Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 11:40:54
Szeregowy Spizgalski
Tak.
U mnie tez bylo 4 kandydatów do senatu, wrzucilem pustą kartę bo ich nie znam, zresztą jestem za zlikwidowaniem senatu.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 11:45:08
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
U mnie w komisji jak jeszcze się w to bawiłem było widać kto głosuje na kogo. Co ciekawe starsi często skreślają głosy głośno komentując. Zazwyczaj jak tryskało jadem to głosowali na PiS. Nie wiem. Jakaś dziwna mentalność tych ludzi jest.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 11:59:52
Futrzasty Esteta
Anthro
O tak niezłe jazdy z nimi były zwłaszcza jak jakaś Pani bardzo pytała o węża z PISu xD. Ale ma to swój urok xD.

Chociaż najbardziej bawi mnie jak młodzi ludzie pytają po trzy razy ile głosów można oddać do sejmu a ty spokojnie tłumaczysz jeden. A oni ale na liste? A ty nie na całą książkę jeden głos. Tylko jeden pytają.

Co ciekawe krzyzyki na listach Pisu były ładniejsze niż na innych Partiach, oni chyba cwiczą mieszczenie się w kratce :P.

A przebiła wszystkich babcia, która przychodzi do stołu z kartą i czy możemy jej pomóc. Przewodnicząca mów nie możemy. A to szkoda bo ona nie widzi, ale ona chce na PO.
Przewodnicząca mówi może Pani prosić kogoś w lokalu. (Akurat była sama)
Na co babcia to ona może przyjść później.
Przewodnicząca mówi niestety ale nie.
To może mi pani otworzyć na PO to w kwadrat może trafie.

Po porostu to było tak urocze jak nie wiem :D.

Albo anemiczka jakaś co nie miała siły się podpisać w spisie :). 160 zł płacą a ubaw jak nie wiem :D.


Następnym razem chce być zastępcą przewodniczącego Komisji :D.
Ostatnio edytowany przez Solon dnia 10.10.2011 12:02:57

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 12:00:23
Szeregowy Spizgalski
Tak.
@Ryan: To jest mentalność prawicowa. Często to zauważam, że ludzie których poglądy zjeżdzają mocno na prawo, mają bardzo kopnięte pojęcie demokracji- nachętniej wszystkim myślącym w inny sposób odebrali by prawo do głosowania, sondaże są prawdziwe tylko wtedy jak prawica przoduje, wybory niesfałszowane jak prawica wygrywa etc.. Strach pomyśleć co by było gdyby pozwolono by im się rozpędzić.


Przypominam również, że narodowosocjalistyczna opcja dochodzi do władzy najczęściej nie dlatego, że naród tak się przekabacił, a dlatego że socjaliści dali dupy i społeczeństwo wybrało inną opcję, byle jak najdalszą od nich (a to przykre że w powszechnym mniemaniu jak nie socjaliści, to od razu fanatyczna prawica). Tak bylo na Węgrzech, tak było w Polsce podczas tzw. podwójnej przegranej PO (prezydent i parlament), i tak będzie jak PO znowu da ciała. Faktyczne poparcie dla nich jest bardzo niskie- PiS ma poparcie 30% i to nie z całej Polski, a z 40% uprawnionych do głosowania. To bardzo słabo, licząc w milionach.
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 10.10.2011 12:58:48
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 12:59:37
Wilk
Zwierzę
Ja do Senatu głosowałem na Księżniczkę Celestię. Żadnego z kandydatów z listy bym tam nie chciał.
--sf.

1
(+1|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 13:12:00
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Solon":

Swoją drogą siedziałem w okręgu wyborczym w którym duża większość to starsi ludzie a PO miało i tak tylko jeden głos mniej niż PIS czyli jednak i starzy ludzie nie są aż tak głupi :).
Podniosło mnie to troszkę na duchu :D.

Dlaczego głupi?

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 13:34:50
Futrzasty Esteta
Anthro
No dobrze masz racje Vethu nie głupi, nie mniej cieszy że nie głosują tylko na PIS :).

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 19:43:47
Szeregowy Spizgalski
Tak.
http://wiadomosci.gazeta....ne_wybory_.html

To jest właśnie ta mentalność- wieczna piana na ryju, wieczne machanie szabelką, krzyki, pochody i demonstracje to jedyny sluszny sposob dzialania. Oczywiscie sfałszowano wybory i tak dalej bla bla bla...
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 20:24:38
Husky
Anthro
Jak to są prawie same stare dziady i moherowe berety - fanatycy. Ci ludzie chyba sami nie wiedzą co robią. Ten cały PIS coraz bardziej przypomina jakąś sektę. Jeszcze trochę i PISiory z "Miszczem Jarosławem" na czele wypowiedzą "świętą wojnę" Tuskowi, za Smoleńsk, za sfałszowane wybory i cholera wie za co jeszcze: armie moherów zaleją ulice paraliżując całą komunikację miejską, strajkując przeciwko "zuym" rządom Donalda Tuska. --k
Stare dewoty zamiast słuchać radio Maryja to pielgrzymują pod krzyże. :-Pk
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 10.10.2011 20:27:39
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 20:31:43
Angora Turecka
Anthro
Ta. To jest obraz tej partii.

W demokratycznych wyborach nie wygrywa ich kandydat, skandują pod Wawelem i pod Idzim w taki sposób. I wszystko jest "wporzo", cacy.
W tym samym wolnym państwie rok temu ponad mała grupka osób zadecydowała sobie bez pytania narodu o tym, że ktoś zostanie pochowany w miejscu pamięci narodowej, na Wawelu - podobnie 500 osób przyszło protestować przeciwko temu (zgodnie z prawem do wolności słowa), to ta sama partia zbluzgała ich od najgorszych chamów.

Dla PiS nie liczy się demokracja, tylko racja. Ich racja oczywiście.
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 20:35:37
Husky
Anthro
"Nasza racja jest najsza i najnajsza". Aż szkoda patrzeć. Dobrze że to już wymierające pokolenie :P
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 10.10.2011 20:36:02
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 20:38:10
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Pis znowu w mediach "wygrał wybory". Tym razem argumentacja jest taka że im sie poparcie nie zmieniło (Pan Błaszczak chyba nie ma pamięci do liczb) a Tuskowi zmalało (true ale co z tego?)

Raz chory niedźwiedź pierdział, budząc miłosierdzie
A suseł mu oklaski bił po każdym pierdzie.
Czy ten suseł zwariował? - spytał dzięcioł śledzia.
Nie - śledź odparł - to rzecznik prasowy niedźwiedzia
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+1|-1)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 20:49:55
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Obraz powyborczy w skrócie:
- PO wygrało
- PiS również
wszyscy zamykamy oczy i udajemy, że Palikot to zły sen
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 22:02:12
Angora Turecka
Anthro
W sumie ciekawe tylko co będzie. Trochę żal w sumie, że PO z PSL da radę samo koalicję złożyć. Gdyby im brakło tych 5 głosów byłoby ciekawiej.
Już są gadki, że się komuś ukradnie parę posłów. Ciekawe jak mocno zespojeni ideologicznie są posłowie z RPAL.
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

1
(+1|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 22:39:33
gronkowiec
Anthro
Się jeszcze okaże kto z Palikotem do sejmu wszedł. Co wy np na poselski mandat dla Biedronia? Albo Anny Grodzkiej, która wcześniej była Ryszardem Grodzkim? Albo redaktora naczelnego "Faktów i mitów" Romana Kotlińskiego? Ciekawie będzie :)

Z drugiej, lokalnej strony zaskoczyło mnie trochę, że wszyscy 3 senatorowie z województwa opolskiego są z PO, oraz że do sejmu nie dostał się żaden poseł PSL, za to po jednym pośle z RP, SLD i Mniejszości Niemieckiej...
| |
Podpis zastępczy v2.04

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 23:24:18
Ogromnie cieszy mnie to, że i Biedroń, i przede wszystkim Grodzka weszli do sejmu, to jest naprawdę coś świetnego. Co do Kotlińskiego - nie wypowiadam się, to nie moja bajka. Cieszę się również z powodu Wandy Nowickiej, która weszła z 2. miejsca w Warszawie, to taka dyżurna feministka III RP, od 20 lat walcząca o prawa kobiet, do tej pory zawsze startowała z list SLD i nigdy jej się nie udało, a tu proszę: skumała się z Palikotem i bardzo dobrze na tym wyszła, podobnie jak Biedroń, który tak spektakularnie obraził się na SLD. Po tym sukcesie zaraz jednak pojawiło się we mnie uczucie, że można było sporo więcej, np. wielka szkoda, że nie zdecydowała się na kandydowanie wspierająca Palikota Magdalena Środa... weszłaby na pewno. Jak to się mówi, apetyt rośnie w miarę jedzenia. :-)k
A co do twojej lokalnej strony Grave - wstydź się za tę tradycyjnie najniższą w Polsce frekwencję, która ma miejsce właśnie na Opolszczyźnie :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 10.10.2011 23:43:23
gronkowiec
Anthro
Każdy odpowiada za siebie. Ja i rodzinka tradycyjnie byliśmy głosować. A opolskie ma swoją specyfikę, zawiązaną jednak z emigracją zarobkową. Tu każdy zna kogoś pracującego za granicą. Nawet z mojej klasy z technikum w Niemczech pracuje przynajmniej 8 osób. Że w opolskim będzie najniższa frekwencja wiadomo zawsze z góry...
| |
Podpis zastępczy v2.04

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 11.10.2011 0:08:17
A co to, za granicą nie można głosować? Jak się chce, to można:)

-2
(+0|-2)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 11.10.2011 0:30:58
Szeregowy Spizgalski
Tak.
W sejmie "powinny" być osoby które chcą i potrafią coś zrobić. Gej i trans w sejmie to zwykła pokazówka. Takie przełamanie lodów "o patrzcie, coś nowego, przyzwyczajajcie sie, bądźcie tolerancyjni". I co oni w tym sejmie będą robic? Będą podnosić rękę i naciskać przycisk. Nic w tym wspaniałego czy cudownego, jest to tak samo porusząjące jak zbiórka podpisów przeciw niehumanitarnemu ubojowi jenotów w Chinach. Ładnie pięknie i zupełnie bez sensu praktycznego. Za 2 tygodnie przejdzie nam podziw i szok, a oni będą pierdzieć w stołek i dostawać dietę. 4 lata. A tego tam biedronia nikt nie traktuje poważnie.
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 11.10.2011 0:32:41
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

Anonim
1
(+3|-2)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 11.10.2011 0:48:28
Moja radość nie wynika z samego faktu takiej a nie innej orientacji nowych posłów, tylko właśnie z tego, że są to ludzie, którzy potrafią i chcą coś zrobić. I to bardzo dużo potrafią, co pokazują swoją działalnością na przestrzeni lat (Nowicka - ponad 20 lat, Biedroń - 15, Grodzka - 5 lat). A że przy okazji będzie to służyć, jak to napisałeś, "przełamaniu lodów" - co w tym złego? Niech się społeczeństwo oswaja. Siedzę trochę w sprawach LGBT, czy ogólnie w rzeczach związanych z dyskryminacją słabszych grup (kobiety, niepełnosprawni, ludzie starsi itd.), znam dość dobrze środowiska, która zajmują się działalnością na rzecz tych grup i dobrze wiem, kto jest kim i co robi. Ci ludzie, których wymieniłem, robią ogromnie dużo i należy im się za to podziw.

1
(+1|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 11.10.2011 6:22:04
Wilczek
Anthro
Zobaczymy teraz czy beda cos robic... Ludzi zachwalac mozna po przynajmnie roku bycia u korytka.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 11.10.2011 8:28:09
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Tymo: Posłuchaj biedronia. Palant drze ryja jakby miał non stop wielkiego kutasa w tyłku i robi więcej złego niż dobrego. Nie cierpię typa. Nowicka natomiast to typowa femi-nazistka, która widziałaby mężczyzn u swoich stóp.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+3|-3)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 11.10.2011 8:45:39
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Jest jeden plus wygranej PO - nie bedzie na kogo zgonić błędów, jak coś źle szło to była wina PiS, teraz też bedzie wina PiS po 4 latach ? :D

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 11.10.2011 8:50:28
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Vethuleion":
Jest jeden plus wygranej PO - nie bedzie na kogo zgonić błędów, jak coś źle szło to była wina PiS, teraz też bedzie wina PiS po 4 latach ? :D


Część działań blokuje PSL, który nie da tknąć przywilejów różnych grup społecznych.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Wybory parlamentalne 2011 - Ankieta
Wysłano: 11.10.2011 8:59:38
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
chodzi mi o typowe zagranie medialne "Nie udało sie? To wina poprzednich rządów."

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane