni i często lubią znęcać się nad innymi dla przyjemności.
Ad 2. Zależnie od religii i własnego światopoglądu nicość, raj, piekło, czyściec, nirvana, reinkarnacja, kraina wiecznych łowów i wiele innych niewymienionych. Istnienie każdego z powyższych nie zostało jednoznacznie potwierdzone, ani zaprzeczone. Jest kwestią wiary.
Ad 3. Ponieważ ludzie albo fatalnie się dobierają, zdradzają, albo nie dbają o związek lub są ze sobą z przymusu spowodowanego presją społeczną, dziećmi, kredytami, sytuacją materialną, wygodą, egoizmem itp. W większości wypadków lepiej się rozstać i szukać nowego partnera niż zmarnować z niewłaściwą osobą resztę życia. Istnienie nagrody po śmierci za bycie męczennikiem nie jest potwierdzone i zależy od systemu wiary. Patrz punkt 2.
Ad 4. "To rusz dupę i mnie znajdź!" Beo :P


Te 4 podstawy wiary nazywa się powszechnie Beowulfizmem.

3
(+3|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 14.02.2014 19:08:20
Trickster
Anthro
Ostatnio edytowany przez Mort dnia 14.02.2014 19:08:55
Załącznik:
jpg  1392400291.lauralien_doodledrawsomething.jpg (94.73 KB; 358x800 px)
1206_52fe5bb4c50b1.jpg 358x800 px

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 19.02.2014 15:06:45
River Thresher
Na najruchliwszym skrzyżowaniu (dzięki boku przy zjeździe do warsztatu) zjarało mi się sprzęgło... Zobaczę jutro po pracy czy zrobią do wieczora jak nie to na gdakon pociągiem...
Ostatnio edytowany przez Thresher dnia 19.02.2014 15:07:26
"I am not economically viable."

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 27.02.2014 15:59:02
Wiewiór
Anthro
Dzisiaj jest dla mnie smutny dzień bo moja szczurzyca zdechła, była ze mną już ponad 3 lata. Niby byłem na to gotowy ale i tak jest mi przykro, bo teraz już więcej nie będę się z nią bawił ani nie będę się śmiał z tego co robi :-(k
If you don't do drugs, you probably have another addiction. Even innocent

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 27.02.2014 17:27:10
Wilczek
Anthro
Semestr 3 na czysto tylko pierdolenie sie z jednym przedmiotem z pierwszego semestru. W regulaminie nie mozna miec warunku warunku, wiec jesli nie przyznaja komisa to spadek znow 2 lata w dol. Jak zwykle jak ma siezawalic to wszystko wali sie od razu.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 27.02.2014 22:30:46
Jaguar
Człowiek
@DarkHunter: na pocieszenie Ci mogę powiedzieć, ze u mnie na uczelni były podobne wymogi (do tego progi ectd) i co? I byli tacy co próbowali co pół roku aż do obrony zaliczyć przedmiot z pierwszego semestru xD

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 27.02.2014 23:02:59
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Boje się, że koniec tego filmiku się ziści:

http://www.youtube.com/watch?v=z5YA1JDSbxk
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=z5YA1JDSbxk

Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 27.02.2014 23:07:13
Psiur
Anthro
Dark - obaj sobie czy na twojej uczelni istnieje coś takiego jak nadzwyczajne powtarzanie roku (awansujesz na wyższy rok awansem, za wszystkie niezdane przedmioty płacisz i musisz je nadrobić, ale normalnie realizujesz program studiów - możesz zastosować to raz podczas studiów). Na większości jest.

Jak nie zawsze możesz złożyć papiery jeszcze raz. Prowadzący przepisują przedmioty do 2 lat od uzyskania zaliczenia zazwyczaj.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 27.02.2014 23:21:08
Wilczek
Anthro
Obecnie na uczelni spedzam wiecej czasu niz zwykle chyba. O dziwo panie w dziekanacie zawsze probuja pomoc i doradzic, ale coz. Na polibudzie nie da sie brac warunku warunku, co mnie niezmiernie smuci. Faktycznie istnieje takie cos jak zaliczanie przedmiotu/semestru w trybie turbo, ale w tym momencie jest taki myk, ze pozostali prowadzacy z innych przedmiotow na danym semestrze tez musza sie zgodzic, a z tym niestety tez jest problem. Co do przepisow. Sporo wykladowcow nie robi problemow jednak zdarzaja sie tacy co przepisuja tylko piateczki. Najbardziej boli to, ze chcac nie chcac dalej bede musial sie uzerac z tym przedmiotem nawet jesli jesscze raz zloze papiery. Studiowanie jest trudne...
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 27.02.2014 23:24:37
Zmiennokształtny
Dasz radę, trzymam kciuki :)
Flight of dragons... in the sky... or in my mind?

Anonim
0
(+1|-1)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 27.02.2014 23:46:10
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Studiowanie jest trudne...


Zapraszam na pedagogikę. 8-)k

2
(+2|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 27.02.2014 23:51:17
Pół Pasek
Inna forma
Że skończe żyjąc marzeniami, nigdy żadnego nie spełniając.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 28.02.2014 11:33:29
Wilczek
Anthro
Cytat z "Frosti": (Link »)
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
Studiowanie jest trudne...


Zapraszam na pedagogikę. 8-)k

Wiesz... Chciałem robic magistra zrobić taki śmieszny kurs na PP co mamy doszkalający i uczyć gdzieś chociaż z rok albo dwa. Uczenie jest zabawne.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 1.03.2014 21:54:47
Uncia Hortensis
Rabatka
Czwarty raz w tym roku ojciec został zabrany karetką do szpitala. Od pierwszego stycznia na antybiotykach, w domu mieliśmy go w sumie niecałe cztery tygodnie.
Umarł nad ranem :-(k
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 5.03.2014 12:40:51
Myr

8
(+8|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 26.03.2014 12:50:19
Lateksowy książe
Anthro
Żydomasoński pejsbuk kupił Oculus Rifta :c


1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.04.2014 16:03:29
Smoko-nietoperz
Anthro
Zrobilem sobie kurs na sprzedawce-magazyniera z obsluga paleciaka, uczyli rzeczy potrzebnych do pracy na magazynie, chodzilem, sluchalem wykladowcow, dowiedzialem sie wiele rzeczy, ale...
Wlasciwie to moglem na nim nie byc, a i tak bym dostal certyfikat ukonczenia kursu i inne potrzebne papiery. Nie bylo zadnego egzaminu, jeden koles caly kurs sluchal muzyki, w drugim dniu kursu trzeba bylo podpisac obecnosci na caly kurs, dostalo sie ksiazke ktorej i tak nikt procz mnie pewnie nie przeczytal...
Jesli pracodawcy beda wiedzieli jak jest na takich kursach Ochotniczych Hufców Pracy prowadzacych Ośrodki Szkolenia Zawodowego dotowane przez UE na ktorych licza sie tylko obecnosci, NIGDZIE po nim nie znajde pracy. Pomijajac ze szkoleniowcy robili przerwe na fajki co godzine, jednak troche mnie nauczyli, mielismy mniej wiecej polowe godzin zapisanych w swiadectwie ukonczenia kursu... Czuje troche, ze zmarnowalem swoj czas, bo ten kurs byl parodia.
Ostatnio edytowany przez TheWatcher dnia 4.04.2014 16:05:00
A kto umarł, ten nie żyje.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.04.2014 19:19:04
Cytat z "TheWatcher": (Link »)

Wlasciwie to moglem na nim nie byc, a i tak bym dostal certyfikat ukonczenia kursu i inne potrzebne papiery. Nie bylo zadnego egzaminu, jeden koles caly kurs sluchal muzyki, w drugim dniu kursu trzeba bylo podpisac obecnosci na caly kurs, dostalo sie ksiazke ktorej i tak nikt procz mnie pewnie nie przeczytal...


Takie coś można zauważyć w wielu aspektach edukacyjnych, od podstawówki do samego końca, mało gdzie stawia się na "jakość". :/ Potem tylko jest płacz, że papier ktoś posiada, a nic nie potrafi. Zabrzmi to jak banał, ale to czego się nauczyłeś nie zginie. :P
Ostatnio edytowany przez Frosti dnia 4.04.2014 19:19:35

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...78910111213...21>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane