Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...14151617181920...47>>


1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 1.02.2013 11:49:06
Puffgryf zaczepno-obronny
Najwyżej weźmie się supporta niezwiązanego z żadną frakcją, tyle.

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

-1
(+0|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 1.02.2013 12:41:18
Trickster
Anthro
Cytat z "Mineys": (Link »)
Shallow.. Czy ja wiem...
W Noxus masz tak (przykladowo)
Mid: Cass,Katarina,LeBlanc,Morgana,Swain,Vladimir
Solo top : Singed,Sion
Jungel: Dr Mundo,Ww
Adc: Urgot
Support : o ile mi wiadomo raczej nie ma supporta z Noxus..


Zacznijmy od tego, że Mundo, Urgot, WW, Morgana i Singed nie należą do Noxus :D

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 1.02.2013 12:48:20
Jeleń
Anthro
Właściwie, to Urgot należy do Noxus.

"There are warriors who become great for their strength, cunning, or skill with arms. Others simply refuse to die. Urgot, once a great soldier of Noxus, may constitute a case in support of the latter."
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 1.02.2013 13:51:15
Jeżeli już chcemy robić taki mecz, to przydałoby się rozszerzyć horyzonty czempionowe, tak jak było w meczu Ionia vs Noxus dawien dawno temu, by dać większy wybór czempionów, zachowując przy tym moralny kompas drużyny (http://leagueoflegends.wi..._Noxus:_Rematch)

Poza tym, dobry Darius jest zaskakująco skutecznym tanky supportem jak również możliwym junglerem.

Sion wyrabiał kiedyś na dżungli, nie wiem jak obecnie.

Ale lepiej by było jednak poszerzyć. Do klimatów Noxus, by uzupełnić pewne role można dorzucić Blitzcranka, Tresha, Elise, Eve, Fiddlesticksa czy Nautilusa.

PS: Oczywiście zgłaszam się, mimo iż nie mam za bardzo postaci, ale coś się znajdzie ;D. Frakcja dowolna.

-2
(+2|-4)
Re: League of Legends
Wysłano: 1.02.2013 14:58:19
PERMABAN
A nie możecie sobie zrobić "każdy bierze kogo chce", tylko się pierdolicie z jakimiś frakcjami, o których jakaś połowa uczestników nie ma, bądź ma bardzo małe pojęcie i nie wie o co kaman? Zagrajcie sobie lajtowo, a nie od razu o Puchar z Gówna, bo przecież lol to taki sirius biznes.

-2
(+1|-3)
Re: League of Legends
Wysłano: 1.02.2013 15:05:54
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Ara, kocham cię. XD
Cookie Time!

0
(+1|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 1.02.2013 17:07:28
Jeleń
Anthro
Oczywiście, że można zrobić zwyczajny turniej, ale nie taka była początkowa wizja. A sam pomysł z wykorzystaniem historii i frakcji jest fajny i wg mnie szkoda go porzucać. Ale skoro wszyscy mają się obrzucać mięsem z tego powodu, to może lepiej zrobić zwykły turniej.
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

Anonim
4
(+4|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 1.02.2013 17:20:06
Ara, jeśli Ci odpowiadają zwykłe gry, spoko. Rzuciłem pomysł, by rozgrywkę trochę urozmaicić dla tych, których granie w kółko od tak może nudzić.
Druga sprawa... nie jest to turniej, tylko zwykła gra z pewnymi dodatkowymi zasadami. Chodzi o zabawę, a nie grę o złote kalesony.
Trzecia sprawa - wiem, że drużyny prezentują się różnie, ale w sumie chodzi o to, że regiony mają swoje ograniczenia i słabe strony, które trza by było pokombinować by obejść. W razie czego można dodać jakiegoś "pomocniczego championa" - do ustalenia>>

-4
(+0|-4)
Re: League of Legends
Wysłano: 1.02.2013 17:34:40
Wilk arktyczny
Zmiennokształtny
http://images.4chan.org/mlp/src/1359729277765.png Alternatywna wersja wykresu o skillu wymaganym do gier. Mam nadzieję, że nieprawdziwa, bo inaczej nigdy nie zagram porządnie w Dotę :-Pk

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 1.02.2013 17:35:21
Wilk
Anthro
tyle wszystkiego i zamieszania że się już zgubiłem :( ja idę do demacii i pewnie wszyscy już wiedzą kim bym zagrał :P
Ale wracając, jakiś wstępny termin i drużyny wogole są?

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 1.02.2013 18:34:48
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Nemku, na razie nikt się nie zajął ustalaniem terminu i drużyn, rzucamy luźno chętnymi. Dobrym pomysłem byłoby już coś faktycznie ustalić. Doliczcie jeszcze Lestera.
Cookie Time!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 1.02.2013 20:25:33
Cytat z "Jighs": (Link »)
http://images.4chan.org/mlp/src/1359729277765.png Alternatywna wersja wykresu o skillu wymaganym do gier. Mam nadzieję, że nieprawdziwa, bo inaczej nigdy nie zagram porządnie w Dotę :-Pk

Obawiam się, że kreska oznaczająca DotA jest prawdziwa, pozostałe raczej nie za bardzo. W jednym poradniku koleś pisał coś o 2 latach nauki by móc powiedzieć, że jest się dobrym graczem. Ta gra ma dość betonowe zasady od zawsze więc albo jesteś prosem w ogóle opanowując DotA albo dobrze się bawisz od pierwszego meczu wybierając inny tytuł.

Anonim
0
(+1|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 1.02.2013 22:36:25
Cytat z "♥♥♥♥♥♥": (Link »)
Obawiam się, że kreska oznaczająca DotA jest prawdziwa, pozostałe raczej nie za bardzo.


Nie rozumiem czemu wszyscy uważają Dotę za grę wymagającą niewyobrażalnie wielkiego 'skilla' w porównaniu do innych gier z gatunku :| Samemu gram w LoL'a oraz Dotę i uważam tę drugą za łatwiejszą (BLASPHEMY x.x)... Może chodzi o to że w League champów trzeba odblokowywać i gracz uczy się postaci którymi gra by uciułać IP żeby mieć nowe picki co prowadzi do wzrostu 'skilla' w operowaniu daną postacią, a u konkurencji jest wolny wybór od samego początku i chciałoby się sprawdzić przynajmniej większość, przez co nie zżywamy się zbytnio z 1 postacią i nie masterujemy jej, bynajmniej nie od razu. Prawdą jest jednak że w Docie występują bardziej 'hardkorowe" CC, dla przykładu Treant Protector z Refresher Orb'em może zestuntować cały wrogi team na łączny czas 9 sekund mając 16 lvl... No, i w LoL'u nie możesz stać się niewidzialny bądź niewrażliwy na spelle; chyba że skillem :P To jest kwestia do przegadania na oddzielny temat, ale takie proste porównywanie Doty z innymi przedstawicielami gatunku jest bez sensu.

Wracając do tematu, mnie też możecie liczyć do mini-eventu, tyle że picków nie mam zbyt wiele :/

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 3.02.2013 23:14:59
Irbis/Panda
Zmiennokształtny
Zgadzam się z CrazyMigiem. Urokiem Lola jest zdobywanie postaci. Nie ważne że gra się tysiąc razy na tej samej mapie ma to swój urok.
Ostatnio edytowany przez Saira dnia 3.02.2013 23:37:02

5
(+5|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 3.02.2013 23:25:34
Uncia Hortensis
Rabatka
Dla mnie urokiem LoLa jest jak wszyscy ♥♥♥♥♥♥ na siebie :-Pk
Myr

0
(+1|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.02.2013 17:46:13
Tygrys sumatrzański
Anthro
Dota jest wymagająca w takim sensie, że jest łatwa do nauczenia, trudna do opanowania w mistrzowskim stopniu. Na początku nie obchodzi Cię że jest 5 rodzajów damage, że siła może "leczyć" (to dość skomplikowany manewr, ale bardzo skuteczny wśród pro) itp, i jakoś się gra, przyjemnie. Do tego dochodzi spora wymagana wiedza co do kontr bohaterów, co w LoLu, gdzie się ich kupuje, jest mniej ważne. Przegrywa się i popełnia głupie błędy, ale satysfakcja z dobrego meczu w którym się wykazałeś skillem wynagradza to wszystko.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 4.02.2013 22:31:51
Cytat z "Xanoxis": (Link »)
ale satysfakcja z dobrego meczu w którym się wykazałeś skillem wynagradza to wszystko

Albo satysfakcja z widoku gościa failującego tak mocno, że mimo iż chce Ci się napisać własny słownik przekleństw z dedykacja dla niego, to zaczynasz się śmiać xD Poza tym pozostaje jeszcze kwestia itemków i ich active effectów które mogą obrócić bieg wydarzeń ^_^ Btw. może tu będzie większy odzew. Jeśli ktoś gra w Dotę to niech śmiało pisze tu lub na Steam; nick Shadow Kid a avek to wilczy Juggernaut, a się jakoś zgadamy.

2
(+2|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 6.02.2013 15:15:59
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Bawimy się w trybunał w parę osób, ja z Lesterem już drugi dzień, a dzisiaj dołączyła jeszcze Blaine i Draco. Moje smaczki z raportów:

Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 6.02.2013 15:56:47
Jeleń
Anthro
Poziom konwersacji mnie przerósł :-Dk
Edit: Swoją drogą, fajna sprawa, ten trybunał. Daje ludziom możliwość odpoczęcia od gry :rollk: Czy za liczbę pozytywnie zweryfikowanych spraw, otrzymuje się jakieś nagrody ?
Ostatnio edytowany przez Shallow dnia 6.02.2013 16:18:43
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 6.02.2013 17:06:34
Wilk arktyczny
Zmiennokształtny
Cytat z "Shallow": (Link »)
Czy za liczbę pozytywnie zweryfikowanych spraw, otrzymuje się jakieś nagrody?

O ile się nie mylę, to za każdy głos zgodny z głosem większości dostaje się coś około 10 IP :)

1
(+3|-2)
Re: League of Legends
Wysłano: 6.02.2013 19:28:29
Jeleń
Anthro
Może nie wszyscy znają triangle support chart. Często pomaga przy wyborze odpowiednich bohaterów.

Zależność:
Poke beats Burst
Burst beats Sustain
Sustain beats Poke
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 6.02.2013 21:31:05
Cytat z "Shallow": (Link »)
Może nie wszyscy znają triangle support chart. Często pomaga przy wyborze odpowiednich bohaterów.

Tego wykresu jeszcze nie widziałem ;D.

Obecnie mamy nowe ustalenia w drużynie i zostałem przydzielony do pełnienia roli supporta. Jak na razie testuję ten wykres:
Nie obejmuje on wszystkich możliwych supportów, raczej najciekawsze opcje na sezon 3 (chociaż ja i tak będę Nautilusował czy się to podoba czy też nie xD). Aha, wyszedł też przed Treshem, więc myślę, że będę musiał poszukać uzupełnionej wersji, jak już dostanie swoje buffy/nerfy.

Link: http://st.elohell.net/images/chill/0d77468acc494c2fba5ce71abcd76ec9.jpg

PS: Obrazek powyżej jest chorobliwie duży, pojedynczy link dla wygody czytania tematu.
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 6.02.2013 21:37:32

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 6.02.2013 22:35:59
Jeleń
Anthro
Więc masz znacznie prostszą opcję, żebyś nie musiał za każdym razem zaglądać do tego ogromnego schematu.
A jeśli chodzi o Thresha, to na wykresie znajdowałby się koło Nautilusa.
Ostatnio edytowany przez Shallow dnia 6.02.2013 22:42:45
Trust and you'll be trusted,
Says the liar to the fool.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 6.02.2013 23:22:28
Wilczek
Anthro
jesli chodzi o tresha to obecnie slaby z niego support... pbrazenie od ad.. miliard xd
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

-1
(+1|-2)
Re: League of Legends
Wysłano: 7.02.2013 16:24:46
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "Shallow": (Link »)
Może nie wszyscy znają triangle support chart. Często pomaga przy wyborze odpowiednich bohaterów.

Zależność:
Poke beats Burst
Burst beats Sustain
Sustain beats Poke


RLY? Sustain beats Poke.... Juz to widze na przykladzie supp nidalee i soraka. Gdzie soraka leczy i daje armora, a nida i tak sciaga wiecej zycia z dzidy :)

Strasznie broken tabelka. Nie uwzglednia cd oraz ogolnych mozliwosci skilli. Ogolnie najwiekszym poke jest Gp O.O GG jak ktos faktycznie bedzie z nia gral :P EloHell musi istniec...

Ta od ♥♥♥♥♥♥ http://st.elohell.net/ima...71abcd76ec9.jpg bije to gowno na glowe :)
Ostatnio edytowany przez Darkne dnia 7.02.2013 17:54:12

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...14151617181920...47>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane