Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


-2
(+0|-2)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 11:16:42
Arachne
Taur
Niech ktoś zbierze pomysły, zrobi ankietę z polem wielokrotnego wyboru i wybierze się demokratycznie "co chcemy".
Zgoda.

No to kolejny pomysł:
  • Twoje oddane głosy liczą się za 2.

-3
(+1|-4)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 11:22:45
Mój pomysł:
- ma o połowę skrócone ewentualne bany czasowe
- nie można permbanować
- negatywna karma liczona jest: 2 minusy to 1 punkt minusowej karmy
- posty konta premium może skasować tylko admin
- minusów (te które użytkownik konta premium przydziela innym) nie można resetować
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 11:26:34
jestę kapibarę
Cytat z "DarkV": (Link »)

No to kolejny pomysł:
  • Twoje oddane głosy liczą się za 2.




Nie no, nie mam nerwów na to. Coś czuję, że dzisiejszy dzień będzie ♥♥♥♥♥♥♥, a ja nie najebałem się przed południem.

0
(+1|-1)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 11:26:35
Uncia Hortensis
Rabatka
Hm. Dodatkowy skill "Tarcza Karmiczna"
  • Każdy otrzymany minus automatycznie powoduje, iż wystawiasz minusa zwrotnego.
Myr

3
(+3|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 11:31:50
jestę kapibarę
Cytat z "Kyubi":

- ma o połowę skrócone ewentualne bany czasowe
- nie można permbanować
- negatywna karma liczona jest: 2 minusy to 1 punkt minusowej karmy
- posty konta premium może skasować tylko admin
- minusów (te które użytkownik konta premium przydziela innym) nie można resetować


Em.. przepraszam.. czy ja dziś rano się obudziłem w niewłaściwym uniwersum? :<

0
(+0|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 11:44:01
Arachne
Taur
Cytat z "Fuma": (Link »)
Hm. Dodatkowy skill "Tarcza Karmiczna"
  • Każdy otrzymany minus automatycznie powoduje, iż wystawiasz minusa zwrotnego.


Hmm… teoretycznie da się zrobić, ale…

Albo nie ważne. Jest brainstorm. Na razie nie ma głupich pomysłów.

Offline
inż. Toboe
-2
(+0|-2)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 11:44:19
Irbis
Bestia
Do kupienia:
  • reset własnej karmy.
  • reset otrzymanych minusów (droższy od całkowitego resetu karmy)

premium:
  • wgląd do rankingu ocen użytkowników (najwięcej minusów, plusów, najwyższa ocena, stosunek plusy/minusy za poszczególne kategorie)
  • możliwość ignorowania użytkownika w SB (na czas premium nie wyświetla wiadomości ignorowanego na SB lub wyświetla "Xxx coś bąknął/miauknął/odszczekał")
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 11.04.2012 11:47:05
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

3
(+3|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 11:48:37
Tygrys biały
Anthro
Czy to będzie offtop jeśli zapytam dlaczego nigdzie nie ma informacji na temat dobrowolnego wsparcia finansowego (donate) ?

1
(+2|-1)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 11:49:15
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "LV": (Link »)
Em.. przepraszam.. czy ja dziś rano się obudziłem w niewłaściwym uniwersum? :<

Corporate sellout time!

Do wykupienia:
  • Usunięcie czyjegoś posta, z którym się nie zgadzamy.
Opcja moderatorska:
  • Przenoszenie postów do osobnych tematów.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 11.04.2012 11:59:51
Myr

0
(+0|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 11:49:29
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
A to do tego trzeba informacji?
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

-1
(+1|-2)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 12:07:51
Smok
Zmiennokształtny
Widzę, że jak ktoś nie bawi się w plusiki i minusiki, to kupno premium jest bezsensownym pomysłem...
...póki co.

Anonim
2
(+2|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 12:07:59
Cytat z "Kyubi": (Link »)
Mój pomysł:
- ma o połowę skrócone ewentualne bany czasowe
- nie można permbanować


Płacenie za takie coś to kojarzy mi się z łapówkarstwem, do tego wprowadzone jako dodatkowa opcja wywołałby podział niesprawiedliwy.

Cytat:
- negatywna karma liczona jest: 2 minusy to 1 punkt minusowej karmy


Te minusy chyba jednak po coś tu są. Płacić za zakłamywanie sobie rzeczywistości? Po co, jeśli wszyscy deklarują rzekome olewanie systemu karmy?

Cytat z "Fuma": (Link »)
Do wykupienia:
  • Usunięcie czyjegoś posta, z którym się nie zgadzamy..

W przypadku pewnych użytkowników byłbym za, ale wyobraźmy sobie typową dyskusję na temat nie wiem, orientacji seksualnej. Wystarczy, że ktoś ma inne zdanie niż druga strona, ma konto premium i skasuje post tylko dlatego, bo tej osobie nie podoba się opinia drugiej strony. NIE.

Naprawdę, pomysł z kontem premium jest bezsensowny. A argumenty takie jak, że utrzymanie serweru kosztuje - jeśli administratorom aż tak potrzeba kasy to niech zezwolą na wyświetlenie się 1-2 reklam z boku, w sposób nie narzucający się. A jeśli komuś aż tak bardzo żal administratorów to zawsze może okazać, że ma serce i wpłacić bezinteresownie symboliczną sumę na utrzymanie Polfursa.
Jeśli naprawdę komuś by zależało na wsparciu finansowym Polfursa to nie patrzałby na to, czy będzie dana opcja dodatkowa, czy nie.
Ostatnio edytowany przez KPL dnia 11.04.2012 14:27:54

0
(+0|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 12:15:05
Uncia Hortensis
Rabatka
Jeżeli każdy usunięty post to 20zł a autor może napisać go ponownie? Czysty zysk.

A reklamy? Błagam. Za 1-2 reklamy z boku dostaniesz może 5zł miesięcznie i wkurzysz użytkowników.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 12:26:53
jestę kapibarę
Cytat z "Fuma": (Link »)

Do wykupienia:
  • Usunięcie czyjegoś posta, z którym się nie zgadzamy.
Opcja moderatorska:
  • Przenoszenie postów do osobnych tematów.


  • oznaczanie postów jako "oczywisty troll jest oczywisty". W tym temacie tak ze 3/4 propozycji

Cytat z "Marcan": (Link »)
Czy to będzie offtop jeśli zapytam dlaczego nigdzie nie ma informacji na temat dobrowolnego wsparcia finansowego (donate) ?


To jest to o czym ja mówię zamiast tej całej szopki.

8
(+8|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 13:29:09
Anthro
tak czytam was i czytam i wiecie co?


Jeśli Polfurs potrzebuje donacji to zróbcie sobie pasek na donacje i niech się dorzucają co chcą będzie się napełniał np. Słoik z ciasteczkami. To forum i powiem szczerze że źle bym się czuła jak bym patrzyła na ludzi którzy by się przechwalali i obnosili że zapłacili. Zaraz będą teksty "Ty się nie dokładasz do forum jesteś nikim" "Nie masz prawa odzywać się na tym forum to ja je sponsoruje a nie ty" itp. itd.
Ostatnio edytowany przez Inu dnia 11.04.2012 13:31:04
Załącznik:
jpg  opinia.jpg (32.83 KB; 500x282 px)
1395_4f856b78b7033.jpg 500x282 px
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

-4
(+6|-10)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 13:36:19
Lew
To się zabij
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

5
(+6|-1)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 13:43:27
Anthro
też cie kocham Ingo :*
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

3
(+3|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 13:48:39
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Jakbym to napisał wcześniej to przyjęlibyście linię obrony że coś mi się wydaje, że marudzę i generalnie mam paranoję. Teraz mam empiryczny dowód (chyba ze nie mowicie serio) na to, że na gwałt potrzebujecie jakiegoś systemu który oddzieli stałych bywalców od reszty przez nadanie specjalnej rangi lub uprawnień. Takie pomysły pojawiały się już wcześniej. Nie winię was, bo taka iluzja drabinki społecznej pojawia się w każdej, nawet małej społeczności. Zawsze ktoś prędzej czy później dochodzi do wniosku że "jestem mądrzejszy więc wkurza mnie to że ten debil obok ma takie same prawa co ja".

Dajcie sobie siana, bo to niepoważne. Donacje w zamian za kolorowego nicka? Jestem za (o ile nie zrobi się kolorowo = ch*jowo). Ale jakieś głębsze uprawnienia to nie. Jesteśmy małym kameralnym forum, niedługo zrobicie tu sobie parlament i ministerstwa.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

5
(+5|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 14:28:35
jestę kapibarę
Cytat z "Inu": (Link »)
tak czytam was i czytam i wiecie co?


Jeśli Polfurs potrzebuje donacji to zróbcie sobie pasek na donacje i niech się dorzucają co chcą będzie się napełniał np. Słoik z ciasteczkami.


To najlepszy pomysł dzisiaj. Widziałem już coś takiego gdzie indziej: na http://poisonedminds.com/ (komiks SSDD) jest tabelka donacji (paypalowa), w której pisze że autor potrzebuje 30 funtów miesięcznie na utrzymanie strony. I ludzie mu anonimowo dają. Czasami przekracza wartość miesięczną, to wtedy chyba surplus zostaje na następny miesiąc (zalecane u nas). Albo idzie na gdy na xboxa dla autora, nie wiem (u nas mogłoby na fundusz awaryjny sprzętowy, bo w tych 300zł wliczyłeś sprzęt?).
Podpisałbym się za taką formą dotacji u nas wszystkimi kończynami. Można zrobić grafikę słoika z ciasteczkami i napisać, że żubr potrzebuje miesięcznie 15 ciasteczek aby przeżyć. Stan obrazka przeskakuje co 20 zł. I narysować 15 stanów słoiczka plus taki dookoła którego rozsypują się ciastka bo limit na miesiąc przekroczony.

Łot, pomysł jest, rozwinięcie jest, zaprogramowanie tego trudne nie jest. W zasadzie można nie programować wcale tylko podmieniać ręcznie w systemie dziennym.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 11.04.2012 14:37:53

-2
(+0|-2)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 14:39:26
Smoko-nietoperz
Anthro
Moim zdaniem lepiej jakby to dzialalo w sposob "wspomozesz polfurs, dostaniesz kolorowego nicka". Jestem na nie za glebszymi zmianiami typu czytanie karmy, kosza, usunietego shoutboxa. Pomysl Nerevara z acziwmentami jest podobny do licznika postow - znowu bedzie rywalizacja, wiec jesli zostanie wprowadzony, licznik postow widoczny dla innych uzytkownikow powinien zostac wlaczony.

PS. Temat do dupy, wystarczy napisac "co powiecie na certyfikat SSL na polfursie? Jak ktos chce niech sie zlozy".
EDIT: LV ma dobry pomysl.
Ostatnio edytowany przez Akimoto dnia 11.04.2012 14:41:11
A kto umarł, ten nie żyje.

0
(+0|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 14:43:18
Arachne
Taur
Mała ankietka.

0
(+0|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 23:06:01
Tygrys biały
Anthro
Ciekawe ile minusów za ten post dostanę ;) Nie wiem czy zauważyliście jak postępuje coraz więcej firm i programistów, np. na Androida. Robią darmową aplikację, oferują ją za darmo przez jakiś czas, po czym jak już jest popularna i dopracowana, ustawiają na nią opłatę, a równocześnie wypuszczają wersję Lite z obciętymi niektórymi bardziej zaawansowanymi funkcjami ;)

0
(+1|-1)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 23:13:18
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Przesadzasz. Jeśli darkV to planował to tylko mu uwłaczasz. Darmowe testowanie produktu przez tyle lat po to by dostać piątaka ? :P
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 23:35:24
Tygrys biały
Anthro
Nie wiem o czym myślałeś, ale wybaczam bo może nie zauważyłeś emotek... Skoro szukamy pomysłu co dać za kasę to mi się skojarzył taki właśnie model ;)
Czy może on być dobry? W przypadku osób anonimowych nikt się nie może czepić, ot twórca tak sobie zażyczył i już.

2
(+3|-1)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 23:42:03
gronkowiec
Anthro
To może jeszcze wprowadzić abonament na korzystanie z forum? Albo żeby mieć dostęp do działu +18, galerii itp, a osoby niepłacące miały by tylko status "Prawie zarejestrowany"? Wtedy jest już niemal gwarantowane, że ta garstka "starych polfursowiczów" udusi się we własnym sosie...
| |
Podpis zastępczy v2.04

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane