Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...38394041424344...47>>


0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 14.02.2015 18:18:51
Wilk
Anthro
Gdyby nie to, że 90% gier to support vs support (swoją drogą, Braum full tank jest całkiem niezły jeśli tylko drużyna ma DMG), to byłby całkiem śmieszny :d Koleżanka "odkryła" potencjał Janny full AP.
BTW, na twoim screenie rozwaliło mnie "Adolf ebola kid" :lolk:
Ostatnio edytowany przez Arclight dnia 14.02.2015 18:20:16
Autor avatara : http://www.furaffinity.net/user/misskin/

"For those who seek perfection there can be no rest on this side of the grave." A żem trochę leń, to perfekcyjny nigdy nie będę.
Na gg jestem bardzo rzadko, dużo lepiej złapać mnie na PM/Skype ew. Steam :-Dk

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 14.02.2015 19:28:02
Szop pracz
Anthro
Cytat z "Arclight": (Link »)

BTW, na twoim screenie rozwaliło mnie "Adolf ebola kid" :lolk:


Jak się dokonuje masowych mordów... Q+E = 2300 dmg, Nunu się załamał i z full AP poszedł w full MR... to mu nic nie pomogło, więc poszedł w full speed, żeby miał jak uciekać.. to też mu nie pomogło.... ^.-.^ Ale honora i tak dostał, bo jako jedyny dał radę zabić mnie na walce 1 na 1..
W sumie Rumble też dał radę, ale to tylko dlatego, że mając 50hp chciałem posłużyć za przynętę, ale jak zginąłem od ignite, to miałem pół sekundy cd do pasywki.. niecałe pół sekundy... not calculated :C *załamuje się*

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 14.02.2015 23:17:14
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Newsflash - AD Janna też jest dobra. ;] A sam tryb wywołuje u mnie mieszane uczucia. Dostaliśmy melee przeciwko ranged champom głównie.
Cookie Time!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 15.02.2015 10:15:23
Cytat z "wasder26": (Link »)
Jak się wam podoba nowy tryb? Mnie bardzo, może ludzie w końcu dostrzegną potencjał takich postaci jak Poppy, Urgot czy Anivia :D


Tryb fajny, ale właściwie raczej nie ma słabszej postaci. Każda jest dobra na swój sposób, ja na przykład bardzo lubię Poppy XP

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 15.02.2015 11:50:14
Szop pracz
Anthro
Cytat z "Nightwolf": (Link »)

Tryb fajny, ale właściwie raczej nie ma słabszej postaci. Każda jest dobra na swój sposób, ja na przykład bardzo lubię Poppy XP


Poppy nie jest mocna na "swój sposób". Ona jest przewalenie mocna. Jej jedyną wadą jest manożerność, ale te DMG reductiony pozwalają jej na bieganie w kółko i czekanie, aż ta mana się odnowi XD
Pamiętam jak raz miałem na topie Nasusa. Miał skończoną trójcę, Infinity, 300 stacków, a ja tylko tabi ninja, lodową rękawicę i runki full armor i masterki pod tanka. Ogólnie minionom walił po 1300 dmg z Q+krytyka, a jak mi kryta z Q przywalił to za... 230. Załamał się i poszedł na afk.

1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 15.02.2015 13:03:29
Wilczek
Anthro
No dobra. Ale co w late game z poppy? Tank, ktory nic ciekawego w sumie nie robi, nie ma stunow przyciagniecia czegokolwiek. Ma jedno przepchniecie ale czy jest to coś co przyda sie w poznych teamfightach? Watpie. Chcecie tanka, który zredukuje obrażenia do minimum to macie rammusa, który ma w końcu to swoje E.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 15.02.2015 13:46:44
Kangur
Anthro
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
No dobra. Ale co w late game z poppy? Tank, ktory nic ciekawego w sumie nie robi, nie ma stunow przyciagniecia czegokolwiek. Ma jedno przepchniecie ale czy jest to coś co przyda sie w poznych teamfightach? Watpie. Chcecie tanka, który zredukuje obrażenia do minimum to macie rammusa, który ma w końcu to swoje E.


Ale poppy wlasnie w late game kosi...

A ja na twojego Rammusa mówię "Void Staff" i "Last Whisper" i z Rammusa zostaje mielonka :P Oh i jeszcze Ruined King i % true dmg

1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 15.02.2015 14:03:03
Wilk
Anthro
Cytat z "wasder26": (Link »)
Jak się wam podoba nowy tryb? Mnie bardzo, może ludzie w końcu dostrzegną potencjał takich postaci jak Poppy, Urgot czy Anivia :D


Wszystkie 3 to dobre, grywalne postacie imo :P

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 15.02.2015 14:20:45
Wilczek
Anthro
Cytat z "Solaxe": (Link »)
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
No dobra. Ale co w late game z poppy? Tank, ktory nic ciekawego w sumie nie robi, nie ma stunow przyciagniecia czegokolwiek. Ma jedno przepchniecie ale czy jest to coś co przyda sie w poznych teamfightach? Watpie. Chcecie tanka, który zredukuje obrażenia do minimum to macie rammusa, który ma w końcu to swoje E.


Ale poppy wlasnie w late game kosi...

A ja na twojego Rammusa mówię "Void Staff" i "Last Whisper" i z Rammusa zostaje mielonka :P Oh i jeszcze Ruined King i % true dmg


Last whisper przy 400 armora to... To i tak malo xP
Zazwyczaj rammus przy wlaczonym W ma jakies 4.5k hp 400ar 250mr lub 350 mr 300 armora. To i tak dalej jest turbo tank.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 15.02.2015 20:05:44
Szop pracz
Anthro
Cytat z "DarkHunter": (Link »)
No dobra. Ale co w late game z poppy? Tank, ktory nic ciekawego w sumie nie robi, nie ma stunow przyciagniecia czegokolwiek. Ma jedno przepchniecie ale czy jest to coś co przyda sie w poznych teamfightach? Watpie. Chcecie tanka, który zredukuje obrażenia do minimum to macie rammusa, który ma w końcu to swoje E.


Poppy z trinity i butami odpali W i wejdzie za przeciwnika i wepchnie go w cała twoją drużynę na śmierć albo w ścianę, eleminujac przeciwnika z walki swoim stunem i dmg, podczas Q zadaje zajebisty dmg procentowy + każda szanująca się poppy ma trinity + jakieś infinity albo cokolwiek na AD, więc na Q z 900 zawali jak chce... no i już dobije z basiców bez problemu. Chyba rzadko na poppy grasz :D

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 15.02.2015 20:33:15
Wilczek
Anthro
Chyba wrecz nigdy... Ciekawe z jakiego powodu co nie?
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 16.02.2015 15:59:22
Szop pracz
Anthro
Bo tak samo jak ze starą Karmą - nikt nią nie gra. Ach stara Karma... Od kiedy ją kupiłem do czasu jej remake, przez 8 miesięcy bezustannie grałem nią, (9 na 10 gier)... Jungla, Support, Mid, Top, Karma była bardzo uniwersalna, strasznie mocny sustain.. No i te 2 ulty.. i leczenie % zdrowia całej swojej drużynie prawie tak często, jak teraz Soraka.. i ta wredna tarcza pozwalająca zabijać z kilometra... i całkowicie bezużyteczne W, które odblokowywałem dopiero na 10 poziomie... I to zwiększanie się AP za brakujące zdrowie..
Bardzo fajnie się grało duo na bocie Karma + Jayce :)

No i malutki pokaz:
http://youtu.be/NajKJ0_EYew?t=1m12s

1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 16.02.2015 16:56:18
Kangur
Anthro
Cytat z "DarkHunter": (Link »)


Last whisper przy 400 armora to... To i tak malo xP
Zazwyczaj rammus przy wlaczonym W ma jakies 4.5k hp 400ar 250mr lub 350 mr 300 armora. To i tak dalej jest turbo tank.


Wiesz ze im wiecej masz armora i hp tym efektywniejszy staje sie last whisper i % dmg?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 17.02.2015 20:06:11
Proszę oto Rammus w junglii xP
Załącznik:
jpg  ramusssms.JPG (134.02 KB; 1152x720 px)
3012_54e3911bae73d.jpg 1152x720 px

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 17.02.2015 20:12:09
Wilczek
Anthro
Cytat z "Solaxe": (Link »)
Cytat z "DarkHunter": (Link »)


Last whisper przy 400 armora to... To i tak malo xP
Zazwyczaj rammus przy wlaczonym W ma jakies 4.5k hp 400ar 250mr lub 350 mr 300 armora. To i tak dalej jest turbo tank.


Wiesz ze im wiecej masz armora i hp tym efektywniejszy staje sie last whisper i % dmg?


Ale im więcej armora tym mniej dmg dostajesz. A to, że jest bardziej efektywny proporcjonalnie do armora to swoją drogą.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 17.02.2015 21:59:02
Kangur
Anthro
Chyba ze trafiasz na adc z % true dmg. Jak gram vayne to tanki nawet z pelnymi buildami sie rozpuszczaja :P

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 18.02.2015 12:11:59
Wilczek
Anthro
No dobra jedna vayne :D Ale nadal taka vayne mozna wylaczyc z teamfightu. A zabicie rammusa to prawie samobojstwo dla adc :D
30% odbicia z przedmiotu a przeciez jeszcze z W odbija niemaly dmg.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 18.02.2015 12:21:48
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Still Rammus nie jest ultimate tankiem.
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 18.02.2015 12:34:12
Wilczek
Anthro
Brakuje mu troche dmg zadawanego od siebie. Plus jesli nie bedzie miejsca na przecisniecie sie i nie bedzie mial nikogo ciekawego na zlapie E to w sumie nic nie zrobi w teamfighcie. Dlatego jednak irelia, trundle czy jakas seju sa ciekawsze.
Ale przy dobrych wiatrach rammus moze zawsze jedna osobe wylaczac.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

Anonim
2
(+2|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 18.02.2015 13:19:12

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 18.02.2015 16:49:39
Szop pracz
Anthro
Zmieniając temat - widział już któryś z was Fizza AD na topie, zaczynającego ze zniszczonym królem? *kontynuuje zbieranie klawiszy z rozwalonej klawiatury*

Anonim
1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 18.02.2015 20:16:05
Z jednego OP gówna (AP Fizz) zrobiło się drugie OP gówno (AD Fizz)... tak, widziałem. W jungli też go widziałem. Ja bym chętnie go wypierdolił z tej gry, całkowicie.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 18.02.2015 20:22:14
Kangur
Anthro
pasywka rammusa czy thornmail nie kontruje i nie oddaje true dmg x) wiec taka vayne czy kalista wiecej sie wyleczy niz oberwie

0
(+1|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 18.02.2015 21:52:23
Szop pracz
Anthro
Rammus i tak dobrze się spisuje, jeśli ktoś ma czymś "zająć" wrogiego adc, to chyba nie podlega dyskusji. Nawet jak adc ma te 30% spell vampa, aby całkowicie zanegować działanie Thornmaila, to Q i E też do czegoś służą.

Cytat z "WayneBlack": (Link »)
Z jednego OP gówna (AP Fizz) zrobiło się drugie OP gówno (AD Fizz)... tak, widziałem. W jungli też go widziałem. Ja bym chętnie go wypierdolił z tej gry, całkowicie.


Cóż, widząc, jakim nieposkromionym champem jest Fizz, jestem za. W przypadku Teemo udało się rozwiązać problem grzybów pokojowo, dając bezwzględny nerf dmg o połowę, ale Fizz jest niereformowalny. Ale nie, Riot nie lubi usuwać championów, dlatego jedyną ofiarą była Bogu winna Karma...

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 18.02.2015 22:07:54
Wilczek
Anthro
Riot nie usunie champa, bo jeżeli to byłby taki op champ to byśmy widzieli go cały czas na lcsach. A tak ostatnimi czasy op corki, nida, irelia ziggs no i czasami jax. Fizza od dawien dawna nie widziałem. Wystarczy go tylko nienafeedowac.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...38394041424344...47>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane