Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345...9>>


2
(+2|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 11:58:02
Lew
U mnie nigdy nie było wychowania seksualnego. Kwestie rozmnażania załatwilismy na lekcjach biologii + chyba coś tam się przeiwneło na godzinie wychowawczej o antykoncepcji.

Matki nastolatki biora się, oczywiście, z braku wychowania seksualnego. Mdłości we mnie wzbierają gdy słysze ludzi, twierdzacych, że jak się dziecku nie powie o seksie to nie będzie go uprawiało. Bzdura. Bedzie, tyle że nieswiadomie- niebezpiecznie dla siebie i innych.
Poziom wiedzy o seksualności jest w Polsce na żenująco niskim poziomie co potwierdzają wszelkie badania - psychologów, socjologów, seksuologów. Oczywiście nie pomaga tutaj nasza 'katolicka hipokryzja' i twardo stojące tabu.

Jedynym sposobem unormowania kwestii nastoletnich matek, aborcji, zachowan seksualnych młodzieży jest odpowiednia edukacja seksualna. To samo zresztą tyczy się homoseksualistów - gdyby w końcu ludzi nauczyć, że to normalne (chociaz inne, tak jak Czarni czy Żółci sa normalni, choć inni), że nie ma z czym walczyć i o co kruszyć kopii to nie byłoby żadnych demonstracji i tęczowych parad. Ludzie akceptowani nie mają potrzeby walki o akceptację. A gnojeni - owszem.

Tak samo jak nie ma marszy miłosników piwa a sa marsze zwolenników marihuany.

@Wolfheart: mój post o obrzydliwej promocji erotyki heteroseksualnej był pisany całkowicie serio.
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 20.04.2012 15:03:54
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-1
(+0|-1)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 13:05:52
Kuciak najprawdziwszy!
Zmiennokształtny
Mnie wychowywano w rodzinie, gdzie słowa nie było można usłyszeć o seksualności, bo było to tabu niejako, na zajęcia wychowania do życia nie chodziłam, a na biologii nie uczęszczałam na zajęcia związane z rozmnażaniem. Nazwijcie mnie cnotką niewydymką, ale po prostu miałam paskudne odruchy kiedy facetka puszczała filmy na ten temat i kiedy o tym słuchałam, więc zaraz trzeba mnie było odsyłać do pielęgniarki. Nie zmienia to faktu, że wychowanie takie jak moje, gdzie dopiero w wieku 16+ zaczęto mi wspominać o wszystkim, a i to pobieżnie i tylko tyle ile trzeba jakoś raczej specjalnie mnie nie spaczyło chyba. Na każdych prezerwatywach zresztą jest instrukcja obsługi, więc generalnie bez tak zwanego "wdż-u" można się dowiedzieć jak stosować antykoncepcje.

A jak to ja mówię "odpowiedzialny człowiek to taki, który bez słowa skargi akceptuje skutki swoich zachowań", stąd skoro jest się homoseksualistą, skutkiem jest brak potomstwa, skoro się uprawiało seks bez zabezpieczenia/zaszło w ciążę to skutkiem może być dziecko. Aborcja? No way. Decydować można tylko o swoim życiu, nie o życiu w-przyszłości-człowieka
Drzemie we mnie bestia.
Obawiam się, że to leniwiec...

2
(+2|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 14:04:27
Arachne
Taur
Ja mam raczej wrażenie, że wychowanie seksualne jest wymyślone dla amerykańskich nastolatków którzy nie widzą związku pomiędzy seksem a ciążą i potrafią zadać pytanie w stylu: "Czy od seksu oralnego można zajść w ciążę?"

Chociaż nie, cofam to. Polskie nastolatki też potrafią:
http://ratunku-co-robic.o...,kategoria.html

3
(+3|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 14:08:08
Lew
Jakoś kurde w większości krajów aborcja jest legalna i nikt nie ma z tym żadnego problemu. Tylko w Polsce zygoty i inne gluty uważane są za święte. Oczywiście dopóki się nie urodza - o "zycie poczęte" walczą wszyscy- zwarte szyki Kościoła, polityki i wszelkiej maści ruchów społecznych. Za to po narodzinach? Pff.. radź se sam. Twoja matka nie ma pieniędzy na szczepionkę? Zdychaj, mamy cie w dupie. Twoich rodziców nie stać na jedzenie? Zdychaj z głodu, co nas to.

Parszywa podwójna morlaność.

A co do Ciebie i Twojego wychowania seksualnego - przykro mi. Seks jest wspaniałym doświadczeniem a takie kształtowanie sprawia, że staje się on czymś zakazanym, nieporządanym, jakimś tabu, czymś co nalezy ograniczac do minimum. A to jest zwyczajnie niezdrowe. Tak - niezdrowe. Normalne, powszechne, ale niezdrowe.
Wiele badań (ostatni raport mojego drugiego ulubione seksuologa - Zbigniewa Izdebskiego - dobrze to opisuje) wskazuje na to, ze wielu Polaków bardzo rozmija się między tym czego od seksu oczekuje, co lubi a czego faktycznie doświadcza. Np. na seks oralny ma ochotę ok 60% mężczyzn a uprawia go 20%. 50% kobiet lubi dominowac partnera ale robi to tylko 15% itd. itp. [akurat teraz liczby wziąłem z głowy, ale tak jest naprawdę. Odsyłam do wywiadu z prof. Izdebskim w niedawnym "Przekroju" ]

A oczywistym jest, że trwanie latami w niespełnieniu negatywnie wpływa na zdrowie psychiczne i jakość zycia, zadowolenie z niego.
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 20.04.2012 14:09:52
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 14:20:08
Wilczek
Anthro
Cytat z "Ingo": (Link »)


Jedynym sposobem unormowania kwestii nastoletnich matek, aborcji, zachowan seksualnych młodzieRZy jest odpowiednia


Sorry, musiałem :-Dk

Cytat z "Ingo": (Link »)
Jakoś kurde w większości krajów aborcja jest legalna i nikt nie ma z tym żadnego problemu. Tylko w Polsce zygoty i inne gluty uważane są za święte. Oczywiście dopóki się nie urodza - o "zycie poczęte" walczą wszyscy- zwarte szyki Kościoła, polityki i wszelkiej maści ruchów społecznych. Za to po narodzinach? Pff.. radź se sam. Twoja matka nie ma pieniędzy na szczepionkę? Zdychaj, mamy cie w dupie. Twoich rodziców nie stać na jedzenie? Zdychaj z głodu, co nas to.

Parszywa podwójna morlaność.

A co do Ciebie i Twojego wychowania seksualnego - przykro mi. Seks jest wspaniałym doświadczeniem a takie kształtowanie sprawia, że staje się on czymś zakazanym, nieporządanym, jakimś tabu, czymś co nalezy ograniczac do minimum. A to jest zwyczajnie niezdrowe. Tak - niezdrowe. Normalne, powszechne, ale niezdrowe.
Wiele badań (ostatni raport mojego drugiego ulubione seksuologa - Zbigniewa Izdebskiego - dobrze to opisuje) wskazuje na to, ze wielu Polaków bardzo rozmija się między tym czego od seksu oczekuje, co lubi a czego faktycznie doświadcza. Np. na seks oralny ma ochotę ok 60% mężczyzn a uprawia go 20%. 50% kobiet lubi dominowac partnera ale robi to tylko 15% itd. itp. [akurat teraz liczby wziąłem z głowy, ale tak jest naprawdę. Odsyłam do wywiadu z prof. Izdebskim w niedawnym "Przekroju" ]

A oczywistym jest, że trwanie latami w niespełnieniu negatywnie wpływa na zdrowie psychiczne i jakość zycia, zadowolenie z niego.


Czy brak seksu jest niezdrowy? No to chyba trochę przesadzone. Może mieć negatywne skutki, ale tylko może. Wszystko zależy od danego człowieka...
Jeśli chodzi o to co zrobić po narodzinach. Aż tak źle nie jest. Są domy samotnej matki i inne głupoty. W Polsce jest szansa przecież oddania dziecka do "okienka życia" bez żadnych problemów, nikt za to cie nie wsadzi do wiezienia ani nic. W wielu krajach nie ma takiej możliwości.
Ostatnio edytowany przez DarkHunter dnia 20.04.2012 14:20:37
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

Offline
inż. Toboe
-4
(+2|-6)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 14:43:55
Irbis
Bestia
Cytat z "Ingo": (Link »)
A co do Ciebie i Twojego wychowania seksualnego - przykro mi. Seks jest wspaniałym doświadczeniem a takie kształtowanie sprawia, że staje się on czymś zakazanym, nieporządanym, jakimś tabu, czymś co nalezy ograniczac do minimum. A to jest zwyczajnie niezdrowe. Tak - niezdrowe. Normalne, powszechne, ale niezdrowe.

Wspaniałym doświadczeniem jest oddanie się tej jedynej, wybranej osobie. Seks z byle kim jest tylko cielesną przyjemnością i szczerze wolę swoje "chcice" zaspokoić ręcznie niż iść z kimś do łóżka, nawet jeśli byłaby to miss świata. Seks z wybranką, gdy oboje są na niego gotowi i w pełni oddani sobie, to o kilka rzędów wielkości lepsze doświadczenie.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

6
(+6|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 15:01:15
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Toboe": (Link »)

Wspaniałym doświadczeniem jest oddanie się tej jedynej, wybranej osobie. Seks z byle kim jest tylko cielesną przyjemnością i szczerze wolę swoje "chcice" zaspokoić ręcznie niż iść z kimś do łóżka, nawet jeśli byłaby to miss świata. Seks z wybranką, gdy oboje są na niego gotowi i w pełni oddani sobie, to o kilka rzędów wielkości lepsze doświadczenie.

Znowu jakaś propaganda wielkiej nieskończonej miłości.
Większość osób co tak twierdzi może po prostu nie rozumie że seks z kimś z kim się nie wzięło ślubu to nie musi być zapinanie w bramie lub po pijaku kogoś kogo się w ogóle nie zna.
Jak chcesz to idź sobie trzepać w samotności, ja wolę spędzić ten czas z kimś komu seks również sprawi przyjemność.
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 20.04.2012 15:20:46

3
(+6|-3)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 15:01:28
Lew
A kto pisze o wskakiwaniu z byle kim do łóżka? Wyciągasz pochopne wnioski. Boże, czemu tyle osób nie jest w stanie przeczytać prostego posta ze zrozumieniem? o.O

Wytłumaczę - chodzi mi o to, że kultura w jakiej wielu z nas dojrzewa marginalizujej potrzeby seksualne i prowadzi do eliminacji ich ze świadomości. Postępowanie, mimo że pozornie uświadomione, często stoi w sprzeczności z potrzebami. To tworzy wewnętrzne napięcie, które jest zwyczajnie niezdrowe.

A to czy ktoś lubi z jednym, czy z jedną, czy z pięcioma na raz lub po kolei to już zupełnie inna sprawa.

Ale skoro już starasz się narzucać swoje myslenie pt. "seks tylko z jedną osoba w zyciu, tylko z tą jedyną" to dołoże parę słów od siebie- to jedno z idiotyczniejszych podejśc jakie znam. To tak jakby zjeśc w życiu jeden smak lodów i twierdzić, że lepszego nie ma, że to ten jedyny i w ogóle och ach, jakie to wniosłe i cudowne.

Takie podejście jest niestety głęboko zakorzenione w naszej nudnej jak flaki rzeczywistości, więc nie dziwię się, że wiele osób tak twierdzi i tak postepuje. Cóż, imo ich strata.
Świetnie wpisuje się to w schemat ziemniaków i schabowego na obiad (każdy obiad), dwóch piw przed TV wieczorem przy meczu i nudnej, frustrującej, niskopłatnej pracy. A seks po ciemku pod kołdrą. Tylko misjonarski. Tylko z żoną. Raz na dwa miesiące.
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 20.04.2012 15:17:58
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 16:45:44
Kuciak najprawdziwszy!
Zmiennokształtny
No więc właśnie - jest masa możliwości innych niż aborcja. Więc przynajmniej taką odpowiedzialność każda kobieta w takiej sytuacji powinna na siebie wziąć bez kłapania paszczą, jakie to państwo niedobre, bo nie wolno jej legalnie zamordować czegoś, co jest zupełnie bezbronne. Tak się o prawa zwierzaków walczy i o to, żeby się nad nimi nie znęcać, ale zabicie czegoś, co byłoby potem Twoim własnym dzieckiem - no problem dla sporej części ludzi.

A ja nie mówię, że nigdy nic wspólnego z seksem nie miałam, co nie zmienia faktu, że instrukcja najwyraźniej jest dostatecznie czytelna i póki ktoś nie wpadnie na motyw typu "o, to teraz umyję i ponownie wykorzystam" to nie powinno być problemu :P Co nie zmienia faktu, że aktualnie jestem w miejscu, gdzie jedyna forma seksu jaką przewiduję to ta,kiedy niejako z osobą będę nieco dłużej niż trochę i będą już jakieś wspólne plany przynajmniej. I wydaje mi się, Ingo, że to właśnie jest najzdrowsze, najodpowiedniejsze podejście.
Drzemie we mnie bestia.
Obawiam się, że to leniwiec...

3
(+5|-2)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 16:51:04
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Cytat z "Mira": (Link »)
legalnie zamordować czegoś, co jest zupełnie bezbronne.

2 komórki na krzyż to nie dziecko.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

-1
(+0|-1)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 17:02:02
Kuciak najprawdziwszy!
Zmiennokształtny
Ale po pewnym czasie staje się to dzieckiem. Nie wiem. A nuż zbyt staromodna jestem. Ale dobrze mi z tym.
Co do seksów jeszcze - kwestia "ja lubię tak, ja lubię tak". Po prostu mi się podejście cholernie zmieniło ze względu na "to nie było to" i "są fajniejsze rzeczy od seksu, zwłaszcza, że miętolenie kołdry to nie jest moim zdaniem podstawowa z czynności, którą można robić z drugą osobą". Serio. Połtorej roku byłam z osobą, która przez moje podejście na zasadzie "skoro facet chce to ja powinnam" nie chciała mnie ruszyć, w międzyczasie była jeszcze próba gwałtu niejako i pokazano mi tyle niesamowitości, które nie byłyby możliwe gdybyśmy mieli inne podejście, że teraz już średnio nawet bym mogła myśleć inaczej. I w sumie gdybym akurat wtedy była z kimś, kto ma luźniejsze podejście do seksu, psychikę miała bym chyba rozszarpaną na kawałeczki. Stąd ciężko mi sobie wyobrazić inną sytuację - więc nie wiem czemu, Ingo, uważasz, że takie podejście potrai zubożyć, skoro tylko dzięki temu udało mi się dostrzec dużo innych wspaniałych rzeczy, nie tylko w byciu z inną osobą, ale chyba i ogólnie
Ostatnio edytowany przez Mira dnia 20.04.2012 17:05:17
Drzemie we mnie bestia.
Obawiam się, że to leniwiec...

0
(+0|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 17:02:53
Pantera
Zmiennokształtny
Może i nie ale kiedy to jest już płód który zdecydowanie wygląda jak dziecko?
nie zdążyłem :/
Ostatnio edytowany przez Drvaal dnia 20.04.2012 17:04:25
Kot jak kot ale i psot.

-1
(+0|-1)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 17:06:46
Kuciak najprawdziwszy!
Zmiennokształtny
Teraz wyszło bodaj, że do jakiegoś tam czasu noworodek (!) nie ma świadomości i w jakimś kraju można zabić. Nie jestem pewna tylko czy ostatecznie to przeszło i jest włączone do warunków aborcji, acz i tak dla mnie to nie do pomyślenia
Drzemie we mnie bestia.
Obawiam się, że to leniwiec...

0
(+0|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 17:08:33
Arachne
Taur
Układ nerwowy zaczyna się tworzyć dopiero w szóstym tygodniu ciąży. Ja bym tu postawił granicę.

2
(+2|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 17:31:21
Uncia Hortensis
Rabatka
Jeżeli masz krowę, której cielaka zabierzesz (pomijając, że nikt mi nie udowodni, że krowa się na to zgadza i jest jej obojętne życie dziecka) tego cielaka będziesz hodować na mięso to jest OK, bo można je zabić gdyż jest twoją własnością i nie ma wolnej woli skoro nie umie mówić.
Teraz jeżeli masz własne dziecko, urodzone przez siebie, nie ukradzione od prawdziwej matki, to nie możesz go zabić, gdyż nie jest twoją własnością i ma wolną wolę pomimo braku umiejętności mowy.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 17:45:20
Arachne
Taur
To teraz czekamy na definicję wolnej woli którą się posługujesz. :)

2
(+2|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 18:36:42
Uncia Hortensis
Rabatka
Dla mnie wolna wola to zdolność podejmowania jakichkolwiek decyzji oraz działań. Więc pewnie i bakteria ma wolną wolę.

Ale w tamtym zdaniu wolna wola to stereotypowa umiejętność powiedzenia "nie".
Myr

Offline
inż. Toboe
-2
(+2|-4)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 18:43:19
Irbis
Bestia
Cytat z "Ingo": (Link »)
To tak jakby zjeśc w życiu jeden smak lodów i twierdzić, że lepszego nie ma, że to ten jedyny i w ogóle och ach, jakie to wniosłe i cudowne.

No właśnie... seks jest dla Ciebie jak lody, czyli czymś pospolitym. Dla mnie jest jak wino z najlepszego rocznika dla konesera win. =]
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+1|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 18:51:31
Uncia Hortensis
Rabatka
Nawet szkoda mi słów na wyjaśnienie dlaczego taka postawa jest bezsensowna, więc powiem tylko, że jednak rozmowy o aborcji/seksie powinny pójść do osobnych tematów, bo tutaj jest o zgubnych skutkach adopcji przez homoseksualistów.
Myr

1
(+1|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 19:14:39
Wilk
Anthro
poczekaj z seksem aż dorosniesz, bo niektóre rzeczy dostrzega się dopiero w pewnym wieku i z własnego doświadczenia co 2 lata siebie sprzed 2 lat mozna nazwać idiotą ("jaki glupi wtedy byłem").
Ciężko namówic nastolatka aby zmył po sobie talerz, a Ty mówisz o odkładaniu seksu na później.

Ja edukację seksualną w szkole miałem; to była piąta albo szósta klasa podstawówki. Z zajęć wyniosłem niewiele, bo lubiłem czytać - w związku z tym wszelką wiedze teoretyczną na ten temat posiadłem już dużo wcześniej z książki "Lekarz Domowy" :D Teraz już nie pamiętam co było na tych zajęciach.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

2
(+2|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 19:32:41
Lew
A ja w liceum czytałem na przerwach książkę Lwa Starowicza "Seks nietypowy".
Bardzo ciekawa lektura.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-1
(+1|-2)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 20:30:15
Smok
Anthro
Cytat z "Ingo": (Link »)
Ale skoro już starasz się narzucać swoje myslenie pt. "seks tylko z jedną osoba w zyciu, tylko z tą jedyną" to dołoże parę słów od siebie- to jedno z idiotyczniejszych podejśc jakie znam. To tak jakby zjeśc w życiu jeden smak lodów i twierdzić, że lepszego nie ma, że to ten jedyny i w ogóle och ach, jakie to wniosłe i cudowne.


Takie podejście do "próbowania wielu lodów" mają samce - żeby pokryć jak najwięcej samic i rozprzestrzenić swoje geny. Samice natomiast są nastawione na znalezienie swojego jedynego księcia - czyli samca, który zajmie się nią i jej potomstwem.

Tak jest domyślnie, ale wiadomo, że kultura i cywilizacja oraz dostęp do środków antykoncepcyjnych zmieniają te postawy i w ten sposób niektóre samice próbują wody z wielu rzek zanim się ustatkują :-Pk .

-1
(+3|-4)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 21:44:41
Lew
I dlatego właśnie uważam, że jest coś dziwnego w samcu, który nie stara się "pokryć jak najwięcej samic".
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

4
(+4|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 22:36:05
anthrocat
Anthro
Cytat z "Toboe": (Link »)
Cytat z "Ingo": (Link »)
To tak jakby zjeśc w życiu jeden smak lodów i twierdzić, że lepszego nie ma, że to ten jedyny i w ogóle och ach, jakie to wniosłe i cudowne.

No właśnie... seks jest dla Ciebie jak lody, czyli czymś pospolitym. Dla mnie jest jak wino z najlepszego rocznika dla konesera win. =]


Ale każdy koneser wie że nie ma wina idealnego, oraz wie że należy próbować kolejnych by odnależć ideał. To coś takiego jak poszukiwania świętego graala.

-1
(+1|-2)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 22:49:25
Kuciak najprawdziwszy!
Zmiennokształtny
Paradoksalnie znam więcej facetów, którzy nie chcą uprawiać seksu z jakichś powodów (bo do ślubu, bo mają inne zainteresowania i seksy dla nich płytkie i głupie, bo nie chcą skrzywdzić kobiety [a to akurat czasem nawet mimo, że ta kobieta chciała], bo im obojętne i nie potrzebują, bo baby kłopotliwe i nie chcą się wiązać, a bez związku też nie chcą, etc), niż kobiet, które mają przed tym opory... Może to dlatego, że niewiele kobiet dość znam, ale generalnie statystyki znane mi z życia są jakie są. Nie mówię, że taka jest reguła, tylko że spotkałam się z takimi proporcjami, gdzie to mężczyźni byli tymi bardziej wstydliwymi i odsuwającymi od siebie seksualność w jakiejkolwiek formie.
Drzemie we mnie bestia.
Obawiam się, że to leniwiec...

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345...9>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane