Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   5 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...891011121314...47>>


-1
(+0|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 19.11.2012 18:46:49
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
A ja mam jutro próbne matury i mam w nosie, bo operon sobie przetarg wygrał na testy :p
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

-1
(+0|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 23.11.2012 23:33:38
PERMABAN
Gracie jutro wieczorem? :P Wkręciłam się trochę, głównie po dzisiejszej jednej grze, gdzie udało mi się mieć 10/1/15, a nawet nie grali aż tak beznadziejnie!
W ogóle kurcze, zbieranie tych punkcików to horror, chciałam tę cierniową panienkę, bo wygląda ciekawie, a tu bodajże 6300 :<

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 10:19:55
Uncia Hortensis
Rabatka
Luźne pytanie: W czym LoL jest lepszy od DOTA 2, że większość się nie przerzuciła? Łatwiejsza gra?
Myr

2
(+2|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 10:43:17
Puffgryf zaczepno-obronny
Łatwiejszy dostęp?

Imo, czytelniejsza mapa, przedmioty, buildy, krótsze mecze, mniej skomplikowany system uzywania przedmiotów. Gra mniej dynamiczna niż w Lolu, głównie przez dużo dłuższe cooldowny.

Ale jeszcze maaało grałam w dotę, cukierkowy mod był zajebisty - brakuje mi takich w Lolu :P
Ostatnio edytowany przez Blaine dnia 24.11.2012 11:10:44

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 11:02:18
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Fakt, mapa w Docie zbytnio czytelna nie jest. Zaklęcia latają na lewo i prawo, czasem ciężko je zauważyć.
Cookie Time!

1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 11:57:17
Smok Serwisowy
ja się nie przerzuciłem w 100% na dote bo 60min rozgrywki bez opcji surrenda to dla mnie o 15 min za dużo. w połączeniu z tym że gra się mniej snwball'uje od lol'a team który prze 40 min dostawał ♥♥♥♥♥♥♥♥ zaczyna wracać i potrzebuje kolejne 40 min żeby wygrać... to po prostu jest czasem męczące.

(są postacie bez cooldownów i są z 20sekundowymi - myślę, że wrażenie wolniejszej rozgrywki jest spowodowane tym że mapa jest 50% większa nawet przebiegnięcie z jednej linii na drugą zajmuje o połowę więcej, bez teleportacji)

jeszcze jako ciekawostka:
tegoroczne mistrzostwa świata w lola obejrzało na żywo nieco ponad 400.ooo ludzi
obecnego dreamhacka w dote2 już obejrzało miliondwieście (a są dopiero półfinały)
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 24.11.2012 12:27:21
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 13:36:43
Puffgryf zaczepno-obronny
Cytat z "Edi": (Link »)

jeszcze jako ciekawostka:
tegoroczne mistrzostwa świata w lola obejrzało na żywo nieco ponad 400.ooo ludzi
obecnego dreamhacka w dote2 już obejrzało miliondwieście (a są dopiero półfinały)



porównaj daty wydania pierwszej doty i lola : )
Nie powinno się porównywać gry, która przez ileś tam lat była na topie, a teraz rzesza spragnionych nowości graczy czeka na sequel.... do gry, która wyszła kilka lat temu i wciąż się rozwija. Jak dla mnie lol wypada zadziwiająco dobrze i gdyby miał równie długi czas na rozwój to kto wie... To porównanie byłoby aktualne, gdyby staż byłby podobny :)

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 13:44:47
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Blaine": (Link »)
Łatwiejszy dostęp?

Przez ostatni miesiąc dostałem 5 invite'ów do rozdawania (mam jeszcze 2) więc zakładałem, że problemu z dostępem do gry nie ma już obecnie.

Dziękuję za odpowiedzi. Tak jak myślałem, LoL jest "łatwiejszy" w ujęciu ogólnym. (na randomach) Krótsze mecze, mniej planowania, więcej pontaniczności i szybsze tempo. Cóż, widzę w takim razie że DOTA 2 stanie się domeną serious business graczy, a LoL zostanie lolem dla wszystkich innych.
Myr

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 13:48:36
Smoko-nietoperz
Anthro
Przestalem grac w lola, jedynie okazyjnie jak mam z kim. Z futrami nie da sie pograc (bo nie chcecie ze mna grac - zjawia sie ktos dodatkowy a brakuje miejsca to ide w odstawke), z randomowymi ludzmi tak samo (trolle, kałmuki i inne).
A kto umarł, ten nie żyje.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 14:43:52
Puffgryf zaczepno-obronny
Cytat z "Fuma": (Link »)
Cytat z "Blaine": (Link »)
Łatwiejszy dostęp?

Przez ostatni miesiąc dostałem 5 invite'ów do rozdawania (mam jeszcze 2) więc zakładałem, że problemu z dostępem do gry nie ma już obecnie.




Ale to działa tylko na zasadzie invite'ów a nie wolnego dostępu :) I nie widziałam, żeby DOTA się reklamowała gdziekolwiek.
Ostatnio edytowany przez Blaine dnia 24.11.2012 14:44:40

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

-1
(+0|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 15:09:59
Uncia Hortensis
Rabatka
Nie ma sensu wydawać na kampanie dla produktu, który jeszcze nie wyszedł.
Myr

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 15:22:42
Puffgryf zaczepno-obronny
Cytat z "Fuma": (Link »)
Nie ma sensu wydawać na kampanie dla produktu, który jeszcze nie wyszedł.


Wszystkie inne firmy nie mają z tym problemu :P

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

1
(+2|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 15:54:25
Tygrys sumatrzański
Anthro
Dota 2 na pewno nie ma mniej przejrzystej mapy i czarów, wszystko zależy od przyzwyczajenia:

1-15h - Wszystko nie ma sensu! Sklep jest be! LoL lepszy...
20-50h - Po odkryciu kilku skrótów i fajnych rzeczy nie jest tak źle.
100-?h - Gdy obejrzałem proste filmiki z poradnikami i kilka o bohaterach nie mam żadnych problemów, gra jest ciekawiej zrobiona niż się wydawało. Itp. Itd...

Sam przez to przechodziłem, teraz jak patrzę na to co jest w LoLu nie mam najmniejszej ochoty wracać.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 16:53:31
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Blaine": (Link »)
Cytat z "Fuma": (Link »)
Nie ma sensu wydawać na kampanie dla produktu, który jeszcze nie wyszedł.


Wszystkie inne firmy nie mają z tym problemu :P


... Skrót myślowy. Miałem na myśli fakt, iż nie ma żadnej oficjalnej daty wydania gry póki co. Z resztą, jako gra free to play bez większej konkurencji nie muszą tak wcześnie podbudowywać liczby graczy. Brak reklamy może wręcz zapewnić, iż grać będą głównie osoby zainteresowane i zaznajomione z grą, co przyczyni się do dobrej opinii o grze jeżeli mały będzie odsetek fochliwych dzieci na starcie.

Z resztą, nie jestem Valve. Chciałem się dowiedzieć co wg. innych jest powodem większej popularności LoLa u nas. Teraz wiem i dziękuję. Wieczorem mogę pograć jeżeli w późniejszych godzinach ktoś dalej będzie.
Nick: WolnyKurwaNick
Myr

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 17:07:18
Lis.
Chciałem dobrze.
LoL *jest* - doty2 jeszcze nie ma

A jak będzie free to play, bez konieczności dostawania zaproszeń - to będzie taki sam trolling. Jak we wszystkich grach typu f2p.
Choć czegoś nie rozumiem - grywając dość sporo trafiam na trolli czy kogoś, kogo chcę zraportować nie częściej niż raz na tydzień... Ciekawe czemu wszyscy inni mają ich aż tak często, że jest to problemem.
Ale jak dostanę wpiernicz, to nie bluzgam na innych tylko sam się staram naprawić. Bo jak zaczynam bluzgać, to zaraz się odzywają w drugą stronę...

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 21:38:20
Smoko-nietoperz
Anthro
Cytat z "Pasterz": (Link »)
LoL *jest* - doty2 jeszcze nie ma

A jak będzie free to play, bez konieczności dostawania zaproszeń - to będzie taki sam trolling. Jak we wszystkich grach typu f2p.
Choć czegoś nie rozumiem - grywając dość sporo trafiam na trolli czy kogoś, kogo chcę zraportować nie częściej niż raz na tydzień... Ciekawe czemu wszyscy inni mają ich aż tak często, że jest to problemem.
Ale jak dostanę wpiernicz, to nie bluzgam na innych tylko sam się staram naprawić. Bo jak zaczynam bluzgać, to zaraz się odzywają w drugą stronę...


Ja sobie spokojnie cisne solo topke yorickiem, w pewnym momencie ide im pomoc, ratuje ziggsa a ten idiota sie wraca i go zabijaja (mysli ze z 10% hp jeszcze kogos ubije jak nas 5..), tak samo dwoch innych. Nie wspominajac ze ulti yoricka ktore polega na wskrzeszeniu na 10s wykorzystuja do uciekania mimo tego ze przed im tlumacze i sie pytam czy napewno zrozumieli. Nie mam problemu z zachowaniem samokontroli, jest opcja ignore np. gdy wczoraj CALY moj team zaczal rzucac do kazdego w teamie (w tym mnie, ja sie nie odzywalem) odzywki w stylu suck my dick, lick my balls, fuck your mother, fuckin noob - reszty nie pamietam. Naprawde, nie wiem co zrobic zebym nie trafial na takich ludzi i gral normalnie z randomami gdzie kazdy sie wspiera. Juz boty na easy graja lepiej...
W mojej sytuacji nie widze innego wyjscia by poszukac teamu najlepiej stalego badz znajomych do grania (zawsze razniej razem sie ♥♥♥♥♥♥♥) lub zmienic gre.
Ostatnio edytowany przez Aki dnia 24.11.2012 21:39:19

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 24.11.2012 23:40:15
Smok Serwisowy
bo ostatnio ludzie zamiast bluzgać liżą się po dupciach, żeby dostać rameczki xd
ja ostatnio usłyszałem "honor or report" xd
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
-1
(+0|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 25.11.2012 2:54:34
DotA 2 jest teraz taka hipsterska, nowa i fokle super x3.

A tak serio, gry są niemalże takie same i po prostu jedni będą grać w tą drudzy w tamtą. Argumenty typu, że "LoL jest łatwiejszy" są dość śmieszne bo na poziomie turniejowym każda gra jest równie trudna bo przeciwnicy są wyjątkowo dobrzy. DotA nie wydaje mi się ani trochę trudniejsza od LoLa, trzeba w nią włożyć tyle samo czasu by być w nią dobry.

2
(+2|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 25.11.2012 11:09:02
Lis.
Chciałem dobrze.
^ This! :P

To nie wiem, Aki. Może ja mam po prostu szczeście, albo nie patrzę na innych tylko sam robię, co do mnie należy.
Anyway! Macie tu filmik z dedykacją: https://www.youtube.com/w...feature=g-all-f
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=-J9QjzBNuNs


2
(+3|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 25.11.2012 11:24:07
Wilk
Anthro
Cytat z "♥♥♥♥♥♥": (Link »)

A tak serio, gry są niemalże takie same i po prostu jedni będą grać w tą drudzy w tamtą. Argumenty typu, że "LoL jest łatwiejszy" są dość śmieszne bo na poziomie turniejowym każda gra jest równie trudna bo przeciwnicy są wyjątkowo dobrzy. DotA nie wydaje mi się ani trochę trudniejsza od LoLa, trzeba w nią włożyć tyle samo czasu by być w nią dobry.

Sam jesteś śmieszny, papugując argumenty z netu.
Gracze turniejowi to 0,001% wszystkich graczy. Rozgrywka jest bardziej skomplikowana, a więc trudniejsza. To że jest jednakowo trudniejsza dla wszystkich graczy na raz nie ma znaczenia; idąc tym tropem wszystkie sporty są jednakowo łatwe.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 25.11.2012 12:09:23
Kangur
Anthro
O ile mi wiadomo w LoLu nie ma denying'u, utraty calej kasy przy smierci, oraz wszelkiego rodzaju CC trwajacego 5min i innego rodzaju chamskich umiejetnosci postaci.

0
(+1|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 25.11.2012 16:06:34
Lis.
Chciałem dobrze.
Nie ma też postaci, która sama z siebie jest w stanie wziąć trójkę na klatę i przy DC zrobić triple killa.

Nerevar - nie można tak powiedzieć o *wszystkich* grach, ale wydaje mi się, że gość ma rację - to, jak ta gra jest trudna w dużej mierze zależy od tego z kim grasz. Nie ma tutaj "raid bossów", nie ma sztucznej inteligencji, poziomu trudności. To tak jak szachy - trudność zależy od tego z kim grasz. Po prostu tutaj nie występuje elementy Gracz vs. Gra. Jest tylko Gracz vs Gracz.

2
(+2|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 25.11.2012 16:32:44
Trickster
Anthro
Cytat z "Pasterz": (Link »)
Nie ma też postaci, która sama z siebie jest w stanie wziąć trójkę na klatę i przy DC zrobić triple killa.


Mordekaiser es #1, hue hue hue hue.

A tak na serio, gram trochę w Dotę, i stwierdzam, że gry są bardzo zbalansowane. W Docie po prostu wszystko trwa dłużej, zadaje więcej obrażeń, i jest bardziej OP. W Docie stun, silence czy inny disable trwa kilka sekund. Ale Twoja drużyna TEŻ ma te kilkusekundowe stuny i CC. Więc skoro wszyscy są OP, to nikt nie jest OP. Pamiętajmy też, że są przedmioty typu Blademail, który odbija przez kilka sekund WSZYSTKIE obrażenia w kierunku atakujących, oraz Black King Bar, który blokuje WSZYSTKIE zaklęcia i obrażenia magiczne przez kilka sekund. Przed wszystkim da się bronić, kwestia doświadczenia i intuicji podczas gry co kupić, dokładnie jak w LoLu. Nafeedowany Tryndamere? Kupujesz Thornmail i Frozen Heart. Nafeedowany Riki? Kupujesz Gem of True Sight i gówno Ci może zrobić.


Wszystko zależy od tego jaki gracz Ci się trafi w drużynie i przeciwko jakim graczom walczysz. Jeśli masz w drużynie osłów, to zarówno w LoLu, jak i Docie skopią Ci tyłek, i tyle. To gry zespołowe, czy też drużynowe, jak wolicie, potrzeba współpracy, żeby zwyciężyć.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 25.11.2012 16:55:07
Lis.
Chciałem dobrze.
Rave - nie wiem, jakim cudem ktokolwiek - w tym przypadku Mordekeiser - po wywaleniu go z gry samymi autoatakami zrobi triple killa 1vs3.

Pytanie mam do tych, co grali w Dotę. Czy dalej jest tak, że zaklęcia się nie skalują (czyli - wszystko, co nie jest AD (czy tam - agility) obsysa pod koniec?)

1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 25.11.2012 17:10:33
Trickster
Anthro
Zaklęcia wszystkich bohaterów zawsze zadają tą samą ilość obrażeń, wskazaną w podpisie umiejętności. Ale to wcale nie obsysa, ponieważ z reguły tacy bohaterowie zadają tymi umiejętnościami znacznie więcej obrażeń, niż "AD". Riki i jego skok za plecy na 4 poziomie: 120. Laguna Blade Liny - 950. Plus przedmioty które zwiększają przebicie magii, etc.

Edit: I nie za bardzo wiem o co Ci chodziło z tym DC i triple killem. Czy jest czempion, który w razie gdy gracz się rozłączy i straci kontrolę nad bohaterem to ten sam skosi pentakilla? To niemożliwe, bo taka postać wraca do bazy, a nie stoi jak kołek.
Ostatnio edytowany przez Rave dnia 25.11.2012 17:13:37

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...891011121314...47>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane