Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...9101112131415>>


3
(+3|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 11.08.2012 19:09:59
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
schron o numerze.. 41 :D
dojechał do domu
i nawet po obiedzie :3
stejki z kepuczem XD

dostałam nauczkę że wino i wóda to złe połączenie xD
teraz będę piś piwo wóde i... LASERY DZIWKI KOKS WÓD...ekhemmmm no

Milordzie impreza była zacna :3
udało mi się 2 razy uratować melo wyciągając z kieszeni wódkę xDDDD
Kociołek Panoramix'a zajebisty x3
takiej zalewajki jeszcze nie piłam :D


Po tym konwencie wiem jedno...
Smutny Stefan... NIE JEST JUŻ SMUTNY :3!!!!
Ostatnio edytowany przez KocurKotka dnia 11.08.2012 19:11:19

2
(+2|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 11.08.2012 19:21:15
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Moar!

Powoli idziemy w stronę perfekcji, moi drodzy. Konwent wspaniały, jeszcze lepsze towarzystwo, a jeśli poziom zajebistej zabawy będzie rósł proporcjonalnie do lat ubiegłych, to za rok nie przeżyjemy własnego melo XDDD.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

2
(+2|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 11.08.2012 19:33:55
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Etam. To melo nie przeżyje nas ;)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

2
(+2|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 11.08.2012 19:35:08
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
In soviet Russia xD
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 11.08.2012 19:40:24
niedźwiedzica
Anthro
grrurk wszystkim,

świeżynka na konwencie zabiera głos:
organizacja była świetna, wątek fabularny pierwszorzędny
było sie z kim pośmiać i z kogo sie pośmiać..
każdy znalazł coś dla siebie z tego co zauważyłam..
Kyuubi, jako wodzirej byłeś przekozaci x3
Kamiś nie wie co to strach! Za to strach wie co to Kamiś!!

0
(+3|-3)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 11.08.2012 20:15:20
Tygrys perski
Anthro
Temat tegorocznego był mega, ale przyszłoroczny może być jeszcze lepszy! :3

[nie sugerujcie się numerekiem w kółku, nie ma jeszcze ostatecznej decyzji co do numeracji :P ]

http://img.nopaste.pl/upl...269b6dc8439.jpg
Ostatnio edytowany przez Hufnaar dnia 11.08.2012 20:16:47
"chcemy loda..."

5
(+6|-1)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 11.08.2012 20:23:01
Wilk
Anthro
Byłem pierwszy raz na Fkonie i muszę przyznać ze to były najlepiej spędzone dni w wakacje :) niby tylko 2 dni mieliśmy atrakcji ale wspomnień mam jakby to był tydzień ^^ dużo się działo i było zajebiście :)

Mam nadzieję że "klocuszki" się podobają ^^"

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 11.08.2012 20:26:17
Mykita
Zmiennokształtny
Schron 100 w większości powrócił bezpiecznie. (Przynajmniej Ci których wiozłem ;-)k )

Dziękuje wszystkim za znakomitą zabawę i wyrażam chęci by spotkać się ponownie na kolejnej edycji konwentu :-Dk
Ostatnio edytowany przez Dreamer dnia 11.08.2012 20:30:13

2
(+2|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 11.08.2012 20:35:28
Uncia Hortensis
Rabatka
Klocuszki to Ci świetnie wychodzą. Szkoda, że dopiero po fakcie zauważyłem, że tam to było stoisko rzeźbiarskie.

Ze swojej strony dziękuję organizatorom za organizację, uczestnikom za uczestnictwo i wszystkim za wszystko :-Dk
Nie spodziewałem się, że tak duży futrza^H^H^Herkon przebiegnie tak spójnie, ładnie i bez problemów. (poza opóźnieniami, które nie są w sumie problemem)
Było super. Serduszka dla smutnego Stefcia <3 <3 <3 <3
Myr

4
(+4|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 11.08.2012 21:31:51
Puffgryf zaczepno-obronny
melduję, że z Draco bezpiecznie i komfortowo powróceni do domu.

Podziękowania dla organizatorów za wybitną część fabularną, pyszną zabawę i ogólny nastrój, zupełnie inny od podobnych zjazdów gdzie króluje snobizm i ból dupy.
Dodatkowo podziękowania zgranej ekipie, która trwała w stanie podwyższonego stężenia już od woodstocku, a całej reszcie za klimat gimnazjalnej zielonej szkoły. Fun, fun, fun. xP

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

3
(+3|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 11.08.2012 21:38:08
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Tak dawno się nie wybawiłem z tak fajną ekipą od...woodstocku XD

Dziękować już nie mam nawet komu, bo zrobili to wszyscy wcześniej, jest smuteczek, że to już koniec. Mam nadzieję, że uda się zorganizować jakieś mniejsze/większe meety po drodze między FINem, Fkonem i Woodem.

Cheers!
Cookie Time!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 11.08.2012 22:39:37
Charlie, Hex, Admc i ja dotarliśmy do Wrocka. Wielkie podziękowania dla tych, którzy umieją się bawić, za alkohol do kociołka Leniwca, za kolejne, udane epickie melo i dla wszystkich onanizatorów :3 No i dla Lestera i Reja za zaprowadzenie na afterparty do świetnej pizzeri ^^

4
(+4|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 11.08.2012 22:45:19
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Było fajnie.
Savie za dobrą akcję uprowadzenia Wolfhearta
Wolfheartowi za walkę na łóżku :D


Polecam się na przyszłość xD
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 11.08.2012 23:58:56
moon moon
Anthro
Nie będę się za bardzo rozpisywał, powiem tylko że było zajebiście. Atmosfera była świetna, chodzi mi ogólnie o panującą praktycznie wszędzie życzliwość. Poznałem osobiście wiele osób z którymi rozmawiałem wcześniej tylko przez internet lub które chciałem poznać. :3

Szkoda mi tylko Marcana za rozwalony samochód (patrz dwa posty niżej). Jestem pełen podziwu dla organizatorów za to że momentami stawali na głowie żebyśmy mogli się dobrze bawić.
Do zobaczenia na następnym konwencie :3
Ostatnio edytowany przez Admc dnia 12.08.2012 0:41:05

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 0:08:32

2
(+2|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 0:36:56
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Admc": (Link »)

Szkoda mi tylko Marcana za rozwalony samochód.

Sprostowanie: Marcan miał stłuczkę w drodze do domu, nie na konwencie. I samochód jest sprawny tylko wymaga blacharki, tyle wam wystarczy wiedzieć, jak Marcan będzie chciał to napisze, ale nie targajcie go na privie, nie warto tego rozdrapywać.
Tak żeby nikt nie wyciągnął pochopnych wniosków.

Cytat z "Soren": (Link »)
https://www.dropbox.com/s/03trkgcpxlt8ydy/Futerkon-2012.rar Kilka zdjęć z fkonu

A-ha, a mam dowody, Raavi macał moja własność bez pozwolenia. Dzwonię na policję!
A tak na serio, kto mu ♥♥♥♥♥ pozwolił ? ;/ Dobrze, że mam idiot-safe trigger to pewnie ♥♥♥♥♥ postrzelał XD
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 12.08.2012 0:51:11

5
(+5|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 0:44:38
Angora Turecka
Anthro
I ja zgłaszam się że żyje i dojechaliśmy cało, około 19.00 . Kilka słów podziękowań:

- Kyubiemu - za zaufanie i powierzenie części programowej oraz pozwolenie na wprowadzanie różnego rodzaju nowinek oraz za ogrom pracy jaki włożył w to byśmy mogli się świetnie bawić
- Grave'owi - za doskonałe ogarnięcie tematu od strony technicznej oraz nie odmawianie pomocy w żadnym momencie
- Pasterzowi - za nieopisaną pomoc w przygotowanie i realizację całego programu
- Witkowi - za ogarnięcie mnie kiedy sam nie byłem już w stanie się ogarnąć :P
- całej ekipie wspierającej - Gusto, Gabrielowi, Solaxowi, Leniwcowi
- wszystkim którzy przyczynili się do realizacji programu - Witkowi, Sephirothowi, Sorenowi, Dreamerowi, Blajn, Q-nik, Camowi, Shapriemu, Gepardosowi oraz wszystkim pozostałym o których mogłem zapomnieć
- wszystkim którzy wzięli udział w programie szczególnie tym fabularnym - sam miewam wątpliwości czy to dobrze że kładziemy aż tak duży nacisk na tą część, ale po takich 3 dniach wiem że jest warto się dodatkowo trudzić (i że jest też wciąż miejsce na usprawnienia)
- Sephirothowi - za przepyszny obiad w piątek (pomimo mojego marudzenia że za dużo, chodziłem w tym talerzem przez następne pół godzinny i zjadłem całą porcję!)
- wszystkim, których nie wymieniłem, a wnieśli do tego konwentu coś od siebie.

Jedno też przeproszenie z mojej strony, a w zasadzie nawet dwa:

- punktacja frakcji nie została podliczona z uwagi na naglący czas, w przyszłym roku program będzie tak ułożony bym mógł dotrzymać każdego danego słowa i podliczyć takie rzeczy jak punkty przez Was ciężko zdobyte
- po części przykro mi jest z racji tego że tak mało miałem możliwości usiąść przynajmniej z częścią z Was i porozmawiania w spokoju, mam wrażenie jakbym przez ostatnie ponad 72h był w ciągłym biegu. Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie trochę inaczej to ułożone i nie zawiodę w tej kwestii.

Imprezowanie z Wami to zaszczyt i przyjemność.
Ostatnio edytowany przez Kot dnia 12.08.2012 1:11:22
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

1
(+1|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 0:59:07
Smok
Anthro
Dzięki wszystkim za świetny konwent, fajne questy fabularne, częstowanie alkoholem oraz dyskotekę z gołymi klatami :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 10:10:49
Tygrys perski
Anthro
Cytat z "Teron": (Link »)
Dzięki wszystkim za świetny konwent, fajne questy fabularne, częstowanie alkoholem oraz dyskotekę z gołymi klatami :-Dk

Co prawwda w pewnym momencie zaczęło się to robić niesmaczne, ale... :P
"chcemy loda..."

3
(+3|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 11:01:04
Tygrys biały
Anthro
Tegoroczny konwent pod nazwą Futerkon uznaję osobiście za najbardziej udany z dotychczasowych konwentów furry na których byłem :3 Było mega zajebiście, towarzystwo się lepiej integrowało, a organizacja coraz bardziej dopracowana. Dziękuję Kyubiemu i wszystkim wspòłorganizatorom za przygotowanie tak udanej imprezy :)

PS. Dotarłem po 23 do siebie, przepraszam osoby które miałem odwieźć samochodem do domu. Za rok spróbujemy dotrzeć bez takich przygód ;-)

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 11:19:31
Wilk
Zwierzę
...swoją drogą, może uda nam się jeszcze odzyskać finalny wynik i zmontować go tu - chyba nikt pamiątkowego woreczka nie wyrzucił

Syndykat
Schron 100: 5 łusek


Kartel:
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 11:37:24
Lateksowy książe
Anthro
Trzeba raczej kota spytać żeby podliczył z jego karty z punktami, bo łuski były frywolnie rozdawane podczas pożegnania w sobotę :P

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 11:46:04
Wilk Polarny
Anthro
Ja mam za to pytanie - jakim powodzeniem w tym roku cieszyła się aukcja charytatywna? Udało się pobić rekord? :) Bo w zeszłym był ponoć lekki spadek formy.

0
(+0|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 11:52:10
Wilk
Anthro
Schron 51: osobiście mam 4 łuski, ale chyba nie odebraliśmy za konkurs rysowniczy a podobnież była. Jeżeli tak to mamy 5 łusek.

Dziękuje za wszystko, przyznam się że bałem się strasznie tej imprezy i reakcji wielu osób, ale widzę że to było bezpodstawna obawa. Atmosfera była przemiła i familijna czasami, pogodziłem się z paroma futrami. Poza tym mogłem się nieźle uśmiać, a fabuła i klimat też mi się podobał, zwłaszcza jak nocą się chodziło to wydawało się po drugiej stronie jeziorka że to na serio ostatni bastion i że to forteca jest. Ogólnie można było z każdym pogadać na luzie, nawet z osobami z którymi myślałem że nigdy nie pogadam o.o.
Dziękuje administracji za wręcz genialnie spędzony czas.

Aczkolwiek wciąż się wściekam że zepsułem mój pomysł z mostem, byłem tak blisko zrobienia zdjęcia generałowi bez użycia siły, a sprytu. Potem trolling vetha i lestera, kurde byłem wściekły ale poprawiliście mi humor poniekąd i uspokoiliście, aczkolwiek w pierwszej chwili miałem taki nastrój are you fuking kidding me? xD

5
(+5|-0)
Re: Futerkon 2012 "Zbliża się koniec..."
Wysłano: 12.08.2012 12:17:35
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Zepsułeś coś więcej niż pomysł z mostem :P
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...9101112131415>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane