Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345...7>>


-1
(+0|-1)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 25.11.2011 16:56:14
Tygrys
Anthro
No wiem Inu pomyliła tygrysa z synexm.

Anonim
-1
(+0|-1)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 25.11.2011 16:58:36
<warczy

0
(+0|-0)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 25.11.2011 17:21:39
Tygrys
Anthro
W końcu mogę o Tobie napisać :)
1.Jakiejś rewelacji nie ma.
2.To bardzo kiepski jesteś w tym zawodzie ,a ja nie muszę sie martwić gdyż nie jestem człowiekiem.
3.Ogólnie bardzo mądry futrzak skrywający w sobie zło ,lubię z nim rozmawiać o sprawach intymnych ,podoba mi się gdy nie pierodli się i wali prosto z mostu ,jest uroczy gdy mówi o zabijaniu ;*
Ostatnio edytowany przez Arney dnia 25.11.2011 20:58:32

0
(+1|-1)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 25.11.2011 19:00:41
Psiak :D i Tygrys :3
Anthro
1.Bardzo fajny Tygrysi Avek ;]
2.Szczerze i bez owijania w bawełnę xD
3.Nie lubi gdy się go olewa szybko się denerwuję ale da się z nim pogadać na sporo tematów.
B-)

0
(+1|-1)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 25.11.2011 21:09:17
Husky
Anthro
1. Hmm... Chyba już to gdzieś widziałem.
2. Trochę mało, same konkrety.
3. Bardzo energiczny i ruchliwy, można się z nim dogadać i porozmawiać o wielu różnych rzeczach.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


-2
(+0|-2)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 26.11.2011 18:05:39
Tygrys
Anthro
1.O jaki smutny hysky ale jedna noc ze mną i zaraz by był szczęśliwy.
2.Wolę nie komentowć.
3.Gadałem z nim tylko na temat gier i muszę przyznać że rozmowa była naprawdę przyjemna :milosck:
Ostatnio edytowany przez Arney dnia 27.11.2011 0:05:55

-1
(+0|-1)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 26.11.2011 18:43:59
1. Tygrys jakiś taki... wygląda na pakera.
2.( )
3. Zastanawiam się czy ta sama osoba, z którą kiedyś rozmawiałem. Mam nadzieję, że nie i że już wyrósł z trollowania.

-1
(+0|-1)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 26.11.2011 22:06:57
Tygrys
Anthro
Zacznijmy od tgo że nie trollowałem tylko cisnłem was tam itp. a po za tym masz mnei za takiego słabeusza żebym miał teraz trollować ? :-Dk

Anonim
-8
(+0|-8)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 26.11.2011 23:12:34
o kogo mamy na taleRZu na jasne ze arneya
1.tygrys za dużo sterydów kolego
2....
3.miły gościu (na sWój sposób)
Ostatnio edytowany przez LV dnia 28.11.2011 12:51:22

Offline
inż. Toboe
2
(+2|-0)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 27.11.2011 14:45:53
Irbis
Bestia
1. Ciężko dbać o czystość tylu ząbków. >]
2. Orty rażą.
3. Gość na bakier z ortografią jak i interpunkcją.Stara się to skrywać za zasłoną trollingu czy czego tam sobie wymyśli. W istocie niechęcią do poprawy szkodzi najbardziej sobie, gdyż nigdy z taką ortografią nie będzie traktowany poważnie przez choćby pracodawców potencjalnych w przyszłości. Zachowaniem przez swój stosunek do ortografii itp. przypomina 12-latka.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

-1
(+0|-1)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 28.11.2011 10:26:44
Lew
1. Ładny awatar chociaż jakiś taki nieostry jakby.
2. Krótki, treściwy opis, lubię to ;)
3. NA żywo albo nie poznałem albo nie pamiętam co w sumie sprowadza się do tego, że tego Pana ciężko mi zapamiętać. Ot, irbis. Gdzieś tam niby jest ale jakoś nikt nie widział, nie słyszał ;)


No, to macie pole do popisu. Mam tylko nadzieję, że opisywać mnie będzie ktoś bardziej rozgarnięty niż np. letcho i bardziej zrównoważony niż np. Arney :P
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 28.11.2011 12:04:09
Anthro
Oczywiście że tak. Czaiłam się na twój wpis.

1. Kolejny leffek o tyle dobrze że nienarysowany w stylu TKL
2. Bardzo prosty i treściwy. I bardzo dobrze nie przepadam za ogromnymi opisami
3. Mieliśmy trochę z sobą złośliwości/kłótni i swojego czasu jak byśmy się spotkali na osobności to gardła byśmy sobie powygryzali. Ale po ostatnim spotkaniu jakoś przekonałam się do Ciebie :P Myślę że będziemy strać się trzymać w miarę miłe relacje.
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 28.11.2011 12:11:37
1. Przepraszam, ale w ogóle mi się nie podoba :-Pk . To jest creepy i to w taki dość obleśny sposób. Ale oczywiście wszystko rzecz gustu i możliwe, że to było zamierzone i plaplapla
2. Opisu brak, więc odniosę się do "informacji dodatkowych": są adekwatne do avataru :-Dk
3. To była pierwsza osoba na pf, z którą rozmawiałem, sama rzuciła mi się pomóc, jak miałem problem, sama do mnie napisała, była bardzo miła i konkretna przy tym, pytałem jej jeszcze później o kilka praktycznych rzeczy i wiem, że zawsze mi pomoże, jak będę tego potrzebował. Osobiście poznać jeszcze nie miałem okazji, ale liczę, że się to niedługo zmieni, jak wpadnę do Warszawy :-)k

0
(+0|-0)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 28.11.2011 15:13:09
Smok
Zmiennokształtny
1. Ciekawy avatar. Przypomina mi rysunki, które można znaleźć w średniowiecznych księgach. Niewykluczone, że avek znaleziony w jakiejś starej książce dla dzieci. Tak strzelam ;)
2. Le miau. Lisy miauczą ?
3. Wydaje się sympatyczny. Przyjemnie się pisało przez gg, może uda się go spotkać jak kiedyś wróci do Wrocka.

0
(+1|-1)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 28.11.2011 16:19:22
moon moon
Anthro
1. Smok, całkiem ładny. Autor ma niezłe zdolności plastyczne.
2. Me? What I did? x3
3. Znam go krótko, był na jednym meecie. Pierwsze wrażenie zrobił bardzo pozytywne :3

-3
(+0|-3)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 28.11.2011 16:29:21
Lew
1. W sumie ładna animacja, nie męczy a jest charakterystyczna na tyle, że bez patrzenia na nicka wiem, że to Admc
2. nie ma czego komentować
3. Chyba tylko raz się widzieliśmy na meecie, więc zbyt wiele nie powiem, poza tym że miłe zwierze :)

[tak, tak, daję szansę jeszcze komuś aby mnie opisał. Gdzie jest Cubey jak go potrzeba? ;) ]
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 28.11.2011 16:30:43
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 11.12.2011 2:00:01
lisiołak
Anthro
1. Męczy mnie zgifowanie avatara, choć sam w sobie ładny.
2. Podpis, jak podpis. Ktoś musi zwierzakom o tym przypominać! :)
3. -

0
(+0|-0)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 11.12.2011 2:04:21
Tygrys
Anthro
1.Podobają mi się bardzo włosy tylko mógłby być bardziej kolorowy ;p
2.No ładnie wyszedł Jirze ten avek ;p
3.Miło i przyjemnie się rozmawia ,lubi pomagać zwierzętom co bardzo mi się podoba ;3

Offline
inż. Toboe
5
(+5|-0)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 30.12.2011 14:41:50
Irbis
Bestia
No proszę, kogo tu mamy z ostatnim postem... >]
1. Pamiętam jak się zastanawiałem, czy na avku jest tygrys czy tygrysica.oO
2. Pusto...
3. Myśli mięśniami zamiast mózgiem. Wszystkich słabszych fizycznie sprowadza do poziomu "ciot", jak sam określa.Tym samym zatrzymał się na poziomie kamienia łupanego, gdzie siła była kluczowym elementem w doborze naturalnym. Problemy najchętniej rozwiązywałby pięściami, pokazując tym swoją słabość umysłową. Nie zdziwiłbym się, że za te słowa też mogą się pojawić pogróżki w moją stronę, co byłoby przejawem zamknięcia umysłu na konstruktywną krytykę. Arney, zanim zaczniesz kogoś obrażać, grozić, bądź sięgniesz po argument siły, pomyśl nad bardziej cywilizowanymi metodami przedstawiania swoich racji, niezależnie, czy są błędne, czy słuszne.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 30.12.2011 15:27:47
Tygrys
Anthro
No tak najlepiej się o mnie wypowiedzieć w najgorszych chwilach ,po za tym starałem się być miły na początku nie dali mi szans więc wyszło jak wyszło ,dziękuje bardzo.

Offline
inż. Toboe
3
(+3|-0)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 30.12.2011 15:40:24
Irbis
Bestia
I w najgorszych chwilach trzeba umieć panować nad sobą. Starania to za mało, bo dobrymi chęciami to nawet piekło brukowane.
Trzymaj się i zluzuj.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

3
(+4|-1)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 30.12.2011 16:44:45
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Arney":
No tak najlepiej się o mnie wypowiedzieć w najgorszych chwilach ,po za tym starałem się być miły na początku nie dali mi szans więc wyszło jak wyszło ,dziękuje bardzo.


LOL

"Nie dali mi być dobrym i miłym, więc wyszedł ze mnie wewnętrzny burak"

Nigga Pliz.

2
(+2|-0)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 30.12.2011 17:30:13
Anthro
Nie rozumiem o co się go czepiacie. Starał się chciał być miły aby ludzie go polubili nie wyszło i teraz mu się obrywa za to. Ja wiem że da się z Arneyem normalnie porozmawiać i cieszyć się z nim rozmową. Oceniacie go po forum gdzie ludzie podsycają się na wzajem do kłótni a czy któryś z was rozmawiał z nim prywatnie? Może zacznijcie rozmawiać z kimś prywatnie aby go bardziej poznać


A tak w ogóle to nie miejsce na offtop
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 30.12.2011 18:55:20
Szare A Fu Fu
Smokełke
Inu - niezwykle sympatyczna, mila i dobra osobka. Za pomoca swej laski potrafi doprowadzic do porzadku obsluge kazdego sklepu czy restauracji. Ogolnie - super pozytywna persona:3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Co sądzisz o osobie powyżej ?
Wysłano: 31.12.2011 22:21:14
1 - słodki xD
2 - bardzo fajna stronka
3 - jeden z pierwszy futrzaków jakich poznałem. Sympatyczny i charyzmatyczny. Bardzo pozytywnie nastawiony do otaczającego go świata - wiele mu zawdzięczam :)
Ostatnio edytowany przez GepardoS dnia 31.12.2011 22:25:25

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345...7>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane