Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



5
(+5|-0)
sprzedam uszy i ogon ^^ takie przykokszone trochę...
Wysłano: 29.08.2012 22:51:23
A więc wygląda to tak jak na zdjęciu i filmach poniżej.

Co do szczegółów... uszy można zaprogramować dowolnie, teraz mam:

1- uszy w neutrum / normalnie (oba uszka tak samo, prosto do przodu)
2- uszy w lewo / nasłuchuje w lewo (lewe mocno odchylone w lewo, lekko do góry, prawe delikatnie odchylone w lewo i bez uniesienia czy opuszczenia w dół)
3- w prawo - analogicznie jak w lewo
4- uszy lekko do góry/ zdziwiony, przestraszony... czy nie wiem jak... oczywiście uszy na wprost i lekko do góry
5- smutny? ^^ oba ucha w dół i do boków

oczywiście jak wspomniałem, można dowolnie je ustawić, trzeba brać jedynie pod uwagę że jest 5 trybów, ewentualnie takie hmmm... trzyby pośrednie które wymagałyby np. 2s zwłoki zanim się zmienią... ale mówiąc najprościej można nimi obracać o 180*
To białe na uszach to kartki przypięte do zdjęć, oczywiście jeśli ktoś by chciał to mogę doszyć ;p co jeszcze... no nie wiem... tyle... A... można zmienić rozstaw uszu więc jak chcecie możecie mieć je nawet jak Chii z Chobits... po bokach...

Co do ogona... albo się majta albo nie ;p można ustawić że jest albo podwinięty albo zwisa (ale to ręcznie, sam macha tylko prawo-lewo, zrobiłem tak ze względu na rozmiary)
Ogon też można trochę przeprogramować, np. żeby szybciej machał. Ogon miękki, otulony takim ocieplaczem jakimś...

Wymiary podam jutro.

Dodatkowo... całość pokryta sztucznym futrem w kolorze ciemno-ciemno-ciemno brązowym, mieni się jak naturalne, oczywiście możecie je zmienić jeśli chcecie. Futro jest bardzo puszyste... Opaska na której są uszy nie jest oklejona futerkiem, dorzucam do całości trochę na jakieś tam dodatki jak by ktoś chciał... po prostu zostało trochę...

Yyyyy... jak by coś to tego... pisać...

Aaa... jeszcze jedna sprawa która w sumie jak się nie znacie nie dotyczy... płytkę sterującą zrobię po tym jak dogadam się z kupującym. Z tego względu że ktoś np mógłby chcieć mieć możliwość osobnego podłączenia ogona albo uszu. Albo mieć możliwość odczepienia wszystkiego do transportu żeby się nie plątało.
Całość zasilana napięciem około 5V czyli 4 zwykłe akumulatorki.

Jeśli ktoś chciałby wiedzieć jak się w tym "nosi" to osoby które się bawiły na polconie mogą się wypowiedzieć...

Dobra to na tyle... filmiki i zdjęcie... ^^
jakość badziewna bo światło się skończyło... a i te wszystkie kable to nie od tego xD

Całość trafi na allegro albo ebaya jutro... jak macie propozycje to pisać...

https://docs.google.com/f...Ednd2NEazg/edit

https://docs.google.com/f...XZxSm5iV2M/edit

https://docs.google.com/f...XhwTFM2QVE/edit
Ostatnio edytowany przez kobuz dnia 5.09.2012 22:21:20

0
(+2|-2)
Re: sprzedam uszy i ogon ^^ takie przykokszone trochę...
Wysłano: 30.08.2012 0:03:12
-----
Może i fajne, ruchome... ale wyglądają bardzo kiepsko :C

A poza tym, yay, kolejna osoba ledwo zarejestrowana na forum, a robiąca od razu sprzedam/płacić ;D

2
(+2|-0)
Re: sprzedam uszy i ogon ^^ takie przykokszone trochę...
Wysłano: 30.08.2012 0:11:52
jak sobie chcecie można i obszyć inaczej... same uszy mają 5mm grubości...

1
(+1|-0)
Re: sprzedam uszy i ogon ^^ takie przykokszone trochę...
Wysłano: 31.08.2012 23:43:33
Tygrys biały
Anthro
Cytat z "kobuz": (Link »)
Wymiary podam jutro.

...

Całość trafi na allegro albo ebaya jutro... jak macie propozycje to pisać...

Minęły dwa dni :P Poza tym zapytam niedyskretnie - dlaczego sprzedajesz i czy masz więcej sztuk, czy tylko po jednej? A jeśli po jednej, to tym bardziej dlaczego sprzedajesz? Może jakieś info ile waży, ile chcesz itp. ?

0
(+0|-0)
Re: sprzedam uszy i ogon ^^ takie przykokszone trochę...
Wysłano: 2.09.2012 0:28:15
mam po jednej sztuce, ile ważą nie wiem, ciężkie nie są... ogon 90 cm długości, 6 cm grubości z tym że dało by się zejść do 5 tak samo da się go skrócić.
sprzedaję bo potrzebuję pieniędzy no inny projekt, bardziej rozbudowany ale żeby się rozwijać niestety fundusze są potrzebne...
cena 150 za ogon 250 za uszy za komplet 350 (+przesyłka)... ceny takie bo wiem że za więcej i tak za szybko nie sprzedam więc redukcja do minimum, niżej nie zejdę.
Mogę sprzedać bez futer ale cena będzie taka sama.
Nie planuję robić więcej.

0
(+0|-0)
Re: sprzedam uszy i ogon ^^ takie przykokszone trochę...
Wysłano: 2.09.2012 12:04:29
-----
Hm, to ja wezmę ogon. Dane do zapłaty na PM proszę? :D

0
(+0|-0)
Re: sprzedam uszy i ogon ^^ takie przykokszone trochę...
Wysłano: 5.09.2012 22:23:19
Trochę z kasą się krucho zrobiło a nowy projekt zaczął jej pożądać coraz więcej. Z tego powodu obniżam cenę uszu jeśli ktoś by chciał je kupić to zapraszam na PW a dogadamy się co do ceny.
Ostatnio edytowany przez kobuz dnia 9.09.2012 11:09:08
0
(+0|-0)
Re: sprzedam uszy i ogon ^^ takie przykokszone trochę...
Wysłano: 9.09.2012 11:09:20

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane