Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   4 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...12131415161718...21>>


0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 21.06.2015 19:31:49
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Kable i świece to raz, a jak cewki? Może silnik krokowy przy przepustnicy, czy co tam reguluje obroty biegu jałowego :P

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 21.06.2015 19:32:12
Lew
Też mam motoryzacyjne zmartwienia
Bardzo intensywnie eksploatuje mojego Cienkiego i nie mam czasu naprawiać pojawiających się usterek. Najgorsze, że coś się musiało pokićkać w elektryce. Przestały mi świecić światła mijania więc wymieniłem żarówki. Niestety to nie pomogło i muszę jeździć na drogowych (ustawionych dość mocno w ziemię). Przez to w zasadzie mam auto do jazdy w dzień, bo po zmroku wszystkich oślepia. Poza tym przestał działać świeżo wymieniony klakson.
Poza tym nadal nie naprawiłem tyłu auta po kolizji, nie działa mi prędkościomierz i urwało się jedno z mocowań wydechu --k
Aż wstyd mi takim gratem jeździć :-(k
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 21.06.2015 23:23:16
Szczur.
Anthro
Kuc, jałowy to pół biedy, to sie dzieje w trakcie jazdy, przy dowolnym biegu, ja mu gaz a on się dusi.
Pojadę wyregulować gaźnik, inny mechanik mi zasugerował ponoć częstą usterkę, padnięta pompa paliwa w baku, przez co pojawiają się dziury paliwowe.

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 23.06.2015 20:46:54
Amstaff sąsiada wparował do mojej hodowli świnek morskich i zrobił sorbet z 26 młodych, dodatkowo dwa tygodnie temu mój udomowiony młody lis został zestrzelony przez sąsiada dla "bezpieczeństwa wsi."

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 23.06.2015 21:21:58
Wrocławski Książe
Zwierzę
To jak już się zamartwiamy motoryzacyjnie to mi się posypało zawieszenie z tyłu i nie stać mnie teraz żeby je naprawić a w tym miesiącu kończy się przegląd :<
Ostatnio edytowany przez Charlie dnia 23.06.2015 21:22:21

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 23.06.2015 21:55:45
Tinker Pony
Zmiennokształtny
A mi zaczęły piszczeć klocki i to w trakcie jazdy, przy hamowaniu się zamykają x3

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 23.06.2015 21:57:12
Wrocławski Książe
Zwierzę
Cytat z "Kuc": (Link »)
A mi zaczęły piszczeć klocki i to w trakcie jazdy, przy hamowaniu się zamykają x3


To nasmaruj WD40 :D

Spoiler: Żart... bo jeszcze ktoś spróbuje.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 23.06.2015 22:15:10
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Lepiej towotem :-Pk
Tak na serio to czytałem, że klocki jakiś gównianych form potrafią się rozwarstwiać i stąd piski, ale rok temu wymieniałem na Boscha :-/k

3
(+3|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 23.06.2015 23:18:11
Smok/Wiwerna/obojętnie/ Corgi :D
Człowiek w małym samochodzie
Może jakieś sportowe? Nie osiągają temperatury pracy :lolk:

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 26.06.2015 9:56:22
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Boję się, że nie znajdę praktyk x_x
Anything that is beautiful people want to break.

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 29.06.2015 20:27:30
Pobieranie krwi z tętnicy.
Ostatnio edytowany przez Xevrrer dnia 30.06.2015 5:01:42

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 30.06.2015 7:05:23
Kuguar
Dorzucam się do zmartwień motoryzacyjnych. Pojechałam do mechanika z duperelem od rozrusznika do wymiany i (tak mi się przynajmniej wydawało) zapowietrzonymi hamulcami- jednym słowem, nastawiłam się na niewielki wydatek. Okazało się, że mam do wymiany nie tylko duperel od rozrusznika, ale także szczęki i cylinderki, a tym samym koszt naprawy wzrósł dokładnie pięciokrotnie :-/k
A na domiar złego musiałam kupić nowy płyn hamulcowy, bo stary "uciekł" prawie całkiem z samochodu, a w buteleczce zostało tyle, co nic :<

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 30.06.2015 14:15:50
Pół Pasek
Inna forma
To i ja dołożę się do motoryzacyjnych zmartwień.
Mam problem, bo albo zrobię progi i nadkola z rdzy, albo wezmę go na warsztat, żeby przestał ściągać w lewo. Żeby nie było zbyt miło, znów muszę deskę rozbierać, bo kabel antenowy znów zniknął w trzewiach samochodu. Jak cudownie.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 30.06.2015 17:59:14
Kuguar
Nacieszyłam się sprawnym autem kilka dni. Przed chwilą chciałam gdzieś pojechać, wsiadam do pięknej i dupa. Nie odpala. A po próbie odpalenia włączają mi się (jak nigdy) światła awaryjne. Mam nadzieję, że po prostu nie zgasiłam jakiegoś światełka i padł akumulator, a nie mechanik coś zrąbał przy rozruszniku :/

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 1.07.2015 10:11:57
Lis Arktyczny
Zwierzę
Mnie w jeepie pękł wreszcie przewód podciśnienia odmy który już od dawna napawał mnie obawą że pęknie gdzieś w terenie. Na szczęście pękł blisko domu. Także obecnie mam niespodziewany urlop na tydzień, a auto u mechanika. Chciałem to robić samemu, lecz tam trzeba zdjąć dekle zaworów aby wymienić gniazda przewodów, a ponieważ jest tam cała instalacja nad tym wszystkim, to mi się odechciało w tym grzebać. Silnik w układzie V i to dość zaawansowany poziom do napraw, a ja generalnie znam się na rzędowych małych silnikach i tych starego typu np. od Warszawy M20 czy Syreny 105. Także lepiej nie podejmować się czegoś jeśli brak dostatecznej wiedzy.
Oi maamme, Suomi, synnyinmaa, soi, sana kultainen. Ei laaksoa, ei kukkulaa, ei vettä, rantaa rakkaampaa, kuin kotimaa tää pohjoinen, maa kallis isien.~

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 1.07.2015 23:32:54
Wilko-szop
Anthro
Wczoraj spierniczyła się zmywarka , dzisiaj popsuła się kablówka a do tego dochodzą obawy o moją mamę która jest w szpitalu od 5 dni i ma mieć jutro operacje :-(k

They hate me , do not know why.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 2.07.2015 17:22:55
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Naprawić czy kupić nową ? moja pralka to istna cholera >.>

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 2.07.2015 18:05:00
Lew
Cytat z "Nicosis": (Link »)
Mnie w jeepie pękł wreszcie przewód podciśnienia odmy który już od dawna napawał mnie obawą że pęknie gdzieś w terenie. Na szczęście pękł blisko domu. Także obecnie mam niespodziewany urlop na tydzień, a auto u mechanika. Chciałem to robić samemu, lecz tam trzeba zdjąć dekle zaworów aby wymienić gniazda przewodów, a ponieważ jest tam cała instalacja nad tym wszystkim, to mi się odechciało w tym grzebać. Silnik w układzie V i to dość zaawansowany poziom do napraw, a ja generalnie znam się na rzędowych małych silnikach i tych starego typu np. od Warszawy M20 czy Syreny 105. Także lepiej nie podejmować się czegoś jeśli brak dostatecznej wiedzy.


Jeep z silnikiem w układzie V?
Jaki to model i czemu nie czterolitrowa prosta szóstka? :)
W swoim mam V6 ale to swap z Terrano. I faktycznie dobranie się do pokrywy zaworów to masakra. Trzeba zdemontować cały dolot powietrza i parę innych mechanizmów
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 2.07.2015 18:49:31
Lis Arktyczny
Zwierzę
Cytat z "Ingo": (Link »)
Cytat z "Nicosis": (Link »)
Mnie w jeepie pękł wreszcie przewód podciśnienia odmy który już od dawna napawał mnie obawą że pęknie gdzieś w terenie. Na szczęście pękł blisko domu. Także obecnie mam niespodziewany urlop na tydzień, a auto u mechanika. Chciałem to robić samemu, lecz tam trzeba zdjąć dekle zaworów aby wymienić gniazda przewodów, a ponieważ jest tam cała instalacja nad tym wszystkim, to mi się odechciało w tym grzebać. Silnik w układzie V i to dość zaawansowany poziom do napraw, a ja generalnie znam się na rzędowych małych silnikach i tych starego typu np. od Warszawy M20 czy Syreny 105. Także lepiej nie podejmować się czegoś jeśli brak dostatecznej wiedzy.


Jeep z silnikiem w układzie V?
Jaki to model i czemu nie czterolitrowa prosta szóstka? :)
W swoim mam V6 ale to swap z Terrano. I faktycznie dobranie się do pokrywy zaworów to masakra. Trzeba zdemontować cały dolot powietrza i parę innych mechanizmów


Napisałem potocznie ''jeep", mój to Land Rover Freelander, a czemu Brytyjczycy postanowili wsadzić silnik z układem V to tego nie wie nikt dokładnie. Głównie mówi się że mniejsze rzędowe silniki były za słabe na największą wersję, a co dopiero w terenie. 4-ero litrowe Jeep'y mają jedną wadę, dużo palą a ja nie potrzebowałem aż takiej mocy i litrażu.
Sąsiad ma Jeep'a i czasem zazdroszczę mu jedynie brzmienia silnika.
Oi maamme, Suomi, synnyinmaa, soi, sana kultainen. Ei laaksoa, ei kukkulaa, ei vettä, rantaa rakkaampaa, kuin kotimaa tää pohjoinen, maa kallis isien.~

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.07.2015 8:23:34
Gazelopka sawannowa
Anthro
A ja wparuję z sentymentami między pogaduszki samochodowe - konkretnie, w czwartek, po 1,5 roku udanego - zdawałoby się - związku, mój facet oznajmił mi, że nie chce mi marnować najlepszych lat, że nie potrafi mnie kochać tak, jak ja jego (?), że chyba rozminęliśmy się zainteresowaniami.
A żeby mi to powiedzieć, zaprosił mnie specjalnie tam do siebie, do Krakowa. Przyjechałam w niedzielę, spędziłam z nim parę dni w błogiej nieświadomości, po czym ów ostatniego dnia mojego pobytu, w czwartek, oznajmił powyższe rzeczy i stwierdził, że w sumie to decyzję podjął już miesiąc temu, tylko nie chciał mi rozwalać sesji (sic!).
Przez 1,5 roku wydawało mi się, że rozumiem tego człowieka. Tylko, no właśnie, wydawało się.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

3
(+3|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.07.2015 8:27:29
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Przynajmniej nie zachował się zupełnie jak złamas i nie rzucił cię smsem. Przykre, mam nadzieję że nie będzie bolało długo.
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.07.2015 8:46:16
Gazelopka sawannowa
Anthro
Wydaje mi się, że gdyby tak zrobił, mogłabym z czystym sumieniem uważać go za złamasa i bolałoby nieco mniej.
Bo jak na razie mam wrażenie, że chyba powinnam zmienić fursonę na wilka -- od czwartku nic innego nie robię, tylko wyję.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.07.2015 9:00:02
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Jak dla mnie to trochę chamsko że to TY musiałaś pojechać do niego żeby on Cię zostawił : l takim kimś nie wolno się długo przejmować (chociaż domyślam się, że to trudne).
Anything that is beautiful people want to break.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.07.2015 9:18:32
Gazelopka sawannowa
Anthro
Też tak stwierdziłam. Podobno najpierw planował przyjechać w tym celu do mnie, tylko ze względu na pracę nie miał takiej możliwości.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 4.07.2015 9:22:17
Husky
Anthro
Cytat z "Rinnara": (Link »)
oznajmił mi, że nie chce mi marnować najlepszych lat, że nie potrafi mnie kochać tak, jak ja jego (?), że chyba rozminęliśmy się zainteresowaniami.

What a bunch of bullshit. Po prostu znalazł sobie inną.

Cytat z "Riciak": (Link »)
Jak dla mnie to trochę chamsko że to TY musiałaś pojechać do niego żeby on Cię zostawił : l

Też tak myślę. Zwłaszcza, że z tego co wiem Rin ma do Krakowa spory kawał.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...12131415161718...21>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane