Zmień fonty Zmień rozmiar

PrzeglÄ…dajÄ…cy wÄ…tek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123>>


-1
(+1|-2)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 27.02.2012 22:10:02
husky / wilk
Anthro
Wyrzuć ,,Zmierzch" -tutaj mówię zarówno o trylogii książkowej (tfu) jak i filmowej (tfu) - i zacznij czytać normalna literaturę taką jak ,,Rzeźnia numer 5" , słuchając przy tym pieśni Wielkiego Kazika !
PS: Mi to pomaga.

-1
(+2|-3)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 28.02.2012 11:32:23
Wilk
ZwierzÄ™
Cytat z "Solaxe": (Link »)
Cytat z "Kuc": (Link »)
OglÄ…daj kucyki.

xD


Zeby sie pograzyc jeszcze bardziej? : P


Nie jest tak źle jeśli wciągniesz się w fandom. Sporo fajnego luda można spotkać, osobnicy z natury przyjaźni, i złapać jakiś związek lepszy niż przez net.
--sf.

5
(+7|-2)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 28.02.2012 12:42:53
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Nie, kolorowa kreskówka dla 12 latków nie jest sposobem by zapełnić pustkę w swoim życiu, chyba że sie nie ma przyjaciół.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

-2
(+3|-5)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 28.02.2012 13:08:56
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Nie, kolorowa kreskówka dla 12 latków nie jest sposobem by zapełnić pustkę w swoim życiu, chyba że sie nie ma przyjaciół.


Magia Przyjaźni wybacza Ci twą ignorancję.

7
(+8|-1)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 28.02.2012 13:35:27
Kuciak najprawdziwszy!
Zmiennokształtny
Ara - po pierwsze nie "koleżanka", po drugie - owszem, czuję się dzieciakiem jak najbardziej i nie zamierzam się z tego tłumaczyć ;] Chłopak w temacie spytał co komu na podobne rzeczy pomaga, więc powiedziałam. A jak Ci coś nie pasuje to omijaj sobie te "emo-tematy". Jak dla mnie to nawet możesz poprosić o specjalny znacznik "[emo]" żebyś przypadkiem nie weszła tam, gdzie 1. Nie chcesz, 2. nikt inny Cię nie chce :-Dk
Ostatnio edytowany przez Mira dnia 28.02.2012 13:35:48
Drzemie we mnie bestia.
Obawiam się, że to leniwiec...

2
(+3|-1)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 28.02.2012 14:58:32
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Emosy nie chcÄ… Ary w swoich tematach.
Koniec Åšwiata.

4
(+5|-1)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 28.02.2012 15:00:04
Szare A Fu Fu
Smokełke
Uniwersalna metoda :3






A mój sposób na takie złe nastroje(nazywane teraz tak popularnie DEPRESJĄ ;))?

Przynajmniej pół godziny dziennie ćwiczeń fizycznych i oddawanie się swojemu hobby. Ćwiczenia fizyczne = naturalna endorfina, wzrost samooceny itd.itp. No a hobby? Robisz to co lubisz i cieszysz się tym. Czego chcieć więcej :3

9
(+11|-2)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 28.02.2012 16:37:37
Kuciak najprawdziwszy!
Zmiennokształtny
A ma jakikolwiek sens wchodzenie przez kogoś w temat i po raz trzeci pisanie w tym wątku, jaki to on zły i niepotrzebny, i dla emuchów? Rany boskie, Ara widać ma problemy ze sobą, skoro aż tak ją to drażni. Nie wiem, ponoć przy osobach "wyleczonych" (czy tam wyleczonym czasowo, nie znam się na tym) z zespołu Tourette'a często nie wolno wspominać o tej chorobie, bo się zaczyna od nowa, więc cholera ją wie. Ja się z emo, ani depresjami nie utożsamiam, ale temat jest w zabawny sposób ciekawy i zwyczajnie przeszkadzają mi wizualnie i w odbiorze wstawki co chwilę od jednej i tej samej osoby, że autor to gówniarz i wszyscy co się w tym temacie na poważnie wypowiedzą tak samo. Jeszcze mi napisze "czas dorosnąć", jakby to od niej miało zależeć, czy chcę i czy powinnam dorastać - zwyczajnie dziewczyna narusza pewną granicę. I proszę bardzo, niech sobie mnie nazywa jak chce, ale niech w jednym akapicie nie używa przy tym słowa "koleżanko" :-Dk
Drzemie we mnie bestia.
Obawiam się, że to leniwiec...

-4
(+4|-8)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 29.02.2012 0:36:12
Skunksiczka DÅ‚ugoogoniasta
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
przyjdzie matura, egzamin na prawko, studia, egzaminy)


Tłumaczenie: Czy chcesz, czy nie, musisz się dostosowac do społeczeństwa. Społeczeństwo wie najlepiej. Studia są ci niezbędne, to wyznacznik statusu. ♥♥♥♥, że teraz każdy wieśniak uzbiera sobie pieniążki i może zostać studentem - ty masz tego nie widzieć i czuc się zajebiście ze swoim dyplomem.

Konformizm ssie.

Cytat z "Kuc": (Link »)
OglÄ…daj kucyki.

xD


Kuc++

@autor tematu: Olej ten motłoch. Nie rób tego, co inni robią - rób to, co TY chcesz robic (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku ;) ).
Posiadanie autorytetów to przereklamowana sprawa.


3
(+4|-1)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 29.02.2012 9:28:32
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "OlaHughson": (Link »)
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
przyjdzie matura, egzamin na prawko, studia, egzaminy)


Tłumaczenie: Czy chcesz, czy nie, musisz się dostosowac do społeczeństwa. Społeczeństwo wie najlepiej. Studia są ci niezbędne, to wyznacznik statusu. ♥♥♥♥, że teraz każdy wieśniak uzbiera sobie pieniążki i może zostać studentem - ty masz tego nie widzieć i czuc się zajebiście ze swoim dyplomem.


♥♥♥♥♥ mać jaki ty jesteś głupi

SÅ‚uchaj oli.
Zostań kasjerem w tesco.

2
(+3|-1)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 29.02.2012 10:11:41
Pies
Anthro
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
SÅ‚uchaj oli.
Zostań kasjerem w tesco.


Lepiej zostać kasjerem w tesco po studiach...

2
(+4|-2)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 29.02.2012 10:46:18
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Jak sie idzie na politologię, socjologię, stosunki międzynarodowe czy europeistykę to nie dziwota.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

4
(+5|-1)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 29.02.2012 10:52:39
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Etam, te kierunki przy odrobinie życiowej zaradności i chęci też mogą doporowadzić do niezłej pracy w zawodzie. Niestety 99% ludzi idących na te kierunki nie wie co chce robić w życiu i idą bo łatwo się dostać. W tym czasie mogliby np. załozyć firmę.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

6
(+6|-0)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 29.02.2012 11:17:30
Szeregowy Spizgalski
Tak.
1. Do założenia własnej firmy nie potrzeba żadnych studiów.
2. Nie wystarczy wiedzieć co sie chce robić, by to robić. Zwłaszcza jak posad jest jak na lekarstwo ;)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

3
(+3|-0)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 29.02.2012 12:52:17
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Bez szczególnej wizji, z socjalistycznym myśleniem "jakoś to będzie" po żadnych uniwersyteckich studiach nie zdobędziesz posady. Ukończenie politechniki też powoli przestaje gwarantować cokolwiek - ile tysięcy absolwentów informatyki jest potrzebnych naszemu Krajowi ?
Ostatnio edytowany przez Marvin_Fuchss dnia 29.02.2012 12:52:34
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

2
(+3|-1)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 29.02.2012 13:19:49
Kuciak najprawdziwszy!
Zmiennokształtny
E. A ja tam uważam, że jak się jest charyzmatycznym i ogólnie ogarniętym, to i w humanistycznych zawodach zgodnych ze studiami się potem pracę znajdzie. Sama poszłam co prawda na polibudę, ale znam kilka osób, które i po jakichś "studiach-wrzodach-na-państwowym-tyłku" znalazłyby dobrą, wręcz wymarzoną posadę, bo tych kilku/kilkadziesiąt ludzi kończących dane studia mimo wszystko by się przydało na rynku. Kwestia właśnie zdolności i charyzmy raczej.
Drzemie we mnie bestia.
Obawiam się, że to leniwiec...

Anonim
0
(+1|-1)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 29.02.2012 17:49:28
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Jak sie idzie na politologię, socjologię, stosunki międzynarodowe czy europeistykę to nie dziwota.

Socjologia jest fajna.

1
(+1|-0)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 1.03.2012 10:28:59
Panserbiorne
ZwierzÄ™
Albo można też ♥♥♥♥♥♥ studia, iść do fabryki i przytulać 1500 na rękę na dzień dobry. No ale pracuje się w 4-brygadówce.
Ostatnio edytowany przez D¼wied¼ dnia 1.03.2012 10:29:41
Biorę mój strach, moje upokorzenie
Kurszę je w pięści
Otwieram dłoń i oto
mam diament.
Mój diament to szał
Mam diamenty w oczach!

-3
(+2|-5)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 1.03.2012 16:06:51
PERMABAN
Koleżanko, wchodzić będę gdzie mi się żywnie podoba, to samo tyczy się wypowiedzi (:

Z emo tematu w kierunki na uczelniach, nieźle.

2
(+2|-0)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 1.03.2012 16:12:40
Kuciak najprawdziwszy!
Zmiennokształtny
Ależ ja Ci nie zabraniam wchodzić. Po prostu to nudne, kiedy pokazujesz swoje zdolności pisarskie, trzeci raz w różny sposób pisząc to samo :-Pk jeśli cierpienie związane z czytaniem wypisanych tutaj rzeczy sprawia Ci przyjemność to sobie czytaj, who cares?
Drzemie we mnie bestia.
Obawiam się, że to leniwiec...

6
(+6|-0)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 3.03.2012 1:17:34
Trickster
Anthro
Dla wszystkich smutasów, i ludzi z "depresją". Po filmie zrozumiecie, że czasem warto się uśmiechnąć.

http://www.youtube.com/watch?v=Hd05kpKaYr8
Ostatnio edytowany przez Rave dnia 3.03.2012 13:10:25
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=Hd05kpKaYr8


6
(+6|-0)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 3.03.2012 12:04:20
Arachne
Taur
Cytat z "Rave": (Link »)
czasem warto się uśmiechnąć
Załącznik:
jpg  tirinha garfield.JPG (34.42 KB; 600x178 px)
290_4f51fab40cb88.jpg 600x178 px

4
(+4|-0)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 3.03.2012 12:44:11
Wilk
Anthro
Cytat z "Rave": (Link »)
Dla wszystkich smutasów, i ludzi z "depresją". Po filmie zrozumiecie, że czasem warto się uśmiechnąć.

http://www.youtube.com/watch?v=snDQe3tWwRQ


Nick Vujicic jest najlepszym motivator speaker jakiego znam. Główny przez jest co prawda w drugim parcie DVD, ale warto obejrzeć całość.
Ze swojej strony dodam tylko taką małą myśł:
~Nie zmieniaj się dla świata. Dla przyjaciół i bliskich, bądź sobą, jednak wychodząc do ludzi przywdziewaj zbroję.... Wewnątrz bądź tym kim jesteś a wszelkie "ostrza" wycelowane w Ciebie niech lądują na zbroi.~ R.Biały

-3
(+2|-5)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 16.03.2012 11:00:53
Anthro
Porzuc wszystkich przyjaciol i znajomych. Problem samotnosci w tlumie zniknie.
Skoro uwazasz ze twoje srodkowisko ci nie odpowiada, to po cholere utrzymujesz z nim kontakt? Tez kiedys mialem takie problemy, o jezusku jak mi zle sratata, i wystarczylo wziasc dupe w troki i pomyslec: zle mi z nimi, to czesc, nie ma mnie tu.
Ostatnio edytowany przez Pan_Pawel dnia 16.03.2012 11:13:54

1
(+2|-1)
Re: Samotność w tłumie
Wysłano: 16.03.2012 14:46:38
Panserbiorne
ZwierzÄ™
CoÅ› w tym jest.

Albo kup sobie czarną koszulkę z białym napisem MAM WYJEBANE
krok 1
stajesz w niej przed lustrem i czytasz napis MAM WYJEBANE
krok 2
stajesz w niej przed lustrem i powtarzasz głośno napis MAM WYJEBANE
krok 3
zakładasz podkoszulkę i idziesz w miasto, niech wszyscy wiedzą, że MASZ WYJEBANE
krok 4
już nie potrzebujesz podkoszulki by MIEĆ WYJEBANE

czyli inaczej, jeżeli coś Cię nie obchodzi to nie może Cię zranić. To w sumie ostateczne rozwiązanie.
Biorę mój strach, moje upokorzenie
Kurszę je w pięści
Otwieram dłoń i oto
mam diament.
Mój diament to szał
Mam diamenty w oczach!

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane