Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

123>>


0
(+0|-0)
DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 12:34:07
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Polfurs zdołał rozprzestrzenić się szeroko po całej sieci- ma swoją wikię, basha, kanał IRC, FA. Kiedyś był i na dA, z tego co jednak widzę, grupa jest od dobrych paru lat martwa (ostatni submission pochodzi z roku 2007, zdaje się) i do tego wciąż w starej postaci zwykłego konta.

Chciałam zaproponować więc założenie nowej, porządnej grupy polfursowej na deviancie. Takiej od prawdziwego zdarzenia, z kontrybutorami, folderami etc. W końcu wielu artystów siedzi nie tylko na FA- deviant stanowi porównywalnie satysfakcjonującą skarbnicę naprawdę dobrych artów anthro (jak i polfursowych rysowników :) ). Byłaby to szansa nie tylko na małe rozreklamowanie Polfursa wśród wielu naprawdę przemiłych artystów, ale i zyskanie większej widowni przez commissionerów i nie tylko. Z przyjemnością zajęłabym się organizacją grupy- od pewnego czasu i przez następny jego kawał cierpię wręcz na nadmiar braku zajęć, a do tego (nawet jeśli nie wrzucam zbyt wiele do własnej galerii), jestem absolutnym deviant addictem. Dołożę wszelkich starań, aby rozbudować i rozkręcić grupę jak najlepiej :3

Co Wy na to? :)
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 12:53:56
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Starą zarządza z tego co wiem Sharpy. Zamiast tworzyć nowej lepiej rozruszać imo starą.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 12:57:55
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
To nie ma sensu, dlatego, że stara ma postać zwykłego konta i nie można dokonać konwersji na grupę. Ze starych klubów- kont nikt już nie korzysta, są niepraktyczne, nie niosą zbyt wiele korzyści, teraz używa się wyłącznie deviantowych grup. Arty starej grupy można przenieść, wystarczy posiedzieć chwilę. To samo w kwestii użytkowników.
Ponadto stara grupa od dawna jest w praktyce nieaktywna i nieużywana.
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 13:01:23
jestę kapibarę
Pablo coś kombinował z utworzeniem grupy od nowa, dostał nawet błogosławieństwo od Sharpa.

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 13:02:06
Wilk
Anthro
Ja myślę że dobry pomysł, ale wpierw może spróbuj ożywić starą grupę jeżeli jest it's dead. to Nową zrobić.
Ewentualnie konkurencyjną grupę :P.

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 13:06:44
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Nox- starej się nie da, powtarzam. Ma formę konta, nie grupy, a to diametralna różnica i konwersja jest niemożliwa. Stara grupa to jakby pywatny użytkownik- wszystkie dane artom favy idą dla grupy, są znakowane jako umieszczone przez grupę i w starciu ze zwykłym użytkownikiem niewczytującym się w opis pliku autor obrazka nic nie zyskuje :) Co do konkurencyjnej- chciałabym aby zaistniała grupa PFa, nie futer ogółem, więc chciałabym mieć błogosławieństwo Polfursa :)

O próbie Pabla słyszałam jakiś czas temu i z tego co widzę, nic z tego nie wyszło.
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

0
(+2|-2)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 13:12:04
Uncia Hortensis
Rabatka
Zrób konkurencyjną grupę PolfursIstKrieg i nie musisz nikogo prosić, będzie Twoja ;-)k
Myr

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 13:15:32
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Właśnie nie chcę robić takich cyrków. Jeśli już, to tylko oficjalnie polfursowo :)
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

1
(+1|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 13:16:05
jestę kapibarę
Cytat z "Fuma": (Link »)
Zrób konkurencyjną grupę PolfursIstKrieg i nie musisz nikogo prosić, będzie Twoja ;-)k


Po co konkurencyjną? Dogadaj się z nim i można w więcej osób wspólnie rozbujać.

-1
(+0|-1)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 13:57:04
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "LV": (Link »)
Po co konkurencyjną? Dogadaj się z nim i można w więcej osób wspólnie rozbujać.

Do konkurencji potrzeba jest więcej niż jednego uczestnika. Własna grupa ma taką zaletę, że jest własna i nie trzeba się z nikim dogadywać ani mieć na uwadze czyjeś za lub przeciw.

P.S. Jeżeli nie ma jeszcze grupy na dA o nazwie "Polfurs", stwórz ją sama a później martw się innymi detalami. Zaczynając od organizacji i zaplecza możesz stracić zapał potrzebny do rozpoczęcia całego przedsięwzięcia.
Myr

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 14:35:11
Pisałem do administracji i niestety, nie chce im się podpinać skryptów konwertujących dla jednej tylko grupy. Albo więc zostawiamy to tak, jak jest, albo założy się nową grupę - niestety, nie będzie się ona mogła nazywać "Polfurs".
Ostatnio edytowany przez Pablo dnia 27.06.2012 15:02:16

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 15:34:07
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Chyba, że usunie się stare konto.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 15:45:37
Cytat z "Ryan": (Link »)
Chyba, że usunie się stare konto.


To nie takie proste. Konto będzie miało status usuniętego, ale nadal będzie w systemie i nie będzie się dało dać od nowa nazwy. Posłałem ticket do helpdesku, mam nadzieję, że to coś da.

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 16:46:08
Uncia Hortensis
Rabatka
Usunie się stare konto.

dA ma tą samą przypadłość co FA i inne galerie: starego konta nie da się usunąć aby ktoś inny mógł użyć jego nazwy.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 27.06.2012 16:48:37
Myr

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 19:11:57
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Nie zraze sie, spokojnie :) nie raz adminowalam spore przedsiewziecia; z zapleczem nie ma problemu. Z nazwa tez idzie sobie poradzic.
Czy dostaje blogoslawienstwo zeby zaczac dzialac, a jak sie rozwinie- zobaczymy?
Ostatnio edytowany przez Krieg dnia 27.06.2012 19:12:51
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

1
(+1|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 19:24:05
Anthro
No do wio!

Zabieraj się za to a nie czekasz :3
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 27.06.2012 22:08:48
Uncia Hortensis
Rabatka
Dokładnie. Rób, a nami się nie przejmuj. Jak wyjdzie źle to nikt nie zauważy i nie ma problemu, jak wyjdzie dobrze to będzie krzyk bo jak to i dlaczego ależ tak nie wolno bez względu co wszyscy mówili na początku :-Pk

EDIT: Teraz dopiero odnotowałem podobieństwo do ślimaka...
I HAZ A TAIL :lolk:
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 27.06.2012 22:10:09
Myr

1
(+1|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 28.06.2012 21:56:53
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 28.06.2012 23:00:51
No cóż, szkoda że nowa grupa jest tylko dla forumowiczów z PF, a stara była dla wszystkich...

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 28.06.2012 23:02:53
gronkowiec
Anthro
Pablo: zawsze możesz zrobić jeszcze grupę Polishfurs :P
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 28.06.2012 23:07:43
W sumie jak tak patrzę, to i tak takich grup jest pierdyliard :P

1
(+1|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 28.06.2012 23:11:44
Taur
Cytat z "Pablo": (Link »)
No cóż, szkoda że nowa grupa jest tylko dla forumowiczów z PF, a stara była dla wszystkich...

TAK! :-Dk
Jedno słowo - wiele dysków.

2
(+2|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 28.06.2012 23:24:25
Arachne
Taur
Cytat z "Pablo": (Link »)
No cóż, szkoda że nowa grupa jest tylko dla forumowiczów z PF, a stara była dla wszystkich...


Powiedział ten co założył grupę google+ specjalnie dla forumowiczów futrzaki.org. :rollk:

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 28.06.2012 23:48:44
Cytat z "DarkV": (Link »)
Cytat z "Pablo": (Link »)
No cóż, szkoda że nowa grupa jest tylko dla forumowiczów z PF, a stara była dla wszystkich...


Powiedział ten co założył grupę google+ specjalnie dla forumowiczów futrzaki.org. :rollk:


No przecież na kimś musiałem potestować, jak to działa :P

3
(+4|-1)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 28.06.2012 23:56:35
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Można poszerzyć na wszystkich, nie tylko na polfurs. Myślałam o stricte pf-owej z uwzględnieniem tego, że jest już kilka grup polskich futer, np duże Polish Furry Deviants. Jak uważacie :)

Also, artystów czy nie, ślicznie proszę o dołączanie :)
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

 Aby pisać należy być zalogowanym
123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane