Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12


0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 30.12.2012 16:23:39
Ryś
Anthro
Cytat z "Husky": (Link »)
Muszę w końcu w to kiedyś zagrać, ciągle się zabieram a nie mogę jakoś znaleźć czasu :<


Spróbuj i nie zrażaj się zbyt szybko. Niestety gra w to zbyt wielu idiotów (np. ja :-Pk ). Do piątego poziomu czołgów idzie się szybciutko, potem zaczynają się schody.

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 2.01.2013 21:05:41
Anthro
ja odpaliłem stare konto na 6-tym tierze; jak ktoś chętny na wieczorny sparring - nick Joszo:)

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 3.01.2013 8:54:12
Ryś
Anthro
aj, zapomniałem dać nicka z gry - Ro_Darkfool_Koji.

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 6.10.2014 10:54:15
Wolf
Anthro
No, to odświeżam. Gra ktoś? Jak coś to pisać na skype'a.
Ostatnio edytowany przez Hexer dnia 6.10.2014 10:54:44
“We’re all animals.” The general stated slowly. “Most don’t learn that until they are on the battlefield." - Gen. Nidaja STEAM <-- Link naprawiony...

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 6.10.2014 11:16:21
Wilk
Zwierzę
Cytat z "RoKoji": (Link »)
Cytat z "Husky": (Link »)
Muszę w końcu w to kiedyś zagrać, ciągle się zabieram a nie mogę jakoś znaleźć czasu :<


Spróbuj i nie zrażaj się zbyt szybko. Niestety gra w to zbyt wielu idiotów (np. ja :-Pk ). Do piątego poziomu czołgów idzie się szybciutko, potem zaczynają się schody.


Zależy czym grasz. Artylerią przebrnięcie pierwszych trzech poziomów to w większości droga przez mękę. U Niemców zabawa zaczyna się na 4 tierze, brytoli 4-5, a u rusków i francuzów w ogóle dobrze niższe tiery pominąć i jechać przez KV-2 i ELC AMX (dwa czołgi, których ewidentnie należy spróbować, plus wtedy łapiesz ruski S-51 o niebo lepszy od "równoległego" SU-14-1). O amerykańcach się nie wypowiadam, pytaj Dreamera, on nimi grywał.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 6.10.2014 11:30:39
Wolf
Anthro
Cytat z "sharpy": (Link »)
Cytat z "RoKoji": (Link »)
Cytat z "Husky": (Link »)
Muszę w końcu w to kiedyś zagrać, ciągle się zabieram a nie mogę jakoś znaleźć czasu :<


Spróbuj i nie zrażaj się zbyt szybko. Niestety gra w to zbyt wielu idiotów (np. ja :-Pk ). Do piątego poziomu czołgów idzie się szybciutko, potem zaczynają się schody.


Zależy czym grasz. Artylerią przebrnięcie pierwszych trzech poziomów to w większości droga przez mękę. U Niemców zabawa zaczyna się na 4 tierze, brytoli 4-5, a u rusków i francuzów w ogóle dobrze niższe tiery pominąć i jechać przez KV-2 i ELC AMX (dwa czołgi, których ewidentnie należy spróbować, plus wtedy łapiesz ruski S-51 o niebo lepszy od "równoległego" SU-14-1). O amerykańcach się nie wypowiadam, pytaj Dreamera, on nimi grywał.


U amerykańców na pewno lepiej na końcowych tierach niż u ruskich na przykład, 261 to kupa złomu. Od m44 kożna strzelać z ppanców, dużo lepszy efekt od he, ale t92 już jest na to zbyt mało celny. Ogólnie po 8.6 arta jest mało grywalna. Swoją drogą, za czasów ruskie niskie tiery były bestiami, su26 na przykład, na kompaniach się grało, mimo, że to trójka była. Ja artą tylko gram, kiedy na przykład jem coś, tak to można zasnąć. Pozatym za dużo rng jest w arcie jak dla mnie.

Za błędy z góry przepraszam, piszę z telefonu.
“We’re all animals.” The general stated slowly. “Most don’t learn that until they are on the battlefield." - Gen. Nidaja STEAM <-- Link naprawiony...

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 6.10.2014 17:11:10
Lis
Anthro
Jak by ktoś chciał zagrać plutonik ze mną to mój nick z wota: retip1906
Aktualnie gram na VI tierach
Mów mi Dravs
Cytat:
''Ten kto nie popełnił żadnego błędu i nie ma wrogów Ten nigdy nie próbował niczego nowego''
''Żyj chwilą, zapomnij o przeszłości, nie planuj przyszłości''

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 6.10.2014 17:30:25
Rysiu
Anthro
A szukasz klanu?
You've never known,
You've never shown.
You've never bled,
You're only dead.
You've never been,
You've never seen.
You never had a fucking chance.

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 6.10.2014 17:36:04
Lis
Anthro
Cytat z "Lunatyk": (Link »)
A szukasz klanu?
Nie dzięki, narazie nie szukam, byłem już w kilku ale za dobrze nie radziłem sobie.
Ewentualnie jakiś plutoniki do pogrania sobie razem
Ostatnio edytowany przez Dragonovers dnia 6.10.2014 17:42:10
Mów mi Dravs
Cytat:
''Ten kto nie popełnił żadnego błędu i nie ma wrogów Ten nigdy nie próbował niczego nowego''
''Żyj chwilą, zapomnij o przeszłości, nie planuj przyszłości''

0
(+0|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 6.10.2014 20:49:39
Lis Polarny
Anthro
Ja na chwilę obecną nie bardzo mogę grać ale nadal posiadam jakąś wiedzę na temat mechaniki i czołgów, którą z wielką chęcią podziele się z innymi :3
Jakby ktoś chciałby mnie sprawdzić to nick jest taki sam (najlepszy nie jestem ale coś tam wiem ^.^)
"In this subculture are ppl from many different backgrounds
and we are still togheter
Because we all try to be nice to each other
There is something that links us toghther
And it's stronger then our backgrounds"

1
(+1|-0)
Re: World of Tanks
Wysłano: 8.11.2014 12:30:46
Fenek
Anthro
Modele papierowe w rosyjskiej sekcji.

http://worldoftanks.ru/ru/media/10/
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy do których brakuje chęci i motywacji.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane