Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123


3
(+3|-0)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 28.10.2012 23:14:41
Wilk
Anthro
Cytat z "Ryjek": (Link »)
Od prostej prowokacji bazowanej na wypowiedzianej wcześniej głupocie - do pokoju zwierzeń =D Keep it commin' boys!

Zdekomponowałaś sytuację i teraz wątek zakrzepnie jak żyła zawałowca.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

2
(+2|-0)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 28.10.2012 23:20:42
-----
Cytat z "WilkołakNerevar": (Link »)
Cytat z "Ryjek": (Link »)
Od prostej prowokacji bazowanej na wypowiedzianej wcześniej głupocie - do pokoju zwierzeń =D Keep it commin' boys!

Zdekomponowałaś sytuację i teraz wątek zakrzepnie jak żyła zawałowca.


Może to i lepiej ;)

Offline
inż. Toboe
3
(+5|-2)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 0:01:34
Irbis
Bestia
Vethu, owszem, zrozumiałem. Ingo próbował zabłysnąć humorem, który w moim odczuciu jest beznadziejny. Ot postanowiłem odpowiedzieć na jego humorzaste pytanie z nieukrywaną ironią, której jak się okazuje nie dostrzegłeś, a także odrobiną humoru, gdyż zacząłem opisywać aspekty pozawielkościowe wbrew intencji pytającego. No tak. Zapomniałem dodać, że mi nie aportuje i uczę go siadać. :rollk:
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

-3
(+3|-6)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 0:14:48
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Czyli krótko, ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ się miedzy wódkę a zakąskę co już nie było ani śmieszne (w przeciwienśtwie do prostego tekstu Ingo) ani zbyt błyskotliwe. I to właśnie było beznadziejne.

Offline
inż. Toboe
2
(+5|-3)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 0:18:35
Irbis
Bestia
Tekst Inga uznałeś za śmieszny? :-?k
W moim odczuciu był żenujący, ale jak widać istnieją różne gusta nawet jeśli chodzi o humor.
EDIT: Zauważyłem jedno. Ja odpowiadam za siebie, piszę jak to widzę, natomiast Ty od razu przechodzisz do ofensywy pisząc o ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ się i wyjawiając "prawdy objawione", że coś jest takie albo inne. Może i moje wypowiedzi są beznadziejne dla Ciebie i paru innych, ale jakość wypowiedzi zależy od indywidualnego odczucia odbiorcy, więc z łaski swojej, Vethu, nie wpieprzaj się. ;-)k
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 29.10.2012 0:38:49
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+2|-1)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 7:15:13
Uncia Hortensis
Rabatka
Toboe, wpakowales sie bez sensu z ta odpowiedzia. Ingo trafnie rzucil prowokacje. To nie byl zart. Skoro nigdy sie nie wstydzi przez internet to niech odpowie na proste pytanko sprawiajace problem wiekszosci kozakow.
Ostatnio edytowany przez Fuma dnia 29.10.2012 14:53:17
Myr

2
(+7|-5)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 7:32:19
Tygrys sumatrzański
Anthro
To, że ktoś się nie wstydzi, nie znaczy, że nie chce mieć odrobiny prywatności w niektórych aspektach życia. Nie każdy chce machać swoim kutasem przed twarzą każdego na forum, jak Ingo.

Offline
inż. Toboe
2
(+3|-1)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 9:13:55
Irbis
Bestia
Cytat z "Fuma": (Link »)
Toboe, wpakowales sie bez sensu z ta odpowiedzia. Ingo trafnie rzucil prowokacje. To nie byl zart. Skoro nigdy sie nie wstydzi przez internet to proste pytanko sprawiajace problem wiekszosci kozakow.
Moje "wpakowanie się" nie mniej sensu miało niż ciągnięcie/spalenie żartu/prowokacji przez Vetha z tekstem "to znaczy małego". Wcześniej nawet nie odczuwałem ochoty na odpowiadanie na posta Inga. =]
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

-5
(+2|-7)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 10:24:32
Lew
Toboe:

1. nie ciebie pytałem
2. po co się ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥?
3. skąd wiesz, że pytałem stricte o wymiary a nie właśnie o taki opis jaki ty popełniłeś? Spytałem 'jakiego' co otwiera pole do popisu.
4. Veth pisząc "małego" napisał dokładnie to co sam bym napisał gdybym wcześniej zajrzał do tego tematu.

Vethu:

Dziękuję, jako jeden z nielicznych zrozumiałeś.
(i wyjątkowo Fuma też).

Foxypawsy:

Cytat:
miało być o moim pięknym suicie-maskotka (2in1), a przeszło od pytań dotyczących penisów do BDSM


Witamy na PF'ie.
Cytat:
"Lis. Metaliczny. Który pisze na ścianie wiersze w sposób elektroniczny (...)


A poezje możesz sobie śmiało odpuścić albo, dla dobra wszystkich, popracować trochę nad warsztatem przed następnymi publikacjami ;)

Xanoxis:
A już chciałem przestać minusować Twoje posty.. ale nie pozwalasz :-/k
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 29.10.2012 10:26:43
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Offline
inż. Toboe
5
(+7|-2)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 10:33:57
Irbis
Bestia
Moja wypowiedź przynajmniej czegoś uczy (co znaczą te plamki kogośtam? wyguglam se). Ingo, czyli przyznałeś, że sam spaliłbyś, ciągnąłbyś swoje marne żarty (żarty, bo dla Vetha śmieszne), prowokacje, wymuszając odpowiedź na nowym. Nie wstyd Ci? No tak, Internet jest pełen bezwstydności. Cóż za ironia, że powracamy do sedna. ;-)k
A dlaczego się ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥? Bo mogę, nikt mi nie zabronił i nie ma prawa zabronić. Bo uznałem, że warto trochę poironizować, bo forum z możliwością pisania jest po to, by móc się ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥. A skoro pytanie było osobiste, to masz pmki, gdzie się nikt nie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥.
PS: Ingo, na punkt trzeci sam odpowiedziałeś punktem czwartym.
PPS: Skoro "Twoje" z wielkiej litery, to i "Ciebie" też z wielkiej.
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 29.10.2012 12:19:02
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

-6
(+0|-6)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 10:58:53
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Czy ktoś mógłby wyciąć stąd tą idiotyczną wymianę zdań? :rollk:

//Ed: nope - autor powiedział, żeby zostawić for shit and giggles ;p
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 29.10.2012 13:48:52
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+3|-3)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 11:02:32
Lew
Oj, Ryan.. nie bądź taki :(
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-5
(+2|-7)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 11:59:41
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Toboe": (Link »)

A dlaczego się ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥? Bo mogę, nikt mi nie zabronił i nie ma prawa zabronić. Bo uznałem, że warto trochę poironizować, bo forum z możliwością pisania jest po to, by móc się ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥.

Dlaczego nie możesz zrozumieć, że próba odpowiadania na tak prosty, bezpośredni tekst jak rzucił ingo, tak długim jaki ty napisałeś nie jest śmieszna, po prostu nie jest. Nie brzmi również jak by stała obok sarkazmu i ironii. Nie ważne jak bedziesz sie tłumaczył.

Ale cofam to, że nie zrozumiałeś.
Xanoxis, jednak to ty tak bardzo nie zrozumiałeś

Offline
inż. Toboe
-3
(+1|-4)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 12:06:25
Irbis
Bestia
jakby*

Takie jest Twoje zdanie i uszanuję je. Kwestia interpretacji. Dla jednych teksty Inga są śmieszne/żenujące, dla innych moje. Jedni ironię dostrzegą, inni nie zauważą jej choćby dostali nią w twarz. Dla jednych trzy linijki to długa wypowiedź, dla innych całkiem odwrotnie. A świat dalej pędzi do przodu.=]
EOT.
Ostatnio edytowany przez Toboe dnia 29.10.2012 12:10:09
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

3
(+6|-3)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 12:49:44
Lew
Uwielbiam te nasze spory miedzy frakcją obdarzonych i oburzonych xD
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

-7
(+3|-10)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 12:51:52
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Ja bym to bardziej porównał do rozmowy buta z ♥♥♥♥♥♥ ;]

4
(+8|-4)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 14:24:46
Hiena
Zwierzę
Toboe po raz kolejny udowodnił, że ma wyczucie sytuacji na poziomie rozwielitki, a żarcik cięty niczym Strasburger. Typowy ględzący nudziarz :rollk: Ale fascynujące jest to, zdaje się tego kompletnie nie dostrzegać i ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ się uparcie we wszystko jak świnia w pomidory xD

7
(+7|-0)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 14:59:14
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Toboe": (Link »)
PPS: Skoro "Twoje" z wielkiej litery, to i "Ciebie" też z wielkiej.

"Twoje" było do Xanoxisa, "ciebie" nie ;-)k

Pisanie z wielkiej litery zwrotów do osoby nie jest zasadą ortograficzną, lecz wyrazem szacunku. Niektórzy o tym wiedzą :3
Myr

Offline
inż. Toboe
-3
(+3|-6)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 15:27:30
Irbis
Bestia
Cytat z "Fuma": (Link »)
lecz wyrazem szacunku.
...i przejawem dobrych manier, których niektórym brakuje.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

9
(+9|-0)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 29.10.2012 18:07:52
Szeregowy Spizgalski
Tak.
ęą w internecie nie moze byc zamiennikiem pisania z uzyciem rozumu.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

5
(+11|-6)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 30.10.2012 19:26:27
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
nie chcialo mi sie czytac tematu bo wystarczy mi sam tyuł.

A więc, jak chcesz to dostać można głównie na teofilowie, tam dresy chodza calymi chmarami. Wystarczy sie krzywo spojrzec. Dostac tez mozna w sobote wieczorem na srodmiesciu, ale w takich raczej mniejszych uliczkach. U mnie na osiedlu raczej nie mozna dostac, co jest calkiem dobre bo przynajemniej jest spokój, tak przynajmniej jest w Łodzi, nie wiem jak w innych miastach.

-2
(+2|-4)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 30.10.2012 20:36:06
Anthro
Cytat z "LesterHusky": (Link »)
nie chcialo mi sie czytac tematu bo wystarczy mi sam tyuł.

A więc, jak chcesz to dostać można głównie na teofilowie, tam dresy chodza calymi chmarami. Wystarczy sie krzywo spojrzec. Dostac tez mozna w sobote wieczorem na srodmiesciu, ale w takich raczej mniejszych uliczkach. U mnie na osiedlu raczej nie mozna dostac, co jest calkiem dobre bo przynajemniej jest spokój, tak przynajmniej jest w Łodzi, nie wiem jak w innych miastach.

ohohoho
ahaha
dobre

1
(+3|-2)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 30.10.2012 20:45:13
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Cytat z "Gjerrig": (Link »)
Cytat z "LesterHusky": (Link »)
nie chcialo mi sie czytac tematu bo wystarczy mi sam tyuł.

A więc, jak chcesz to dostać można głównie na teofilowie, tam dresy chodza calymi chmarami. Wystarczy sie krzywo spojrzec. Dostac tez mozna w sobote wieczorem na srodmiesciu, ale w takich raczej mniejszych uliczkach. U mnie na osiedlu raczej nie mozna dostac, co jest calkiem dobre bo przynajemniej jest spokój, tak przynajmniej jest w Łodzi, nie wiem jak w innych miastach.

ohohoho
ahaha
dobre



Po za twoim gejowskim minusem zgarnąłęm plusiki, bjacz

-9
(+0|-9)
Re: GDZIE DOSTAĆ ?
Wysłano: 31.10.2012 18:07:46
Lew
A ode mnie masz dodatkowe propsy za naprawdę dobry post :)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane