Zmień fonty Zmień rozmiar
   Art
     Film

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


8
(+8|-0)
House M.D.
Wysłano: 23.05.2012 11:48:17
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Everybody Lies.

Serial oficjalnie sie skończył po 177 odcinkach i 8 sezonach. Serial który nie nudził i ciągle chciało się więcej już od pierwszego odcinka. Z każdym sezonem doktor na własne życzenie wplątywał się w coraz to nowe intrygi i problemy, trochę na własne życzenie ;) Nigdy nie wiadomo było co zrobi i chyba za to go kochaliśmy.
Zakończenie nie było epickie ale ciekawe, jednak widać, że połowa ósmego sezonu jest specjalnie przygotowana do zakończenia i można ją było wkleić np do 9 sezonu jeśli taki by był. Szkoda też że w ósmym sezonie tak mało przyłożyli sie do zagadek medycznych a skupili na całej reszcie gdzie w pierwszych sezonach było odwrotnie.
Muzyka nie powalała na kolana jednak w kilku przypadkach podkład użyty do obrazu i treści serialu był bardzo dobrze trafiony.

A wy za co kochaliście Housa? :-ojjk:


Everybody Dies.

3
(+4|-1)
Re: House M.D.
Wysłano: 23.05.2012 13:31:03
Lew
Chase jest (był?) zajebiście przystojny :milosck:
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

3
(+3|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 23.05.2012 13:46:04
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Gorąco popieram opinię Ingo :-ojjk:
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 23.05.2012 14:07:10
gronkowiec
Anthro
Serial oglądałem od początku do końca, z jednej strony żałuję, że się skończył, z drugiej zaś jestem zadowolony, że nie był na siłę przeciągany w nieskończoność (jak Lost, którego nie dokończyłem oglądać) i myślę, że twórcom udało im się go jakoś domknąć.

Niepokoją mnie głosy, że niby miałby powstać nowy serial z Chase'em w roli kierownika diagnostyki (zakończenie House'a też taką furtkę zostawiło). Z super serialu zrobiłby się kolejny, po Ostrym Dyżurze i Chirurgach, serial "szpitalny"...
| |
Podpis zastępczy v2.04

-1
(+1|-2)
Re: House M.D.
Wysłano: 23.05.2012 14:08:35
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
A ja będę dziwny. Nie oglądałem. Skończyłem na 2 sezonie. Znudziła mnie powtarzalność odcinków jak w Scoobym-Doo.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 23.05.2012 14:39:37
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Ryan": (Link »)
.Znudziła mnie powtarzalność odcinków jak w Scoobym-Doo.


To samo. Tylko ja skończyłem na 7 sezonie.
Pewnie wrócę do oglądania, bo przynajmniej mam świadomość że to już oficjalny KONIEC i więcej już nie będzie.

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 23.05.2012 14:49:30
jestę kapibarę
Cytat z "Ryan": (Link »)
A ja będę dziwny. Nie oglądałem. Skończyłem na 2 sezonie. Znudziła mnie powtarzalność odcinków jak w Scoobym-Doo.


Nie jesteś dziwny. Obejrzałem może ze 4-5 odcinków w sezonach 1-2 i mnie jakoś nie wciągnęło.
Sztywność odmóżdżeniowa byłą zabawna i tyle ;P

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 23.05.2012 15:11:24
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Nie oglądałam regularnie, nie nadaję się do seriali- ot tak, na wyrywki, ale uwielbiam <3
Kolejny z Chasem w roli głównej? Don't know if do like. Need moar to decide :I Ale faktycznie pewnie byłoby to przeciaganie na siłę, plus Chase jest zbyt... spokojny na "nowego House'a".
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 23.05.2012 16:11:20
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
House miał swoją historię którą zakończył w dobrym stylu i nie powinno sie do tego wracać.
Interesuje mnie jak Chase by sobie poradził jako główny bohater. W jednym z ostatnich odcinków udowodnił, że od strony medycznej dał by sobie radę, ma jednak jedną przewagę nad Gregiem, nie jest uzależniony od Vicodinu i nie czuje non stop bólu, nie jest również takim dupkiem co utrudni wstawienie różnych dziwnych akcji w fabułę.
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 23.05.2012 16:13:47

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 23.05.2012 18:41:31
Wilk Ogrodowy
Anthro
jakoś nie widzę Chase'a na miejscu House'a. Ten gość jest po prostu nie do podrobienia.
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 23.05.2012 20:01:28
Tinker Pony
Zmiennokształtny
House nie może, nie powinien skończyć się dobrze, co oni zrobili : /

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 23.05.2012 20:48:28
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
House był zbyt lubiany żeby skończył się źle, chociaż nie skończył się w pełni optymistycznie. Spoiler: w końcu dokonał własnej destrukcji jak mu to kilka razy wypominano, zrobił to dla kolegi który i tak miał pożyć niespełne pół roku, poświęcił medycynę i własną karierę, prawdopodobnie wcześniej czy później i tak wyjdzie na jaw, że żyje i zamkną go do pierdla za to co zrobił.

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 23.05.2012 21:37:36
husky / wilk
Anthro
Umarł jeden z moich wielkich idoli i mistrzów ciętej riposty, a także władców sarkazmu. Pozostanie w moim sercu jak Al Bundy, Andy Anderson, mój ojciec, Alf oraz Ferdek Kiepski. :-(k

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 23.05.2012 23:23:06
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
przecież nie umarł -,-"

-1
(+1|-2)
Re: House M.D.
Wysłano: 24.05.2012 0:32:33
gronkowiec
Anthro
Przyłącz się, nie bądź obojętny. Zapal House'owi znicz w opisie gg

[*] [*] [*] [*] [*] [*]
| |
Podpis zastępczy v2.04

-1
(+0|-1)
Re: House M.D.
Wysłano: 24.05.2012 7:05:51
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
jutro o godzinie 19:67 rozpocznie się Msza św. z intencją od Haous'a zjawmy się wszyscy razem i zapalmy znicz... a potem na wieczerzę....
XDDDDDDDDDDDDD

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 24.05.2012 9:42:33
Tygrys perski
Anthro
Z początku byłem sceptycznie nastawiony do tego serialu, wszyscy w szkole oglądali i się podniecali... Pewnego dnia mi się strasznie nudziło i odpaliłem pierwsze odcinki. No i wsiąkłem.
Fajnie się oglądało i słuchało chamstwa House'a, ale serial generalnie pokazywał (na szczęście!) jak się nie powinno być osobą pokroju Gregorego. I za to najbardziej lubię całą serię. Końcówka trochę przewidywalna Spoiler: w momencie zawalenia się budynku zamigała mi lampka w głowie "przecież są DWA ciała" ale i tak zgrabna.
Cóż, teraz trzeba zacząć oglądać inne seriale...
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 24.05.2012 11:11:28
gronkowiec
Anthro
Spoiler: W sumie dalej nie wiem jak House to rozegrał. Coś mi umknęło, a nie chcę drugi raz oglądać. Ten pacjent oferował, że się podłoży za House'a w sprawie spuszczonych w kiblu biletów, ale to było jak był jeszcze umierający. Zaraz potem House go zdiagnozował, ekipa a wyciągnęła z niego igły. To co on robił martwy u boku naćpanego heroiną House'a? Myślałem, że jest on takim majakiem jak inne osoby odwiedzające go w tym pożarze.
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 24.05.2012 11:19:32
Lew
Po tym jak House go wyleczył widocznie poszli razem brać heroinę. Ćpun nie przeżył (złoty strzał?) a House i owszem.
Zagadką jest czy House chciał się zabić i dopiero po rozmowach z umarłymi postanowił zrobić to co zrobił, czy od początku to planował.
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 24.05.2012 11:25:45
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 24.05.2012 11:30:35
gronkowiec
Anthro
Co się stało z pacjentem właśnie nie zostało powiedziane. House go umyślnie zabił? Koleś chciał popełnić samobójstwo po tym jak go wyleczono? House musiał to chyba też wcześniej planować, bo kartoteki dentystyczne podmienił...
| |
Podpis zastępczy v2.04

-1
(+0|-1)
Re: House M.D.
Wysłano: 24.05.2012 12:56:22
Wilczek
Anthro
Cytat z "Kuc": (Link »)
House nie może, nie powinien skończyć się dobrze, co oni zrobili : /


Jakby się nie skończył to by skończył się jak Prison Break. Pierwszy sezon wszyscy się podniecali i według mnie tu powinien być koniec. Może ewentualnie ten drugi sezon, ale i tak drugi już wyglądał jakby był robiony na siłę. Trzeba wiedzieć kiedy skończyć zanim zacznie powstawać druga moda na sukces,
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 24.05.2012 18:08:26
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Chodziło mi nie o to, że się skończył, tylko w jaki sposób :P Jak dla mnie jeszcze zbyt mało dramatycznie ;3

-1
(+0|-1)
Re: House M.D.
Wysłano: 24.05.2012 18:33:01
Wilk Ogrodowy
Anthro
Nom taka epicka postać powinna zostać sama w szpitalu, z podłożoną bombą, wiecie, taki heros, co poświęca się by ratować resztę. I na końcu do ostatniego, najbliższego przyjaciela, próbującego go wyciągnąć, rzuca hasło w stylu "bohaterowie nie wracają do domu". Botem bum, ogłoszenie bohatera, itepe itede.

Jak ktoś ma więcej dramatyzmu, to niech napisze.
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 24.05.2012 18:36:56
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
powinien wszystkich wyprowadzić ze szpitala, rozbroić bombę, znaleźć zamachowca a na końcu odejść i nie oglądać sie na wybuch.

0
(+0|-0)
Re: House M.D.
Wysłano: 24.05.2012 18:41:54
Arachne
Taur
To w końcu rozbroił czy nie?

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane