Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany



0
(+0|-0)
/me nie wytrzymuje
Wysłano: 6.06.2007 20:31:03
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Patrze na to jako użytkownik wiec wybaczcie jeśli kogoś urażę.


♥♥♥♥♥ MAĆ!

Dzieci. Rozumiem że rodzice wam na komunię albo bris kupili neostrade ale nie znaczy to, że możecie się z butami ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ gdzie popadnie i spamować gówno wartymi postami. Dobra, rozumiem, że forum ma specyficzny klimat ale do cholery jasnej... Tribal - za taka ilość bluzgów w poście zbanował bym cała neostrade żeby więcej nie zobaczyć takiej gówniarzerii.

Prośba. Jeśli ktoś zakłada w miarę poważny temat to raczcie drogie dzieci trzymać się od nich z daleka, bo po tym co widze to dorastacie do dyskusji z krzesłem a to i tak była by dosyć jednostronna wymiana zdań (z przewagą dla krzesła ofcoz).

Futra tu piszące owszem mają ciężkie poczucie humoru, które może nie każdemu się podobać ale jak zarejestrowałeś się 5 minut temu to nie jeździj po użytkownikach o milion razy większym doświadczeniu. Poczytaj najpierw trochę a potem dopiero sie wypowiadaj - tak to do jeża, który najwyżej nie dorósł do czytania czegoś poza etykietkami gerbera.

Są tematy, w których można przeginać - niech będą. Totalny zamordyzm to głupota szczególnie przy tak małym zasobie userów. Są tematy poważne (mniej lub bardziej) niech będą - nie róbcie z nich garu gówna. Każdy starszy user wie mniej więcej jakie są granice i każdy wie czego można się mniej więcej spodziewać. Jesteś nowy? Dostosuj się albo spadaj na furry.pl . Flara Dickera przyjmie cie z radością.

No. A teraz można mnie zjechać.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: /me nie wytrzymuje
Wysłano: 6.06.2007 20:35:40
Futrzasty Esteta
Anthro
W sumie niema czego jechać masz racjie.

Wybaczcie ciut się zagolopowałem chyba mam za dużo czasu.

W każdym razie z mojej strony obiecuje poprawe.

Chociaż jeden temat na totalny spam bez zobowiązań mógłby zostać.

0
(+0|-0)
Re: /me nie wytrzymuje
Wysłano: 6.06.2007 20:42:53
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
Cytat:

Ryan pisał(a)):
Tribal - za taka ilość bluzgów w poście zbanował bym cała neostrade żeby więcej nie zobaczyć takiej gówniarzerii.

1. nie mam neostrady ^^
2. bluzgać sobie pobluzgałem, bo czasem trzeba, bo czasem to uwalnia niepotrzebne negatywne emocje,a jeśli nie wolno to przetanę. od zaraz. tylko se '♥♥♥♥♥' krzyknę.

Cytat:

Ryan pisał(a)):

Futra tu piszące owszem mają ciężkie poczucie humoru, które może nie każdemu się podobać ale jak zarejestrowałeś się 5 minut temu to nie jeździj po użytkownikach o milion razy większym doświadczeniu. Poczytaj najpierw trochę a potem dopiero sie wypowiadaj - tak to do jeża, który najwyżej nie dorósł do czytania czegoś poza etykietkami gerbera.

mówiłem to samo (w sensie, o to mi chodziło, innych słów tylko użyłem)

Cytat:

Ryan pisał(a)):

No. A teraz można mnie zjechać.

a od tyłu można? :D pytam się za kolegów zainteresowanych, sam bym nie śmiał ;)

I tak na happy-end postu: zgadzam się. masz 'cholibkową' rację, Ryan, myślę, że nie tylko mnie i Solona i Jeżyka poniosło, tylko ogólnie parę osób, przyznaję się że sprawa ze śmietnikiem to moja działka, ja pisałem co drugą odpowiedź przez pierwszych parę stron.
a ja tam humor Ediego lubię ;D

0
(+0|-0)
Re: /me nie wytrzymuje
Wysłano: 6.06.2007 23:28:24
Wilk
Anthro
Ok dobra ja też się przyznaję, pisałem co drugi post, ok będzie poprawa. Z tego co wiem to sprawa Edi vs Jeż zakończona (osobiście przez nich) Ok jedne problem rozwiązany, a teraz inni pozwolą da Jeż jakoś się zaklimatyzować tutaj, jeśli jeszcze chce. Tak w większości się zagadzam z tobą Ryan, no ale skoro aż tak bardzo przeszkadza zachowanie "małolatów" to może podzielić forum, albo całkiem je ograniczyć do +18? Natychmiastowe rozwiązanie problemu! Humor Ediego... tak nie wszyscy tutaj potrafią czytać ze zrozumieniem jego posty, ale też nie wszyscy rozumią zabawę która była w śmietniku. I też nie rozumiem trochę że prawie wszyscy zaczęli cisnąć po Jeż jak wyskoczył z ripostą do Ediego? Nie rozumiem, Edi to jest guru jakiś czy co? Odrazu mówię przepraszam wszystkich jeśli kogoś uraziłem, ale po prostu chciałem się wypowiedzieć na ten temat, dzięki Ryan za założenie tematy, przyda się. A teraz, jak to mówił Ryan, możecie mnie zjechać
RxWxTxF

I'm The Son Of Rage And Love

0
(+0|-0)
Re: /me nie wytrzymuje
Wysłano: 6.06.2007 23:35:14
jestę kapibarę
Cytat:

Ryan pisał:
zbanował bym cała neostrade


Zasadniczo, sam masz neostradę... Ja zresztą w domu też. A Tribal pisze z Irlandii, albo przez jakieś dziwne proxy, albo nie wiem co on tam robi.

0
(+0|-0)
Re: /me nie wytrzymuje
Wysłano: 6.06.2007 23:39:50
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
Cytat:

LV pisał(a)):
A Tribal pisze z Irlandii, albo przez jakieś dziwne proxy, albo nie wiem co on tam robi.


Uczę się, a raczej już nie, bo zdaję egzaminy, i mam nadzieję na wakacje spokojnie wrócić do Polski. :)

Jak już ktoś napisał, Jimmy, Edi bardzo dużo zrobił dla forum i ma pewnego rodzaju, jak ty to nazwiesz, DUŻO PUNKTÓW RESPEKTU. Jeż dostał, bo się rzucał, tak jak ja dostałem, bo obnosiłem się z tym że nie lubię homoseksualistów.

0
(+0|-0)
Re: /me nie wytrzymuje
Wysłano: 6.06.2007 23:47:52
Wilk
Anthro
Tak Tribal czytałem o tym co nie co, trochę źle to napisałem, ale nie będę już nic zmieniał itd. bo chcę żeby już to się skończyło i powróciło do normy.
RxWxTxF

I'm The Son Of Rage And Love

0
(+0|-0)
Re: /me nie wytrzymuje
Wysłano: 7.06.2007 0:13:50
jestę kapibarę
To że ktoś dużo zrobił dla forum nie znaczy że jest nietykalny.

0
(+0|-0)
Re: /me nie wytrzymuje
Wysłano: 7.06.2007 0:16:54
Itty Bitty CYCLOPS MUTANT Kitty!
Zwierzę
ale też nie znaczy że mamy siedzieć cicho :)

0
(+0|-0)
Re: /me nie wytrzymuje
Wysłano: 7.06.2007 0:30:01
jestę kapibarę
Dokładnie. Masz pisać. Byle z sensem...

 Wątek zablokowany


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane