Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   4 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...15161718192021>>


0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 19.09.2015 16:34:28
Sergal
Anthro
Cytat z "Ciapek": (Link »)
Ohoh, witaj tak bardzo w klubie. Ja też się cholernie wszystkim przejmuję, też żyję w ciągłym stresie i przejmowaniu się wszystkim, ale, jeśli to komuś tu jeszcze pomoże jest na to naprawdę prosty sposób: nie przejmować się. I nie, nie żartuję, literalnie wszystko olewać. Zrobiłaś coś głupiego i tego żałujesz? Trudno, następnym razem będziesz wiedzieć jak się zachować. A jeśli nie następnym to jeszcze następniejszym. Boisz się jakiegoś egzaminu? Pomyśl co będziesz robić kilka godzin po nim, o tym, że jak się nie uda to trudno, coś się wymyśli. Nie myśl o obawach, daj im przelecieć mimowolnie i nie rozważaj pod żadnym pozorem opcji "a co by było gdyby?". Co będzie to będzie.
Nie ma takiej sprawy, z której nie dałoby się wygrzebać. Grunt to się pilnować i myśleć pozytywnie. Każdy powód stresu trzeba obrócić w błahostkę, która tak jak wszystko, przemija. Prędzej czy później. A użalanie się nad sobą... każdy ma chwile słabości. Każdy przegrywa czasem z samym sobą i nawet jeśli nad czymś pracował kilka miesięcy i przegrał to musi się znowu podnieść i zacząć od początku. Ja np. tak robię od paru lat, ciągle się przewracam i ciągle na nowo podnoszę. Na tym polega życie.
A jeśli chcesz z kimś pogadać o tych wszystkich niepokojach to możesz do mnie śmiało napisać, po prostu rozumiem bardzo dobrze to jak się czujesz, a uwierz mi - mnie ciężko wyprowadzić z równowagi.


Nie wiem, czy to pomoże, wiem, że mnie by nie pomogło na pewno :-/k gdyby to było takie proste, to by takich problemów nie było w ogóle. Takie problemy często mają podstawę nie tylko psychiczną, ale i biologiczną - dlatego mogę polecić POPRAWNIE PARZONĄ liściastą zieloną herbatę lub rooibosa i cytrynian magnezu. Na mnie działa.
Ostatnio edytowany przez Exai dnia 19.09.2015 16:36:56

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 19.09.2015 17:08:26
Husky Syberyjski
Anthro
Cytat z "Exai": (Link »)

Nie wiem, czy to pomoże, wiem, że mnie by nie pomogło na pewno :-/k gdyby to było takie proste, to by takich problemów nie było w ogóle. Takie problemy często mają podstawę nie tylko psychiczną, ale i biologiczną - dlatego mogę polecić POPRAWNIE PARZONĄ liściastą zieloną herbatę lub rooibosa i cytrynian magnezu. Na mnie działa.


Ludzie czasem nie dostrzegają najprostszych rozwiązań, jak np. ja przez bardzo długi czas. :P Ale fakt, na pewno też dużo zależy od tej biologicznej strony. Tak dla przykładu warto mieć jakiś stały przedział czasowy spania, najlepiej dość wcześnie i nie spać do oporu. :P Sprawdzone na sobie, ale i tak ciągle wracam do nocek.

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 19.09.2015 21:06:48
hare
Anthro
Cytat z "Ciapek": (Link »)
Ohoh, witaj tak bardzo w klubie. Ja też się cholernie wszystkim przejmuję, też żyję w ciągłym stresie i przejmowaniu się wszystkim, ale, jeśli to komuś tu jeszcze pomoże jest na to naprawdę prosty sposób: nie przejmować się. I nie, nie żartuję, literalnie wszystko olewać. Zrobiłaś coś głupiego i tego żałujesz? Trudno, następnym razem będziesz wiedzieć jak się zachować. A jeśli nie następnym to jeszcze następniejszym. Boisz się jakiegoś egzaminu? Pomyśl co będziesz robić kilka godzin po nim, o tym, że jak się nie uda to trudno, coś się wymyśli. Nie myśl o obawach, daj im przelecieć mimowolnie i nie rozważaj pod żadnym pozorem opcji "a co by było gdyby?". Co będzie to będzie.
Nie ma takiej sprawy, z której nie dałoby się wygrzebać. Grunt to się pilnować i myśleć pozytywnie. Każdy powód stresu trzeba obrócić w błahostkę, która tak jak wszystko, przemija. Prędzej czy później. A użalanie się nad sobą... każdy ma chwile słabości. Każdy przegrywa czasem z samym sobą i nawet jeśli nad czymś pracował kilka miesięcy i przegrał to musi się znowu podnieść i zacząć od początku. Ja np. tak robię od paru lat, ciągle się przewracam i ciągle na nowo podnoszę. Na tym polega życie.
A jeśli chcesz z kimś pogadać o tych wszystkich niepokojach to możesz do mnie śmiało napisać, po prostu rozumiem bardzo dobrze to jak się czujesz, a uwierz mi - mnie ciężko wyprowadzić z równowagi.


Wiesz, ja ogółem jakośtam sobie radzę, ale często wpadam w taki zły nastrój i przypominają mi się wszystkie porażki z życia, nawet jak były x lat temu i nie mają już żadnego znaczenia...

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 0:28:12
Szop
Człowiek
Jest już grubo po północy, mam złamane serce i nie wiem co z sobą zrobić, dlatego siedzę na forum. Nie chodzi mi o zabieganie, o jakąkolwiek atencję - po prostu sam fakt, że mogę coś takiego napisać w jakiś sposób mnie uspokaja. Przyjemne uczucie. Dobrej nocy wszystkim.

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 0:31:33
dosyć smutne
Ostatnio edytowany przez Kuro dnia 20.09.2015 0:49:31

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 0:50:49
Szop
Człowiek
Nie za bardzo chcę o tym pisać... W skrócie przyjmijmy, że jest pewna osoba, która mnie skutecznie unieszczęśliwia. W tym zabija całą moją pasję do rysowania. Na szczęście do jutra mi przejdzie. Dziękuję za troskę.

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 2:02:49
Szablastozębny Tygrysio
Anthro
Oby Ci przeszło... Nawet nie wiesz jak smutno się to czyta, powodzenia.
"You are not who you are, you the one you want to be :rollk: "

Anonim
3
(+3|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 11:12:53
Wracam znow do cwiczen, musze odrobic klate i brzuch. Najbardziej sie boje, ze w polowie mi sie odechce cwiczyc :/

2
(+2|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 12:17:38
kot
Mi nie przejmowanie się problemami i nie wyszło na dobre, bo zamiast zniknąć nawarstwiły się.

Wszyscy mówią "Nie bój się być sobą, miej w dupie opinie innych, bądź tym, kim chcesz być!". Nie było to dla mnie trudne, po jakimś czasie stało się nawet naturalne. Ignorowałem wszystkich, a tu nagle niespodzianka - w rezultacie wszyscy ignorują mnie. W całej szkole nie mam do kogo się odezwać, gdy coś mnie gryzie, a ludzie z poprzednich szkół pourywali kontakt, na ulicy udają, że mnie nie znają.

Pusto tu.

2
(+2|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 12:37:34
Sergal
Anthro
To dziwne, z mojego doświadczenia wynika, że taka szczera postawa odrzuca większość, ale przyciąga ludzi ciekawszych, bardziej otwartych. Ogółem tych, których warto znać. Może po prostu nie masz takich w ogóle w swoim środowisku? Uczysz się nadal w szkole?
I must crucify the ego before it's far too late
before I pine away

*nadstawia się metafizycznej łapce uniwersalnej miłości do głaskania*

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 13:35:36
kot
Tak, w klasie maturalnej.
Mam trochę znajomych rozsianych po całej Polsce, rzeczywiście ciekawych ludzi, z którymi uwielbiam spędzać czas, ale to tylko tydzień-dwa w roku.

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 13:47:54
Sergal
Anthro
"Poczekaj na studia" to rada kiepska, ale jednak prawdziwa. Większość osób (jestem jedynym wyjątkiem, jaki znam ;_; ) na studiach wreszcie znajduje bratnie dusze, jeżeli się trafi na dobrą uczelnię, to towarzystwo jest zazwyczaj ciekawe :) Mieszkałbym bliżej, to sam bym chętnie gdzieś z Tobą wyskoczył ^^
I must crucify the ego before it's far too late
before I pine away

*nadstawia się metafizycznej łapce uniwersalnej miłości do głaskania*

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 15:36:19
Szop
Człowiek
Usłyszałam jak obrzydliwe są moje rysunki. Jak nie potrafię rysować. Jak robię z siebie pośmiewisko mając swoją stronę na Facebooku. To chyba koniec...

9
(+9|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 15:46:41
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Rysuj dla siebie, a nie dla innych. Inaczej nigdy się nie nauczysz.
Anything that is beautiful people want to break.

2
(+2|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 16:04:56
Smok rakietowy
Smok
@up
Wciąż, przykre opinie bolą, szczególnie na początku kiedy jeszcze uczymy się rozpoznawać dobrą krytykę od lekceważenia i chamstwa. Ważne by mimo takich "dołów" się nie poddawać.
pomniejszych celów było móc wrzucić, bez wstydu, pracę na tutejszą galerię bez [ucze], po tym jak jedna rzecz została zrównana z glebą xP
Cytat z "Steven Universe":
- Wasze obliczenia były niepoprawne.
- Nie mogły być niepoprawne, skoro żadnych nie robiliśmy.

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 16:21:19
Irbis
Bestia
Cytat z "Nemesis": (Link »)
Usłyszałam jak obrzydliwe są moje rysunki. Jak nie potrafię rysować. Jak robię z siebie pośmiewisko mając swoją stronę na Facebooku. To chyba koniec...
Masz predyspozycje do bycia bardzo dobrą rysowniczką. Hejt przekuwaj na motywację, by się rozwijać.=]

Mój pierwszy banner na PFie był tragiczny i zmieszany z błotem. Trudno, przyjąłem do wiadomości, trochę wyciągnąłem doświadczenia. Zgłosiłem się do narysowania kolejnego bannera, chociaż rysownikiem nie jestem. Nie będzie tak tragiczny jak poprzedni, ale do innych wstawiających się dalej nie umywa. Rysuj dalej, rysuj dla zabawy, a z czasem zyskasz więcej zwolenników Twoich prac.=]
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

3
(+3|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 16:46:46
Szop
Człowiek
Ech... Gdy ktoś krytykuje mój rysunek to zawsze biorę pod uwagę to co mówi i staram się to poprawić. Wiele razy już otrzymywałam negatywne opinie o jakichś słabszych pracach i zawsze potem czułam satysfakcję, że udało mi się coś poprawić. Istnieje jednak różnica między krytyką, a powiedzeniem:
"Wstyd mi za Twoje rysunki. Są obrzydliwe."
Gdyby powiedziała to jakaś obca osoba to zwyczajnie bym to zignorowała. Ale w chwili gdy mówi to ktoś bardzo Ci bliski to... tracisz kontrolę.

8
(+8|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 17:21:27
Trickster
Anthro
Bosz, proponuję wejść w zakłdkę Browse na Furaffinity i od razu się humor poprawia. Nie umiesz rysować? Spójrz na to. http://www.furaffinity.net/view/17734603/

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 17:56:24
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Spójrz na kitsune chao który tłucze miliony... XD
Anything that is beautiful people want to break.

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 18:09:20
Powiedz mi czy to na serio z tym kitsune chao xD

1
(+1|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 18:28:41
Szop
Człowiek
Czy to nienormalne, że odczuwam fizyczny ból przeglądając jego profil na Furaffinity?
Ostatnio edytowany przez Nemesis dnia 20.09.2015 18:31:33

0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 20.09.2015 18:50:03
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Ktoś mi się włamał do konta steam.
Z urządzenia mobilnego.
Z Tajwanu.
...What?


Cytat z "Nemesis": (Link »)
Czy to nienormalne, że odczuwam fizyczny ból przeglądając jego profil na Furaffinity?


Ciesz się że jeszcze ci niczego w umyśle nie wypaliło na stałe.
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 20.09.2015 19:22:40
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+1|-1)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 21.09.2015 8:32:13
Szop
Człowiek
Tajwan to bardzo niebezpieczne miejsce. Poznajesz ładną Panią, rozmawiacie, idziecie do hotelu, a tu się okazuje, że to facet. Prawdziwy raj dla fanów pułapek. A może to w Tajlandii tak jest...? Ech, wszystko jedno, haker czy nie haker - też pewnie siedzi w spódnicy. Mam nadzieję, że odzyskałeś konto na Steamie!

Co do mojego załamania w sprawiw rysowania to już mi przeszło. Na szczęście. Po prostu zdanie tej osoby o moich "obrzydliwych" rysunkach nagle się zmieniło kiedy ze łzami zaczęłam rwać na strzępy wszystkie swoje dotychczasowe rysunki na jego oczach. Cóż...

4
(+4|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 21.09.2015 14:07:24
Sergal
Anthro
Nieeee :p to nie tak, to Tajlandia, nie Tajwan. Tajwan to te "inne" Chiny.

I usuń toksyczne kontakty z życia :3
I must crucify the ego before it's far too late
before I pine away

*nadstawia się metafizycznej łapce uniwersalnej miłości do głaskania*

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wasze niepokoje
Wysłano: 22.09.2015 6:28:20
Wczoraj, uderzyłem się w środkowy palec u stopy dosyć mocno i bardzo boli, że nie mogę stanąć a najbardziej mnie ciekawi jak dojdę do szkoły :D

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...15161718192021>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane