Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345>>


1
(+1|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 7.04.2012 8:14:12
Lew
Anthro
http://www.youtube.com/wa...d&v=BasebmHiqIo a dziś darmowe DLC do multi zapowiedzieli
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=BasebmHiqIo


2
(+2|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 20.04.2012 10:28:43
Arachne
Taur
Good point.
Załącznik:
jpg  gethships.jpg (142.80 KB; 800x418 px)
290_4f911e3b25573.jpg 800x418 px

0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 30.05.2012 8:19:16
Lew
Anthro
Ostatnio edytowany przez Wilk dnia 31.05.2012 14:38:37

0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 31.05.2012 19:34:56
Husky
Anthro
Ja jeszcze gram :-Pk wypróbowałem już wszystkie postacie i bronie z poprzedniego DLC i mam nadzieję że tym razem się bardziej postarają z nowymi broniami bo tamte są bezużyteczne według mnie. Za to postacie są całkiem całkiem, mój ulubiony jest Inżynier Gethów.
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 31.05.2012 19:39:09
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 16.06.2012 23:36:13

2
(+2|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 26.06.2012 20:14:47
Lew
Anthro
Ostatnio edytowany przez Wilk dnia 26.06.2012 20:15:10

0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 26.06.2012 22:27:35
Arachne
Taur
Rejection ending najlepszy. Wprawdzie brzmi jak Spoiler: "nie podoba się? to wszyscy giną… nie dyskutuj z Dungeon Masterem" ale jest najbardziej satysfakcjonujący. Przynajmniej dla mnie.

Spoiler: Głos dziecka się wtedy zmienia i pokazuje jego prawdziwą naturę. A końcowy komentarz w wykonaniu Liary był na tyle krótki, ogólny i otwarty na interpretacje, że możesz sobie dopowiedzieć co chcesz. Choćby to, że wygraliśmy a Liara zapomniała wyłączyć wszystkie kapsuły.

Co do właściwych, pełnych endingów:

Synteza: Spoiler: Dzieciak sam stwierdził, że to nie jest wybór który można wszystkim nakazać przyjąć. Ale ok, jak zrobi to shepard to będzie jego wina a nie nasza. I co z zombiakami? Nagle mają duszę? Rodzinne zjazdy muszą by interesujące.

Kontrola: Spoiler: Shepard staje się Reaper Jezusem. Wszystkim pomaga. Ale to już nie on. To jedynie jego wspomnienia. Sam mówi o sobie w tak wywyższający sposób, że tylko czekać aż przekształci sie w totalitarnego wladcę galaktyki.

Zniszczenie: Spoiler: Gethy i EDI giną, Shephard jest missing in action. Pewnie przeżył jeszcze jakiś czas żywiąc się zwłokami z cytadeli.

0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 26.06.2012 22:46:40
Husky
Anthro
Zostaje jeszcze teoria indoktrynacji Sheparda i to że całe to zakończenie było wizją zesłaną nam przez żniwiarzy.

Według mnie wiele rzeczy nie trzyma się kupy :-/k

http://www.youtube.com/watch?v=ZZOyeFvnhiI
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 26.06.2012 22:48:21
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=ZZOyeFvnhiI

Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 26.06.2012 23:13:55
Wilk
Anthro
Ukryte zakończenie dla tych którzy chcą se postrzelać mnie zaskoczyło o>o...
'cykl będzie kontynuowany..."
I na końcu nadajniki jak u protean. Ciekawe kto odtwarzał tym razem wiadomość xD.

Oryginalne zakończenie było fajnie ale wiele rzeczy zabrakło... te nowe... Przyznaje naprawdę mi się spodobały i to bardzo.
Wyjaśnienia, opowieści, itd.

Czyli Shepard w 2 na 4 zakończenia przeżywa, choć w jednym to jest naciągane. To co tam jest ta zbroja i oddech.

0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 26.06.2012 23:17:34
Arachne
Taur
Swoją drogą. Czy tylko mnie zastanawia jak cholernie niewydajne są reapery? Podobno ponad 100 lat miało im zająć zniszczenie obecnej cywilizacji. Do tego całymi tygodniami Shepard sobie latał po galaktyce a ruch oporu opierał się żniwiarzom. Nie mówiąc o tym jak małe oddziały zbierał Shepard po drodze. Często to nawet nie były armie, to były jakieś bojówki paramilitarne.

Do tego jeszcze cofnę się na chwilę do ME2. Jak w ogóle działa przechowywanie cywilizacji w "formie żniwiarza" skoro wszyscy byli mieleni na papkę?
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 26.06.2012 23:21:33

1
(+1|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 26.06.2012 23:25:08
Lew
Anthro
SPAAAAAAAAAACE MAGIIIIIIIIC drogi V :-Dk

0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 26.06.2012 23:28:53
Wilk
Anthro
Byli przetwarzani na to z czego budowali żniwiarzy... ale kto powiedział, że nie zachowywali danych??
Żniwiarze to były żywe hybrydowe konstrukty... z tego co edi gadała w me2.

0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 27.06.2012 0:39:10
Draconequus
Hybryda
Szczerze powiedziawszy zakończenia nadal nie powalają owszem miło jest usłyszeć gadkę podsumowującą jednak nadal są to same zakończenia plus jedno nowe troll zakończenie dla tych którzy najchętniej odstrzelili by dzieciaka. Jeśli nowe zakończenia nadal was nie satysfakcjonuje polecam ten oto komiks przedstawiający alternatywne zakończenie http://koobismo.deviantart.com/gallery/?offset=24#/d4t2v53 który mimo iż może zaczyna się komicznie jest lepiej zrobiony i ma więcej sensu niż zakończenia stworzone przez bioware


-1
(+0|-1)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 27.06.2012 1:11:39
-----
Bioware jak zwykle powtarza swoje błędy ;D
Po prostu MASTER LEVEL w edicie tych samych slajdów. Rozgrzebali gówno, żeby zrobić kolejne ;D

0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 27.06.2012 1:25:53
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Nowe endingi, czyli jak zrobić z krótkiego brzydkiego byle czego długie, ładne byle co.
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

1
(+1|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 27.06.2012 9:02:18
Dla mnie "nowe zakończenia" nic nie zmieniły. Wciąż jesteśmy w tym samym. Merytorycznie nic nie zostało nowego wprowadzone.
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

1
(+1|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 27.06.2012 9:56:48
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Zmieniły zmieniły. Wycięto element o zniszczeniu przekaźników masy, a potem pokazano że są naprawiane (synteza i kontrola), w zakończeniu z odmową pokazano, że reaperzy są sami w sobie pomyłką i zbuntowanymi syntetykami (największy paradoks zakończenia me) no i pokazano jak sr2 opuszcza planetę na której się rozbiła.

Ja jestem usatysfakcjonowany o tyle, że usunęli wszystkie nieścisłości. Kwestia tego czy zakończenia się podobają czy nie to już kwestia gustu - teraz nie są chociaż idiotyczne.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

-4
(+0|-4)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 27.06.2012 10:27:55
Arachne
Taur
Pozwolę sobie podsumować moje odczucia co do całej serii komiksem.
Załącznik:
png  matrix_revisited.png (59.05 KB; 740x166 px)
290_4feac40bd0eac.png 740x166 px

0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 27.06.2012 20:32:44
Husky
Anthro
Wcześniej zakończenie ze zniszczeniem wydawało się najlepsze, przecież w końcu niszczymy żniwiarzy. A teraz to już nie takie proste, przy syntezie i kontroli pomagają nam przy odbudowie, po zniszczeniu wszyscy muszą sobie radzić sami.

Nieścisłości jest cała masa i żadne zakończenie ich nie wyjaśni:
-Po trafieniu przez Zwiastuna pancerz Sheparda jest strasznie uszkodzony, to samo musiało się stać z komunikatorem więc w jaki sposób rozmawiał z Andersonem i z Hackettem?
-Kiedy Shepard się budzi słyszymy, że wszyscy nie żyją i rozkaz do odwrotu. Jakim cudem Anderson przeszedł za Shepardem i jeszcze teleportowało go dalej?
-Zwiastun tak po prostu sobie odleciał pomimo, że Anderson i Shepard rzekomo wciąż żyją.
-Człowiek Iluzja...

To tylko wierzchołek góry lodowej. Shepard nie opuścił ziemi, a to wszystko dzieje się w jego głowie.
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 27.06.2012 21:18:17
Kangur
Anthro
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
Wcześniej zakończenie ze zniszczeniem wydawało się najlepsze, przecież w końcu niszczymy żniwiarzy. A teraz to już nie takie proste, przy syntezie i kontroli pomagają nam przy odbudowie, po zniszczeniu wszyscy muszą sobie radzić sami.


+mordujesz syntetykow i stawiasz Galaktyke przed niepewna przyszloscia

Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)
To tylko wierzchołek góry lodowej. Shepard nie opuścił ziemi, a to wszystko dzieje się w jego głowie.


Powaznie? Ludzie jeszcze wierza w Indoctrination Theory?

0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 27.06.2012 21:33:15
Husky
Anthro
Cytat z "Solaxe": (Link »)

Powaznie? Ludzie jeszcze wierza w Indoctrination Theory?

No co :D To najlepsze wytłumaczenie wszystkich nieścisłości. --k

Zakończenie ME3 nie jest złe, ale nie jestem nim do końca usatysfakcjonowany. Przecież to jest zbyt proste, nagle bum i żniwiarze pomagają naprawić galaktykę którą wcześniej zniszczyli, wszyscy są szczęśliwi i się kochają.
Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd dnia 27.06.2012 21:37:13
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


1
(+1|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 27.06.2012 21:53:07
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Najlepsze wytłumaczenie? W tym momencie już nie.
"Zindoktrynujmy Sheparda, niech myśli że może nas kontrolować, my odpuścimy atak i naprawimy po sobie wszystkie szkody. Brilliant!"

0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 28.06.2012 5:15:09
Kotowaty Lombax
Anthro
Mi sie osobiście podobały zakończenia chodz odrobine rozwiazaly watpliwosci oraz pokazaly jak zycie toczy sie dalej i jak kazde zakonczenie wplynelo na losy galaktyki.

0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 28.06.2012 8:35:39
Kangur
Anthro
Cytat z "Gwynbleidd": (Link »)


Zakończenie ME3 nie jest złe, ale nie jestem nim do końca usatysfakcjonowany. Przecież to jest zbyt proste, nagle bum i żniwiarze pomagają naprawić galaktykę którą wcześniej zniszczyli, wszyscy są szczęśliwi i się kochają.


Zawsze mozesz wybrac Vaporisation ending jak tak lubisz wszystko usmiercac :Y

Celem gry jest ocalenie Galaktyki, nie skazywanie jej na zaglade. Wiec teczowe zakonczenia sa jak najbardziej ok. No i to tylko gra, jesli chcesz realizmu to daj sie zabic na Eden Prime, tada!

0
(+0|-0)
Re: MassEffect 3 uwaga spoilery
Wysłano: 28.06.2012 12:37:38
Husky
Anthro
A czy ktokolwiek tutaj gra albo grał w multi? Nie mówcie że wszyscy zadokowali przy gwiezdnej zatoce piratów --k

Btw. Te tabliczki z imieniem Sheparda i Andersona to już chyba wcześniej mieli przygotowane :P
Możesz walczyć jak lew, biegać jak gepard. Lecz nigdy nie będziesz lepszy niż Komandor Shepard.


 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane