Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123


0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 2.07.2012 19:28:15
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Popieram Blaine :)
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 2.07.2012 20:06:14
Uncia Hortensis
Rabatka
Jeżeli jest więcej niż jedna osoba zatwierdzająca prace, niech pod zatwierdzeniem podpisuje się ta osoba, której praca się podoba. Jak będzie wrzucać coś, co nie będzie się większości podobać to wyleci po czasie z grona zatwierdzaczy.
Niech trafiają tam prace ładne wedle opinii tych, co zatwierdzają i na ich odpowiedzialność :-)k

(Albo Mam Talent, komisja 3 osobowa sprawdzająca każde zgłoszenie :-Dk "jestem na nie")
Myr

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 2.07.2012 20:12:48
Puffgryf zaczepno-obronny
Cytat z "Fuma": (Link »)
Jeżeli jest więcej niż jedna osoba zatwierdzająca prace, niech pod zatwierdzeniem podpisuje się ta osoba, której praca się podoba. Jak będzie wrzucać coś, co nie będzie się większości podobać to wyleci po czasie z grona zatwierdzaczy.
Niech trafiają tam prace ładne wedle opinii tych, co zatwierdzają i na ich odpowiedzialność :-)k

(Albo Mam Talent, komisja 3 osobowa sprawdzająca każde zgłoszenie :-Dk "jestem na nie")


I praca zostanie przyjęta po 3 tyg... jak komisja ruszy dupę i zrobi coś wspólnie... albo i nie... albo moze... 'bo ja nie mam czasu' :P To tak nie zadziała.

Dopóki prac jest mało wystarczy jedna osoba, a ewentualne roszczenia idzie przedyskutować po wstawieniu.

Poza tym, wracając co poprzedniej mojej wypowiedzi - warto zrobić jeden folder z pracami 'naj' - ale uwzględniając różnych twórców, żeby nie pojawiały się tam prace jednej osoby.
Ostatnio edytowany przez Blaine dnia 2.07.2012 20:14:29

Każdy zasługuje na drugą szansę.
Na trzecią... niekoniecznie.

0
(+0|-0)
Re: DeviantART Group
Wysłano: 2.07.2012 20:49:18
Diesen Liebe, der Welt!
Anthro
Póki co tylko ja zarządzam, bo nie chcę żeby wyszło, że po tygodniu-dwóch minie wstępy boom i zostanie grupa kontrybutorów bez celu :) Jak sytuacja się ustabilizuje, wtedy wybierzemy ^^

Folderem "naj" jest featured, i jest to takie naj naj. Myślę, że nie ma się co spinać póki nie trafił w sumie żaden crap na listę do zatwierdzenia xD
The kindest heart made me believe
The world as I wish it to be :*


Important message~

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane