Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456...9>>


Offline
inż. Toboe
1
(+5|-4)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 22:50:27
Irbis
Bestia
Cytat z "Ingo": (Link »)
I dlatego właśnie uważam, że jest coś dziwnego w samcu, który nie stara się "pokryć jak najwięcej samic".

Powiedział gej.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

-1
(+0|-1)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 23:03:25
Wilk Ogrodowy
Anthro
powinna się nazwa tematu zmienić na coś w stylu "Twoje podejście do seksualności", prężnie się to rozwija.
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

0
(+6|-6)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 23:40:03
Lew
Cytat z "Toboe": (Link »)
Cytat z "Ingo": (Link »)
I dlatego właśnie uważam, że jest coś dziwnego w samcu, który nie stara się "pokryć jak najwięcej samic".

Powiedział gej.


Ja pierdole. Jesteś tak tępy, że aż szkoda komentować.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-1
(+1|-2)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 20.04.2012 23:58:15
Kuciak najprawdziwszy!
Zmiennokształtny
Sam przyznałeś, że chodzi tu o instynkt prowadzący do rozmnażania się. Toboe trafnym spostrzeżeniem sypnął jak na moje, zwłaszcza, że samo się nasuwało po tym, co napisałeś :P
Drzemie we mnie bestia.
Obawiam się, że to leniwiec...

2
(+2|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 0:01:43
Uncia Hortensis
Rabatka
Bo akurat Ingo znany jest z bycia 100% homoseksualnym.... :rollk:
Możecie się przenieść z tym do /b/ zanim ktoś posprząta wasze dywagacje od tematu?
Myr

2
(+3|-1)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 8:50:17
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Ingo": (Link »)
Cytat z "Toboe": (Link »)

Powiedział gej.


Ja pierdole. Jesteś tak tępy, że aż szkoda komentować.


I pozamiatane \o_


Cytat z "Mira": (Link »)
Toboe trafnym spostrzeżeniem sypnął jak na moje, zwłaszcza, że samo się nasuwało po tym, co napisałeś :P

Dodatkowo udowodnił, że absolutnie nie zna Ingo. Gdyby trochę go znał (więcej niż z opowieści przekazywanych drogą pantoflową) to ugryzł by się w język.
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 21.04.2012 9:00:47

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 12:39:48
Irbis
Bestia
Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Cytat z "Mira": (Link »)
Toboe trafnym spostrzeżeniem sypnął jak na moje, zwłaszcza, że samo się nasuwało po tym, co napisałeś :P

Dodatkowo udowodnił, że absolutnie nie zna Ingo. Gdyby trochę go znał (więcej niż z opowieści przekazywanych drogą pantoflową) to ugryzłby się w język.

Bynajmniej słuchanie opowieści o Ingo nie należy do grona moich marzeń i całe szczęście nie miałem okazji ich posłuchać. Jedyne wnioski jakie wyciągałem, to z jego postów. Najwyraźniej wspomniane opowieści jedynie potwierdzają moje odczucia wobec Ingo i dowodzą tego, jakie zdanie o sobie wyrobił.
Jeżeli Ingo jest takim naturalistą, powinien teraz tonąć w alimentach ze swoją chęcią przekazywania genów dalej.
Moje podejście jest nie tylko za przekazaniem genów, ale również zapewnieniem dobrego startu potomstwu. Do tego nie potrzebuję "pokrywać jak najwięcej samic", a wystarczy szukać tej odpowiedniej, przy której boku będę mógł zapewnić jak najlepsze warunki dla potomstwa.
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 21.04.2012 12:52:25
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+2|-1)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 12:54:42
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Dobra, ale co to znaczy tej odpowiedniej? Ludzie muszą się dogadywać w różnych sferach, również tej seksualnej. Poznasz dziewczynę, będziesz myślał że to to, ślub i po ślubie okazuje się, że w łóżku zupełnie nie możecie się dogadać, nie rozumiecie swoich potrzeb, rodzą się frustracje. Okazuje się, że partner nie jest wcale idealny i nie mogłeś się o tym dowiedzieć wcześniej, o ironio, właśnie przez to idealistyczne podejście. I wydawało mi się, że to jest dosyć oczywiste.
Szukanie ideału odbywa się metodą prób i błędów. I trzeba się wzajemnie poznać z różnych stron.
To ta, jakbyś wszedł do winnicy i chciał wybrać tę idealną, najlepszą butelkę tylko patrząc na etykietki. Jak chcesz wiedzieć, co będziesz resztę życia pić, to najpierw weź łyk na próbę :P

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 13:26:08
Irbis
Bestia
Kuc, masz rację. Prawiczkiem nie jestem, ale do seksu mam specjalne podejście. Naprawdę muszę poznać człowieka na wylot i mieć (niemal) 100% pewność co do stałości uczuć wobec partnerki oraz jej samej, zanim zdecyduję się na seks. Wychodzę również z założenia, że jeżeli człowiek jest w stanie rozmawiać o wszystkim, potrafi dojść do porozumienia jak i ustępstw nawet w sferze seksu.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

2
(+2|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 13:43:48
Wilczek
Anthro
Cytat z "Kuc": (Link »)
Dobra, ale co to znaczy tej odpowiedniej? Ludzie muszą się dogadywać w różnych sferach, również tej seksualnej. Poznasz dziewczynę, będziesz myślał że to to, ślub i po ślubie okazuje się, że w łóżku zupełnie nie możecie się dogadać, nie rozumiecie swoich potrzeb, rodzą się frustracje. Okazuje się, że partner nie jest wcale idealny i nie mogłeś się o tym dowiedzieć wcześniej, o ironio, właśnie przez to idealistyczne podejście. I wydawało mi się, że to jest dosyć oczywiste.
Szukanie ideału odbywa się metodą prób i błędów. I trzeba się wzajemnie poznać z różnych stron.
To ta, jakbyś wszedł do winnicy i chciał wybrać tę idealną, najlepszą butelkę tylko patrząc na etykietki. Jak chcesz wiedzieć, co będziesz resztę życia pić, to najpierw weź łyk na próbę :P


Ideał nie istnieje. Zawsze w jakiejś sferze nie będziesz sie zgadzał z partnerką. Jeżeli w innych sferach (wszystkich po za łóżkiem) będziesz sie zgadzał, a tylko w tej jednej nie to ją rzucisz??? Rozmawiając z nią o tym na pewno nie będzie idealnie w łóżku, ale też nie będzie przecież tak tragicznie że się rozejdziecie.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

2
(+2|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 13:57:16
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Tak, rzucę. Spoiler: xD

Przecież omawiamy tu sprawy ogólnie i wiadomo, że w prawdziwym życiu, konkretnej sytuacji wszystko jest względne, zależy od miliona czynników i trzeba znaleźć kompromis (no teraz to już na serio mam nadzieję, że to dla wszystkich oczywiste :P)
Zawsze jednak mogą przytrafić się sytuacje skrajne.
Spoiler: A nawet kiedy myślisz, że świetnie dogadujesz się z dziewczyną i wszystko rozwija się bardzo dobrze w każdym kierunku, ona któregoś dnia z dupy może oświadczyć ci, że jednak nie, a tak naprawdę to zaswędziała ją brocha do byłego.

-1
(+2|-3)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 15:45:40
Smoko-nietoperz
Anthro
Niektorzy z was maja spaczone pojecie o partnerstwie - ignorowanie niektorych spraw, to jak dziala czlowiek - kiedys takie myslenie sie na was zemsci. Nadal mamy pierwotne instynkty, teraz kierowane i ksztaltowane przez cywilizacje, Koscioly, kultury, jedne przytepione a inne przerosniete, ale jednak.

Co do artykulu - nic specjalnego, profesor starej daty ktory nie moze odnalezc sie w wspolczesnym swiecie - w czasach gdy sie egzaminowal na profesora pewnie by mu ludzie przyklasneli, teraz umknelo mu to co sie dzieje na swiecie.
A kto umarł, ten nie żyje.

-1
(+1|-2)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 15:56:08
Uncia Hortensis
Rabatka
Czy ja wiem? Przecież ma racje, że dom dziecka homoseksualny będzie prawdopodobnie wypaczał orientacje seksualną dziecka.
Myr

1
(+1|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 16:26:43
Wilk
Anthro
Cytat z "Fuma": (Link »)
dom homoseksualny będzie prawdopodobnie wypaczał orientacje seksualną dziecka.

Jestem ciekaw co aktualnie nauka mówi na ten temat.

Moim zdaniem to prawda.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

1
(+2|-1)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 16:28:59
Wilczek
Anthro
Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)
Cytat z "Fuma": (Link »)
dom homoseksualny będzie prawdopodobnie wypaczał orientacje seksualną dziecka.

Jestem ciekaw co aktualnie nauka mówi na ten temat.

Moim zdaniem to prawda.


Gdzieś juz ktoś pisał w tym temacie, że był tam jakieś badania i niby nie jest to prawda, ale jednak dziecko wzoruje się na rodzicach. Nawet jeśli jest hetero to i tak zapewne na samym początku będzie próbował podejść do tej samej płci. Jeżeli źle będzi sie czuć z tym wtedy może zrozumie, że jednak jest hetero.
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

2
(+2|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 17:00:16
Wilk Ogrodowy
Anthro
Może i tak, ale jeśli od urodzenia widzisz pewne sytuacje, to postrzegasz je, jako normalne, nawet jeśli większość społeczeństwa uważa je za odchylenia. Dziecko we wczesnym dzieciństwie jest najbardziej podatne na wpływy otoczenia i sądzę, że takie spaczenie (w mniejszym lub większym stopniu) jest nieuniknione.
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

0
(+1|-1)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 17:07:45
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Przypominam tylko, że homoseksualiści rodzą się w rodzinach heteroseksualnych, a odejmując wpływ środowiska z tytułu "twoja mama jest pedałem", to pobieranie wzorców z otoczenia przez dziecko w takiej rodzinie będzie zaburzone nie bardziej, niż u dzieci wychowywanych przez jednego rodzica albo przez domy dziecka. Książki, filmy, muzyka i koledzy ze szkoły już zadbają o to, żeby wiedział, gdzie zazwyczaj siusiaka się wkłada :P

0
(+0|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 17:11:14
Wilk Ogrodowy
Anthro
Najlepiej trzymać w gaciach. I po kłopocie.
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

0
(+0|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 17:21:10
Wilczek
Anthro
Cytat z "Kuc": (Link »)
Przypominam tylko, że homoseksualiści rodzą się w rodzinach heteroseksualnych, a odejmując wpływ środowiska z tytułu "twoja mama jest pedałem", to pobieranie wzorców z otoczenia przez dziecko w takiej rodzinie będzie zaburzone nie bardziej, niż u dzieci wychowywanych przez jednego rodzica albo przez domy dziecka. Książki, filmy, muzyka i koledzy ze szkoły już zadbają o to, żeby wiedział, gdzie zazwyczaj siusiaka się wkłada :P


Wychowywane w rodzinie hetero, więc większość homoseksualistów próbowało na początku do kobiet, kobiety następnie dopiero do facetów (jeśli mówimy o facetach homo ^^) . Jeśli nie próbował to raczej chciał spróbować, ale wiadomo, że różne czynniki wpływają na związki w młodym wieku (patrz śmiałość, zachowanie, zainteresowania itd.).
Swoją orientację zazwyczaj odkrywa się na zasadzie prób i błędów. :-)k
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

-7
(+0|-7)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 17:22:37
Wilk Ogrodowy
Anthro
Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek.
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

1
(+2|-1)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 17:26:11
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Toboe": (Link »)
[
Bynajmniej słuchanie opowieści o Ingo nie należy do grona moich marzeń i całe szczęście nie miałem okazji ich posłuchać. Jedyne wnioski jakie wyciągałem, to z jego postów. Najwyraźniej wspomniane opowieści jedynie potwierdzają moje odczucia wobec Ingo i dowodzą tego, jakie zdanie o sobie wyrobił.
Jeżeli Ingo jest takim naturalistą, powinien teraz tonąć w alimentach ze swoją chęcią przekazywania genów dalej.

Cytat z "Toboe": (Link »)
Wychodzę również z założenia, że jeżeli człowiek jest w stanie rozmawiać o wszystkim, potrafi dojść do porozumienia jak i ustępstw nawet w sferze seksu.

Wychodzę z założenia, że to twój wybór i jeśli jesteś tak oddany swoim przekonaniom nie oceniaj innych przez ich pryzmat.

1
(+3|-2)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 17:28:12
Wilczek
Anthro
Cytat z "Pillster": (Link »)
Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek.


Raz chłopaczek, raz zwierzaczek :-Pk
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

3
(+3|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 17:41:52
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Nie chce mi się wierzyć, że w wychowywaniu dziecka przez 2 gejów nie dojdzie do wyolbrzymienia cech typowo męskich, jak to sie dzieje w męskich związkach homoseksualnych. Np. podejście do seksu, a widać to po ciągłych tasowankach i otwartości związku. Typowo kobieca empatia oraz zrozumienie dla płci przeciwnej też zawodzi. Wzorce typowo matczyne i ich wpływ można docenić zwłaszcza jak w wychowywaniu ojciec nie brał udziału nigdy (np. u mnie). A nawet jeżeli jakieś badania i statystyki stwierdziły by odwrotnie, to i tak pozostaje problem presji ze strony środowiska. Jednych ciągłe darcie łacha wzmacnia bo zawsze działają na przekór, innych zniszczy. Po co to komu? Nie znam bardziej beneficjalnego układu niż 2 wyrozumiałych rodziców RÓZNYCH płci, z czego matka przekazuje mądrość życiową a ojciec zaradność i dyscyplinę. Ja jestem na "nie" a co zrobią to zrobią.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

2
(+2|-0)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 18:14:28
Wilk Ogrodowy
Anthro
Podpisuję się pod powyższym.

Jeśli homoseksualiści chcą celebrować swoje zwyczaje- proszę bardzo, ich wola. Ale wychowywanie dzieci niech lepiej sobie darują.
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

0
(+1|-1)
Re: Tęczowy knebel? Znany naukowiec oskarżony
Wysłano: 21.04.2012 18:56:19
Uncia Hortensis
Rabatka
Temat zrobił pełne 180 stopni. Na wstępie było "ale ten profesor idiota i homofob" a teraz nagle każdy przytakuje, że wychowywanie dziecka przez dwóch mężczyzn nie jest dla niego dobre :-?k
Myr

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456...9>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane