Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12


0
(+0|-0)
Re: SeSeDe - Super, Średnie, czy Dupa?
Wysłano: 22.09.2011 9:32:37
Wilk
Zwierzę
Mhm, ja nawet Atoma nie mam tylko Celeron. SSD -może- być szybkie jeśli zastosuje dobry, drogi szybki flash, szybką szynę itd itp. Ale SSD może używać taniego, powolnego flashu. Ten netbook używa tego dysku SSD bo on jest -tańszy- od tradycyjnego HDD.

Popatrz na rynek kart SD. Są karty prędkości 1MB/s (za 20zł) i są tej samej pojemności pod 80MB/s (za 300zł).
--sf.

1
(+1|-0)
Re: SeSeDe - Super, Średnie, czy Dupa?
Wysłano: 22.09.2011 13:17:51
Smoko-nietoperz
Anthro
SSD - za drogie. Ale jesli pieniadze nie gralyby roli, kupilbym dopiero wtedy jesli caly komputer by byl high-endowy. Inaczej sie boje ze SSD moglby nie do konca rozwinac skrzydla pod wzgledem wydajnosci.

Cytat z "Fuma":
@Aki:
Mam ochotę napisać wulgaryzm, ale po prostu powiem: Tak, wiem.

Przyzwyczailem sie juz do tego ze kazdy post musze napisac w takim stylu, inaczej na forum kazdy potrafi sie do wszystkiego doczepic, napisac ze jestem ignorantem, debilem, nie znam sie itp itd :P
A kto umarł, ten nie żyje.

1
(+1|-0)
Re: SeSeDe - Super, Średnie, czy Dupa?
Wysłano: 22.09.2011 18:14:54
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Wolfheart":
Nie próbuje ci wmówić że jest lepsze "bo tak", a dlatego że, powtórzę się, to prawo malejących zysków. Z mojej strony eot.

Cytat z "Fuma":
Jak chcesz pomóc to rzuć benchmarki dużych dysków w RAIDach

I dziękuję za zakończenie bezcelowego wątku, gdzie nie udzieliłeś ani jednej przydatnej ani konkretnej informacji.


@Sharpy & Lwiczka:
No tak. Zapomniałem, że SSD to pojęcie-worek na wszystko co używa pamięci flashowej. Więc mój 4GB pendrive to też dysk SSD.
Myślałem raczej o pójściu w SSD jako dysk systemowy dla zwiększenia prędkości i zmniejszenia głupoty Windowsa, więc automatycznie pominąłem wszystkie zastosowania SSD, gdzie prędkość jest czymś piątorzędnym.

@Aki:
Domyślam się, stąd odpowiedź, że wiem znam i stosuje.


Podsumowujące post pytanko:
W takim razie prawdą jest, iż dysk może być: w normalnej cenie, szybki, niezawodny; wybierz dowolne dwa?
Myr

0
(+0|-0)
Re: SeSeDe - Super, Średnie, czy Dupa?
Wysłano: 22.09.2011 20:46:59
Wilk
Zwierzę
Trafne. Możesz jeszcze dorzucić "duży". I nadal pozostać przy "dwa". Chociaż dostaniesz i duże niezawodne szybkie SSD, ale cena licz tak do kwadratu...
Ostatnio edytowany przez sharpy dnia 22.09.2011 20:49:53
--sf.

1
(+1|-0)
Re: SeSeDe - Super, Średnie, czy Dupa?
Wysłano: 22.09.2011 20:48:55
Uncia Hortensis
Rabatka
Meh meh meh. Głupie SSD :-/k

Dziękuję za informacje. Nie dam plusa, bo jestem na odwyku.
Myr

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane