Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   5 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...6789101112...15>>


3
(+3|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 26.07.2012 16:23:36
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "sharpy": (Link »)
Kurde kochani, Pierwszy wątek na futerkonowym forum..

Zawsze znajdzie się ktoś, kto z Łodzi czy Zgierza podrzuci tylko trzeba wcześniej się ugadać - to na tyle blisko że serio osoba, która już przyjechała nie ma wielkich problemów po wypakowaniu się pojechać pustym autem po grupkę czekających. Tylko żeby zwozić grupkami a nie indywidualnie i zapowiedzianych a nie "Hej, już jestem w Łodzi, podwiezie mnie kto?"

(i tak tego nie przeczytasz ale inni tak więc odpiszę :D )

Ja jużsie spotkałem z tym zjawiskiem, że jak sie szuka futrzaków to nie ze swjego miasta tylko trzeba jeździć gdzieś po całym kraju. A jak trzeba kogoś podwieźć to nikt nie napisze, tylko czekają biedne owieczki aż sie ktoś nad nimi zlituje, tak jak Armin i liszek 2 latatemu, wszyscy sie spakowali i wyjechali a oni dopiero sie zorientowali że sie futrzakon skońćzył :rollk: Chyba taka przesadna nieśmiałość i niezdarność jest ofabrycznie montowana u wielu futrzaków --k

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 26.07.2012 17:11:28
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "sharpy": (Link »)
Kurde kochani, Pierwszy wątek na futerkonowym forum..

Zawsze znajdzie się ktoś, kto z Łodzi czy Zgierza podrzuci tylko trzeba wcześniej się ugadać - to na tyle blisko że serio osoba, która już przyjechała nie ma wielkich problemów po wypakowaniu się pojechać pustym autem po grupkę czekających. Tylko żeby zwozić grupkami a nie indywidualnie i zapowiedzianych a nie "Hej, już jestem w Łodzi, podwiezie mnie kto?"

(i tak tego nie przeczytasz ale inni tak więc odpiszę :D )

Ja jużsie spotkałem z tym zjawiskiem, że jak sie szuka futrzaków to nie ze swjego miasta tylko trzeba jeździć gdzieś po całym kraju. A jak trzeba kogoś podwieźć to nikt nie napisze, tylko czekają biedne owieczki aż sie ktoś nad nimi zlituje, tak jak Armin i liszek 2 latatemu, wszyscy sie spakowali i wyjechali a oni dopiero sie zorientowali że sie futrzakon skońćzył :rollk: Chyba taka przesadna nieśmiałość i niezdarność jest ofabrycznie montowana u wielu futrzaków --k


tru tru tru :)

A ja w tym roku pierd**** latanie po wszystkich jak dwa lata temu, macie nogi ? to nakurwiać salta :P Bierzcie przykład z WH co przydrałował na nogach kiedyś
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 26.07.2012 17:20:54
Koń
Anthro
Ojtam ojtam, nie przesadzaj kocie. Do Łodzi wozikiem jest blisko, można podjechać raz czy dwa jak się zbierze 4 futra na miejscu.
Ja przynajmniej taki mam zamiar jeśli będzie potrzeba
Ostatnio edytowany przez Akume dnia 26.07.2012 17:39:05
Akume Hoku

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 26.07.2012 18:05:04
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Cytat z "Ryan": (Link »)
I to dzień wcześniej :D


Z Kielc do Bełchatowa przed Wrocław!:D Ja chcę jeszcze raz!
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 26.07.2012 19:40:21
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Akume": (Link »)
Ojtam ojtam, nie przesadzaj kocie. Do Łodzi wozikiem jest blisko, można podjechać raz czy dwa jak się zbierze 4 futra na miejscu.
Ja przynajmniej taki mam zamiar jeśli będzie potrzeba

Zapisujcie, że się zgłosił! :D

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 26.07.2012 20:14:05
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "Akume": (Link »)
Ojtam ojtam, nie przesadzaj kocie. Do Łodzi wozikiem jest blisko, można podjechać raz czy dwa jak się zbierze 4 futra na miejscu.
Ja przynajmniej taki mam zamiar jeśli będzie potrzeba

Zapisujcie, że się zgłosił! :D


No to znaleźliśmy kozła ofiarnego :D

Miłego stania w korkach :P
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 26.07.2012 20:35:44
Koń
Anthro
Niech nikt nie liczy na to, że będę robił za taksówkę. Raz czy dwa mogę podjechać i to tak żeby korki omijać. Zresztą to będzie środek dnia - nie powinno być tak źle... mam nadzieję
Akume Hoku

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 26.07.2012 20:48:51
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Akume :P Uwierz mi, przytargałem połowę futrzakonu 2 lata temu, wiem ze nie ważne o jakiej porze są korki :P

I cóż zadeklarowałeś się więc będziesz robił za murzyna. 4 kursy w tą albo w ta nie zrobi ci różnicy :P

Poruchasz sobie w nocy
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 26.07.2012 21:52:03
Koń
Anthro
Pytanie kogo porucham :-P Ja już mam kiciaka od tego :-D
Ale co mi tam - jak powiedziałem jeden albo dwa kursy zrobić mogę za koszt paliwa
Akume Hoku

1
(+4|-3)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 26.07.2012 22:38:48
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Akume": (Link »)
Raz czy dwa mogę podjechać i to tak żeby korki omijać. Zresztą to będzie środek dnia - nie powinno być tak źle...


0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 29.07.2012 21:44:05
Koń
Anthro
Przypominam, że z Warszawy mogę zabrać jeszcze jedno futro - mam wolne miejsce w woziku. Cena 40 PLN w obie strony - czyli sporo taniej niż pociąg
Akume Hoku

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 30.07.2012 21:43:32
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
w tym roku nie zabieram psiaków na futekon :c smutno mi bedzie :C

6
(+6|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 30.07.2012 23:03:42
Będziesz miała masę innych fajnych zwierzaczkóffff
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 31.07.2012 20:05:11
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Hind raczej się nie zgodzi na więcej zwierzaków xDDDD

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 4.08.2012 13:08:01
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
ale to tylko tymczasy, Kocur ;)
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 6.08.2012 8:07:22
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
no ja wiemmmm X3
ale Hind nie :D

9
(+9|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 6.08.2012 9:06:00
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Przy okazji dodam, że w związku z tym, że zdecydowałam się na wyjazd w ostatniej chwili i nie wbiłam tego do programu, chętnie zorganizuję swego rodzaju konsultacje dla początkujących rysujących. Czyli, jeśli coś nie wychodzi, o coś trzeba zapytać lub jest niejasne, weźcie swoje rysunki i na bieżąco w miarę potrzeb zorganizujemy jakieś grupy po 3-4 osoby, gdzie rozwiejemy wszelkie nadzieje i sny o potędze :-ojjk:
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 6.08.2012 16:57:28
Człowiek
Miło to słyszeć Tanuki :) to na prawdę spoko z twojej strony że pomagasz nowym :)

2
(+2|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 6.08.2012 20:59:16
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Przeczytaj to jeszcze raz ;]
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 6.08.2012 22:21:44
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Cytat z "tanuki": (Link »)
Przy okazji dodam, że w związku z tym, że zdecydowałam się na wyjazd w ostatniej chwili i nie wbiłam tego do programu, chętnie zorganizuję swego rodzaju konsultacje dla początkujących rysujących. Czyli, jeśli coś nie wychodzi, o coś trzeba zapytać lub jest niejasne, weźcie swoje rysunki i na bieżąco w miarę potrzeb zorganizujemy jakieś grupy po 3-4 osoby, gdzie rozwiejemy wszelkie nadzieje i sny o potędze :-ojjk:


Bosko, lubię prywatne korki z tobą <3
Cookie Time!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 6.08.2012 22:26:41
Cytat z "Reirun": (Link »)
Cytat z "tanuki": (Link »)
Przy okazji dodam, że w związku z tym, że zdecydowałam się na wyjazd w ostatniej chwili i nie wbiłam tego do programu, chętnie zorganizuję swego rodzaju konsultacje dla początkujących rysujących. Czyli, jeśli coś nie wychodzi, o coś trzeba zapytać lub jest niejasne, weźcie swoje rysunki i na bieżąco w miarę potrzeb zorganizujemy jakieś grupy po 3-4 osoby, gdzie rozwiejemy wszelkie nadzieje i sny o potędze :-ojjk:


Bosko, lubię prywatne korki z tobą <3




Nie mogłem się oprzeć :3

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.08.2012 0:11:55
Smok
Anthro


:C



Tutaj optymistyczniej
Ostatnio edytowany przez Teron dnia 7.08.2012 0:31:42

4
(+4|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.08.2012 0:15:49
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
przynajmniej nie będzie nakurwiało słońce jak co roku XDDD

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.08.2012 8:48:56
Klacz huculska
nieeeeeee... chciałam się ładnie ubrać... :<

3
(+3|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 7.08.2012 9:18:05
PERMABAN
Odsetek nie-wychodzących-z-domków-a-ruchających-się-wewnątrz wzrośnie : P

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...6789101112...15>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane