Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   4 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...45678910...21>>


0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.12.2012 13:37:09
Zmiennokształtny
Ok, dzięki za info. Trzymam kciuki!
Flight of dragons... in the sky... or in my mind?

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 18.12.2012 13:14:55
Panserbiorne
Zwierzę
Skończyłem pracę o 6 rano. Spałem do 8, potem od 9 do 12 pomagałem koledze przy przeprowadzce. O 16 mam pokaz w Cinema City i będziemy walczyć. Nie bardzo mogę zasnąć, a nie chcę korzystać z pomocy proszków lub piwka bo muszę być przytomny na walkach. Z resztą ewentualne dwie godziny snu niewiele mi pomogą. Około 19 zobligowałem się do opieki mojej nawet nie roczne j siostrzenicy. Cały ten dzisiejszy dzień zdaje się mnie powoli przerastać. Trochę się martwię, że mogę nie dać rady.
Biorę mój strach, moje upokorzenie
Kurszę je w pięści
Otwieram dłoń i oto
mam diament.
Mój diament to szał
Mam diamenty w oczach!

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 18.12.2012 14:26:56
Lis
Anthro
Znam to. Na sen polecam melise. Osobiście nie czuję po niej otępienia, ani innych efektów ubocznych. No i uspokaja. Kubek melisy i nawet półgodzinki snu daje w moim przypadku naprawdę rewelacyjny efekt.
Ostatnio edytowany przez remi dnia 18.12.2012 14:27:36
Sinus, cosinus, daj Boże trzy minus.

-2
(+1|-3)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 1.01.2013 4:09:08
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Nie ma to jak zostać zbutowanym przez bandę pijanych skinheadów, ot tak, z okazji nowego roku...
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

-1
(+0|-1)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 1.01.2013 23:11:26
Leniwy kot kanapowy
Anthro
Sesja się zbliża...
A jednak!

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 1.01.2013 23:35:32
Lis
Anthro
No niestety...
Ostatnio nawet śniła mi się matematyca w stroju świętego Mikołaja, śpiewająca jak w świątecznej reklamie coca-coli "coraz bliżej sesja, coraz bliżej sesja..."
Sinus, cosinus, daj Boże trzy minus.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 16.01.2013 16:41:33
Kicak
Anthro
Gramatyka opisowa... ._.

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 16.01.2013 16:55:15
Lew
Karma nie działa już tak długo, że śniły mi się plusiki i minusiki przy postach :-(k
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 16.01.2013 16:58:21
Uncia Hortensis
Rabatka
Uszy do góry, po niej przyjdzie kontrastywna :-Dk
Myr

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 16.01.2013 16:59:31
Kicak
Anthro
No własnie wiem... Jak będę mieć z tym samym gościem co opisową, po mnie .. ._.
Chyba, że trafi baba, która również lubi sobie radośnie uwalać studentów... ._.

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 16.01.2013 17:13:20
Arachne
Taur
Cytat z "Ingo": (Link »)
Karma nie działa już tak długo, że śniły mi się plusiki i minusiki przy postach :-(k


To czemu mi tego nikt nie zgłasza? Fixed.

-1
(+0|-1)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 16.01.2013 17:20:23
Lew
Na Rykowisku było zgłaszane ;)
Dzięki
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

4
(+5|-1)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 16.01.2013 19:17:01
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "DarkV": (Link »)
Fixed.

Myr

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 16.01.2013 22:55:03
Szare A Fu Fu
Smokełke
Nadal nie mam pracy :< co nie jest zbyt pozytywne :<

2
(+4|-2)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 17.01.2013 12:48:14
Felis catus (czyli kot)
Smok


Niestety, nic mi nie sprzedali i jak zawsze sam muszę sobie radzić.
Zabijanie jest ostatnią metodą przetrwania. Używaj jej oszczędnie, ale bez strachu.
Kto zamawiał gotyckiego, psychopatycznego okultystę-truciciela?
http://i1.kwejk.pl/site_m...jpeg?1358336895

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 22.01.2013 16:11:16
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Czika jest chora na dysplazje i to bardzo rozwiniętą...
przez te prawie 9 miesięcy nic nie było po niej widać... teraz przez prawie tydzień zaczęła utykać na tylną lewą łapę
po prześwietleniu wyszło że ma zwyrodnienia na kościach i skręcony lewy staw biodrowy...
Lewa kość udowa jest jakby ... ma kształt jak by łuku i lewa łapa ma lekki zanik mięśni
doktor określiła to tak "w takim stanie przychodziły do mnie psy w wieku 9 lat... nie 9 miesięcy..."

Mieliśmy zaklepanego szczeniaka Owczarka Kaukazkiego (mieliśmy w czwartek po niego jechać) ale z ważywszy na stan Cziki musieliśmy zrezygnować ze szczeniaka
Podczas zabaw, biegania i tarmoszenia mogła by pogorszyć swój stan - a ciężko izolować od siebie 2 szczeniaki i nie pozwalać im się bawić...
Nawet Tosia nie może się z nią ganiać na podwórku
muszę skonsultować się z Chirurgiem i zobaczymy co z dalej będzie...

Jestem aktualnie załamana bo boli mnie widok jak Czika chce pobiegać po aportować pohasać w śniegu a nie może i możliwe że już nigdy nie będzie mogła...

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 22.01.2013 16:25:39
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
:<
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

-2
(+0|-2)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 22.01.2013 17:37:34
PERMABAN
Mój pies też ma dysplazję, jak była młodsza (coś koło roku) to było kiepsko, w zimie (pies podwórkowy) bywało, że nie mogła wstać, bo za zimno. Nie wiem czy mało rozwiniętą ma (ma już ze 6 lat chyba... albo 9? xd), bo wet ze dwa razy dał jej jakieś zastrzyki, a pies hasa i szaleje. Czasem jak źle stanie to ją zaboli, ale nie przeszkadza jej to odpierdalać maniany. Do tego stopnia, że już kilka razy zwichnęła/skręciła przednią łapę :P Ma wyżej dupę i tylne łapy na palcach stawia, siada zawsze na bok, nie jak normalny pies - tyle z widocznych wad. Także nie martw się, może będzie ok.
A pies to "kaukaz". Miał być kaukaz, ale najwidoczniej jest to kaukaz x jakiś dog czy coś, bo jest dużo większa i ma krótsze futro niż kaukazy.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 22.01.2013 18:01:21
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Cytat z "Ara": (Link »)

A pies to "kaukaz". Miał być kaukaz, ale najwidoczniej jest to kaukaz x jakiś dog czy coś, bo jest dużo większa i ma krótsze futro niż kaukazy.

nie rozumiem co tu pisze xP
moja sunia to owczarka niemiecka i chcieliśmy do towarzystwa kupić szczeniaka Kaukaza XP

-2
(+0|-2)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 22.01.2013 18:38:48
PERMABAN
No tak mówię odnośnie tego waszego ewentualnego kaukaza :P Dysplazja dotyka niestety same duże psy.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 22.01.2013 18:51:29
Klacz huculska
Kocur - a tak z ciekawości to Czika i ten niedoszły kaukaz to rodowodowe?

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 22.01.2013 19:35:33
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Cytat z "Q-nik": (Link »)
Kocur - a tak z ciekawości to Czika i ten niedoszły kaukaz to rodowodowe?

rodzice Kaukaza są bez rodowodu a czika ma metrykę rodowodową rodziców

3
(+3|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 22.01.2013 19:48:42
Klacz huculska
Wiesz, nie obraź się, ale właśnie tak to się kończy. Ludzie kupują niewiadomo od kogo psy, a potem jest płacz bo pies zaczyna chorować. Mając metrykę i umowę na psa możesz psa "reklamować" u hodowcy. A tak jesteście w żopie plus wydana kasa na leczenie. I to nie ma znaczenia, że rodzice mają metryki, bo pies nawet z wadą dyskwalifikującą jako reproduktora dostaje rodowód. Wiem, że psa się kocha bez względu czy ma papier czy nie, ale właśnie po coś te papiery się robi. Pies w hodowli byłby przebadany pod kątem chorób dziedzicznych. Założę się, że jakbyście zadzwonili do pana właściciela pseudo hodowli to by się na was wypiął. Może to lepiej, że nie pojedziecie po tego szczeniaka. Jeden problem już macie.
Ostatnio edytowany przez Q-nik dnia 22.01.2013 19:50:46

-1
(+8|-9)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 22.01.2013 19:54:17
Lew
Uśpić i po problemie


(dawno masowo minusów nie zgarnąłem ;) )
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 22.01.2013 21:03:06
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Cytat z "Q-nik": (Link »)
Wiesz, nie obraź się, ale właśnie tak to się kończy. Ludzie kupują niewiadomo od kogo psy, a potem jest płacz bo pies zaczyna chorować. Mając metrykę i umowę na psa możesz psa "reklamować" u hodowcy. A tak jesteście w żopie plus wydana kasa na leczenie. I to nie ma znaczenia, że rodzice mają metryki, bo pies nawet z wadą dyskwalifikującą jako reproduktora dostaje rodowód. Wiem, że psa się kocha bez względu czy ma papier czy nie, ale właśnie po coś te papiery się robi. Pies w hodowli byłby przebadany pod kątem chorób dziedzicznych. Założę się, że jakbyście zadzwonili do pana właściciela pseudo hodowli to by się na was wypiął. Może to lepiej, że nie pojedziecie po tego szczeniaka. Jeden problem już macie.

rodzice naszej suki byli wolni od dysplazji po aktualnych badaniach na dysplazję - wiedziałam że owczarki na to chorują i dokładnie sprawdziłam hodowlę.

moja suka musi mieć od małego dysplazję a my dopiero ją wykryliśmy (świadczy o tym fakt że od małego biega jak zając i według lekarzy i hodowców to już oznaka dysplazji )

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...45678910...21>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane