Zmień fonty Zmień rozmiar

PrzeglÄ…dajÄ…cy wÄ…tek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



-4
(+3|-7)
11.11.2012
Wysłano: 10.11.2012 17:07:59
Anthro
Jutro o 17.00 na rynku głównym w Krakowie odbędzie się otwarta impreza.
Będzie to tak zwana "lekcja śpiewania,,
Jak dla mnie jest to idealna okazja indywidualnego "wycia do księżyca,,
Jeżeli ktoś chce znaleźć dodatkowe info to sugeruje poszukać u wujka google
Ja osobiście mam zamiar się tam wybrać, nie odpuszczę takiej okazji do zabawy 8-)k
Zapraszam wszystkie futerka do zabawy i aktywny udział :-Pk

-2
(+2|-4)
Re: 11.11.2012
Wysłano: 10.11.2012 19:14:31
Wilczek
Anthro
Nie widzę związku między grami komputerowymi a lekcją śpiewania ;/
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

-4
(+0|-4)
Re: 11.11.2012
Wysłano: 10.11.2012 22:00:39
Wilk / Lis - zmiennokształtny
Anthro
Fajnie, Kraków Kulturalną Stolicą Polski... W Warszawie jak rok temu podczas marszu pewnie znowu samochody podpalą i będą zamieszki... Co region to obyczaj.
<? echo 'by Nickolas'; ?>

-8
(+1|-9)
Re: 11.11.2012
Wysłano: 10.11.2012 22:14:54
KotomiÅ› Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Cytat z "Nickolas": (Link »)
Fajnie, Kraków Kulturalną Stolicą Polski... W Warszawie jak rok temu podczas marszu pewnie znowu samochody podpalą i będą zamieszki... Co region to obyczaj.


Bądź tak dobry i nie publikuj takich opini na forum publicznym. Poza tym wtedy homoseksualiści zetknęli się z faszystami. I tak wogóle, to na te parady zjeżdżają się ludzie z całej Polski. Prawdziwi warszawiacy są kulturalnymi ludźmi i to nie nasza wina, że większość zginęła w czasie wojny (i nie zostawiła żywego potomka), a ludzie którzy mieszkają na wsiach przyjeżdżają do ,,warszawki" i jeżdżą po niej tak jak jeżdżą u siebie, nie zwracając uwagi na większą ilość pieszych i samochodów po czym krytykują, że to warszawiacy nie potrafią jeździć, rzucają się na ludzi na paradach, zapisują tutaj dzieci do przedszkoli ale płacą podatki gdzie indziej, szkodząc naszej kochanej stolicy i Bóg wie co jeszcze... I tak naprawdę co by się w Warszawie nie działo to znajdą się ludzie, którzy to zniszczą... Zresztą nienawidźmy Warszawy - przecież to stolica.

(Żeby nie było - nie uważam ludzi, którzy nie mieszkają w W-wie (oraz którzy się tu przeprowadzili z innych miejscowości) za gorszych. Do wielkich miast zjeżdżają się różne osobistości i nie można wkładać wszystkich do jednego worka. Jednak prawdziwych warszawiaków prawie nie ma. Większość to przyjezdni, dlatego wypowiedź kolegi mnie zbulwersowała.)

[edit]
No i tak.. Co ten temat ma do gier?
Ostatnio edytowany przez Riciak dnia 10.11.2012 22:15:45
Anything that is beautiful people want to break.

-3
(+1|-4)
Re: 11.11.2012
Wysłano: 10.11.2012 22:20:12
Wilk / Lis - zmiennokształtny
Anthro
Cytat z "Riciak": (Link »)
Cytat z "Nickolas": (Link »)
Fajnie, Kraków Kulturalną Stolicą Polski... W Warszawie jak rok temu podczas marszu pewnie znowu samochody podpalą i będą zamieszki... Co region to obyczaj.


Bądź tak dobry i nie publikuj takich opini na forum publicznym. Poza tym wtedy homoseksualiści zetknęli się z faszystami. I tak wogóle, to na te parady zjeżdżają się ludzie z całej Polski. Prawdziwi warszawiacy są kulturalnymi ludźmi i to nie nasza wina, że większość zginęła w czasie wojny (i nie zostawiła żywego potomka), a ludzie którzy mieszkają na wsiach przyjeżdżają do ,,warszawki" i jeżdżą po niej tak jak jeżdżą u siebie, nie zwracając uwagi na większą ilość pieszych i samochodów po czym krytykują, że to warszawiacy nie potrafią jeździć, rzucają się na ludzi na paradach, zapisują tutaj dzieci do przedszkoli ale płacą podatki gdzie indziej, szkodząc naszej kochanej stolicy i Bóg wie co jeszcze... I tak naprawdę co by się w Warszawie nie działo to znajdą się ludzie, którzy to zniszczą... Zresztą nienawidźmy Warszawy - przecież to stolica.

(Żeby nie było - nie uważam ludzi, którzy nie mieszkają w W-wie (oraz którzy się tu przeprowadzili z innych miejscowości) za gorszych. Do wielkich miast zjeżdżają się różne osobistości i nie można wkładać wszystkich do jednego worka. Jednak prawdziwych warszawiaków prawie nie ma. Większość to przyjezdni, dlatego wypowiedź kolegi mnie zbulwersowała.)

[edit]
No i tak.. Co ten temat ma do gier?


1. Nie mam nic do Warszawy, mieszkam w niej.
2. Nie napisałem że z Warszawiakami jest coś nie tak, nic do nich nie mam...
3. Co region to obyczaj! Bo akurat do Warszawy przyjeżdżają chuligani robić sceny w dniu jednego z ważniejszych świąt narodowych, a w Krakowie śpiewają - jest różnica? Jest?

Zrób dramę komuś innemu.
<? echo 'by Nickolas'; ?>

-5
(+1|-6)
Re: 11.11.2012
Wysłano: 10.11.2012 22:26:19
KotomiÅ› Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
1. Nie mam nic do Warszawy, mieszkam w niej.
2. Nie napisałem że z Warszawiakami jest coś nie tak, nic do nich nie mam...
3. Co region to obyczaj! Bo akurat do Warszawy przyjeżdżają chuligani robić sceny w dniu jednego z ważniejszych świąt narodowych, a w Krakowie śpiewają - jest różnica? Jest?

Zrób dramę komuś innemu.

Nie chce robić dramy. Acz fakt - tak zabrzmiało. Tak samo jak twoja wypowiedź zabrzmiała krytycznie wobec Warszawy (jakby nie patrzeć przedstawiłeś region w którym się znajduje negatywnie). Poprostu odniosłam się krytycznie. W Warszawie też śpiewają i są w sumie te same akcje co w KRK. Wystarczy się tym zainteresować i dowiedzieć co, gdzie, kiedy. :-ojjk:
Anything that is beautiful people want to break.

-4
(+0|-4)
Re: 11.11.2012
Wysłano: 10.11.2012 22:31:13
Wilk / Lis - zmiennokształtny
Anthro
Napisałem tylko w którym regionie są zawsze zamieszki. Powodem jest medialność Warszawy i tyle w temacie. Co za offtop o_O
<? echo 'by Nickolas'; ?>

3
(+4|-1)
Re: 11.11.2012
Wysłano: 10.11.2012 22:33:43
-----
Cytat z "Riciak": (Link »)


Nie chce robić dramy. Acz fakt - tak zabrzmiało. Tak samo jak twoja wypowiedź zabrzmiała krytycznie wobec Warszawy (jakby nie patrzeć przedstawiłeś region w którym się znajduje negatywnie). Poprostu odniosłam się krytycznie. W Warszawie też śpiewają i są w sumie te same akcje co w KRK. Wystarczy się tym zainteresować i dowiedzieć co, gdzie, kiedy. :-ojjk:


Na jedną ciętą, choć może niepotrzebną uwagę tak spięłaś dupę, że aż ciężko to w ogóle skomentować LOL

-2
(+2|-4)
Re: 11.11.2012
Wysłano: 10.11.2012 22:36:57
KotomiÅ› Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
No wiem. Trochę przesadziłam. Każdemu się zdarzy przegiąć. :d
Anything that is beautiful people want to break.

0
(+1|-1)
Re: 11.11.2012
Wysłano: 10.11.2012 22:39:33
-----
Forum publiczne czy nie - opinię swoją zawsze można wyrazić. Bez względu na to czy Ci się ona podoba czy nie ;) Tylko trzeba trochę grubszą skórkę.

-4
(+1|-5)
Re: 11.11.2012
Wysłano: 10.11.2012 22:52:29
Wilk / Lis - zmiennokształtny
Anthro
Patrze tak na ten temat i widać że jakiś hejter się wyżywa na wszystkich xD Minus, minus, minus... I jeszcze raz MINUS!
Ostatnio edytowany przez Nickolas dnia 10.11.2012 22:53:47
<? echo 'by Nickolas'; ?>

1
(+3|-2)
Re: 11.11.2012
Wysłano: 10.11.2012 22:53:45
KotomiÅ› Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
Przyznam rację. Ale jestem wrażliwym, przemęczonym stworem praucjącym 22h na dobę i chyba już po prostu nie dokońca kontaktuję ze światem. Wkońcu się nauczę trzymać język za zębami, emocje na wodzyi wgl. I już nie offtopuję. l"D
Anything that is beautiful people want to break.

4
(+4|-0)
Re: 11.11.2012
Wysłano: 10.11.2012 23:07:40
Smok Serwisowy
przeniesiono w ♥♥♥♥♥
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 10.11.2012 23:42:00
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

2
(+3|-1)
Re: 11.11.2012
Wysłano: 11.11.2012 10:43:44
Anthro
Widzę że zeszliśmy z tematu --k
Założyłem ten temat z myślą że są futrzaki którzy mogą być skłonni wziąć udział w otwartej imprezie na wysokim poziomie --k
Niestety kultura zeszła na zadymy, powinienem napisać że dziś odbędzie się konkretna zadyma na rynku to w tedy komentarze były by trafne --k
No nic --k mam tylko nadzieję że będzie fajnie 8-)k
EDIT: To jest mój pierwszy temat więc mogłem to wrzucić do złej kategorii, nawet nie wiem jak to się ustawia i dziękuję za minusiki :-Pk
Ostatnio edytowany przez Lincu¶ dnia 11.11.2012 10:47:22

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane