Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345...21>>


0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 14.07.2011 11:42:38
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
prawde mówiąc od początku kładłem lache : P Tylko teraz nauczyłem sie to robić lepiej i więcej :D

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 14.07.2011 13:30:44
Szeregowy Spizgalski
Tak.
To czemu nie znalazłeś zawodu w jakim chciałeś pracować? ;) Praca której sie niecierpi, to trucizna dla umysłu.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 14.07.2011 13:45:40
Lew
Cytat z "LV":
Cytat z "Ingo":
Może dla niektórych to nic ale ja jestem perfekcjonistą (nie zawsze, ale zwykle) i bardzo poważnie podchodzę do powierzonych mi obowiązków.


To przechodzi po trzech-czterech latach pracy.


Jak najbardziej jestem w stanie sie z tym zgodzić, chociaż sam będę musiał jeszcze poczekać aby tego doświadczyć.
A nawiasem mówiąc - mówisz ogólnie o pracy czy o 3-4 latach w jednej pracy? (w sensie branży-stanowiska a nie firmy)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 15.07.2011 12:33:36
Wyderka :3
Anthro
Wyczekiwanie czegoś jest najgorsze, w szczególności jeżeli wcześniej było ok, a im bliżej celu, tym gorzej po drodze.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 15.07.2011 12:52:12
Jeleń
Anthro
Mój niepokój to to, że jest jakaś wydra w lublinie o której nic mi nie wiadomo :D
Cytat z "Gallagher":
I wish there was a knob on the TV to turn up the intelligence. There's a knob called 'brightness,' but it doesn't work.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 15.07.2011 18:07:33
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Wolfheart":
To czemu nie znalazłeś zawodu w jakim chciałeś pracować? ;) Praca której sie niecierpi, to trucizna dla umysłu.

Nie ma zawodu "opierdalator" A ja lubię swoją pracę, nie jest zła, tylko system jest ♥♥♥♥♥♥♥ i ludzie głupi : P Z resztą, kto nie pracował w pogotowiu ten nie będzie wiedział o co chodzi, opowieści oddaja tylko małą część ;)

-3
(+0|-3)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 15.07.2011 18:14:49
POMIDOR
ja się boję że mam świerzb D: A i że matka mnie wyrzuci z domu jak nie znajdę pracy :/

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.07.2011 8:57:25
Lew feral
Kogucik
Cytat z "Dash":
Mój niepokój to to, że jest jakaś wydra w lublinie o której nic mi nie wiadomo :D

To aby przypadkiem nie nazywa się nadzieja?

Mnie czasem niepokoi fakt, że mogę przegapić ważną wiadomość
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.07.2011 9:36:35
Lew
Hmm.. skuter ciągle w naprawie (od tygodnia). Mam nadzieję, że tak się nie stanie ale obawiam się, że dzisiaj znowu usłyszę przez telefon, że "dzisiaj nie będzie, co pan, mechanicy na urlopie a zleceń tyle, że ło, Panie co pan, najwcześniej na jutro wieczór będzie i to jak nic nowego nam nie dojdzie... bla.. .bla. bla"
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.07.2011 10:49:57
Panserbiorne
Zwierzę
Z niepokoi to chyba największy gdy jadę gdzieś z drużyną i jako Hirdsman jestem odpowiedzialny za sprzęt i zapakowanie go. Zawsze się martwię czy coś nie zostało na miejscu. No i niepokojące też są chwilę, gdy jeden z Twoich drużynników nagle dostaje zapaści bo się przegrzał. Ale takto jest spoko
Biorę mój strach, moje upokorzenie
Kurszę je w pięści
Otwieram dłoń i oto
mam diament.
Mój diament to szał
Mam diamenty w oczach!

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.07.2011 12:33:33
anthrocat
Anthro
Cytat z "Vethuleion":
Cytat z "Wolfheart":
To czemu nie znalazłeś zawodu w jakim chciałeś pracować? ;) Praca której sie niecierpi, to trucizna dla umysłu.

Nie ma zawodu "opierdalator" A ja lubię swoją pracę, nie jest zła, tylko system jest ♥♥♥♥♥♥♥ i ludzie głupi : P Z resztą, kto nie pracował w pogotowiu ten nie będzie wiedział o co chodzi, opowieści oddaja tylko małą część ;)


I tu się mylisz, w zawodzie opierdalatora pracuję już wiele lat i nie zanosi się na zmiany :P

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 22.07.2011 20:45:17
Smok
Zmiennokształtny
Niepokoi mnie beznadziejna pogoda, która utrzyma się przez najbliższe dni.
No i przegrywam walkę z "kobiecą logiką". To jest inny wszechświat.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 22.07.2011 22:15:10
Panserbiorne
Zwierzę
Nawet nie próbuj myśleć o ogarnięciu Kobiecej logiki. Choć z drugiej strony jeśli ją ogarniesz to się naprawdę zaniepokoję o Ciebie
Biorę mój strach, moje upokorzenie
Kurszę je w pięści
Otwieram dłoń i oto
mam diament.
Mój diament to szał
Mam diamenty w oczach!

2
(+2|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 23.07.2011 1:47:58
gronkowiec
Anthro
"Kobieca logika" to oksymoron. Dlatego jestem z facetem ;p
| |
Podpis zastępczy v2.04

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 23.07.2011 2:12:23
Mam ostatnio dziwne przeczucie, że coś popieprzyłem składając papiery na uniwersytet i przez to będą jakieś problemy.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 25.07.2011 17:50:14
Kangur
Anthro
"niepokoi" mnie delikatnie mówiąc to że nie dostałem się na studia i nie wiem co teraz :(

5
(+5|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 25.07.2011 19:04:36
jestę kapibarę
Chciałem z góry bardzo przeprosić za to, że teraz będę nieskończenie okrutny.

Cytat z "Solaxe":
"niepokoi" mnie delikatnie mówiąc to że nie dostałem się na studia i nie wiem co teraz :(



0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 25.07.2011 19:17:33
Smok
Zmiennokształtny
Dla LV'a za wejście na wyższy poziom sarkazmu i ironii towarzyskiej ;)

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 25.07.2011 19:23:17
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Ale ma racje. Szukaj na razie pracy i w międzyczasie szkoły. Nic mądrzejszego ci nie pozostaje.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 25.07.2011 19:36:01
Kangur
Anthro
Albo zdanie od nowa matury z matematyki xI

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 25.07.2011 19:39:11
Smok Serwisowy
solaxe, jeszcze trwają nabory na kurs który właśnie kończę - możesz złożyć papiery, teczkę i spróbować, w każdym razie jeśli zamierzasz nawet za rok startować na asp/ architekture/ wzornictwo to i tak musisz poświęcić rok na douczenie się i raczej ciężko to przeskoczyć.
(jak coś pacnij mnie po więcej info)

a jak poszedł rysunek?
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 25.07.2011 19:52:11
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 25.07.2011 20:16:35
Kangur
Anthro
Z rysunku dostalem 290/500 (czyli zdałem(, co myślę jest niezłym wynikiem patrząc na to że nie chodziłem na żadne kursy : ). Zabiła mnie matma.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 25.07.2011 20:33:47
Wilk
Zwierzę
...no cóż, nie ważne jak ładne to wygląda, nie ma prawa się zawalić.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 25.07.2011 20:44:20
Kangur
Anthro
Nie jestem matematycznym ignorantem, po prostu byłbym gotów wkuwać tą matmę ale się dostać
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 25.07.2011 20:45:01

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 5.08.2011 20:06:47
Irbis
Bestia
Może nie niepokój, tylko raczej wnerw:
Dziś na pętli żerańskiej trafiłem na perfidnego kierowcę autobusu. Nie dość, że zamknął drzwi przed nosem, to jeszcze, mimo że stał na światłach przy wyjeżdżaniu z pętli chyba z 5 minut (czyli jeszcze nie włączył się do ruchu według polskiego prawa drogowego), drzwi nie raczył otworzyć mimo próśb...
I pomyśleć jak są traktowani stali klienci ZTMu spoza Wawy (z drugiej strefy): Bilet 3 miesięczny strefy 1 drożeje o 10% od 16, a ze strefy 1+2 drożeje o niemal 30%.
Fuck you ZTM! :zlyk:

Musiałem to z siebie wyrzucić...
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345...21>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane