Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


0
(+0|-0)
World of Tanks
Wysłano: 23.12.2012 21:46:16
Ryś
Anthro
Czyżby nie było tu żadnych futrzastych czołgistów? Polecam spróbować, szczególnie że free to play. Pomijając gryzienie się z idiotami i okazjonalne strzały "ze zero" ma w sobie coś co powoduje, że gram w to regularnie od ponad roku. Ciągle rozwijana (o dziwo nawet w dobrym kierunku).

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 23.12.2012 22:10:59
Pantera
Zmiennokształtny
A skąd pomysł że nie ma?
Kot jak kot ale i psot.

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 23.12.2012 23:08:35
Uncia Hortensis
Rabatka
Jest całkiem sporo.
Po dwóch i pół latach grania mam jednak gry dosyć. Ludzie coraz gorzej grają a ciągle dodawane nowe czołgi niszczą jakiekolwiek próby wyrównania tego wszystkiego.
Myr

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 24.12.2012 8:21:41
Ryś
Anthro
Fuma, też tak miałem. Odstaw grę na dwa miesiące. A że gorzej grają to cóż - na gimbusy nie ma rady :rollk:

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 24.12.2012 11:06:14
Shiba Inu
Anthro
Aj tam, nie przesadzajmy. Gra się trzyma, nowe czołgi = nowe zabawki. Ciekawe do eksperymentowania. A noobki w grze... W każdej grze masz. Sam siedzę w tej grze jeszcze od closed bety. Powiem szczerze, różnica w balansie jest OGROMNA : p Teraz mamy "luksus". xp

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 24.12.2012 12:39:07
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "RoKoji": (Link »)
Fuma, też tak miałem. Odstaw grę na dwa miesiące. A że gorzej grają to cóż - na gimbusy nie ma rady :rollk:

Odstawiłem. Rezultat jest taki, że od czasu do czasu wracam do gry, pogram dwie czy cztery bitwy, wkurzam się na graczy i odechciewa mi się.

Maxiter, może jak się dalej ma ochotę grać po 4+ godziny dziennie to faktycznie nowe czołgi = nowe zabawki. Ja nie mam już cierpliwości męczyć się przez dziesięć godzin żeby dojść do czegoś "ciekawszego" bo czołgi, które kiedyś odblokowałem są teraz do dupy w porównaniu z nowo wstawionymi.

Nowe czołgi = kto ma więcej czasu i pieniędzy wygrywa.

I nie mówię tu o 7+ tierach. Zwykłe normalne średnie poziomy. Pełno ludzi nie wiedzących od czego jest minimapa ani jak walczy się jako drużyna.

Ostatnim gwoździem do trumny są bitwy gdzie wygrywamy 15 do 2. Strata czasu, żadna nagroda, brak frajdy z gry.

Jak ktoś chce się poplutonować to dodajcie "Fum" i napisz na gg.
Myr

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 24.12.2012 13:26:05
Shiba Inu
Anthro
Stare maszyny są do dupy? To chyba nie potrafisz grać w tą grę O_o Tygryski są nadal niesamowicie grywalne jak i Panterki, które są tu prawie od samego początku... >_> Tylko trzeba jednak UMIEĆ nimi grać >_>

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 24.12.2012 13:31:34
Uncia Hortensis
Rabatka
Ciężko UMIEĆ grać GW Tygrysem, który na trzy strzały w ten sam stojący w tym samym miejscu czołg trafia raz po dwóch pudłach. A myszą nawet nie ruszysz.
Itd, itp. Nie chce mi się wymieniać. Chcesz to możesz zaprezentować.
Myr

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 24.12.2012 13:38:04
Ryś
Anthro
Artka to osobna historia w tej grze. Nie ogarniam jej. Raz wszystkie strzały pięknie wchodzą (albo przynajmniej splashem coś uszkodzi), a raz cały czołg w kółku a to leci gdzieś w ♥♥♥♥♥.

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 24.12.2012 13:45:08
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Zależy jakim działem samobieżnym grasz

Jak chcesz celne działa to polecam iść w drzewko francuskie,szczególnie te ostatnie działo samobieżne jest niezwykle sympatyczne. Jeżeli chodzi o moc i splash damege to amerykańskie, trzeba się jednak liczyć z tym że u nich działa są niecelne, długi przeładunek i długie celowanie potrafi skutecznie zniechęcić do grania.


Mnie osobiście bardzo podobają się TD wszelkiej maści.
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 24.12.2012 14:49:09
Wolf
Anthro
Meh, też grywam od czasu do czasu, miałem przerwę z pół roku, ale po 8.0 jakoś lepiej mi się gra. Nie wiem co wy macie do nowych czołgów, większość jest ♥♥♥♥♥♥♥, a co do noeych graczy, od czegoś są kompanie, no nie?
“We’re all animals.” The general stated slowly. “Most don’t learn that until they are on the battlefield." - Gen. Nidaja STEAM <-- Link naprawiony...

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 25.12.2012 22:15:23
Ryś
Anthro
Dziś miałem tak dobrą bitwę, że aż wysłałem do konkursu. Trzymajcie kciuki.

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 25.12.2012 22:24:47
Pantera
Zmiennokształtny
I tak cie przebije jakis gosciu z premka ale powodzenia
Kot jak kot ale i psot.

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 25.12.2012 23:04:36
Ryś
Anthro
mam nadzieję, że ciężko będzie pobić to co w załączniko (z imageshacka nie można linkować --k )
Załącznik:
jpg  shot_001.jpg (758.34 KB; 1920x1080 px)
2508_50da22a5d7b41.jpg 1920x1080 px

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 26.12.2012 0:52:32
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
up
Mój tata miał coś podobny wynik.
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

1
(+1|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 26.12.2012 1:11:58
Wilk
Anthro
Cytat z "rafper": (Link »)
up
Mój tata miał coś podobny wynik.
Moja babcia miała lepsiejszy, i to w czterdziestym czecim pod kurskiem.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

1
(+1|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 26.12.2012 1:32:26
Shiny Ditto
Zmiennokształtny
Nie, serio, mój tata w to grywa codziennie.

Nie rozumiem czemu ludzie muszą reagować z przekąsem.
Ostatnio edytowany przez rafper dnia 26.12.2012 1:45:45
Szkoła Elejska: Ruch nie istnieje
Teologia apofatyczna: pozytywne poznanie natury Boga przekracza granice możliwości ludzkiego rozumu, można tylko mówić jaki nie jest; Bóg jest niematerialny, nieskończony, nie zły, nie dobry, niepoznawalny, nie jest bytem, nie jest myślą...

Cytat:
– Przecież powiedziałeś, że w podręczniku balistyki nie ma o niej wzmianki.
– Znalazłem w Internecie.

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 26.12.2012 11:02:30
Pantera
Zmiennokształtny
Dobra przyznaje masz szanse i to duze, a skoro juz jestesmy przy wynikach to moj topowy to 2,5 kafla na e-75
Kot jak kot ale i psot.

1
(+1|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 26.12.2012 11:55:46
Ryś
Anthro
e-75 chyba najlepszy ciężki w grze (dla mnie oczywiście). Btw, Twój czołgowy podpis dobry :D.

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 27.12.2012 14:55:30
Lis pustynny (vulpes zerda)
Anthro
Mój nick w grze: Marvin_Fuchss (odkrywczy)

Mam w garażu Luchssa i LT wz38 w niemieckiej wersji nA.

Jak ktoś chce pograć w plutonie to niech da znać.
Eryk: "Niektóre frutti... są za młode na tutti."
---------------------------------------------
Edward: "Lol xd do zrobienia imprezy w Gdańsku potrzebny jest tylko Marvin, Soreh i Zeld, reszta jest opcjonalna xd"
---------------------------------------------
MFarley: "Załatwiasz sprawy jak w grach rpg - oferujesz questa, bohater go nie chce, bo ma za niski lvl - ok, czekam na innego, albo na powrót - koniec dialogu."

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 27.12.2012 22:01:20
Anthro
Ja wracam do gry jak laptop wróci z naprawy. Tylko przeraża mnie jak został kolejny raz zgwałcony PZIV...

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 27.12.2012 23:17:53
Ryś
Anthro
ta, zabrali mu shmalturma i ostatnie działo.

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 29.12.2012 20:48:42
Wilk Arktyczny
Anthro
Lubię czasami pograć, jakoś udało mi się wbić ten VIII tier, teraz tylko 2 tiery do najwyższego :D Jeżeli ktoś jest chętny do gry mój nick to: Gaua_Wyrwiczerep

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 30.12.2012 0:44:38
Lew
Anthro
Muszę w końcu w to kiedyś zagrać, ciągle się zabieram a nie mogę jakoś znaleźć czasu :<

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 30.12.2012 11:02:00
Uncia Hortensis
Rabatka
Napisz do mnie jeżeli chcesz abym zrobił Ci oprowadzenie i poradnik.
Myr

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane