Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234


0
(+1|-1)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 23:46:10
PERMABAN
Ta, jeszcze więcej wyolbrzymiajcie i róbcie problem.

0
(+0|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 23:47:04
Tygrys biały
Anthro
Wolimy się pośmiać :P

0
(+0|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 11.04.2012 23:56:07
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Cytat z "Marcan": (Link »)
Nie wiem o czym myślałeś, ale wybaczam bo może nie zauważyłeś emotek...


To samo mogę powiedzieć o tobie :D

Cytat z "ja":
(...) by dostać piątaka ? :P
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+2|-1)
Re: Konta premium?
Wysłano: 12.04.2012 1:08:01
Smok Serwisowy
podoba mi się pomysł z paskiem.
wariant a - jeśli wiadomo ile trzeba zebrać, wiadomo na co idzie bo potrzeby i wydatki są wypunktowane, wiadomo, że przechodzi na kolejny miesiąc - chętnie się dołożę i mam poczucie, że wszystko jest wobec mnie fair.
miłe jeśli pojawia się lista sponsorów i np raz w miesiącu dostaną jakiś feature - kolorowy nick, podgląd ilości postów, cośtam... whateva (im więcej wpłat tym więcej opcji dostępnych?) - fajne, miłe, sympatyczne.

wariant b - mam wykupić konto pro. po pierwsze nie wiem na co idzie kasa za moje konto i na co jest wydawana ale i tak mnie to ♥♥♥♥ obchodzi bo:
- mnie na to stać i zamierzam pokazać to światu kolorowym wytłuszczonym nickiem
- nie zawsze udaje mi się pisać błyskotliwie ale za to mogę śledzić moich haterów i followersów
- dostanę sto tysięcy opcji, które zastąpią mój brak mózgu dłuższym e-kutasem
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 12.04.2012 1:28:32
Wilk Polarny
Anthro
Według mnie dobrą rzeczą byłyby ficzery, które byłyby dostępne i znaczące tylko dla osoby wykupującej, a nie miałyby żadnego wpływu na postronne osoby.
Przykład? Możliwość customizowania forum według własnych potrzeb- wybór skórek, loga, koloru czcionki. Już teraz mogę dostosować szerokość i wytłuszczenie, może więcej opcji dla sponsorów? Inny pomysł, choć programistycznie raczej nie wykonalny (wymagałby przerobienia całej struktury forum) - strona składająca się z modułów, które vip użytkownik układa według uznania, przesuwa galerię na dół, najnowsze posty w lewo, menu usera gdzie indziej.

Jeśli chodzi o powszechnie widoczne uwznioślenie sponsora to najwyżej w formie drobiazgów, o których wspomniał Edi.

Cytat z "Edi": (Link »)
raz w miesiącu dostaną jakiś feature - kolorowy nick, podgląd ilości postów, cośtam... whateva (im więcej wpłat tym więcej opcji dostępnych?) - fajne, miłe, sympatyczne.


Losowy gift byłby fajnym pomysłem. Stworzyć kilka pomniejszych bajerków, które losowo otrzymuje darczyńca za swoją wpłatę.

1
(+1|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 12.04.2012 9:30:39
PERMABAN
'To zróbcie listę dostępnych opcji, ale na swoje konto możecie wybrać tylko np. 3 :P

2
(+3|-1)
Re: Konta premium?
Wysłano: 12.04.2012 10:54:32
Cytat z "LV": (Link »)
Cytat z "Kyubi":

- ma o połowę skrócone ewentualne bany czasowe
- nie można permbanować
- negatywna karma liczona jest: 2 minusy to 1 punkt minusowej karmy
- posty konta premium może skasować tylko admin
- minusów (te które użytkownik konta premium przydziela innym) nie można resetować


Em.. przepraszam.. czy ja dziś rano się obudziłem w niewłaściwym uniwersum? :<


Trolllololololololoooo

Peace is a lie, there is only passion.
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

2
(+2|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 12.04.2012 22:39:20
Lew
Cytat z "Edi": (Link »)
podoba mi się pomysł z paskiem.
wariant a - jeśli wiadomo ile trzeba zebrać, wiadomo na co idzie bo potrzeby i wydatki są wypunktowane, wiadomo, że przechodzi na kolejny miesiąc - chętnie się dołożę i mam poczucie, że wszystko jest wobec mnie fair.
miłe jeśli pojawia się lista sponsorów i np raz w miesiącu dostaną jakiś feature - kolorowy nick, podgląd ilości postów, cośtam... whateva (im więcej wpłat tym więcej opcji dostępnych?) - fajne, miłe, sympatyczne.

wariant b - mam wykupić konto pro. po pierwsze nie wiem na co idzie kasa za moje konto i na co jest wydawana ale i tak mnie to ♥♥♥♥ obchodzi bo:
- mnie na to stać i zamierzam pokazać to światu kolorowym wytłuszczonym nickiem
- nie zawsze udaje mi się pisać błyskotliwie ale za to mogę śledzić moich haterów i followersów
- dostanę sto tysięcy opcji, które zastąpią mój brak mózgu dłuższym e-kutasem


Szczerze mówiąc nie wiem czemu tak to rozgraniczasz. Obydwie opcje niczym się nie różnią poza tym jak je przedstawiłeś.

Czemu w wariancie "b" odrzucasz możliwość prowadzenia całości w przejrzysty, uczciwy sposób?
W wariancie "b" też doskonale wiesz na co idzie Twoja kasa a to czy administracja będzie ujawniać ile, kto i na co to jest zupełnie niezależne od formy w jakiej będą zbierać fundusze.
Czemu featury w wariancie "a" są miłe a nie są "dłuższym e-kutasem" ?
Czym się różni kolorowy nick za to, że zapłaciłeś za konto premium od kolorowego nicka za to, że jesteś sponsorem?

itd. itp...
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 12.04.2012 22:39:39
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 13.04.2012 6:37:58
Smok Serwisowy
Cytat:
Czym się różni kolorowy nick za to, że zapłaciłeś za konto premium od kolorowego nicka za to, że jesteś sponsorem?

tym, że jest celem a nie dodatkiem
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

1
(+1|-0)
Re: Konta premium?
Wysłano: 13.04.2012 7:12:39
Lew
Nie przekonałeś mnie
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane