Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12


-1
(+0|-1)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 30.12.2011 18:00:25
Tygrys
Anthro
Cytat z "Leniwiec":
Cytat z "Arney":
Cytat z "Q-nik":
EDIT:

eee... napisałam tu coś, ale doszłam do wniosku, że do takich ludzi jak Ty nic nie trafia i żyją we własnym świecie, wiec szkoda słów...

W takim razie mnie ani trochę nie znasz i tyle.


A co tu się znać, kto burakiem się zrodził ten księciem nie zdechnie. Zaczepiasz i grozisz innym użytkownikom, chełpisz się tym że lubisz wyjść na miasto się ponapierdalać ale nie zapominaj że nie takimi kmiotkami podłogę się wycierało. Podniecasz się wojskiem itp, ale jakbyś trafił do jednostki to po kilku dniach byś błagał by cię do domciu zwolnili, chociaż nie wiem czy takiego konusa by wogóle przyjęli......


Jakbyś chciał podyskutować ze mną na ten temat to jestem baaardzo chętny.

Błagałbym ,aby mnie z wojska wyrzucili w życiu po za tym mam polewkę z osób którzy uważają że żołnierzyki to najwięksi twardziele świata ,tak po za tym za kogo ty się uważasz że masz czelność w ten sposób się wypowiadać na mój temat ?

4
(+4|-0)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 30.12.2011 18:11:02
anthrocat
Anthro
Dla mnie bieganie z asg po lasach nie ma za wiele wspólnego z prawdziwą walką, na prawdziwym polu walki nie ma respawnów, a w wojsku potrzebują ludzi karnych i posłusznych, a nie pseudorambo co im się wydaje że cały świat zawojują. A czelność mam bo wstyd mi za to że jesteś z bydgoszczy, a jeśli masz z tym jakiś problem to masz pecha i idź si e zabawiać ze swoim pluszowym tygryskiem.....

0
(+0|-0)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 30.12.2011 18:43:06
Szare A Fu Fu
Smokełke
Cytat z "Arney":
Cytat z "Vethuleion":
Cytat z "Arney":
noi usunęli mój post czyżby ból dupy ,że piesek zagłodzony?pfff mięczaki ,ale co tam gadać zaraz zbiorą się w grupkę i powiedzą swoje metale i inne ciotowate stworzonka :lolk:

Z tego co wiem to drechole są bardziej ciotowate bo odważni tylko w grupie albo jak są najebani, nie widziałem też aby metale zaczepiali przechodniów na ulicy w celu "♥♥♥♥♥♥♥♥♥" bo normalni ludzie tego po prostu nie robią, co ja mówię, przecie dresy to podludzie :rollk:

Na sb się nazbierało dużo cwaniaczków rave najlepszy mówi że ja się na futrzaka nie nadaję a sam przecież taka pipeczka że do smoka trudno porównać ,już ja mam więcej cech tygrysa niż ci którzy mają tą fursone sad but true ;p
PS.Jak patrze na wasze zdjęcia z meetów to strasznie mizerni jesteście a tygrysy takie nie powinny być przecież o.O n dalej minusować zgłaszać ,wyżyjcie się zwłaszcza ty fuma i wolfheart największe trolle na pf peace napisałem tu bo sb zablokowany po za tym żegnam ozięble LUDZIE ;3


Jesli masz jakies powazne problemy ze soba i swoim ego, to proponuje nie wypowiadanie sie na forach dyskusyjnych, tylko wizyte u specjalisty :3.

Masz potrzebe pokazania jaki jestes fajny? Lec do wiary z osiedla, tam komus przynajmniej zaimponujesz...tutaj wywolujesz smiesz...zalosc i ewentualnie wspolczucie...

Przeczytaj jedna z podstawowych definicji furry i tego jak wyglada,zachowuje sie itp....ile futrzakow, tyle definicji ;) wiec jak masz tez z tym jakis problem, to idz sobie zaloz nowe forum...

W ogole to nie chce mi sie dalej drazyc tematu Twojej osoby, zamilknij i popros o skasowanie konta :3

0
(+0|-0)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 30.12.2011 19:47:12
Tygrys
Anthro
Cytat z "Draco":
Cytat z "Arney":
Cytat z "Vethuleion":
Cytat z "Arney":
noi usunęli mój post czyżby ból dupy ,że piesek zagłodzony?pfff mięczaki ,ale co tam gadać zaraz zbiorą się w grupkę i powiedzą swoje metale i inne ciotowate stworzonka :lolk:

Z tego co wiem to drechole są bardziej ciotowate bo odważni tylko w grupie albo jak są najebani, nie widziałem też aby metale zaczepiali przechodniów na ulicy w celu "♥♥♥♥♥♥♥♥♥" bo normalni ludzie tego po prostu nie robią, co ja mówię, przecie dresy to podludzie :rollk:

Na sb się nazbierało dużo cwaniaczków rave najlepszy mówi że ja się na futrzaka nie nadaję a sam przecież taka pipeczka że do smoka trudno porównać ,już ja mam więcej cech tygrysa niż ci którzy mają tą fursone sad but true ;p
PS.Jak patrze na wasze zdjęcia z meetów to strasznie mizerni jesteście a tygrysy takie nie powinny być przecież o.O n dalej minusować zgłaszać ,wyżyjcie się zwłaszcza ty fuma i wolfheart największe trolle na pf peace napisałem tu bo sb zablokowany po za tym żegnam ozięble LUDZIE ;3


Jesli masz jakies powazne problemy ze soba i swoim ego, to proponuje nie wypowiadanie sie na forach dyskusyjnych, tylko wizyte u specjalisty :3.

Masz potrzebe pokazania jaki jestes fajny? Lec do wiary z osiedla, tam komus przynajmniej zaimponujesz...tutaj wywolujesz smiesz...zalosc i ewentualnie wspolczucie...

Przeczytaj jedna z podstawowych definicji furry i tego jak wyglada,zachowuje sie itp....ile futrzakow, tyle definicji ;) wiec jak masz tez z tym jakis problem, to idz sobie zaloz nowe forum...

W ogole to nie chce mi sie dalej drazyc tematu Twojej osoby, zamilknij i popros o skasowanie konta :3

Fajny nie chce być ,tylko po prostu stwierdzam fakty ,a tak po za tym miałeś jakąkolwiek styczność ze mną ,że się wypowiadasz?Jeżeli nie masz ochoty czytać nic na mój temat po prostu nie czytaj nikt ci nie każe ,a konto możesz ty zamknąć jak masz jakiś problem z tym. peace
Ostatnio edytowany przez Arney dnia 30.12.2011 19:47:34
-2
(+0|-2)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 31.12.2011 3:07:57
Cytat z "Leniwiec":
Dla mnie bieganie z asg po lasach nie ma za wiele wspólnego z prawdziwą walką, na prawdziwym polu walki nie ma respawnów, a w wojsku potrzebują ludzi karnych i posłusznych, a nie pseudorambo co im się wydaje że cały świat zawojują. A czelność mam bo wstyd mi za to że jesteś z bydgoszczy, a jeśli masz z tym jakiś problem to masz pecha i idź si e zabawiać ze swoim pluszowym tygryskiem.....

No we wojsku tacy twardziele ,a w walce wręcz nie dadzą rady zwykłemu zawodnikowi mma,ale sory z kim ja w ogóle rozmawiam na ten temat...a skoro taki konus jestem zapraszam na spotkanie na herbatkę ;3

0
(+1|-1)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 31.12.2011 10:50:36
Klacz huculska
Sorry, ale zawodnik MMA z ciebie jak ze mnie primabalerina, a jak chcesz pogadać przy herbatce to wpadaj do kantyny wojskowej na szubińskiej.
A jeśli chodzi o konusa to jesteś wzrostu mojej żony więc wiem co mówię.

To pisałem ja - Leniwiec.
Ostatnio edytowany przez Q-nik dnia 31.12.2011 10:52:31

-1
(+0|-1)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 31.12.2011 12:39:43
Tygrys
Anthro
Cytat z "Q-nik":
Sorry, ale zawodnik MMA z ciebie jak ze mnie primabalerina, a jak chcesz pogadać przy herbatce to wpadaj do kantyny wojskowej na szubińskiej.
A jeśli chodzi o konusa to jesteś wzrostu mojej żony więc wiem co mówię.

To pisałem ja - Leniwiec.

A ty w ogóle mnie znasz ,że w ten sposób się wypowiadasz???

Offline
inż. Toboe
0
(+1|-1)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 31.12.2011 12:48:00
Irbis
Bestia
Tematy o mięśniach, mma, balecie i wojsku wydają mi się być offtopem. Przejdźcie sobie na pmki.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

2
(+2|-0)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 31.12.2011 12:58:44
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Arney":
A ty w ogóle mnie znasz ,że w ten sposób się wypowiadasz???


Pisząc na tym forum, w postach dajesz świadectwo o samym sobie.
Jak widać, nikt nie odbiera Cie pozytywnie i wzbudzasz tylko negatywne odczucia..

Argument "A ty w ogóle mnie znasz..." możesz sobie pod ogon wsadzić.
Może jeszcze każesz do siebie na per PAN mówić, bo z nikim tutaj Bruderszafta nie piłeś, co ?

-1
(+0|-1)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 31.12.2011 13:03:34
Tygrys
Anthro
Cytat z "Jester":
Cytat z "Arney":
A ty w ogóle mnie znasz ,że w ten sposób się wypowiadasz???


Pisząc na tym forum, w postach dajesz świadectwo o samym sobie.
Jak widać, nikt nie odbiera Cie pozytywnie i wzbudzasz tylko negatywne odczucia..

Argument "A ty w ogóle mnie znasz..." możesz sobie pod ogon wsadzić.
Może jeszcze każesz do siebie na per PAN mówić, bo z nikim tutaj Bruderszafta nie piłeś, co ?

Pytam się tylko ,a co z tego ,że czegoś z wami nie piłem ?
0
(+0|-0)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 31.12.2011 13:09:10
Cytat z "Toboe":
Tematy o mięśniach, mma, balecie i wojsku wydają mi się być offtopem. Przejdźcie sobie na pmki.

No właśnie takiego tematu tu brakuje.No w takim razie to mój ostatni post w tym temacie bo offtop się zrobił nieziemski zresztą dziwne ,że nie usunięto tego offtopu.

0
(+0|-0)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 2.01.2012 15:57:03
jestę kapibarę
Cytat z "Arney":
Cytat z "Toboe":
Tematy o mięśniach, mma, balecie i wojsku wydają mi się być offtopem. Przejdźcie sobie na pmki.

No właśnie takiego tematu tu brakuje.No w takim razie to mój ostatni post w tym temacie bo offtop się zrobił nieziemski zresztą dziwne ,że nie usunięto tego offtopu.


Bo niektórym nie chce się marnować sylwestra na bezcelowe dyskusje z tobą.
Sio.

0
(+0|-0)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 3.01.2012 15:20:34
Anthro
To nie pierwszy raz gdy coś co zrobione 'normalnie' zostaję ukarane, a zrobienie tego samego 'dla sztuki' zostaję oklaskane.
Podpisałbym ale już za późno.

0
(+0|-0)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 3.01.2012 15:21:44
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Paweł chyba coś Ci sie ♥♥♥♥♥♥♥♥.

0
(+0|-0)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 3.01.2012 15:29:47
Anthro
Cytat z "Vethuleion":
Paweł chyba coś Ci sie ♥♥♥♥♥♥♥♥.

W związku z czym ?

0
(+0|-0)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 3.01.2012 15:34:22
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Z tematem, przeczytaj go najpierw. Dokładnie.

0
(+0|-0)
Re: Zagłodził psa.. dla sztuki. Chce to zrobić znów!
Wysłano: 3.01.2012 15:36:38
Anthro
Cytat z "Vethuleion":
Z tematem, przeczytaj go najpierw. Dokładnie.

Oh, no tak, już dopatrzyłem, mój błąd.
Tak to jest jak się czyta tylko pierwszy post i ostatnią stronę :p

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane