Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


0
(+0|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 14:56:16
Cytat z "sharpy": (Link »)
Cytat z "VeroDraco": (Link »)
<Jakby nie patrzeć, na adwokata diabła, również jestem użytkownikiem i co najmniej czuję się urażony absolutnie każdym postem tego tematu - czuję się również szykanowany i lżony, jak to ładnie jest tutaj ujęte ;] >;)


Bardzo mi przykro, że krytyka, w której ująłem i dobre i złe strony przeczytanej twórczości (nie to, żeby tych dobrych było szczególnie dużo ale gdzie były tam ująłem) jest dla ciebie szykanowaniem i lżeniem?

Zapewniam cię, że krytyka była wyjątkowo łagodna. Padłeś, kolego, ofiarą Efektu Krugera-Dunninga. Innymi słowy, nie tylko jesteś słabym pisarzem, jesteś pisarzem tak słabym, że nie zdajesz sobie sprawy z tego jak słaby jesteś i wydaje ci się, że jesteś genialny.

Rozsądny człowiek pogodziłby się z opiniami osób bardziej doświadczonych, spojrzał na swoją pracę z perspektywy, przeanalizował krytykę, wyciągnął wnioski, poćwiczył żeby zwalczyć wskazane błędy i w końcu zrobił coś lepszego. Niestety ty do rozsądnych nie należysz.

Widziałem w swoim życiu dość początkujących pisarzy. Jedną z podstawowych wad nowicjusza jest brak spojrzenia z perspektywy czytelnika. Masz w głowie opowieść i musisz ją przerzucić na papier już-teraz-zaraz, przy czym w opisach nie patrzysz czy widz zobaczy to, co widzisz oczyma wyobraźni. Dla ciebie wystarczy że napiszesz "Dom", albo "Wieża" i uznajesz sprawę za załatwioną. Myślisz, że każdy wie jak to wygląda. To kardynalny błąd każdego żółtodzioba. Naucz się go zwalczać.

Mam dla ciebie ćwiczenie, które pomoże ci zrozumieć o co biega. Weź jakiś prosty, powszechny przedmiot. Na ten przykład łyżeczkę do herbaty. Napisz jego opis, ale tak, żeby zajął całą kartkę A4. Minimum 500 słów. Bonus points jeśli opis napiszesz ciekawie, ale to wcale nie jest wymagane, ma być tylko wierny i dokładny. To pozwoli ci nabrać trochę doświadczenia w budowaniu plastycznych scen, które widz jest w stanie zwizualizować.

A jeśli się fochniesz że jesteś ponad opisywanie łyżeczek, to wtedy mogę zadbać żebyś poczuł się serio lżony i szykanowany.


Jak wspomniałęm wcześniej - Nic nie miałem do twoich wypowiedzi i również podziękowałem (owszem, szczerze) za obiektywną weryfikację, z której mogłem coś wyciągnąć w kwestii użytecznych, pisarskich wniosków. Tutaj kudos. Odnośnie ćwiczenia - na pewno wykorzystam. Brzmi sensownie, a nie jestem typem osoby, która wyrzuca uwagi (te obiektywne i rozłożyste, a nie bezmózgie ''masz gupie opowiadanie. Ić do domu dzieciaku" - to tutaj leży różnica.) ;)


PS: Ten temat i tak już dawno przestał dotyczyć opowiadania :P
Ostatnio edytowany przez VeroDraco dnia 8.01.2013 15:01:55

6
(+6|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 15:02:42
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Chciałeś opinii, dostałeś ją. Idź stąd zanim naprawdę będziesz szykanowany ;p


BTW. Mam wrażenie że niektórzy wstają rano z łóżka tylko po to by szukać czegoś co ich obrazi.

BTW2.
Cytat:
raczej coś na kształt faworyzowanego rasizmu lub nazizmu
Przegrałeś dyskusję.
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 8.01.2013 15:05:48
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 15:06:47
Cytat z "Edi": (Link »)


nie zbanuje z tego samego powodu, z którego nie usunąłem twojego konta.
jesteś zbyt "entertaining"
dostarczysz ludziom rozrywki jeszcze przez parę stron tematu a potem znikniesz pisząc, że się nami znudziłeś i jesteś "ponad to"
kolejnego dnia już nikt nie będzie pamiętał że tu byłeś


Wiesz, cały czas na to liczę. Jednak póki co, myślę że tutaj zostanę. Sama postawa "Admina" bez Ego i poczucia własnego obowiązku, poza samym czytaniem tutejszych ripost, jest całkiem ciekawym i na codzień niespotykanym doświadczeniem. ;)
0
(+0|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 15:07:46
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Chciałeś opinii, dostałeś ją. Idź stąd zanim naprawdę będziesz szykanowany ;p


BTW. Mam wrażenie że niektórzy wstają rano z łóżka tylko po to by szukać czegoś co ich obrazi.



Ech, twardziel ;]
Ostatnio edytowany przez VeroDraco dnia 8.01.2013 15:08:22

3
(+3|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 15:08:17
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Nie, zostaniesz tutaj żeby wiedzieć co o tobie piszą i z nadzieją na wymyślenie ciętej riposty tudzież zatuszowanie smrodu ;)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 15:09:06
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Nie, zostaniesz tutaj żeby wiedzieć co o tobie piszą i z nadzieją na wymyślenie ciętej riposty tudzież zatuszowanie smrodu ;)


Yhym. Coś jeszcze? ;]

0
(+0|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 15:22:30
Wilczek
Anthro
niektorzy czuja sie szykanowani przez ciebie ze posadzasz ich o takie rzeczy... to ze jestes zapatrzotony w siebie a nie jestes tolkienem mickiewiczem to stwarza to niemaly problem. nikt nie rzuca miesem ani innymi rzeczami co jest tak popularne w necie, a tyjeszcze czujesz sie pokrzywdzony. Biedaczek...
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

2
(+2|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 15:30:30
Anthro
Czy ja wiem czy leje na to ciepłym moczem chyba nie, bo przed chwilą byłem, a tak na serio, to fajnie że są ludzie tworzący tak specyficzną literaturę
ale należy liczyć się z faktem że jak coś puszczamy w świat to czasami może nas to ugryźć a zwłaszcza słowa krytyki.
Osobiście skusiłem się przeczytać prolog i nawet mi się podobał, wizualnie strona przypadłą mi do gustu w tekście nalazłem parę literówek
Życzę powodzenia w dalszej twórczości

7
(+7|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 15:42:34
Smok Serwisowy
swoją drogą to opowiadanie chyba nie jest zbyt popularne skoro polfursowy temat wyskakuje zaraz pod nim w googlach pod hasłem "vero draco"
zostawimy temat otwarty dla potomności, może pojawią się jacyś fani i staną w obronie dzieła i autora.... ups.
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 8.01.2013 15:44:05
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

5
(+5|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 15:58:58
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Wolfheart": (Link »)

BTW2.
Cytat:
raczej coś na kształt faworyzowanego rasizmu lub nazizmu
Przegrałeś dyskusję.

Jakbyś się zastanawiał, dlaczego przegrałeś dyskusję ostatecznie :-Dk
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina

Krytyka Sharpiego, to najlepsza krytyka literacka, jaką mogłeś dostać na starcie. Zamiast wyciągnąć wnioski dalej się pienisz i atakujesz osoby, które subiektywnie (i wyjątkowo celnie) ocenili Twoją "pracę".

Nie radzisz sobie z negatywną krytyką. Zaczęcie pisania na poziomie, nie jest dla Ciebie.
Przykre.

-6
(+0|-6)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 16:00:45
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Cytat z "VeroDraco": (Link »)
Cytat z "Edi": (Link »)
Cytat z "VeroDraco": (Link »)

Chociaż nieco zdziwiła mnie reakcja admina na zwykłą prośbę usunięcia nieudanego tematu.

nie zamykam tematów tylko dla tego, że piszące w nich osoby mają skrajnie różne zdanie :rollk: ...unikat w skali internetu.
co do reszty oczywiście masz rację, temat dostarcza rozrywki - jak każdy inny. Ma też dość ciekawy walor "edukacyjny"... same plusy


Oj, oj, oj, to akurat aż zabolało moje oczy, że aż musiałem się zalogować. Moderator / Admin, który nie zna własnego regulaminu forum?
Cytat z regulaminu serwisu, oczywiście tutaj: http://www.polfurs.org/mo...1&articleid=168
"5. Ostrzeżenia, bany i blokady.
5.1. Moderatorzy mają prawo usuwać treści łamiące regulamin oraz inne uznane za niewłaściwe oraz posty z nimi związane (jak np. odpowiedzi na łamiący regulamin post) bez uprzedzenia i ostrzeżenia.
(...)
5.2.1. Obrażanie, lżenie i szykanowanie innych użytkowników i ich poglądów. <Jakby nie patrzeć, na adwokata diabła, również jestem użytkownikiem i co najmniej czuję się urażony absolutnie każdym postem tego tematu - czuję się również szykanowany i lżony, jak to ładnie jest tutaj ujęte ;] >
5.2.2. Celowe wywoływanie sporów i niszczenie dyskusji (trolling). <Gdybyśmy chcieli tego przestrzegać, trzeba by zawarnować połowę forum, za podżeganie i kontynuowanie trollingu i ''sporów". Włącznie ze mną i adminem ;] >
"

Żeby mnie źle nie zrozumieć - jak widać po mojej poprzedniej, kulturalnej i lekkiej wypowiedzi, na prawdę, możecie robić tutaj co chcecie, temat i tak upadł, to chociaż można poczytać ciekawe riposty i z żartobliwym dystansem zabić nieco czasu. Szklanka do połowy wciąż pełna ;)

Po prosty chciałem tutaj poruszyć całkowicie inną sprawę, która jednak wzbudziła moje wątpliwości i wręcz pewien moralny dyskord - ''Admin'' lub ''Moderator" powinien być w takich sprawach obiektywny i chociaż odrobinę kierować się prawem (jakby nie patrzeć, regulamin to prawo). Tym tokiem myślenia idąc, "Skoro nawet włądza nie przestrzega tak ważnego punktu jak dotkliwe, masowe obrażanie użytkownika, to mogę tutaj wrzucać fotki pedofilów czy żarty ze zdjęciami martwego, rozbebeszonego Kaczyńskiego, a nic mi nie będzie groziło - w końcu mogę nie traktować tego za potworność, a będzie to tylko ''post ludzi o skrajnie różnych zdaniach". W końcu przecież mnie nie zbanują, bo będzie to jawna hipokryzja".

No, a teraz wróćmy do tematu flame war'u. Zobaczmy co jeszcze ludzie wymyślą w odpowiedziach. ;)



Jesteś omnomnom
A więc zastosuj się do tego regulaminu
1.Admin ma zawsze rację
2.Admin nie ma racji ? Patrz punkt pierwszy.

A co szykanowania... błuahahhahhahah, widać jesteś za świeży na Polfursa. Wróżę ci szybki wylot z PF jak nie nabierzesz dystansu do siebie.

Przeczytałem prolog, nie podszedł mi, nie czytam dalej tyle w mojej kwestii. I porada na zaś - Zanim coś wystawisz na świat daj komuś kto się na tym na prawdę zna i poprawi, pokaże błędy i pomoże dopieścić tekst.
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 8.01.2013 16:04:35
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

-1
(+1|-2)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 16:17:45
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "VeroDraco": (Link »)
Cytat z "Edi": (Link »)
Cytat z "VeroDraco": (Link »)

Chociaż nieco zdziwiła mnie reakcja admina na zwykłą prośbę usunięcia nieudanego tematu.

nie zamykam tematów tylko dla tego, że piszące w nich osoby mają skrajnie różne zdanie :rollk: ...unikat w skali internetu.
co do reszty oczywiście masz rację, temat dostarcza rozrywki - jak każdy inny. Ma też dość ciekawy walor "edukacyjny"... same plusy


Oj, oj, oj, to akurat aż zabolało moje oczy, że aż musiałem się zalogować. Moderator / Admin, który nie zna własnego regulaminu forum?
Cytat z regulaminu serwisu, oczywiście tutaj: http://www.polfurs.org/mo...1&articleid=168
"5. Ostrzeżenia, bany i blokady.
5.1. Moderatorzy mają prawo usuwać treści łamiące regulamin oraz inne uznane za niewłaściwe oraz posty z nimi związane (jak np. odpowiedzi na łamiący regulamin post) bez uprzedzenia i ostrzeżenia.
(...)
5.2.1. Obrażanie, lżenie i szykanowanie innych użytkowników i ich poglądów. <Jakby nie patrzeć, na adwokata diabła, również jestem użytkownikiem i co najmniej czuję się urażony absolutnie każdym postem tego tematu - czuję się również szykanowany i lżony, jak to ładnie jest tutaj ujęte ;] >
5.2.2. Celowe wywoływanie sporów i niszczenie dyskusji (trolling). <Gdybyśmy chcieli tego przestrzegać, trzeba by zawarnować połowę forum, za podżeganie i kontynuowanie trollingu i ''sporów". Włącznie ze mną i adminem ;] >
"

Żeby mnie źle nie zrozumieć - jak widać po mojej poprzedniej, kulturalnej i lekkiej wypowiedzi, na prawdę, możecie robić tutaj co chcecie, temat i tak upadł, to chociaż można poczytać ciekawe riposty i z żartobliwym dystansem zabić nieco czasu. Szklanka do połowy wciąż pełna ;)

Po prosty chciałem tutaj poruszyć całkowicie inną sprawę, która jednak wzbudziła moje wątpliwości i wręcz pewien moralny dyskord - ''Admin'' lub ''Moderator" powinien być w takich sprawach obiektywny i chociaż odrobinę kierować się prawem (jakby nie patrzeć, regulamin to prawo). Tym tokiem myślenia idąc, "Skoro nawet włądza nie przestrzega tak ważnego punktu jak dotkliwe, masowe obrażanie użytkownika, to mogę tutaj wrzucać fotki pedofilów czy żarty ze zdjęciami martwego, rozbebeszonego Kaczyńskiego, a nic mi nie będzie groziło - w końcu mogę nie traktować tego za potworność, a będzie to tylko ''post ludzi o skrajnie różnych zdaniach". W końcu przecież mnie nie zbanują, bo będzie to jawna hipokryzja".

No, a teraz wróćmy do tematu flame war'u. Zobaczmy co jeszcze ludzie wymyślą w odpowiedziach. ;)

To, że uważamy twoje wypociny za ♥♥♥♥♥♥♥ nie znaczy że łamiemy regulamin, po prostu mamy własne zdanie :)
I nie jest to flejmłar.. znaczy, dla ciebie jest bo wydaje Ci się że wszyscy sie na Ciebie uwzięli i Ci ubliżają, dla nas to czysta rozrywka bo odpisujemy na twoje słabe próby odszczekiwania się :)
Nie ważne jak wiele razy napiszesz, że bawi Cie czytanie naszych postów, twoje gimnazjalne teksty pozostaną gimnazjalne.
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 8.01.2013 16:39:03

1
(+1|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 16:36:27
Hiena
Anthro
VeroDraco... "wolność Tomku w sowim domku", to forum tworzą admini i nic nie wskórasz wytykając im że naruszają własny regulamin.
Nie lepiej byłoby sobie oszczędzić określenia "pół-profesjonalisty", informacji o latach stażu by później zebrać krytykę i określić na jakim się jest poziomie ?

Cytat z "sharpy": (Link »)
Weź jakiś prosty, powszechny przedmiot. Na ten przykład łyżeczkę do herbaty. Napisz jego opis, ale tak, żeby zajął całą kartkę A4. Minimum 500 słów.

Tak samo uczy mnie znajomy opisywać otoczenie, działa :D

3
(+4|-1)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 16:39:30
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Jestem zachwycony tym tematem, dawno nie przeczytalem zadnego od poczatku do konca. Opowiadanie opowiadaniem, jakie by nie bylo, ale pyskujący dzieciak ktory nie rozumiem ze musi sie podszkolic byl warty tych kilku minut spedzonych wpatrując sie w male literki na monitorze

Anonim
4
(+4|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 16:53:32
Przeczytałem połowę rozdziału pierwszego. Luźne wnioski:

Ależ paskudny ten spiker, uśmiecha się nawet jak czyta o wypadku samochodowym. Serio? Żaden spiker by się nie uśmiechał nadając taki komunikat.

Cytat:
"Ze zranionej nogi buchała parująca na chłodzie krew, nieubłaganie sącząc w jej żyły kolejne strumienie bólu"

Jeśli to miał być naturalistyczny opis, to nie wyszedł. Krew "bucha" z tętnic, z żył się jedynie leje.

Cytat:
"odzyskując się z szoku"

Może się nie znam, ale od kiedy tak się mówi?

"nieużytkowania"
Nie ma takiego słowa.

Siedemnastoletni chłopak psychopata, nie rusza go ani trochę śmierć. Jakby się uprzeć to po miesiącu mordowania może i by tak było.

Dziewczyna, umiera jak mistrz zen, w spokoju, z papierosem. Po początkowej scenie przestaje się przejmować tym, że ma rozwaloną nogę i krwawi obficie. Zdobywa się nawet na rozmowę i wymuszony śmiech.

"Ulotna chwila ciszy. Chwila trwająca dziewięć wieczności i dziewięć niebytów. Eksplozja rozszarpanego na miliony ostrych jak żyletka odłamków płynącego czasu uderzyła jego zimne, martwe serce, nie zadając przy tym jakiegokolwiek bólu. Nawet nie mrugnął. Ostatni gwóźdź."
Nie przemawia do mnie ten opis. W ogóle. Szczególnie, że w tym miejscu powinien być barwny opis wystrzału z broni.

Obie te postacie wyglądają nie tyle jak walczący o życie, ostatni ludzie na tej ziemi. Zachowują się bardziej jak herosi długiej i epickiej historii. W ogóle to do mnie nie przemawia.

Możliwe, że mam takie wrażenie ponieważ moje opowiadania dzieją się w podobnej scenerii, a ja jednak wolę dramat pozostałych przy życiu ludzi, ich strach, ból no i bardziej biologiczne opisy.

Ciekawy jestem czy tym razem mój post zostanie potraktowany jako wartościowy, a nie dołączony do "flejmłoru" podobnie jak poprzedni.

Dalej nie miałem czasu czytać. Poczytam później.

4
(+7|-3)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 17:07:24
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Widać że autor opowiadania bardzo dużo naoglądał się anime i po postaciach można też stwierdzić, że takie to opowiadanie ma być - zjaponizowane. Ale niestety jak w anime pewne sceny są na porządku dziennym tak w opowiadaniach kompletnie nie da się tego przedstawić (no może ktoś na prawdę bardzo utalentowany i z ogromnym stażem mógł by)
A z resztą, wszyscy wiemy, że:


1
(+1|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 17:18:41
Wilk arktyczny
Zmiennokształtny
Temat rośnie szybko, jak bambus. Zastanawia mnie, jak autor liczył na obiektywną krytykę? Przecież zawsze, nieważne czy chwaląc, czy krytykując, wyrażamy się subiektywnie. Ale wreszcie, dzięki Tobie, kochany VeroDraco, zobaczyłem w praktyce działanie Prawa Godwina, za co jestem Ci z całego serca niezmiernie wdzięczny :)

6
(+6|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 17:32:30
Felis catus (czyli kot)
Smok
Zda mi się, że pan Vero Draco szukając "konstruktywnej, obiektywnej krytyki" miał na myśli raczej "odlewanie z zachwytu nad jego płodem literackim".

Co niestety, zdarza się w otchłaniach internetu, i to często. Te wszystkie blogi, pardon, blogaski, z "opkami" - bo opowiadaniami tego nie nazwać nie zgoła - przedstawiającymi alternatywne historie Harrego Pottera, Naruto, W.I.T.C.H, Belli, Cieni Greya, teraz pewnie Hobbita czy co tam teraz jest modne, tudzież ich kontynuacje, tudzież historie w owych uniwersach z personifikacją bohatera jako rolą główną.
Aż szkoda że Locha Snejpa już nie działa.

I oczywiście, na owych blogaskach w komentarzach, jak najbardziej pozytywnych, bo te negatywne będą zakrzyczane, znajdziesz mnóstwo takiej krytyki jakiej szukasz.

Bo niestety, wybacz mi te słowa, ale jak się zacietrzewiłeś, to do tej pory nic do Ciebie nie dotarło.
Zabijanie jest ostatnią metodą przetrwania. Używaj jej oszczędnie, ale bez strachu.
Kto zamawiał gotyckiego, psychopatycznego okultystę-truciciela?
http://i1.kwejk.pl/site_m...jpeg?1358336895

2
(+2|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 18:19:22
PERMABAN
Ziomek, miałeś wrócić za 3 dni, co tu robisz i czemu odpisujesz "hejterom"? :(
Btw, KAŻDY, który gotuje się przed monitorem i krwawi z dupy, wciskając wściekle w klawisze i plując na monitor pisze posta "ale jesteście zabawni, w ogóle mnie to nie rusza, haha, zostanę, by się z was jeszcze pośmiać hejterki, buźka bejb :)))".

Znudziłam się, chyba starość mnie dopada i lżenie oraz szykanowanie tępych łibusów nie jest już takie jak kiedyś :|


Aaa, INGO PISZ WOLNIEJ, BO SAM NAKURWIASZ ORTOGRAFY xD I wygląda to niepoważnie, kiedy zarzucasz to samo innym : D
Ostatnio edytowany przez Ara dnia 8.01.2013 18:20:18

2
(+2|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 18:39:07
Lew
Niestety taka bolączka pisania przez telefon na wykładzie. Rozproszona uwaga.
Tak czy siak - walę mniej byków niż szanowni literaci. (chociaż nie wiem czy dalej obowiązuje liczba mnoga czy "jeździmy" tylko po "true dragon'ie"
Przynajmniej ja nie udaję, że jestem kimś kim nie jestem ;)
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 8.01.2013 18:42:56
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

1
(+1|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 18:42:10
Tak to jest, jak na samym wstępie zbyt wygórowane ambicje przesłaniają faktyczny stan rzeczy i obiektywizm.
Ale wielu przez to przeszło, choćby raz, a pojedynczy wyskok można wybaczyć.

Gorzej z desperacko-agresywną reakcją na krytykę, naprawdę, takich rzeczy się nie robi. Nikt tak naprawdę nie ma od początku złych intencji, tylko różny temperament, bądźmy bardziej zdystansowani ; )

0
(+0|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 18:43:47
Felis catus (czyli kot)
Smok
Cytat z "Ingo": (Link »)

Przynajmniej ja nie udaję, że jestem kimś kim nie jestem ;)


O tak, stuprocentowy, prostolinijny samiec. Zjeść, zaruchać, zasnąć, zapętlić ;)

Dla mnie i tak będziesz małym słodkim lwiątkiem :3
Zabijanie jest ostatnią metodą przetrwania. Używaj jej oszczędnie, ale bez strachu.
Kto zamawiał gotyckiego, psychopatycznego okultystę-truciciela?
http://i1.kwejk.pl/site_m...jpeg?1358336895

0
(+0|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 18:43:47
Lew
Vellot: Ja mam od początku złe intencje :D

Aracnan: nie pozwalaj sobie :P Chociaż to słodkie co piszesz :-ojjk:
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 8.01.2013 18:46:10
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

3
(+4|-1)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 18:48:27
Felis catus (czyli kot)
Smok
Cytat z "Ingo": (Link »)
Aracnan: nie pozwalaj sobie :P Chociaż to słodkie co piszesz :-ojjk:


Och, po ostatnim takie rzeczy mówisz? Takie małe wtedy byłeś, słodkie, kochane, delikatne i uległe. Lwiątko, lwiaczek, lewuś?
Zabijanie jest ostatnią metodą przetrwania. Używaj jej oszczędnie, ale bez strachu.
Kto zamawiał gotyckiego, psychopatycznego okultystę-truciciela?
http://i1.kwejk.pl/site_m...jpeg?1358336895

2
(+2|-0)
Re: Vero Draco - Półprofesjonalny Projekt Literacki
Wysłano: 8.01.2013 18:49:46
Lew
Jak Ty pod Lesterem? :-Pk
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane