Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...39404142434445...47>>


0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 18.02.2015 22:58:00
Kangur
Anthro
Ciezko jest nienafeedowac postaci ktora wskakuje ci na twarz, zabiera polowe zycia albo i wiecej, a potem odskakuje bez zadrapania :P

Anonim
1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 19.02.2015 13:45:40
Na LCS-ach nie biorą Fizza, bo to jest walka 5 na 5, gdzie cała drużyna ma komunikację głosową i bezpośrednio nawiązują kontakt. Taki Fizz miałby problem podczas ganków, jakby dostał hard CC/CC chain na mordę. Podobnie jest z Katariną, tylko że w jej przypadku problemem są TF-y - gdzie jak ja doprowadziłem wrogą Katarinę na midzie do stanu 0/10, to ona i tak nagle w TF ma pentę ch*j wie skąd. Fizz natomiast zżera na linii i nic nie można poradzić 1 na 1.

3
(+3|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 3.03.2015 17:22:45

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 3.03.2015 17:31:43
Szop
Zmiennokształtny
Pick or Ban
Oficjalny NieWons z atestem administracji :v

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 3.03.2015 22:31:36
Niedźwiedź
Anthro
Ludzie w związku z tym że niedługo licznik IP będzie włączony zbieram znajomków chętnych do gry ^^ Dodawajcie na Eune UnholyEurope
"Cause I'm only a crack, in this castle of glass..."

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 3.03.2015 22:39:19
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Zawii, jak będziesz chciał pograć to napisz na pw, bo ostatnio znowu zainstalowałem :)
PS: Jeśli ktoś potrzebuje supporta na rankedy to może napisać :)

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 3.03.2015 22:48:09
Wilk
Anthro
Jakaś drużyna? Coś? Ktoś? :-Pk (eune. ign: Verenfall)
Ostatnio edytowany przez Triafis dnia 3.03.2015 23:19:38
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 3.03.2015 23:44:32
Wilczek
Anthro
W sumie gram tylko rankedy, ale jak ktos z okolic zlota chcialby pograc to mozna pisac. Od biedy jak niebma co robic to jestem na lolu.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.03.2015 9:05:56
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
A ja gram Rammusem i Fizem i mowie ze Ramus jest moim ulubionym przeszkadzaczo tankiem a Fizz jest super op SHIET dopóki sam nim nie zagrasz i nie obessiesz po same pulpety.

Prawdziwe gówno to jest Leblanc która sobie przeskakuje przez tanki, offtanku, zdejmuje adc z tyłu i znika gdzieś w p*zdu nikt nie wie gdzie *sigh*
Ostatnio edytowany przez Lester dnia 4.03.2015 9:16:03

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.03.2015 9:46:23
Wilk
Anthro
Z drugiej strony, dobre hard CC i LB nie ma. To jest taki typ assassina, co tylko wskakuje-zabija jedną osobę-ucieka, po odnowieniu chociaż podstawowych cd powtórka. Jeśli nie jest w stanie zrobić dowolnej z tych trzech rzeczy zanim dostanie jakiekolwiek CC na twarz, to pada.
Choć DMG ma z dupy, nie powiem :D Ale w teamfightach już śrenio wypada, jeśli dobry focus leci.
Autor avatara : http://www.furaffinity.net/user/misskin/

"For those who seek perfection there can be no rest on this side of the grave." A żem trochę leń, to perfekcyjny nigdy nie będę.
Na gg jestem bardzo rzadko, dużo lepiej złapać mnie na PM/Skype ew. Steam :-Dk

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.03.2015 10:13:15
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Arclight": (Link »)
Z drugiej strony, dobre hard CC i LB nie ma.


Weź ją k*rwa traf jeszcze. Kata musi zabic zeby uciec, fizz mimo wszystko nie ma duzych zasięgów, a ta jędza pew pew znikam znikam łolololo wciskam guzik ktoś ginie znikam łololo nie ma mnie powtórka.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.03.2015 10:42:29
Szop
Zmiennokształtny
Silent dobrze działa na Kate... Tylko tak, jakby champów z silentem na mida brakuje :v
Oficjalny NieWons z atestem administracji :v

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.03.2015 11:20:05
Wilk
Anthro
Cytat z "Lester": (Link »)
Cytat z "Arclight": (Link »)
Z drugiej strony, dobre hard CC i LB nie ma.


Weź ją k*rwa traf jeszcze. Kata musi zabic zeby uciec, fizz mimo wszystko nie ma duzych zasięgów, a ta jędza pew pew znikam znikam łolololo wciskam guzik ktoś ginie znikam łololo nie ma mnie powtórka.

Nie mówiłem, że będzie łatwo :lolk: Ale jest to do zrobienia. Tylko trzeba wyczaić moment kiedy się wbije, bo jak już wskoczy to ma chyba tylko 4s na odskok z powrotem. (No chyba, że użyje ulti na drugi doskok, ale wtedy dość słaby DMG wyciąga jak na nią i musi trafić z tego łańcucha. Spokojnie dowolny nie-papier to przeżyje jeśli uniknie właśnie łańcucha, i o ile nie jest nafeedowana w cholerę)
Mówię to z doświadczenia, większość gier LB to dominowałem... Dopóki przeciwny team nie poszedł po rozum do głowy i nie zaczęli chodzić razem i mnie focusować z głową. Wtedy ze statów np. 10/2 robiło się 12/10 albo coś w podobie.

Gorzej się robi, jak grasz przeciwko LB + inne OP champy. To wtedy masz całkowitą rację, LB owni. Ale rzadko kiedy już się LB widuje (chyba, że na rankedach), a przynajmniej ja się często z nią nie spotykam.
Autor avatara : http://www.furaffinity.net/user/misskin/

"For those who seek perfection there can be no rest on this side of the grave." A żem trochę leń, to perfekcyjny nigdy nie będę.
Na gg jestem bardzo rzadko, dużo lepiej złapać mnie na PM/Skype ew. Steam :-Dk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.03.2015 12:27:19
LB ma chore bazówki i przeliczniki, niepotrzebne CC (do tego prawie niemożliwe do przerwania, jeśli nie ominie się tego łańcucha), jest mobilna przez W (ona ma 3 sekundy na powrót do poprzedniego miejsca, ale może to zrobić od razu) i to, że jej ulti ma chyba 30 sekund CD, do tego przez pasywkę jest niezabijalna (trzeba mieć ciągle ignite, by poznać prawdziwą, albo liczyć, że ma akurat buffa jakiegoś, ewentualnie grać champem co ma DoT na 1 cel)... śmieszy mnie to, że nic z nią nie robią. I ona niby w TF jest słaba? Sorki, ale to gówno prawda. Ona ma tak śmiesznie niskie CD na skillach, że nie jest już assasynem-magiem, a pieprzoną maszyną do wbijania pent.
Z takich wkurzających postaci są jeszcze Irelia i Riven... mają za dużo, i to znacznie za dużo. Irelia - co chwila CC na mordę, true DMG, leczy się... Riven skacze po całej mapie, jak LB, chore obrażenia bez niczego, do tego da durna tarcza - i ograniczają ją tylko CD-ki... żadnej many, energii, nic. Głupota. Nienawidzę grać na takie coś - bo radzę sobie do 3 lvl, robię wszystko ładnie, pięknie... a potem - BOOOM! I nagle takie ścierwo wbija raz i zabija byle skillem. I można już czekać tylko na surrender, bo właśnie zaczęła się gra z czymś, czego się nie zatrzyma.
RITO Gaymes i balans x]
Dla równowagi mamy bezużyteczne picki na soloQ: Twisted Fate, Karthus, Veigar... stanowczo są za słabi, należałoby im coś dać, by lepiej mogli się sprawdzać w swobodnej grze i by nic ich nie jechało - bo aktualnie całą trójką kontruje każda postać, która ma skille o zasięgach 600+ jednostek...
Ostatnio edytowany przez WayneBlack dnia 4.03.2015 12:28:04

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.03.2015 18:38:11
Smok pasiasty
Smok
Cytat z "Triafis": (Link »)
Jakaś drużyna? Coś? Ktoś? :-Pk (eune. ign: Verenfall)


Ja mogę

1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.03.2015 18:43:08
Wilczek
Anthro
Balans postaci nie jest taki zly. Jezeli ktos potrafi grac dobrze to z kazdej postaci moze sporo wyciagnac dlatego RIOT najczesciej modyfikuje postacie patrzac na gry z LCS i innych gowien. A z tego co widac to chyba szykuje sie nerf gnara bo caly czas na topie tylko gnar gnar i jeszcze raz gnar. A LB jest czasem pickowana ale to nie postac o ktora sie bija czyli sa w niej jakies wady.
A na poziomie gold/silver to nie postacie a gracze wygrywaja gry :D
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

2
(+2|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.03.2015 18:43:32
Niedzwiedz Brunatny
Anthro
Jak ktoś by chciał zagrać z nudów , nie na spinie to dowajcie ( kasiabitches / spizganakasia [nigdy nie pamiętam które to było]) od razu mówię konto od kumpla stąd taka nazwa

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.03.2015 18:58:59
Puffgryf zaczepno-obronny
Jaki wstyd grać rankedy ze spizganą kasią xD

rh44 - przypominam, jak chcecie grać

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.03.2015 19:16:47
Też przypomnę chyba 3 raz.
xNightWolf

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.03.2015 19:39:37
Niedzwiedz Brunatny
Anthro
Blajn , czemu wstyd ? raz grałem z typem "bije kotleta" ...


Pół godziny za nim biegałem by złożyć zdanie z nicków XD

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.03.2015 20:19:46
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Ma ktoś ochotę zagrać dzisiaj pomiędzy 20:40 a 22?

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 5.03.2015 14:32:47
Wilk
Anthro
Działa ktoś 18-21?
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 5.03.2015 15:07:27
wilkopodobne+ trochę feniksa
Anthro
Mogę pograć :)

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 5.03.2015 15:10:37
Smok pasiasty
Smok
Cytat z "Triafis": (Link »)
Działa ktoś 18-21?


Postaram się być jak coś nick "Ujasiri"

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 10.03.2015 19:46:24
Wilk
Anthro
Jakaś grupa na team ranked? Cały team warto by złożyć.
Ostatnio edytowany przez Triafis dnia 10.03.2015 19:48:31
"I've got an idea--an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about".

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...39404142434445...47>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane