Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

1234...15>>


4
(+4|-0)
Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 1:38:51
Witajcie.

Chcielibyśmy poinformować, że została w dniu dzisiejszym odpalona strona www poświęcona Ogólnopolskiemu Konwentowi Furry Futerkon 2012.

Jest to „nowy-stary” konwent, w odświeżonej odsłonie – w której to większy nacisk stawiamy na budowaniu relacji między futrami oraz dobrej zabawie, a mniej na jako takim programie z masą punktów do „zaliczenia”. Mamy nadzieję, że taka nowa formuła konwentu zostanie przyjęta przez Was z entuzjazmem.

Więcej informacji na temat kosztów, terminu oraz motywu przewodniego znajdziecie na stronie konwentu www.futerkon.pl

Pozdrawiamy
Zespół Futerkonu
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 8:50:41
Czemu system olewa sobie nicki dwuczłonowe? (tj. wywala wszystko co jest po spacji)

No i mam nadzieje, że się doczekam na maila aktywacyjnego :3
Ostatnio edytowany przez pablo dnia 7.04.2012 8:51:30

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 8:56:49
Uncia Hortensis
Rabatka
<3 <3 <3 za motyw przewodni i lokalizację.
Myr

Anonim
-1
(+0|-1)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 9:47:09
Fajnie, że jest coś takiego organizowane, bo myślałem, by przyjechać :-Dk
Podoba mi się lokalizacja (czy to jest ta miejscówka: http://dzierzazna.pl/page...slow-o-osrodku/ ?) i motyw przewodni.

Jeśli nie rozpieprze kasy do końca czerwca to bym pojechał. Skusiłbym się chyba na ten 3-osobowy domek.
W ogóle, czy wzorem Futrzakonu będzie gdzieś dostępna wkrótce lista kto w jakim pokoju jest?

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 10:07:50
Klacz huculska
a miało już nie być dzierżązny :> trochę jestem tym niepocieszona, ale już ta miejscówka jest 100 razy lepsza niż ostatnia :D

i tak myślałam, ze będzie fantasy w tym roku, co mi odpowiada. muszę tylko coś wymyślić.
nazwa nazwą, ważne żeby się dobrze bawić i żeby wszystko wypaliło, ale szkoda, ze to nie futrzakon bo w tym roku byłby mały jubileusz :>
Ostatnio edytowany przez Q-nik dnia 7.04.2012 10:09:40

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 11:49:56
Husky
Anthro
Wrawrr Furr-Tec® Industries :D podoba mi się :D
Nou ani Anquietas. Hic qua videum.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 11:59:37
Wilk Ogrodowy
Anthro
ceny na stronie per night czy per cały pobyt?
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

-2
(+0|-2)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 12:08:08
Hej.

Skomentuje najważniejsze wątki...

Cytat z "pablo": (Link »)
Czemu system olewa sobie nicki dwuczłonowe? (tj. wywala wszystko co jest po spacji)

No i mam nadzieje, że się doczekam na maila aktywacyjnego :3


Są przyjmowane.

Cytat z "Q-nik": (Link »)
a miało już nie być dzierżązny :> trochę jestem tym niepocieszona, ale już ta miejscówka jest 100 razy lepsza niż ostatnia :D

i tak myślałam, ze będzie fantasy w tym roku, co mi odpowiada. muszę tylko coś wymyślić.
nazwa nazwą, ważne żeby się dobrze bawić i żeby wszystko wypaliło, ale szkoda, ze to nie futrzakon bo w tym roku byłby mały jubileusz :>


Miało nie być, ale po objechaniu centralnej polski i sprawdzeniu innych lokalizacji ceny by wywindowały ponad 200 złotych od osoby (bez kosztów konwentu). Postanowiliśmy jednak nie eksperymentować z innym ośrodkiem bowiem warunki w nim były gorsze niż w Dzierżąźnie.

Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Moim zdaniem powinna to być kolejna iteracja Futrzakonu, bez względu na to kto i dlaczego zgłasza swoje wąty. A jak ktoś zaczyna pleść coś o prawach do nazwy to takiego maila nalezy wydrukować i spuścic w sedesie. Jestem przeciwny formalizowaniu rzeczy umownych i kameralnych.


Postanowiliśmy odciąć się od literacji Futrzakonu (i kropka). Może się to części podobać, albo nie. Prawda jest taka, że nie nazwa jest najważniejsza tylko to co konwent Wam oferuje - a oferuje dobrą zabawę w dobrze zorganizowanym czasie - czego chcieć więcej?

Cytat z "KPL": (Link »)
Fajnie, że jest coś takiego organizowane, bo myślałem, by przyjechać :-Dk
Podoba mi się lokalizacja (czy to jest ta miejscówka: http://dzierzazna.pl/page...slow-o-osrodku/ ?) i motyw przewodni.

Jeśli nie rozpieprze kasy do końca czerwca to bym pojechał. Skusiłbym się chyba na ten 3-osobowy domek.
W ogóle, czy wzorem Futrzakonu będzie gdzieś dostępna wkrótce lista kto w jakim pokoju jest?


Wszystkie informacje masz na stronie.

Cytat z "Pillster": (Link »)
ceny na stronie per night czy per cały pobyt?


Cały pobyt plus koszty konwentowe per osoba.
Ostatnio edytowany przez Kyubi dnia 7.04.2012 12:09:43
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

3
(+3|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 12:22:30
Angora Turecka
Anthro
Ceny na stronie per cały pobyt.
Rozmowy o zmianie nazwy były spowodowane możliwie pełnym uniezależnieniem konwentu od wszelkich forów. Nie wiem co kto słyszał na ten temat, ale wszelkie plotki dementuje.

Co do ceny - myślę że jak ktoś będzie chciał 'buttsex' to i tak znajdzie środki żeby się pojawić. Postaramy się, żeby program (już wkrótce) skutecznie odciągnął od siedzenia w domkach możliwie dużą ilość osób. Drugi argument co do ceny jest taki, że nie wszyscy pracują i zarabiają, więc musimy mieć na uwadze to, że te osoby też mogą chcieć pojawić się na konwencie (nie koniecznie by w domku siedzieć non stop).
Ostatnio edytowany przez Kot dnia 7.04.2012 12:24:21
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

3
(+5|-2)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 12:44:54
Cytat z "Ryan": (Link »)
Ja pozwalam do woli używać nazwy Futrzakon i jestem jedyną osobą która może to zrobić, czy też zabronić (co w ogóle jest niedorozwiniętym pomysłem samym w sobie). Proponuje wszystkim i tak mówić Futrzakon, Futerkon brzmi po prostu beznadziejnie :|


Konwent organizowany w dniach 8 - 11 sierpnia 2012 nazywa się Futerkon 2012 i jest pierwszym konwentem z serii Ogólnopolskich Konwentów Furry Futerkon.

Ostatni Futrzakon obył się w roku 2011.

Sugeruję już nie drążyć dalej tematu związanego z nazwą konwentu - temat ten poświęcony jest kwestii organizacji imprezy a nie tego jak się zwie i kto ma prawo używać jakiej nazwy.
4
(+4|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 13:39:29
Naprawdę, nie warto kopii kruszyć.

Sami zobaczycie i przekonacie się, że Futerkon 2012 będzie inny niż poprzednie konwenty. I traktujcie to nie jako zmianę nazwy, lecz jako powstanie nowego projektu. Zmiany w organizacji konwentu są tak duże, że wpłynęły wręcz na samą formułę całości imprezy. Mamy duże plany na przyszłość i teraz stawiamy pierwsze kroki.

Naprawdę, gorąco zachęcam do zaniechania dalszego sączenia tematu nazwy - bowiem jest to bez celu. Jeżeli chcecie jednak kontynuować dyskusję o tym, to proszę załóżcie oddzielny temat. Nie chcę i nie pozwolę na to by impreza futrzasta była kamieniem niezgody wśród futer - bądź pożywką na mini dramę.

Proszę o zaufanie i przyjęcie faktu do wiadomości.
Futerkon - nowa seria konwentów, z nową formułą, z nowym podejściem - i gorąco proszę o przyjęcie to z entuzjazmem :)

Update:
Przypominam również, że konwent nie jest nastawiony na zysk, zaś organizatorzy robią to z wolnej nieprzymuszonej woli, w 100% charytatywnie.
Ostatnio edytowany przez Kyubi dnia 7.04.2012 13:43:43
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

2
(+2|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 13:50:45
Uncia Hortensis
Rabatka
To może GOK-15 i nikt się nie przyczepi? Futerkon ma to do siebie, że po prostu brzmi jak zdrobnienie (futerko) co w naturalny sposób powoduje niechęć do używania danego wyrazu w kontekście "poważnym".

Pytanko: Jak to opcjonalne wyżywienie będzie wyglądać? Standardowy obiad Schabowy&Ziemniaki(TM), odgrzewane dania gotowe Tesco dowożone do ośrodka?
Myr

0
(+1|-1)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 14:14:11
Jeżozwierz afrykański
Anthro
Cytat z "pablo": (Link »)
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Cytat z "pablo":

A to nie było przypadkiem zmieniana nazwa po to, żeby konwent był "mega niezależny od żadnego z for, ani też nie miał z nimi żadnego powiązania"? :-Pk


ja słyszałem co innego :)


No w sumie słyszałem, że Darkne coś tam się pluł, ale nie wiedziałem że zostanie to potraktowane na poważnie XD


Jeżeli chcesz się wypowiedzieć to mów za siebie a nie rozsiewasz plotki. Jeżeli nie potrafisz tego zrozumieć to przykro mi. Sam pomysł by ktoś zmieniał nazwę konwentu tylko dlatego, że nazwa nie podobała się jednej osobie jest kuriozalny.

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 14:44:47
Tygrys perski
Anthro
Cytat:

Uruchomienie systemu..

2012-04-06 11:36:40

=====
WIADOMOŚĆ Z CENTRUM ZARZĄDZANIA GOK-15
=====

Dziś o północy zostanie uruchomiony system rejestracji i wyborów schronów.

EDIT: Oh, wait, dzisiaj jest SIÓDMY kwietnia...
Ostatnio edytowany przez Hufnaar dnia 7.04.2012 14:45:30
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 14:53:35
Uncia Hortensis
Rabatka
Lista (przynajmniej częściowo) działa. Są już osoby z przypisanymi numerami schronów, ale u większości brak. Masz też forum z problemami technicznymi.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 15:22:23
Kot
Zmiennokształtny
Cytat z "KPL": (Link »)
I idąc dalej, nie znalazłem na stronie żadnej adnotacji na temat listy kto zajmuje który pokój. A o ile dobrze pamiętam to rok temu na Futrzakonie lista ta albo była od razu, albo była przynajmniej zapowiedziana. Chyba, że ta lista jest dostępna dopiero po pełnej aktywacji przez admina, wówczas zwracam honor za tę część. Na tę chwilę jednak uważam, że na stronie tych informacji nie ma.


Musisz dokonać wyboru schronu z/bez opcjonalną koszulką i wyżywieniem. Dostaniesz wtedy maila z numerem konta i paroma informacjami.

Aby mieć możliwość wyboru miejsca, wymagane jest przelanie zaliczki w wyokości 30 złotych, w terminie do 7 dni po dokonaniu rezeracji miejsca. Ważna jest data zaksięgowania kwoty na koncie.
Jestem niebieskim kotem, i to jest OK.

0
(+2|-2)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 15:45:10
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "pablo": (Link »)
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Cytat z "pablo":

A to nie było przypadkiem zmieniana nazwa po to, żeby konwent był "mega niezależny od żadnego z for, ani też nie miał z nimi żadnego powiązania"? :-Pk


ja słyszałem co innego :)


No w sumie słyszałem, że Darkne coś tam się pluł, ale nie wiedziałem że zostanie to potraktowane na poważnie XD


Pablo - Pierwsza sprawa mow za siebie, druga sprawa nie pajacuj, do plotkowania to ty jestes pierwszy.

Co do samego futrzakonu/futerkonu to kazdy kto bedzie mial ochote przyjedzie. No chyba ze sa idealisci posiadajacy uprzedzenia do danych nazw ;p

Szczerze bardziej mnie interesuje ta odswiezona konwecja meetu. Mam nadzieje ze wyjdzie to na dobre.

0
(+1|-1)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 16:06:43
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Darkne": (Link »)
meetu


Konwentu.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

-2
(+3|-5)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 18:41:19
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Gabriel_Blake": (Link »)
imprezie

Konwencie.
Myr

0
(+1|-1)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 19:03:08
Cytat z "Fuma": (Link »)
Cytat z "Gabriel_Blake": (Link »)
imprezie

Konwencie.


Czepiacie się już samego określenia? :facepalm:

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 19:05:27
Taur
Cytat z "Bakus": (Link »)
A czepialiście się, że my się czepiamy nazwy Gdakon, a teraz co wy wyprawiacie ? To samo.

Poproszę o aktualny listy MY i WY bo się pogubiłam :-Dk
Jedno słowo - wiele dysków.

2
(+2|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 19:13:12
Szeregowy Spizgalski
Tak.
WY = WSZYSCY - MY

wyznacz x :-Dk
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

2
(+3|-1)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 19:43:49
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
WY = WSZYSCY - MY

wyznacz x :-Dk


Wyszło mi że x ∈ ∅ ale może coś źle liczę. Ale poza tym... Te my, wy, oni... To trochę się nudne robi :P Skoro organizatorzy chcą to zacząć od nowa, to może dać im szanse? Bo na ich miejscu by mi się odechciało czytając taką gównoburzę.
Ostatnio edytowany przez pablo dnia 7.04.2012 19:45:33

-3
(+5|-8)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 20:18:51
PERMABAN
Gównoburzaaa.

5
(+5|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.04.2012 20:43:46
Pies
Anthro
Super. Organizatorzy sie postarali i jeszcze bedą mieli duzo do roboty, żeby inni mogli sie dobrze bawić i moim zdaniem przydałaby im się jakaś motywacja na start [w koncu robią to z własnej woli..] . Po tym co tu widze to mnie na ich miejscu juz by sie odechcialo

 Aby pisać należy być zalogowanym
1234...15>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane