Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


0
(+0|-0)
gry F2P
Wysłano: 11.05.2012 8:54:48
Lew
Anthro
proponuje żeby wstawiać tu tytuły gier F2P (free to play) które według was są warte uwagi
Ostatnio edytowany przez Wilk dnia 11.05.2012 16:58:54

-2
(+1|-3)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 9:03:42
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Życie.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

6
(+6|-0)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 9:10:46
Smok
Anthro
Cytat z "Ryan": (Link »)
Życie.

Miało być free to play :-)k


0
(+0|-0)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 9:37:51
Smok Serwisowy
właściwie jak się zastanowiłem to chyba nie znam żadnej gry mmo na dzień dzisiejszy, która jest totalnie i całkowicie "free to play".
wszystkie mają mikropłatności wpływające na rozgrywkę, bez których nigdy nie stworzysz maksymalnie mocnej postaci (wszystkie wowopodobne) albo wymagają opłacenia przynajmniej pierwszego miesiąca (EvE Online) albo nie są mmo tylko arenkami (LoL i WoT).

podobno GW2 ma wprowadzić nowy model płatności ale oczywiście też trzeba będzie go najpierw kupić - czekamy z niecierpliwością :3
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 11.05.2012 9:47:06
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 9:40:55
Star Trek Online
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 9:56:56
Smok Serwisowy
Cytat z "Kyubi": (Link »)
Star Trek Online


serio nie ma tam skitranych żadnych mikropłatności wpływających na gameplay ?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 10:21:16
Lew
Anthro
z założenia free to play posiadają mikropłatności ale i tak nazywają sie free to play wiec jak w temacie :-Pk

0
(+0|-0)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 10:35:47
fapacz
Hmmm gry które ja znam to:
Ragnarok online
Maplestory (jeżeli nie przeszkadza wam nie używanie sklepików do sprzedaży przedmiotów bo to się kupuje za realną kase)
Vindictus
Phantasy Star Online i za niedługo druga część tej gry (chociaż ciężko to nazwać prawdziwym MMO i oficjalne servery są już martwe)

0
(+0|-0)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 11:25:13
Koń
Anthro
Path of Exile - na razie w becie ale sądząc po tym co pograłem to może być niezłe jeśli ktoś lubi hack & slash w stylu Diablo
Akume Hoku

0
(+0|-0)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 11:34:41
Lew
Anthro
ja sprawdzę dziś "runes of magic"

0
(+0|-0)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 12:04:23
Wilk Ogrodowy
Anthro
Zarejestruj się na Saoraidzie- znajdziesz tam moją postać pod tym samym nickiem. Gra warta uwagi, gram kawał czasu i bardzo sobie chwale.

Oprócz tego Metin2- gra istnieje ale radzę unikać. No i 4Story tej samej firmy- ostatnio strasznie zeszła na psy. Jedyne co, to dynamika i emocje.
Ostatnio edytowany przez Pillster dnia 11.05.2012 12:06:29
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

2
(+2|-0)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 12:36:01
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Teron": (Link »)
Cytat z "Ryan": (Link »)
Życie.

Miało być free to play :-)k



Jest, aby przedłużać subskrypcję musisz zarabiać walutę, okres próbny jest darmowy i trwa 18 lat.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 12:48:43
Arachne
Taur
Jest, aby przedłużać subskrypcję musisz zarabiać walutę, okres próbny jest darmowy i trwa 18 lat.

Można zarabiać walutę in game. Ale to już straszne grindowanie. No ale też dużo zależy od parametrów początkowych.

1
(+1|-0)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 12:53:00
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
No jak sie zespawnujesz w kiepskim regionie to ciezko zarobic na plexa :P
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 13:04:18
Wilk Ogrodowy
Anthro
Tak ja w każdej f2p- wstęp darmowy, na starcie nie trza się martwic o gotówkę, ale potem tutorial się kończy i trzeba zacząć kombinować.
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

0
(+0|-0)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 14:29:58
Uncia Hortensis
Rabatka
F2P to gry "free to pay" czyli nie ma obowiązku płacenia aby pograć, ale nie oczekuj, że możesz konkurować z płatnym użytkownikiem.

Gry MMO powinny być płatne abonamentowo, bo inaczej wychodzą dużo za drogo aby dało się grać.
Myr

1
(+2|-1)
Re: MMO F2P
Wysłano: 11.05.2012 14:43:05
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
To Krieg przynerdzi :-ojjk:

Perfect World International - bardzo ładna, szczegółowa grafika, świetny system interakcji między postaciami jak np noszenie na rękach, możliwość posiadania skrzydełek jak w Aionie, rasy. Wady? Nudne dosyć.
Forsaken World - od tych samych twórców, co powyższe. Znów- super grafika, świetne rasy i klasy (a do tego dość innowacyjne), śliczny armor, wciągająca fabuła i ciekawe questy. Wady? Ciężko zdobyć mounta inaczej niż przez mikro. Z drugiej strony itemy z mikro są naprawdę warte tych paru groszy
City of Heroes/Villains - superbohaterowie. Ładna grafika, ciekawa konwencja miast... Na dłuższą metę, jak dla mnie, nieco nudne.
DC Universe Online - świetne możliwości customizacji postaci, nienarzucająca się ale istniejąca fabuła, znane z komiksów DC postaci, świetny rozwój player character i eventy, i możliwości... Miodzio ^ ^
Aion - od niedawna f2p, naprawdę sympatyczne i każdemu znane mmo. Pięknie zrobione, ciekawe choć tylko 2 rasy, genialna customizacja postaci... Polecam.
Guild Wars - za 1 razem wciągające, za 2 niekoniecznie. Brak faktycznej równowagi klas, tylko miasta są terenami "otwartymi". Ujdzie.
PotC Online - po pierwszych paru questach trzeba przejść na abonament aby iść dalej. A questy to "zabij x potworków y". Wszystkie.
Pirates of the Burning Seas - a jakoś niespecjalnie pamiętam. Ładna grafika.
Microsoft Flight Simulator - od niedawna f2p. Jeśli ktoś lubi polatać w miarę realistycznie, polecam. Nie jest to pełne mmo, ale ma znaczący tryb multi.
Second Life - ciekawa inwencja, ale jak dla mnie- koszmarne sterowanie postacią i kamerką. Żeby mieć sensowny avatar, trzeba płacić. Jak dla mnie: zamysł dobry, wykonanie- teh horror.
Champions Online - niezła customizacja postaci, grafika komiksowo-3d... Ujdzie.
NWN2 - nie jest to zwyczajne mmo, ale posiada tryb mmo i liczne serwery. Na których to jest całkiem niezłe, o ile nie traficie na rate'y takie, jak ja i znajoma kiedyś ("-Ciebie też zabił ten koleś? -Nie, mnie zabiła łasica.")

Na ten moment tyle f2p sobie przypominam ^^
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: gry F2P
Wysłano: 11.05.2012 17:17:49
Irbis
Bestia
NWN2 podać jako F2P? Czy ja o czymś nie wiem? :-?k
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: gry F2P
Wysłano: 11.05.2012 17:49:21
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
No... After all, tryb multiplayer, rozgrywający się na dużym serwerze i mający charakter mmo jest f2p. Za samą płytkę się płaci, ale tak samo jest w kwestii GW. Myślę, że można podciągnąć ^^
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: gry F2P
Wysłano: 11.05.2012 17:56:41
Irbis
Bestia
no więc... Starcraft 2, ma bardzo fajne multi bez abonamentu i wiele, wiele innych...

Nie, nie można podciągnąć, bo nie są free. Jeśli albo klient albo miesięczny dostęp nie jest za darmo, to ta gra nie jest z F2P...
Żeby dalej nie offtopować, to podam 2 fpsy:
Tribes: Ascend
WolfTeam
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+1|-0)
Re: gry F2P
Wysłano: 11.05.2012 18:11:31
Pantera
Zmiennokształtny
Od siebie dorzucę Combat Arms , World of Tanks i Team Fortress 2
Kot jak kot ale i psot.

0
(+0|-0)
Re: gry F2P
Wysłano: 11.05.2012 18:12:54
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
No to w sumie Guild Wars też by nie podpadał :rollk:

Fakt, jeszcze TF2. Fallout online, Last Chaos... Choć nie testowałam, więc się nie wypowiadam.
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

-1
(+0|-1)
Re: gry F2P
Wysłano: 11.05.2012 21:46:40
Uncia Hortensis
Rabatka
O. FOnline jest chyba jedynym prawdziwym MMO bez mikropłatności. Niestety, gra jest dosyć dupna :-Pk

A ja od siebie dorzucę przypomnienie, że mowa jest o "MMO F2P". Neverwinter nie jest MMO. Tak samo TF2, World of Tanks, Tribes, etc. To są gry multiplayerowe. Jakby potyczki 50-osobowe na jednej mapie były MMO, to Quake albo Unreal byłyby już MMO.
Myr

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: gry F2P
Wysłano: 11.05.2012 21:57:50
Irbis
Bestia
Fuma, przeczytaj pierwszy post oraz temat i powiedz gdzie jest mowa, że ma być tylko MMO F2P?
Równie dobrze można dawać w tym temacie darmowe na singla wg mnie.
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 11.05.2012 21:59:38
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

0
(+0|-0)
Re: gry F2P
Wysłano: 11.05.2012 22:05:03
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Ja tam sądze, że 9Dragons, Vindictus, LoL, Dynasty Warriors, i mój faworyt APB reloaded
Ostatnio edytowany przez SilentHunter dnia 11.05.2012 22:06:25
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane