Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123


0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 13.12.2012 18:13:11
Uncia Hortensis
Rabatka

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 13.12.2012 22:18:40
Zmiennokształtny
O, GW2. Też sporo grałem, bodajże nawet 2 miesiące codziennej gry. Przemogłem się i zamiast grać charrem wybrałem norna. Zmiennokształtność postaci i możliwość grania kotołakiem (nawet jeśli jest dość słaby) wymiata :). Ale ja to zawsze spaczony byłem pod tym punktem.
Sama gra jest zaskakująco wciągająca. Nawet nie potrafię określić co takiego w sobie ma. Na pewno miałem to szczęście, że towarzyszyła mi paczka dobrych znajomych, z którymi świetnie mi się grało (hi Konfede, jeśli to czytasz :P). Na razie odłożyłem bo się trochę przejadło, ale jeszcze nie rezygnuję. W końcu głównej fabuły wciąż nie przeszedłem, głównie przez antypatię w stosunku do Trahearne :P
Flight of dragons... in the sky... or in my mind?

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 1.06.2013 14:16:05
Anthro
Ostatnio przez przypadek kliknął mi się trailer tej gry na YT i za 2h ściągał się już klient...
Na razie robię za turystę - piękny świat, ale jak wbiję trochę skilla to chętnie się do kogoś dołączę, na pewno w grupie ciekawiej łazić.


Cytat z "Ryjek": (Link »)
Mnie natomiast niepomiernie zdenerwował fakt, że gra używa tylko jednego rdzenia cpu z moich 4 :B

Ponieważ wszystkie engine-y gier są naturalnie jednowątkowe - taka specyfika głównej pętli gry. Wpierniczanie tam więcej niż jednego wątku często bardzo niewiele daje z powodu i potrzebnej synchronizacji pomiędzy nimi, a bardzo komplikuje.

To było silniejsze ode mnie 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 1.06.2013 14:41:16
Anthro
Coerse obecnie to uświadczysz tylko mnie i Dasha reszta już nie wchodzi na GW2 ( albo pozmieniali severy )
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 1.06.2013 14:55:43
Smok Serwisowy
raczej to pierwsze
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 1.06.2013 15:01:11
Anthro
a szkoda bo pozmieniało się trochę :3 są dodatkowe miesięczne historie, dzienne wykonywanie rzeczy za które masz fajne nagrody, Super Adventure Box itp :3

http://www.youtube.com/watch?v=Z6qEESY4x4U


a tak jak by ktoś chciał sobie pograć na luzie

https://d3b4yo2b5lbfy.clo...page/index.html
Ostatnio edytowany przez Inu dnia 1.06.2013 15:10:38
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=Z6qEESY4x4U

KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 1.06.2013 15:32:55
Uncia Hortensis
Rabatka
Myślałem, że adventure box był tylko w kwietniu?

Ja bym pograł, ale w grupie wszystko jest tak bardzo superłatwe, a na dungeony nas za mało :-(k
Myr

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 1.06.2013 16:05:30
Anthro
Stoi ciągle w Rata Sum zostawili go bo za dużo pracy w niego włożyli

Mylisz się co do tego że łatwiej bardziej chodzi o praktykę bo nawet z najlepsza grupa możesz szybko zawieść. Dobór zbroi, skilów itp. jest bardzo ważny.
Ostatnio edytowany przez Inu dnia 1.06.2013 16:09:04
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 1.06.2013 17:58:53
Uncia Hortensis
Rabatka
Ale ja mówię o PvE. Postać level 30 sama jest w stanie poziom dla 25-35 bez problemu czyścić. A jak masz grupkę to chyba byśmy musieli na levelu 10 wchodzić w miejsca dla 40 :-Pk
Myr

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 1.06.2013 18:12:54
Anthro
i wszyscy pajda jak muchy XD ahhhhhh marzenia
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 2.06.2013 1:35:52
Wilk Arktyczny
Anthro
Możliwe że niedługo zakupię tą grę, nie mam jak na razie na oku lepszego MMO.

1
(+1|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 4.06.2013 15:33:17
Anthro
Jeśli kogoś interesuje to od 11 czerwca do 9 lipca będzie nowy ewent

https://www.guildwars2.co...s/june-11-2013/

http://www.youtube.com/watch?v=d7XbrSnH-L8
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=d7XbrSnH-L8

KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

-2
(+0|-2)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 4.06.2013 16:04:02
Uncia Hortensis
Rabatka
Dziękuję za heads-up.
Myr

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 4.06.2013 16:08:42
Trickster
Anthro
A ja tak się spytam, opłaca się kupić? Wciąga? Nie jest to coś co odstawie po miesiącu na półkę? Jak to się ma do takich tytułów jak WoW, D3, Rifta, Tery, Warhammera i innych popularnych tytułów? Bo się zamierzam szarpnąć na jakąś nową grę, a ta wydaje mi się najbardziej interesująca.

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 4.06.2013 16:23:06
Anthro
+ GW2 jest to że płacisz raz i masz [ brak abonamentu ]
Jeśli grasz w mmo i lubisz grać w takie typu gry to znajdziesz na pewno coś dla siebie. Świat sam w sobie jest fajny [ dynamiczne ewenty, grupowe ewenty itp ] gildie które organizują rajdy

ogólnie jest dobrze zrównoważony pod względem profesji itp.

- w sumie jakoś nie znalazłam ale na pewno ci którzy już nie grają to ci wymienią

Ja jestem typem osoby co naginała w Ragnoraka ( tego starego a nie 3d ) i nie widziała w nim wad więc moja opinia jest słaba
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 4.06.2013 16:41:58
Uncia Hortensis
Rabatka
Ja osobiście po miesiącu odstawiłem na półkę. Gra wciąga, świat jest ogromny, ale koniec końców po prostu się znudziłem. Nic co robisz nie ma jakiegokolwiek znaczenia, bo wszystko się respawnuje i po okresie zauroczenia jakoś przestałem mieć ochotę odkrywać dalej świat. Kwestii PvP nie wspominam bo ja gram w gry MMO jak w singleplayera najczęściej.

EDIT: Oczywiście ogromnym plusem jest brak subskrypcji i nie żałuje wydanych pieniędzy, bo co się nagrałem to moje, a jak tylko mam ochotę mogę wrócić i grać dalej dzień czy dwa bez problemu.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 4.06.2013 16:44:31
Myr

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 4.06.2013 17:19:13
Smok Serwisowy
same here - gra super ale nudzi się po miesiącu - nie wiem czemu, grało mi się fajnie ale przegrała konkurencję o mój czas z innymi pozycjami.
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 4.06.2013 17:19:40
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 11.06.2013 16:09:43
Trickster
Anthro
Ktoś chętny na zrobienie nowej postaci i rozpoczęcie nowej przygody? :D

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 11.06.2013 19:38:42
Vulpes Vulpes
Anthro
Niby miałem zrobić inżyniera... Ale nie wiem czy i jak długo będzie mi się chciało grać.

1
(+1|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 24.11.2013 17:52:56
Wilk
Zwierzę
Grałem w to baardzo długi czas. Nabiłem 80 lvl elementalistą Charr. Potem przerwałem. Następnie znów wróciłem i natrafiłem na serio świetną i zgraną polską gildię co robiła regularnie misje gildyjne, organizowała własne eventy i wymagała od graczy wczuwania się w postać na modłe RP. Ba miałem nawet na forum sporą kartę własnej postaci. Opis historyczny, niemal jak życiorys. Grałem tak z nimi jakiś czas. A potem się wypaliłem. Zaczęło mnie to nudzić i grałem trochę na siłę. W końcu zniknąłem i nie gram.

Może kiedyś wrócę, bo to bardzo fajna gierka. Ma swój potencjał i klimacik. Gildia raczej już o mnie zapomniała. Mimo to trudno. Sam od niej zniknąłem, więc nie mam żalu. A zawsze można sobie pograć dla relaksu. Pozwiedzać sobie mapy i porobić kilka losowych misji. Może kiedyś.

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 26.01.2015 20:32:21
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Złota łopata <3

Anyway, w ten weekend było promo na GW2. Postanowiłiśmy z Solaxem wreszcie dołączyć. Gdyby KTOŚ JAKIMŚ CUDEM jeszcze miał ochotę pograć, to bardzo chętnie.
Cookie Time!

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 27.01.2015 2:20:45
Promo z okazji zapowiedzi nowego dodatku. Odkładam już sobie kasę :j.

https://www.youtube.com/watch?v=IOUk2y0K2m8
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=IOUk2y0K2m8


0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 27.01.2015 8:53:59
Hound
Anthro
Jeju, zacząłem to grać od release'u a przestałem grać po tym evencie z rozwalonym LA ( ;-; ) Gra robiła się strasznie monotonna jak dla mnie, a levelowanie altów to nie w moim stylu :P Ale jakoś ostatnio nabrałem chęci na jakieś MMO znów, może sobie wrócę, ale to na jakieś czystej postaci, mojego Rangera odstawię :P Macie jakieś "gniazdko" na którymś z worldów ? Grałem na Ruins of Surmia (jak dobrze pamiętam), gdzie wszystkie polskie gildie przeniosły się na Blacktide'a... także granie solo nie jest mi obce xD
Don't be silly...

0
(+0|-0)
Re: Guild Wars 2
Wysłano: 27.01.2015 17:33:49
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Hozz, teraz jest tak, że zrobili megaserver i jest chyba bez znaczenia na jakim grasz. W party i tak się ustawicie razem chyba. Jedyne co, to nie możecie razem w WvWvW grać.
Cookie Time!

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane