Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123


-2
(+0|-2)
Re: POMOC futrzakom w potrzebie.
Wysłano: 24.01.2013 15:58:36
Felis catus (czyli kot)
Smok
Cytat z "remi": (Link »)
Cytat z "Aracnan": (Link »)
I psychiatra i psycholog to jedne z największych skur...kowańczych zawodów świata. Na pewno nie otrzymasz od nich pomocy.

Kiedyś za chorobę psychiczną uznawane były inne niż hetero orientacje seksualne.


A potem na pół roku do psychiatryka z objawami schizofrenii...
Zabijanie jest ostatnią metodą przetrwania. Używaj jej oszczędnie, ale bez strachu.
Kto zamawiał gotyckiego, psychopatycznego okultystę-truciciela?
http://i1.kwejk.pl/site_m...jpeg?1358336895

0
(+2|-2)
Re: POMOC futrzakom w potrzebie.
Wysłano: 24.01.2013 16:11:29
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Aracnan, skończ.

5
(+5|-0)
Re: POMOC futrzakom w potrzebie.
Wysłano: 24.01.2013 17:02:45
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Po pierwsze, nikt ci nie pomoże jeśli sam nie chcesz sobie pomóc.
Po drugie, niektórym ekstremalnym społecznym ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ nie da sie pomóc.
Po trzecie, psych[reszta słowa] to last resort. W pierwszej kolejności trzeba podnieść dupę i samemu coś zrobić. Nie licz na to ze po paru zdaniach podniesiesz się z podłogi, na której leżysz bo jesteś ciotą.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: POMOC futrzakom w potrzebie.
Wysłano: 24.01.2013 17:04:00
Anthro
Aracnan czy któryś z tych psychologów chciał cię wysalać do psychiatryka?
Ostatnio edytowany przez Inu dnia 24.01.2013 17:24:41
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

-3
(+2|-5)
Re: POMOC futrzakom w potrzebie.
Wysłano: 24.01.2013 17:26:04
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Wiecie, ja byłem u około 4 psychologów i jednego psychiatry. Żaden nie stwierdził u mnie, że mi coś odwala a życie z alkoholikiem i sadyzm powinno mi się jakoś odbić na psychice. Także ja uważam, że takie wizyty to strata czasu. To trzeba być twardym z charakteru, bo czyjeś gadanie w niczym nie pomoże.
Ostatnio edytowany przez Silent dnia 24.01.2013 17:30:53
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

3
(+3|-0)
Re: POMOC futrzakom w potrzebie.
Wysłano: 24.01.2013 18:25:25
Wilczek
Anthro
A coś tobie odwala? Może nic nie odwala??

weźcie się ogarnijcie...
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

Anonim
7
(+7|-0)
Re: POMOC futrzakom w potrzebie.
Wysłano: 24.01.2013 18:50:39
Psychologowie i psychiatrzy to tylko ludzie. Pracownicy. Nie muszą widzieć w 'pacjentach' czegoś więcej niż 'klientów'. Nie mają obowiązku każdemu współczuć, rozumieć. Nie są nieomylni - jak każdy z nas. Wszędzie zdarzają się pomyłki, złe diagnozy. Nie oznacza to, że mamy prawo nazywać ich skur*****.

Trzeba odróżniać także skalę problemów. Jeżeli ma się tzw. 'doła', to przyjaciel wystarczy. Dobre słowo albo ewentualne 'przespanie się z tym' załatwia sprawę. Jeżeli ktoś jest samotny - trzeba wyjść do ludzi. Ma mało pieniędzy - niech spróbuje coś zmienić w swoim życiu - wyjazd do innego kraju, przyjmowanie każdej oferty pracy, nawet mało płatnej, może to kiedyś zaprocentuje. W końcu zdobywa się doświadczenie. Nie akceptujesz siebie? Jesteś za gruby? To schudnij, przejdź na dietę. Nikt Cię nie lubi? To przestań być takim chu***. Tniesz się? Zawsze jest inne wyjście.

'Ludzie nieporadni życiowo' uważają, że świat jest zły, niesprawiedliwy i krzywdzi. Nie dostają tego, co chcą, więc potem idą do psychologa lub psychiatry i oczekują od razu wielkich zmian przy zerowym wysiłku od siebie. Nie uda się - kogo obwinić najlepiej? Zgadnijcie.

Oni są tylko do naprowadzania. Wskazywania drogi. Nie zrobią niczego za nas. Pomijam fakt, że niektórzy lecą do nich z każdą pierdołą i to jeszcze bardziej denerwuje. Oczywiście jest też druga strona medalu. Facet, który powinien skorzystać z pomocy specjalisty unika go jak ognia. Naprawdę potrzebuje kółka wsparcia w stylu 'założyciel tego tematu'? Ile on ma lat, że trzeba mu mówić, co ma robić? Chyba sam wie, że coś jest z nim nie tak. Nie chce pomocy, to nie, ale niech nie zawraca głowy innym. Z odpowiednim nastawieniem da się przetrwać prawie wszystko.

Bywa, że osoby, które korzystają z takich usług nie usłyszą tego, co im pasuje. I zmieniają psychologów jak rękawiczki. Łatwiej jest usłyszeć, że ma się coś z psychiką niż "jesteś dupa i pieprzysz życie na własne życzenie'. Takie wytłumaczenie jest bardziej wygodne. Tak, niektórzy szukają usprawiedliwienia. Nie pomocy.

Co nie zmienia faktu, że psychologowie i psychiatrzy są potrzebni społeczeństwu, gdyż trafiają się osoby, które naprawdę ich potrzebują.
Ostatnio edytowany przez Drow dnia 24.01.2013 18:52:20

0
(+4|-4)
Re: POMOC futrzakom w potrzebie.
Wysłano: 24.01.2013 18:57:54
PERMABAN
itt: dywagacje na temat gówna

0
(+0|-0)
Re: POMOC futrzakom w potrzebie.
Wysłano: 25.01.2013 13:53:43
Miś Polarny
Anthro
Ale żeście go zdemotywowali 8-)k

2
(+2|-0)
Re: POMOC futrzakom w potrzebie.
Wysłano: 26.01.2013 3:13:39
Lisica Ruda Północna
Anthro
Cytat z "remi": (Link »)
Kiedyś za chorobę psychiczną uznawane były inne niż hetero orientacje seksualne.


Remi, muszę cię zasmucić. Nadal są :D Trzeba tylko mieć szczęście i trafić na osobę z odpowiednio zrytą banią. Taką jak ten wesoły pan:

http://spoleczenstwo.news...,37567,1,1.html

BTW... Najpierw "Polskie Królewskie Słowiańskie Piastowskie Towarzystwo Psychologiczne", teraz "Straż Harmonii My Little Pony"... Rynek się rozwija. ;)

2
(+2|-0)
Re: POMOC futrzakom w potrzebie.
Wysłano: 26.01.2013 11:16:30
Wilk
Anthro
Cytat:
Książę nie chce wspominać dzieciństwa, ale twierdzi, że od urodzenia w jego żyłach płynęła królewska krew. To z tego powodu na jego życie organizowano zamachy. Po jednym z nich, w 2004 roku, zrzekł się tytułu króla Polski na rzecz Matki Boskiej, dlatego teraz każe siebie tytułować księciem. Policji nie zawiadomił, bo nie uznaje żadnej władzy.

xDDDDDDDDDDD umieram ze śmiechu, to naprawdę inspirujacy człowiek
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane