Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...22232425262728...47>>


3
(+3|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 14.08.2013 14:59:37
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Ryan": (Link »)
Takie tam ;]



Fajne kulki analne.

0
(+1|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 14.08.2013 15:43:42
PERMABAN
Ale nie na AP postaci.

4
(+4|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 14.08.2013 17:45:11
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
Takie tam ;]



Fajne kulki analne.


Strach pomyśleć gdzie się lont podział ;]
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

-1
(+0|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 18.08.2013 13:00:26
Trickster
Anthro
Strasznie mi się spodobała piosenka, genialny tekst, zwłaszcza refren. :3 Doskonale podkreśla kim jest Nautilus i oddaje emocje, które nim targają. Chyba jedna z lepszych produkcji Badministratora, zaraz po piosence o Singedzie opartej na starym hicie zespołu Fabolous o tytule Breathe.

From the deepest depths he rises to the surface
A blackened soul, a single deadly purpose
Once a man, transformed into legend
The anchor that killed him is now his only weapon


http://www.youtube.com/watch?v=v6AZ6p8Yzck

My enemies can't breathe when I run through
fling you, gas spews, this ain't a game man,
I'll make you exclaim "I can't (breathe)"
This mix is too thick, my moves are too quick
Your getting too sick, you just can't (breathe)


http://www.youtube.com/watch?v=SpoU7LumH7A

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 20.08.2013 13:00:30
Uncia Hortensis
Rabatka
Pieprzone czeskie, serbskie, czy tam słowackie dzieci --k
Druga gra z rzędu. Przynajmniej nauczyłem się grać skarnerem.
Załącznik:
jpg  warwick the fuck you doing.jpg (208.45 KB; 1280x800 px)
13_52134c09c02c8.jpg 1280x800 px
Myr

3
(+3|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 20.08.2013 16:28:22
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Nauczyłeś się grać Skarnerem. Na ARAMie mój drogi. Zapraszam na Summoner's Rifta i do dżungli, bo na linię to możesz co najwyżej pójść i nafeedować.
Cookie Time!

1
(+2|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 20.08.2013 17:01:20
Smok Serwisowy
Cytat z "Reirun": (Link »)
Nauczyłeś się grać Skarnerem. Na ARAMie mój drogi. Zapraszam na Summoner's Rifta i do dżungli, bo na linię to możesz co najwyżej pójść i nafeedować.


może chodzi mu o to, że obejrzał umiejętności postaci :P
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 20.08.2013 18:41:34
Uncia Hortensis
Rabatka
Otóż to. Zobaczyłem co robi jego pasywka i nauczyłem się, że dużo lepiej działa na ARAMie budowany pod attack speed.
Summoner's Rifta nie chce mi się grać jak ARAMy są krótsze i randomki w drużynie rzadziej się gubią na mapie.
Myr

-3
(+0|-3)
Re: League of Legends
Wysłano: 20.08.2013 19:34:33
Lis
Anthro
Kto chce dzisiaj pograć z TS?
Dodawać, EuNE

NeverSayNo2Panda

Lub mogę też siedzieć na moim zwałowym koncie do trollowania

PikachuXDxd

-1
(+0|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 20.08.2013 22:00:34
Smok Serwisowy
Cytat z "Fuma": (Link »)

Summoner's Rifta nie chce mi się grać jak ARAMy są krótsze i randomki w drużynie rzadziej się gubią na mapie.


ciężko się zgubić na mapie na której można biegać tylko w lewo albo w prawo xd
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 20.08.2013 22:01:09
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Edi": (Link »)
Cytat z "Fuma": (Link »)

Summoner's Rifta nie chce mi się grać jak ARAMy są krótsze i randomki w drużynie rzadziej się gubią na mapie.


ciężko się zgubić na mapie na której można biegać tylko w lewo albo w prawo xd

na 5 lvlu tak ;)
Z poważaniem ... rudy padalec :P

-2
(+0|-2)
Re: League of Legends
Wysłano: 21.08.2013 10:31:05
Smoko-nietoperz
Anthro
The security of your information is critically important to us, so we're really sorry to share that a portion of our North American account information was recently compromised.

What we know: user names, email addresses, salted password hashes, and some first and last names were accessed. This means that the password files are unreadable, but players with easily guessable passwords are vulnerable to account theft.

Additionally, we are investigating that approximately 120,000 transaction records from 2011 that contained hashed and salted credit card numbers have been accessed. We are taking appropriate action to notify and safeguard affected players. We will be contacting these players via the email addresses currently associated with their accounts to alert them. Our investigation is ongoing and we will take all necessary steps to protect players.

If you have any questions or concerns, please don't hesitate to consult the player support knowledge base or reach out to player support directly.

As a measure to make your accounts safer, within the next 24 hours we'll require players with accounts in North America to change their passwords to stronger ones that are much harder to guess. At such time, you'll be automatically prompted to change your password when you attempt to log in to the game. If you'd prefer, please go here to change your password now — http://account.leagueofle...ssword/na/en-us

Additionally, new security features that are currently in development include:

Email verification: all new registrations and account changes will need to be associated with a valid email address (we'll also require all existing players to provide a valid email address).
Two-factor authentication: changes to account email or password will require verification via email or mobile SMS.

We're sincerely sorry about this situation. We apologize for the inconvenience and will continue to focus on account security going forward.

Thank you,

Marc Merrill
Brandon Beck
A kto umarł, ten nie żyje.

1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 21.08.2013 10:53:14
Uncia Hortensis
Rabatka
TL;DR dla nieszprechających:
Serwery NA są niezabezpieczone. Skopiowano e-maile, zaszyfrowane hasła, nicki oraz dane osobowe. Część zakodowanych kart kredytowych też zostało skopiowane.

W ramach utrudnienia życia po tym jak Riot dał dupy każdy na NA musi zmienić hasło na zawierające gównoznaki, potwierdzić adres e-mail, oraz przy zmianach na koncie przepisywać kod z SMSa lub e-maila.
<głos z głośników na dworcu>Przepraszamy za utrudnienia.</głos z głośników na dworcu>
Myr

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 21.08.2013 15:45:54
Lew
Zmiennokształtny
Ostatnio edytowany przez Mosi dnia 21.08.2013 15:47:57
Avatar by Marjani.

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 21.08.2013 17:06:29
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Po wczorajszej serii lola jestem zażenowany poziomem wschodniego serwera. Na 12 walk, tylko 2 wygrane, zaś ludzie zaczęli się jak drewna zachowywać bez kompletnego pomyślunku co robią (Polak grający janną na ad, lub wysyłanie fiory samej na bota, albo jungler, który ani razu nie gankuje a tylko kille daje)
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 21.08.2013 18:01:55
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Silent": (Link »)
Po wczorajszej serii lola jestem zażenowany poziomem wschodniego serwera. Na 12 walk, tylko 2 wygrane, zaś ludzie zaczęli się jak drewna zachowywać bez kompletnego pomyślunku co robią (Polak grający janną na ad, lub wysyłanie fiory samej na bota, albo jungler, który ani razu nie gankuje a tylko kille daje)


Wow. Daj im lepiej trochę rad bo najwidoczniej wiesz więcej od nich,
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

-3
(+0|-3)
Re: League of Legends
Wysłano: 21.08.2013 18:33:43
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Ryan, rozumiem, że jest to ironia z twojej strony, ale to są podstawy myślenia strategicznego. Czy ty brał byś supporta i robił go na pushera ? albo ap na ad ? kiedy już wiedziałeś jaka postać co umie ? Tego już idzie się nauczyć na 5 lvl a oni mają po 25-30 lvl.
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

-1
(+0|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 21.08.2013 18:59:50
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Silent": (Link »)
Ryan, rozumiem, że jest to ironia z twojej strony, ale to są podstawy myślenia strategicznego. Czy ty brał byś supporta i robił go na pushera ? albo ap na ad ? kiedy już wiedziałeś jaka postać co umie ? Tego już idzie się nauczyć na 5 lvl a oni mają po 25-30 lvl.


Gra nie wymaga żadnego myślenia logicznego ani znajomości jakiejkolwiek terminologii aby przejść dalej. Ja na 20 poziomie spytałem w końcu o co chodzi z tym adcarry i dopiero się dowiedziałem, że to są postacie ranged zadające obrażenia z ad. Tak samo CC zawsze z innych gier oznaczało Crowd Control a tutaj psikus bo to counter-carry.

By dojść do 30 poziomu wystarczy upór, nic więcej. Ktoś grający bez znajomych bo po prostu to jest popularna gra oraz bez poradników bo po co czytać nie dowie się niczego. Zwłaszcza jak na nich się ♥♥♥♥♥ zamiast wyjaśnić w grze co robią źle.

P.S. Ludzie grają czasem nawet po obrazkach. Skąd on ma wiedzieć czy to support czy to jungler jak mu się podoba po prostu fioletowy ludzik?
Myr

1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 21.08.2013 19:00:05
Lis.
Chciałem dobrze.
Silent, a skąd pomysł, że to kwestia serwera wschodniego? Powiedz mi, kiedy ostatnio grałeś z kimś z diamentu z EUW i porównaj mi to ze swoją ostatnią grą z diamentem z EUNE.

Gra dobiera Ci graczy na Twoim poziomie. Ja jakoś nie mam problemów z graniem Janną na AD, AD Lulu to jest pogrom na sali, a fiora akurat da radę na dwójkę, jeśli na górę idzie ADC+Sup. Tylko wtedy się priorytety zmieniają. Ale to już nie gry wina.

4
(+4|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 21.08.2013 19:11:27
Trickster
Anthro
Cytat z "Pasterz": (Link »)
Gra dobiera Ci graczy na Twoim poziomie.
Załącznik:
gif  Jim_Carrey_Hahahahaha_fuck_off.gif (407.48 KB; 250x250 px)
1206_5214f4bb5ea42.gif 250x250 px

1
(+2|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 21.08.2013 19:20:56
Pies
Walarro Mutto
Pasterz, na EUNE jest więcej troli, hejtu, rusków i kebabów wiem bo gram w lola już jakieś 5 lat i miałem konto na obu serwerach. Moim zdaniem na EUW jest wyższy poziom i niema takiego bólu dupy, jest więcej dobrych graczy i jak ktoś nie ogarnia to będzie częściej dostawał po tyłku ;) I na EUW ludzie częściej dają "honory" :-Pk

Cytat:
Gra dobiera Ci graczy na Twoim poziomie


Wiesz jak to się odbywa :lolk:

Smok 3100W - 2900P = 200
Wilk 300W - 100P = 200

Smok = Wilk
Ostatnio edytowany przez Walar dnia 21.08.2013 19:22:10
Prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak skończył, tylko po tym jak nie zaczął ;]

1
(+2|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 21.08.2013 19:34:22
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Silent": (Link »)
Ryan, rozumiem, że jest to ironia z twojej strony, ale to są podstawy myślenia strategicznego. Czy ty brał byś supporta i robił go na pushera ? albo ap na ad ? kiedy już wiedziałeś jaka postać co umie ? Tego już idzie się nauczyć na 5 lvl a oni mają po 25-30 lvl.


Przypominają mi się typowe wrzaski podczas oglądania meczu piłkarskiego w telewizji w stylu 'no co ty robisz, kretynie, trzeba było podać, sam bym lepiej to zrobi'. Wiec jak wiesz lepiej, to idź i brnij do diamentu, a nie się wymądrzasz w internecie.



edit:

Taka refleksja mi przyszła jeszcze. Postacie mają tylko predyspozycje do grania w danej roli, a nie obowiązek. Większością postaci da się zagrać inaczej ale z tego co widzę ludzie są zbyt tępi żeby to robić. Drą tylko mordę przy wyborze bohatera. Sam fakt jedynego słusznego ustawienia na normalach i na niższych grach rangowych to potwierdza.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 21.08.2013 19:56:38
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

1
(+1|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 21.08.2013 20:21:58
Tygrys perski
Anthro
Jedyny 'słuszny' build, bo ludzie widzieli, że ktoś tak wygrał w spektakularny sposób i chcą koniecznie powtórzyć sukces. Dlatego gry typu Counter Strike czy Crysis mają mniej jadu, bo tam nikt nie narzeka, że pobiegłeś z p90 na snajperkę ;)
"chcemy loda..."

0
(+1|-1)
Re: League of Legends
Wysłano: 21.08.2013 20:46:40
Wilczek
Anthro
Jeżeli nie chcesz, aby na bocie była Janna Ad itd to graj rankedy. Na normalach ludzie będą sobie próbowali różne sposoby na grę bo to tylko normal. Sam wolę wypróbować cos w normalnej grze a nie na boty z prostej przyczyny. Boty są słabsze i za duzo nie dowiesz się co można osiągnac grajac tak a nie inaczej.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: League of Legends
Wysłano: 21.08.2013 20:50:36
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Nie będzie grał rankedów bo ma ledwo 25 poziom ;)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...22232425262728...47>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane