Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...78910111213>>


3
(+3|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 9.02.2012 14:27:17
Tygrys perski
Anthro
A ja dorzucę tylko historyjkę z pracy, moja przełożona mnie rozbroiła...
Przyszła klientka reklamować Skyrima, bo "jej komputer nie dźwigał", więc chciała zwrotu pieniędzy... a moja przełożona spojrzała na tył pudełka i przyjęła reklamację, oddała pieniądze i zadowolona. Dzisiaj się o tym dowiedziałem i pytam się "Agatka, co ty zrobiłaś? Przecież ta gra jest na kod rejestracyjny"
"Tak? A gdzie to jest pokazane?"
Pokazałem jej czerwone rameczki rozmiesczone w kilku miejscach na pudełku... "Ty patrz, a ja spojrzałam na tył i tam nie było ikonki internetu, to pomyślałam, że nie ma rejestracji..."

Mój facepalm był chyba słyszalny w całym salonie --k
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 9.02.2012 14:46:21
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Ja na twoim miejscu bym ten kod sprawdzał przy kliencie i gdyby się okazało że jest juz wykorzystany to bym nie omieszkał głośno tego skomentować przy innych klientach. To przecież pospolita kradzież w najczystszym wydaniu :P
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 9.02.2012 15:09:19
Arachne
Taur
ikonki internetu

A jak to wygląda?

-1
(+0|-1)
Re: Skyrim
Wysłano: 9.02.2012 15:23:39
Angora Turecka
Anthro
Cytat z "DarkV":
ikonki internetu

A jak to wygląda?


dla niektórych wygląda tak :P

"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

1
(+1|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 9.02.2012 15:36:20
Husky
Anthro
Cytat z "DarkV":
ikonki internetu

A jak to wygląda?

Chyba chodziło o to ;)

Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 9.02.2012 15:36:34
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 7:27:13
Tygrys perski
Anthro
^dokładnie o to jej chodziło. Niestety, nie było mnie przy tym jak dokonywała zwrotu pieniędzy, bo bym nie omieszkał wyrazić swojej opinii na ten temat...
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 8:31:28
Uncia Hortensis
Rabatka
...iż producenci gier ostatnimi laty zaczęli traktować swoich klientów jak śmieci i złodziei, oraz że bezzwłocznie oddasz jej pieniądze a grę prześlesz do producenta aby dezaktywował kod z jej konta i umożliwił ponowne go wprowadzenie innemu klientowi?
Myr

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 10:47:56
Tygrys perski
Anthro
No raczej nie, jak się kupuje grę, to się patrzy na wymagania sprzętowe, a nie potem się płacze, że 'mi nie chodzi' --k
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 10:57:36
Taur
Hrrr, to lepiej ściągnąć pirata. Skoro zwroty nie są wogóle możliwe.
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 11:24:37
Anthro
A co z prawem do zwrotu w ciągu 24-rech godzin od zakupu???
Są osoby, które mówią, mówią ...aż znajdą coś do powiedzenia.


moje fotki :p

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 11:32:09
Lew
Anthro
Cytat z "Tołdy":
A co z prawem do zwrotu w ciągu 24-rech godzin od zakupu???


kod rejestracyjny działa tylko na 1 koncie jak go użyjesz już nie można go 2 raz użyć

w wrześniu kupiłem przez neta grę mount & blade warband i ogniem i mieczem (dwupak) na stronie sklepu pięknie ładnie wkładam grę do napędu warband ma steam a ogniem i mieczem 12 aktywacji :-?k a na stronie ani słowa nie było o aktywacji --k
Ostatnio edytowany przez Wilk dnia 10.02.2012 11:54:15

1
(+1|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 11:37:10
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Cytat z "Wilk":
kod rejestracyjny działa tylko na 1 koncie jak go użyjesz już nie można go 2 raz użyć
Załącznik:
png  tumblr_lxfcersH7s1r0gmph.png (47.51 KB; 500x356 px)
657_4f34f35344913.png 500x356 px
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 12:57:10
Anthro
Osobiście zgadzam się z Hufnaarem jak kupujesz grę powinieneś sprawdzić wymagania. Kontynuując temat reklamacji firma sprzedająca produkt wymagający kodu rejestracyjnego powinna być świadoma praw konsumenta wiec na pewno są przygotowani na potrzebę usunięcia kodu z systemu. :-Pk
Są osoby, które mówią, mówią ...aż znajdą coś do powiedzenia.


moje fotki :p

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 13:33:56
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Wg. prawa, zwrot towaru w ciągu 10 dni przysługuje TYLKO gdy spełnione są 2 warunki: towar nie jest używany ani otwierany oraz był zakupiony przez internet. W sprzedaży detalicznej od ręki zadne prawo zwrotu nie przysługuje- jest to wyłącznie dobra wola sprzedawcy. Ja na miejscu pracowników empiku bym wyostrzył sobie percepcję na cwaniaczków :)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 13:57:42
Wilk
Zwierzę
W wypadku sprzętu elektronicznego i AGD obowiązuje bodajże 3-dniowa rękojmia. Ale multimediów to chyba nie dotyczy.

No i wiele sklepów żeby klientów przyciągnąć samo daje rękojmię np. miesiąc, bez żadnych pytań, sprzęt może być używany tylko nie uszkodzony.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 14:01:21
Taur
Dlaczego Skyrim, ktory jest jednak grą wypożyczaną przez internet jest dostępny tylko w pudełkach ? (nie widę go na steamie)
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 14:26:21
Tygrys sumatrzański
Anthro
Widocznie w naszym kraju jest dostępny na Steamie tylko poprzez zakup pudełka, takie dziwne zagranie ze strony wydawcy.

Mody i wszystko co wyszło, zachęca mnie do zakupu gry, jak wyjdą wszystkie DLC i będzie złota edycja :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 14:29:56
Taur
Hmmrrrr, czyli takie ograniczenie ilościowo-czasowe ? Aby zbyt dużo i w zbyt długim czasie się nei sprzedawało ?
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 14:35:46
Tygrys sumatrzański
Anthro
Skyrim jest po prostu zablokowany w naszym kraju, nie wiem czemu, decyzja wydawcy.

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 16:32:07
Tygrys perski
Anthro
Lwiczka, a ty byś na przykład chciała, żeby ktoś zwrócił ci nadgryzioną kanapkę zrobioną przez Ciebie? I jeszcze najlepiej oblizaną, to bardziej pasuje jako alegoria wykorzystanego kodu rejestracyjnego...
Już przeszkoliłem ekipę kierowników dyżurnych, że 99.9 procent gier na pc ma klucze, pokazałem znaczki i mam nadzieję, że już więcej takich problemów nie bedzie. Tak jak z facetem, który nie chce płacić abonamentu za Old Republic i żądał zwrotu pieniędzy, bo 'nie wiedział' (gre zarejestrował XD)
"chcemy loda..."

0
(+3|-3)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 17:58:29
Uncia Hortensis
Rabatka
Hufnaar, to co producenci robią to ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥. Ludzie są przyzwyczajeni do starej sytuacji, gdzie kupowali grę na nośniku i dalej oczekują tego, skoro jest gra i jest nośnik. Teraz dostają licencje na używanie kodu rejestracyjnego. Kanapkę jak zjesz to jej nie ma. Skyrim jak przejdziesz i odinstalujesz to jest tak samo sprawny i zdatny do użytku co przed instalacją, jedynie mogą wystąpić rysy na płycie.
Lepszym porównaniem będzie zwrot młotka. W sklepie nie przyjmą, a odsprzedać też ci nie wolno, bo to okradanie producentów młotków.

Obecna polityka wydawców gier to czyste ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥. Kropka.
Myr

2
(+2|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 19:24:46
Tygrys sumatrzański
Anthro
Ok, nie możesz zwrócić, ale porównując starą politykę, masz:
- Dostęp do gry z każdego komputera, nie ważne czy masz płytę, byleby był i tak wymagany internet.
- Płyta jest tylko nośnikiem i jak się zniszczy, to nic się nie stało.
- Masz pełny dostęp do takich rzeczy jak Steam Workshop, co ułatwia korzystanie z modów.
- Gra Ci się sama aktualizuje, nic nie musisz robić.
- Itp...

Naprawdę trzeba być głupim, żeby kupić w pełni sprawną grę, a potem oprzytomnieć, bo gra ma zbyt wysokie wymagania, albo trzeba kupić abonament. Czysta głupota.

-3
(+0|-3)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 21:20:37
Uncia Hortensis
Rabatka
Albo inaczej:
Fajnie. Ale chciałbym móc grę, którą lubię KUPIĆ. A nie mieć jedynie ograniczony czasowo dostęp łaskawie do licencji na nią.

Pamiętaj, że w gry grają dzieci. Wiele jest sytuacji gdzie rodzic kupi dziecku na prezent nie wiedząc jaki przecież jest komputer. To jak śmianie się, że nie wiesz ile cylindrów i jaką pojemność silnika ma samochód, którym jeździsz. A na co to wiedzieć żonie, np? Stąd popularność farm i pierdół gdzie nie musisz nic wiedzieć, tylko klikasz i masz.

Nie mam nic przeciwko licencjom. Nic. Sam bardzo chętnie używam Steam. Ale robie to świadomie i WIEM że kupuje licencje. Ale jak idę do sklepu po grę, to oczekuję grę a nie licencje. Jeżeli masz internet, wiesz co i jak, jesteś rozgarnięty to wsio ryba jedziesz. Ale jeżeli masz w domu komputer bez internetu, bo dziecko nie potrzebuje i tylko rozprasza, to idziesz wtedy do sklepu po grę, a tu psikus. Kupiłeś licencje i bez zgody i dobrej woli wydawcy nie pograsz.

Podoba mi się wygoda licencji GDY DZIAŁAJĄ. Ale chciałbym żeby fajne rzeczy można było jednak też później kupić na płycie, fizycznie, i móc w nie pograć za lat dziesięć. Te na Steam może i będą do uruchomienia, ale jakieś wybredne produkcje Ubisoft, którzy już teraz wyłączają serwery od czasu do czasu?
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 10.02.2012 21:23:24
Myr

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 10.02.2012 22:54:13
jestę kapibarę
Hires pack eliminuje wszystkie uprzednio wgrane podmiany tekstur.
:zlyk:

0
(+0|-0)
Re: Skyrim
Wysłano: 11.02.2012 7:26:06
Tygrys sumatrzański
Anthro
Gry wymagające serwera to, póki co, skrajne przypadki i zrobione przy takich tasiemcach, jak Assasin Creed, że nie zauważysz czy grasz w AC 1, czy AC 13... Tylko grafika się zmieni. Platformy takie jak Steam są teraz wygodniejsze i trzeba iść naprzód, a nie narzekać jak to kiedyś było lepiej. Rodzic przynajmniej pomyśli dwa razy zanim coś kupi, przecież nie kupuje się samochodu na zasadzie, "o, ten ma ładny czerwony kolor, biorę!"...

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...78910111213>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane