Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
Sorcery - świat magii
Wysłano: 12.05.2012 22:58:33
Arachne
Taur
Natrafiłem na filmik z pierwszymi 15 minutami z gry. Gra zapowiada się świetnie. Zwłaszcza urzekła mnie postać kotki. No i całość w pełnej polskiej wersji językowej. Niestety tylko na PS3, wykorzystuje move ale z tego co pisał grający magiczna różdżka działa bardzo precyzyjnie.

Premiera 23 maja.

http://youtu.be/kYf38nWSFHk
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=kYf38nWSFHk


0
(+0|-0)
Re: Sorcery - świat magii
Wysłano: 12.05.2012 23:09:16
Trickster
Anthro
Gdyby tylko było na PC, bez głupich kontrolerów...

0
(+0|-0)
Re: Sorcery - świat magii
Wysłano: 12.05.2012 23:57:20
Uncia Hortensis
Rabatka
"Dash jest czarodziejem od 150 lat." :-Dk

Nawet ciekawie udało im się znaleźć powód do używania Moove. Natomiast Rave, jak wyobrażasz to sobie bez kontrolera? Szuranie myszą? To nie ten sam poziom kontroli i zżycia z postacią.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Sorcery - świat magii
Wysłano: 13.05.2012 0:32:01
Trickster
Anthro
Ja wszystko rozumiem, że gra wymaga takiej kontroli, ale fajnie by było, gdyby nie wymagało, i było na PC. Wtedy bym się zainteresował. I choć mam PS3, to po prostu nie lubię tego typu rozgrywki...

0
(+1|-1)
Re: Sorcery - świat magii
Wysłano: 13.05.2012 9:21:07
Uncia Hortensis
Rabatka
A ja absolutnie nie rozumiem. Gra jest wyraźnie zrobiona na machanie Moovem i bez tego nie będzie miała sensu. Niemniej, chciałbyś tę samą grę, tylko bez tego typu rozgrywki. To nie jest gra dla ciebie, ok? :-Pk
Myr

0
(+0|-0)
Re: Sorcery - świat magii
Wysłano: 13.05.2012 17:44:34
Trickster
Anthro
Nie jest gra dla mnie bo nie podoba mi się machanie ręką przed telewizorem jak dziecko z ADHD? W sumie to komplement, jakby nie patrzeć. Wyraziłem swoją opinię jasno i wyraźnie i nie trzeba wałkować tego n-ty post.

1
(+1|-0)
Re: Sorcery - świat magii
Wysłano: 13.05.2012 18:14:06
Tygrys perski
Anthro
Ok, nie mam Move, ale grałem już w parę gierek, które to wykorzystują i ta gra wygląda na idealny tytuł na te kontrolery. Już w Medival Moves bardzo przyjemnie się walczyło mieczem, jeśli tutaj będzie rozbudowany system nowych czarów, które wymagają bardziej skomplikowanych ruchów różdżką, to będzie jedna z pierwszych gierek, które faktycznie mogą przyciągnąć graczy ;)
Cytat:
ale fajnie by było, gdyby nie wymagało, i było na PC

to wtedy zamiast machania różdżką byłoby napieprzanie R1/R2 albo "klikaj szybko myszką by wykonać czar/otwieranie drzwi/wypijanie mikstury/zrobić wszystko". Move powstał po to, by z niego korzystać, oprócz tego tytułu są inne w podobnych klimatach a nie wymagające kontrolera (jak choćby Fable)
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Sorcery - świat magii
Wysłano: 13.05.2012 18:37:00
-----
Cytat z "DarkV": (Link »)
No i całość w pełnej polskiej wersji językowej.

Zainteresowanie zdechło, zwłaszcza po usłyszeniu dialogów.

1
(+1|-0)
Re: Sorcery - świat magii
Wysłano: 13.05.2012 19:30:18
Uncia Hortensis
Rabatka
Przynajmniej Ryan rozumie co mam na myśli.

A co do dialogów, też byłem sceptyczny, ale o dziwo przez te 15 minut nie słyszałem niczego szczególnie irytującego. Głosy są dobrane pod grę dla dzieci, ale tłumaczenie daje radę (przynajmniej nie jestem w stanie rekonstruować każdego idiomu i dowcipu jaki był w oryginale po nieudanych próbach przełożenia ich dosłownie.)
Myr

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane