Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


Anonim
0
(+0|-0)
NC, czy NK?
Wysłano: 7.09.2011 23:18:10
Tak się zastanawiam, jak rozkładają się siły na Polfursie. Wolicie NC, czyli Nostalgię Critica, czy NK - Niekrytego Krytyka? A może wolicie obydwóch lub żadnego z nich?
Ostatnio edytowany przez KPL dnia 8.09.2011 0:14:38

0
(+0|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 7.09.2011 23:19:18
Jakbym miał już wybierać to NC. NK był dobry, ale tylko przez pierwszych kilka odcinków.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 7.09.2011 23:21:27
Hmm, dziwne, miała tu się pojawić ankieta, ale coś nie wyszło... Z opcjami NK, NC, Obydwóch, Żadnego i "Nie wiem, nie znam ich". Ja coś spaprałem, jakiś błąd Polfursa, czy admini muszą zaakceptować ankietę?

1
(+1|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 7.09.2011 23:23:27
Cytat z "KPL":
Hmm, dziwne, miała tu się pojawić ankieta, ale coś nie wyszło... Z opcjami NK, NC, Obydwóch, Żadnego i "Nie wiem, nie znam ich". Ja coś spaprałem, jakiś błąd Polfursa, czy admini muszą zaakceptować ankietę?


Znając życie, wszystko naraz...

1
(+1|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 8.09.2011 6:39:17
Uncia Hortensis
Rabatka
Nie wiem, nie znam ich.

To jakieś kanały youtube?
Myr

0
(+0|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 8.09.2011 8:43:42
Lew
Anthro
NC- zaczynał na youtube teraz ma własną strone i jest tłumaczony na 8 języków swiata razem z polskim http://www.youtube.com/user/TGWTGpl ostattnio nawet pozdrawiał polaków http://www.youtube.com/wa...nel_video_title

NK- to polski odpowiednik NC ale całkiem niezły ja pozostawiam wam do oceny http://niekrytykrytyk.com/

ja osobiście wole NC wydaje mi się ze jest zabawniejszy :milosck:
Ostatnio edytowany przez samotny_wilk dnia 8.09.2011 8:44:49
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=ql6HtsHSSPE


3
(+3|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 8.09.2011 10:19:21
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Zdecydowanie Norton Commander. Nasza Klasa skończyła się na Kill'em all.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+1|-1)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 8.09.2011 10:38:04
Szeregowy Spizgalski
Tak.
o co tutaj chodzi?
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

2
(+2|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 8.09.2011 10:45:09
Arachne
Taur
Chodzi o to który z internetowych celebrytów jest lepsiejszy.

0
(+0|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 8.09.2011 10:50:25
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Nigdy nie słyszałem o zadnym z nich ;p
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 8.09.2011 11:28:38
jestę kapibarę
Słyszałem o obu i widziałem w sumie po jednym programie obu, ale ta forma recenzowania mnie nie pociąga. Podobało mi się tylko "TASTE THE RAINBOW, MOTHERFUCKER" z recenzji Carebears by NC. Ale jeden fajny moment na 10 minut pitolenia o niczym, podniecania się, jojczenia piskliwym głosikiem i robienia kretyńskich min to zdecydowanie za mało żeby mi się chciało inne oglądać. Wolę zero punctuation, chociaż też ostatnio facet idzie na siłę w bełkot.

1
(+1|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 8.09.2011 11:30:26
Lew
Anthro
to raczej ihnternetowi celebryci albo masz farta i ich znajdziesz albo nie ;) ja przypadkowo znalazłem obu :lolk:

carebears byly slabe ale to polecam http://www.youtube.com/wa...nel_video_title ;D
Ostatnio edytowany przez samotny_wilk dnia 8.09.2011 11:41:00
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=DnZQcQUu2-g


0
(+0|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 8.09.2011 12:09:50
Taur
Hmmrrrr do obiadu przyjemnie jest oglądnąć któregokolwiek z nich. Więc obu.
Jedno słowo - wiele dysków.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 8.09.2011 13:24:02
Dla mnie Nostalgia Critic bywa zabawny, ale Niekryty Krytyk jakoś rozbawia mnie bardziej. Więc na niego oddam głos. Ale przyznaje, że pierwszy z nich bardziej recenzuje i opisuje dane produkcje niż Niekryty Krytyk.

0
(+0|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 8.09.2011 14:10:38
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Ja myślę że pomimo tego iż Niekryty krytyk jest kopią NC to i tak daje radę. Chociaż ostatnio wrzuca ścierwo to może zrobi coś fajnego w przyszłości. NC za to ma wiele pomysłów i nie boi się ich realizować i dlatego lubię go odrobinkę bardziej.
Z poważaniem ... rudy padalec :P

1
(+2|-1)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 8.09.2011 16:21:19
Anthro
Obaj są do dupy.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 8.09.2011 19:33:40
Cytat z "Liszek":
Chociaż ostatnio wrzuca ścierwo to może zrobi coś fajnego w przyszłości.


Ja tam nie wiem, dla mnie odcinek ze Smerfami to nie było ścierwo, tylko super odcinek, a te z "Dlaczego ja" i "Trudnych spraw" też są fajne, bo zamienia takie durne polsatowe programy w śmiechoty. Kwestia gustu.

0
(+0|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 8.09.2011 21:17:26
Arachne
Taur
A ja od NC i NK i tak wolę Linkarę (Atop the Fourth Wall) i Spooniego.

1
(+1|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 9.09.2011 7:59:27
Jaszczur
Anthro
wolę Niekrytego Krytyka. Ostatnio robi świetne odcinki.
_______________________________
I'm creator of secs!

0
(+0|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 9.09.2011 11:56:12
Lew
Anthro
Cytat:
Ja tam nie wiem, dla mnie odcinek ze Smerfami to nie było ścierwo, tylko super odcinek, a te z "Dlaczego ja" i "Trudnych spraw" też są fajne, bo zamienia takie durne polsatowe programy w śmiechoty. Kwestia gustu.


ja na smerfach zasypiałem ale to zależy od gustu :-Pk

3
(+3|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 9.09.2011 13:45:33
Smok Serwisowy
o obu dowiedziałem się dopiero z tego tematu - obejrzałem po jednym odcinku każdego... obaj sprawiają wrażenie równie nieszczerych pozerów sypiących wymuszonymi żarcikami pod publiczkę (bo podcasty są teraz takie trendi). żaden z nich mnie nie przekonał... chociaż może nie trafiłem w odcinek.
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 9.09.2011 13:47:52
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 9.09.2011 13:47:21
Lew
Anthro
Cytat z "Edi":
o obu dowiedziałem się dopiero z tego tematu - obejrzałem po jednym odcinku każdego... obaj sprawiają wrażenie równie nieszczerych pozerów sypiących wymuszonymi żarcikami pod publiczkę. żaden z nich mnie nie przekonał... chociaż może nie trafiłem w odcinek.


Sądzę to samo co Edek... poza tym ta wersja PL z tym NK... no sorry, koleś zerżnął całkowicie pomysł od NC i do tego cały jego show to jednozdanowie komentarze do 20-30sec fragmentu wideo.... koleś mnie nie kupił i nie kupi, nie lubię takich fake hipsterów.

0
(+0|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 9.09.2011 16:43:14
Duch Maszyny
Inna forma
Oglądałem przez pewien czas NK.
Trafiłem na niego przy okazji komentowania przez niego starych filmów edukacyjnych jakie nam puszczano w gimnazjum/podstawówce. Pomyślałem sobie: koleś nieco pozerski, ale całkiem się uśmiałem(te odcinki polecam!). Za-subskrybowałem więc i ochoczo czekałem na kolejne, nowe już odcinki o innej tematyce. Po kilku odcinkach od-subskrybowałem. 27 letni facet sili się całymi dniami by wymyślić jakiś "dobry tekst" dla gimnazjalistów. Odgrzewa ten sam typ żartów co odcinek, ci którzy go oglądają pewnie wiedzą co mam na myśli.

Co do NC oglądałem jeden odcinek i mi się nie podoba. Wydaje mi się że są do siebie podobni. NK przyznaje nie raz że jest zrzyną z NC i RWJ

0
(+0|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 9.09.2011 16:55:13
Arachne
Taur
Cytat z "MachineSpirit":
Odgrzewa ten sam typ żartów co odcinek, ci którzy go oglądają pewnie wiedzą co mam na myśli.


Nie wiem, ale ja to bym zjadł batona.

0
(+0|-0)
Re: NC, czy NK?
Wysłano: 9.09.2011 17:12:30
Duch Maszyny
Inna forma
Oprócz tych odcinków o filmach edukacyjnych te na podstawie materiałów z TV Trwam też są niezłe(Jak jeść zupę? i Świat Michała) ;-)k
Ale to głównie zasługa tego że filmy źródłowe są zajebiste ;)
Ostatnio edytowany przez MachineSpirit dnia 9.09.2011 17:13:40

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane