Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 4.06.2007 17:11:08
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Witam wszystkich. Czy wybiera się ktoś z was na Metal Hammer Festival? Przyjeżdża... Tool! Japonię reprezentować będzie Dir En Grey, natomiast Polskę Coma i Delight.

A teraz najgorsza część wiadomości:
Ceny biletów:
Sektor niebieski: 135 złotych/145 złotych
Płyta: 155 złotych/170 złotych
Sektor czerwony: 165 złotych/180 złotych
Sektory H i J: 250 złotych/275 złotych
Loża: 350 złotych/400 złotych

Ciężko z kasą będzie, ale damy radę. :-Pk Jadę na 99%, na sektor niebieski. Wybiera się ktoś?

Więcej info: http://www.metalmind.pl/i...koncerty&id=424

0
(+0|-0)
Re: Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 4.06.2007 17:21:56
Tygrys perski
Anthro
A co ty tak skromnie, koniu, tylko na niebieski sektor?^^ Ja się nie wybieram, wolę pojechac na Wostock (jak mówi moja babcia^^)
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 4.06.2007 17:33:00
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Skromnie? Cóż... Na lożę mnie nie stać, na płytę - nie jestem samobójcą :) Wolę trochę dalej sobie usiąść i delektować się dźwiękiem, niż kisić przy samej scenie. I tak przywiozą telebimy :D

0
(+0|-0)
Re: Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 4.06.2007 17:34:58
fajkojot
Człowiek
Tool... i Coma... aw, szkoda, że tak drogo. Raczej nie mógłbym pogodzić tego wyjazdu z wydatkami na Woodstock, więc niestety nie przyjadę :-(k
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 4.06.2007 20:41:23
Lew
Anthro
ja juz jade na woodstock ... ale kuszaca propozycja :>
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 5.06.2007 10:37:46
a nie lepiej zaoszczedzic i przez spodkiem sobie stac? moze cos bedzie slychac :D

0
(+0|-0)
Re: Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 11.07.2007 23:08:33
żbik
Anthro
O taaaaaaaak...przy odrobinie szcześcia Sagi się na Woodstocku objawi :].
Co do Metal Hammera. Eeeee tam Tool...... są ostatnio za bardzo popularni.....ja chcę na Krzysia Cornella ;( !!!!!!
"If every porkchop were perfect, we wouldn't have hotdogs"

0
(+0|-0)
Re: Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 12.07.2007 15:01:07
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Za bardzo popularni!? Kogo bym się nie zapytał, to "a co to?", "a co grają?", "nie, nie znam..."

BTW właśnie dzisiaj mam już na 100% zarezerwowane bilety, i jadę z grupą znajomych na sektor niebieski :D
0
(+0|-0)
Re: Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 13.08.2007 17:52:44
Pozwolę sobie odświeżyć temat, jako iż MHF odbył się wczoraj :-)k

Do Katowic wyruszyliśmy pociągiem o godzinie 9:58 i dotarliśmy na miejsce kilka minut po pierwszej. Rezerwację w hotelu mieliśmy dopiero od drugiej, więc usiedliśmy sobie na schodkach przed Spodkiem. Przyczepił się do nas jakiś koleś prosząc o dotację na bilet :-Dk Nie mogliśmy mu odmówić ;-)k I przy miłej rozmowie minął nam czas. Potem poszliśmy do hotelu i zostawiwszy rzeczy postanowiliśmy udać się na miasto coś zjeść. W hotelu nie uszedł naszej uwadze pewien bardzo ważny komunikat:



Wracając z obiadu odebraliśmy w kasie nasze upragnione bilety :milosck: i wstąpiliśmy znowu do hotelu żeby się co nieco odświeżyć. Potem z powrotem do Spodka. Przy wejściu zostaliśmy zaobrączkowani xD


Dalej nastąpiły problemy ze znalezieniem naszych miejsc. Jak się okazało, spóźniliśmy się parę minut bo kiedy wchodziliśmy na scenie był już Fair to Midland:

Muzyka jak muzyka - nie porwało to nas, ale też i nie odrzuciło. Za to wokalista bardzo fajnie poruszał się po scenie - jeśli można tak nazwać dzikie skoki i turlanie się :-Pk

Po nich przyszedł czas na Delight:

Muzyka - tak jak wyżej. Co niekturzy poczuli się senni... Tylko wokaliostka nie świrowała :-Dk

Na szczęście zaraz po tym odbył się występ Comy - według mnie drugi po TOOLu na festiwalu:

Piotr Rogucki spisał się doskonale. Wymachiwał i rzucał statywem od mikrofonu jak szalony, techniczni ciągle musieli go podnosić :-Dk Coma wykonała naprawdę świetne kawałki, takie jak Schizofrenia czy Zbyszek. Warto było tam przyjechać chociażby dla nich :-Pk

Po Comie od TOOLa dzieliło nas tylko jedno - Dir en Grey:

Kiedy wokalista się darł, było spoko. Niezły trash wychodził z tego rocka ;-)k Kiedy chciał śpiewać - żal... Do tego dochodzą jeszcze mhrooczne kolorowe fanki, które na widok japońskiego kurdupla drącego się stojąć na skrzynce dostawały niemalże orgazmu na sucho :-Pk Ludzie wychodzili - jeden gościu po drodze krzyknął "George Michael!" xD

Po tym nastąpiła trzydziestominutowa przerwa, kiedy skoczyliśmy do hotelu uzupełnić płyny.
Potem wróciliśmy i zaczęło się święto - TOOL.




Zaczęłi od Jambi. Na czterech ekranach były wyświetlane animacje, za nimi rozciągnięte było białe płótno, które w kulminacyjnym momencie opadło ukazująć arta z 10 000 days. Do tego zielone lasery oplatające wiązkami całą salę i krzyżujące się ze sobą... A na końcu Vicarious - moja najukochańsza TOOLowa pieśń w cudownej oprawie. To był wspaniały występ, aczkolwiek trochę krótki - trwał 80min zamioast zapowiadanych 120. No i wokal był trochę za cichy.

Podsumowując: magia :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 13.08.2007 20:08:46
jestę kapibarę
Jak chciałeś zobaczyć Comę to na woodzie też byli, i nawet poszedłem pod scenę poskakać :>

0
(+0|-0)
Re: Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 13.08.2007 20:31:25
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Kumpela sie moczy do Direngej, ja osobiście wirtuozerii nie widzę w ich muzyce.

0
(+0|-0)
Re: Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 14.08.2007 16:30:17
Tinker Pony
Zmiennokształtny
DIr En Grey - w/g mnie gorsze od Tokio Hotel, bo TH ma fanki po 12 lat, a DEG słuchają "dorosłe" 20 letnie dziewczyny :/

Wrzuciłem na YouTube'a kilka filmików z TOOLa:
http://pl.youtube.com/wat...ex=0&playnext=1

Nie czepiać się jakości bo to tylko telefon, a w dodatku daleko siedziałem xD
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=hXNKcSCmCz4


0
(+0|-0)
Re: Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 15.10.2007 15:39:46
jellicles
Zmiennokształtny
kurcze ludzie!!! No i co z tego Ze Kyo ma tylko 158? za to ile ma energi!!! I co jest takiego gorszego w Dir En Grey od Tokio Hotel? Oni przynajmniej grajac od 10 lat i sa najwieksza gwiazdą w japoni!!! zreszta poza nia tez maja sporo fanów!!

wrzaski? krzyki na ich widok? a ja inaczej ma fan okazac swoja miłosc do zespołu? NO JAK? MOZE MI KTOS TO POWIE!!!!

wiem ze nie kazdemu moze sie ta muzyka podobac bo japonczycy maja inne podejscie do muzyki ale to nie znaczy ze trzeba na nich i na fanów kultury japonskiej patrzyc krzywycm okiem. Gdzie tu (i tu mi sie cisnie wulgaryzm) tolerancja!!

a jakby tak ktos powiedział ze wasze ulubione zespoły to smiecie?

0
(+0|-0)
Re: Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 15.10.2007 15:45:47
Smok Serwisowy
Cytat:

Reiko pisał(a)):
co jest takiego gorszego w Dir En Grey od Tokio Hotel?


Cytat:

Reiko pisał(a)):
sa najwieksza gwiazdą w japoni




kultura masowa w japonii stoi właśnie na poziomie tokio hotel.
Fajnie się do tego skacze na ddr'ach... ale nic więcej
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Metal Hammer Festival - 12 Sierpnia- Katowice - Spodek - TOOL
Wysłano: 15.10.2007 16:19:11
jellicles
Zmiennokształtny
nie zgadzam sie z tą opinia. Tokio Hotel to dzieciaki. japonia jest wspaniałym krajem a Dir En Grey nie sa zespołem "kultury masowym" lub "komercyjnym". maja swój niepowtarzalny styl. Nieprównujmy zespołu niemickiego w którym sa dzieciaki grajace od paru lat z zespołem doroslych facetów grajacych od lat 10 z kraju o zupełnie innej kulturze.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane